خانه / دسته‌بندی نشده / میزان سرچ «فیلترشکن» در اسـتان‌هـای مختلف! به همراه توضیحات

میزان سرچ «فیلترشکن» در اسـتان‌هـای مختلف! به همراه توضیحات

میزان سرچ «فیلترشکن» در اسـتان‌هـای مختلف! ، میزان بارش باران در نقاط مختلف اسـتان فارس/بیشترین میزان بارندگی در ممسنی و اردکان ، میزان خواب نوزاد، ماه هـای مختلف چگـونه اسـت؟ ، یزد| میزان خرید کتاب در اسـتان یزد ۲۶۰ درصد افزایش یافت ، میزان خواب کودک در سنین مختلف + توصیه‌هـایی برای داشتن یک خواب آرام ، منابع پروتئین + میزان پروتئین مورد نیاز برای افـراد مختلف .
روزنامه اعتماد: پس از فیلتر شدن تلگرام، سرچ کلمه فیلتر‌شکن در موتور جست‌وجوی گوگل روندی خیلی صعودی داشته اسـت؛ اتفاقی که‌ خبر از ظهور یک بحران جدید می‌دهد. بحرانی که‌ در آن‌ کاربران فارغ از آن‌که‌ در کدام رده سنی قرار دارند، به تمام محتواهـای فضای سایبر دسترسی پیدا خواهند کرد.

روزنامه …

میزان سرچ «فیلترشکن» در اسـتان‌هـای مختلف!

روزنامه اعتماد: پس از فیلتر شدن تلگرام، سرچ کلمه فیلتر‌شکن در موتور جست‌وجوی گوگل روندی خیلی صعودی داشته اسـت؛ اتفاقی که‌ خبر از ظهور یک بحران جدید می‌دهد. بحرانی که‌ در آن‌ کاربران فارغ از آن‌که‌ در کدام رده سنی قرار دارند، به تمام محتواهـای فضای سایبر دسترسی پیدا خواهند کرد.

میزان سرچ «فیلترشکن» در اسـتان‌هـای مختلف

همه چیز در مورد آزادی اسـتقلال حاشیه خبرنگار دیدار سرچ میزان ورزشگاه ورزشی

روزنامه اعتماد در پایشی درباره آن‌که‌ بیشترین جست‌وجوی فیلترشکن مربوط به کدام اسـتان‌ها بوده و همچنین تمامی اظهارنظر‌هـای مسوولان پس از فیلترینگ تلگرام را به صورت یک ایـنفوگرافیک تهیه کرده اسـت که‌ مشاهده می‌کـنید.

میزان سرچ «فیلترشکن» در اسـتان‌هـای مختلف

جزییات مطلب آزادی و اسـتقلال و حاشیه و خبرنگار و دیدار و سرچ و میزان و ورزشگاه و ورزشی را میخوانید .

منابع
سایت برترینها

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره میزان سرچ «فیلترشکن» در اسـتان‌هـای مختلف!

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

یزد| میزان خرید کتاب در اسـتان یزد ۲۶۰ درصد افزایش یافت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، علی غیاثی ندوشن ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی اسـتان یزد که‌ در سالن فرهنگ ایـن اداره برگزار شد با اشاره به ایـنکه‌ افزایش تعداد کانون‌ها و کیفیت بهتر برنامه‌ها با هدف تفاوت با دیگر اسـتان‌ها در دستور کارمان بود اظهار داشت: پروژه‌هـای عمرانی با توجه به محدودیت‌هـای که‌ وجود داشت به جاهـای خوب رسید و توانستیم خیلیی از پروژه‌هـایی که‌ در اسـتان به آن‌ پرداخته نشده بود، با توجه ویژه آن‌‌ها را راه اندازی کنیم.مدیر کل سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسـتان یزد با بیان ایـنکه‌ در حوزه پژوهشی سعی کردیم فعالیت‌هـایی انجام دهیم که‌ تکراری و شبیه دستگاه‌هـای دیگر نباشد گفت: یکی از رویکردهـای پژوهشی در اسـتان بازخوانی فرهنگ عامه در شهرستان‌ها بود و خیلیی از آداب و رسوم با رفتن نسل قدیم در حال فراموشی اسـت که‌ در ایـن باره تلاش داشتیم فعالیت‌هـای …
میزان صادرات اسـتان اردبیل را افزایش می دهیم

مه گرفتگی در اسـتان هـای شمـالی

به گزارش خبرنگار  گروه اسـتان هـای باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل،اکبر بهنام جو، اسـتاندار اردبیل در جلسه کارگروه اشتغال اسـتان در سازمان صنعت، معدن و تجارت اسـتان اردبیل افزود: با توجه به فضای مثبت ایجاد شده در سطح اسـتان برای جذب سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی امیدواریم تا چند سال آینده میزان صادرات در اسـتان به حدود ۴۰۰ میلیون دلار برسد.
وی تصریح کرد: بایـد فضای سرمایه‌گذاری در اسـتان اردبیل از وضع موجود نیز مثبت‌تر شـود و لازمه ایـن کار حذف بروکراسی اداری، تلاش مدیران دستگاه‌ها و فرمانداران شهرستان‌ها اسـت.
اسـتاندار اردبیل بیان کرد: مهمترین مشکل اسـتان اردبیل بیکاری اسـت و در همین راسـتا ایجاد اشتغال برای جوانان جزو اولویت هـای اصلی ماسـت.
بهنام جو افزود: حل مشکلات سرمایه گذاران باعث ایجاد اشتغال می شـود و حل مشکلات جوانان نیز در گرو ایجاد اشتغال اسـت به همین جهت بایـد تمامی مدیران دستگاه هـای اجرایی در حل مشکلات واحدهـای تولیدی کمک بکنند.
در ایـن جلسه مشکلات بیش از …

حاشیه دیدار اسـتقلال – العین| ورزشگاه آزادی پُر شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در حالی که‌ کمتر از یک ساعت به دیدار تیم‌هـای اسـتقلال و العین امارات در چارچوب هفتـه چهارم از مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده، گنجایش ورزشگاه آزادی به علت اسـتقبال هواداران اسـتقلال تکمیل شده اسـت و ورزشگاه دیگر جای خالی ندارد.اسـتقلال از ساعت ۱۹ مقابل العین صف‌آرایی می‌کند.انتهـای پیام/

  • دسته‌بندی نشده
  • میزان سرچ «فیلترشکن» در اسـتان‌هـای مختلف!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *