خانه / دسته‌بندی نشده / راه های تشخیص سوزاک، کاملا بشناسیدش به همراه توضیحات

راه های تشخیص سوزاک، کاملا بشناسیدش به همراه توضیحات

راه های تشخیص سوزاک، کاملا بشناسیدش ، گونوره یا سوزاک چیست؟ علل، تشخیص و درمان آن‌ ، پیشگیری از بیماری سوزاک، چند راهکار ، بیماری سوزاک چیست؟ ، بیماری سوزاک چه علائمی دارد؟ ، سونامی سرطان در ایران کاملا غلط است/ پذیرش ۳۴۰۰ نفر در آزمون دستیاری تخصصی ۹۷ .
سوزاک یکی از انواع بیماری های مقاربتی است کـه عمدتا روی دستگاه تناسلی خانم ها و مردان تاثیر می گذارد اما می تواند مقعد و دهان را نیز درگیر کند. علائم سوزاک ممکن است در برخی افـراد مبتلا به این‌ بیماری دیده نشود. شناخت علائم سوزاک بهترین راه تشخیص سوزاک می باشد. از جمله علائم سوزاک می توان به ادرار …

راه های تشخیص سوزاک، کاملا بشناسیدش

سوزاک یکی از انواع بیماری های مقاربتی است کـه عمدتا روی دستگاه تناسلی خانم ها و مردان تاثیر می گذارد اما می تواند مقعد و دهان را نیز درگیر کند. علائم سوزاک ممکن است در برخی افـراد مبتلا به این‌ بیماری دیده نشود. شناخت علائم سوزاک بهترین راه تشخیص سوزاک می باشد. از جمله علائم سوزاک می توان به ادرار دردناک، ترشحات واژن و التهاب اشاره کرد. علائم سوزاک معمولا ۲ تا ۵ روز بعد از شروع عفونت یا نهایتا ۳۰ روز بعد ظاهر می شوند. در این‌ مطلب شمـا را با روش های تشخیص سوزاک آشنا می کند.
 
علائم سوزاک در خانم ها و مردان متفاوت اند
۵۰% از خانم ها مبتلا به سوزاک تقریبا هیچ علائمی ندارند. از هر ۱۰ مرد ۹ نفر علائم سوزاک را تجربه می کـنند. ادرار دردناک و درد شکمی/لگنی از جمله علائم رایج سوزاک است کـه هم در خانم ها و هم در مردان دیده می شود.
 
سوزش در زمان ادرار
از جمله رایج ترین علائم سوزاک در خانم ها و مردان مبتلا به این‌ بیماری سوزش ادرار یا ادرار دردناک است. این‌ احساس ممکن است خود به خود برطرف شود اما اغلب آن‌چنان دردناک است کـه مردان را به بیمارستان می کشد.
 
ترشحات واژن غیر طبیعی
سوزاک در خانم ها و مردان ترشحات واژن غلیط و سبز/زرد رنگ به وجود می آورد. این‌ ترشحات توسط نوعی باکتری خود به خود به وجود می آیند. در خانم ها ممکن است این‌ ترشحات واژن با خون همراه باشند. بدن از این‌ روش برای خارج کردن عامل خارجی استفاده می کند. هر گونه ترشحات وازن غیر طبیعی بایـد توسط متخصص مورد بررسی قرار بگیرد.
درد زیر شکم یا لگن
این‌ درد می تواند از علائم بیماری التهابی لگن (PID)، یکی از علائم رایج سوزاک باشد. اگر به بیماری التهابی لگن مبتلا باشید احتمالا تب بالای ۱۰۱ درجه فارنهایت (۳۸ درجه سانتی گراد) را تجربه خواهید کرد. سالانه ۷۵۰۰۰۰ بیمار مبتلا به PID تشخیص داده می شود کـه ۱۰% از آن‌ ها به ناباروری مبتلا استند.
درد یا تورم اندام تناسلی
– سوزاک می تواند در مردان و خانم ها منجر به ایجاد التهاب در اندام تناسلی شود.
– علائم سوزاک در خانم ها شامل تورم، قرمزی یا درد فرج (ورودی واژن) می باشد.
– در مردان سوزاک می تواند باعث تورم بیضه ها و التهاب غده پروستات شود.
اجابت مزاج دردناک
در خانم ها و مردانی کـه رابطه جنسی مقعدی دارند، سوزاک می تواند منجر به تولید ترشحات مقعدی و درد در زمان اجابت مزاج شود. سوزاک مقعدی همچنین می تواند با اسهال مزمن همراه باشد.
در صورتی کـه هر کدام از این‌ علائم را مشاهده کردید حتما به پزشک مراجعه کـنید.
مشکل در بلعیدن غذا
سوزاک دهان باعث گلو درد، مشکل در زمان بلع غذا، قرمزی و ترشحات واژن سفید/زرد رنگ می شود. علائم سوزاک دهان در خانم ها و مردان مثل هم استند. افـراد مبتلا به سوزاک دهان معمولا این‌ بیماری را به دیگران منتقل نمی کـنند اما ممکن است از طریق تماس مستقیم امکان پذیر باشد. بوسیدن به طور طبیعی باعث انتقال سوزاک نمی شود اما تماس مستقیم حلق با برخی اندام های بدن می تواند منجر به انتقال سوزاک شود.  
در بیشتر موارد علائم سوزاک دهان با سرماخوردگی یا گلو درد اشتباه گرفته می شود و تنها بعد از مراجعه به پزشک تشخیص سوزاک انجام شده و تازه این‌ افـراد متوجه بیماری خود می شوند.
به پزشک مراجعه کـنید
اگر زن استید و به بیماری سوزاک مشکوک می باشید برای تشخیص سوزاک به متخصص خانم ها مراجعه کـنید. بسیاری از خانم ها مبتلا به سوزاک علائم خاصی ندارند یا علائم آن‌ ها با دیگر بیماری ها اشتباه گرفته می شود.
درمان سوزاک بایـد توسط متخصص و با روش های پزشکی انجام شود. اگر درمان نشود منجر به بروز مشکلات جدی و متعددی از جمله درد مزمن و ناباروری در خانم ها و مردان می شود.
در نهایت سوزاک درمان نشده می تواند به جریان خون و مفاصل گسترش یافته و جان شخص را به خطر بیندازد. 
آزمایش دهید
پزشک ممکن است آزمایش ادرار یا معاین‌ه دهانه رحم، واژن، مقعد، روده یا گلو را توصیه کند. آزمایش های مختلفی برای انجام دادن وجود دارند کـه همگی برای تشخیص باکتری سوزاک انجام می شود.
اگر آزمایش ادرار می دهید، حداقل دو ساعت قبل از آزمایش ادرار نکـنید چرا کـه ممکن است باکتری از طریق ادرار دفع شود. بسیاری از آزمایش ها درچند روز انجام می شوند.
 
در مورد عوارض جانبی احتمالی با پزشک صحبت کـنید
در برخی موارد، سوزاک می تواند عوارض طولانی مدتی به جای بگذارد. عوارض جانبی سوزاک در خانم ها می تواند شامل آبسه لوله های تخمدان یا بارداری خارج از رحم باشد.
در مردان نیز ممکن است درد مزمن ناشی از اپیدیمیت (مجرایی کـه بیضه را به مجرای ادرار وصل می کند) تا شش هفتـه بعد از عفونت اولیه ادامه پیدا کند.

منابع
سایت نینی بان

همـه چیز در مورد بازیگر تشخیص جنسی خودکشی راه رسوایی عکس معروف

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

جزییات مطلب بازیگر و تشخیص و جنسی و خودکشی و راه و رسوایی و عکس و معروف را میخوانید .

۵ راه برای تشخیص انتخاب نکردن یک پیشه نامناسب

سالن مجمع تشخیص عوض شد، احمدی‌نژاد نه!

به نقل از سایت آرگا مگ و به گزارش پارس ۵ راه برای تشخیص انتخاب نکردن یک پیشه نامناسب و

انتخاب پیشهی کـه مناسب شمـا نیست اشتباهی بزرگ است کـه شمـا را چند ماه پس از شروع کار دلسرد می‌ کند. پس دقت کـنید صرفا برای کسب درآمد هر پیشنهاد کاری را قبول نکـنید. در ادامه با ما همراه باشید تا در این‌ مورد بیشتر برایتان توضیح دهیم.

در این‌ قسمت پنج شیوه برای تشخیص نامناسب بودن یک پیشه برای شخص شمـا بیان خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

۱.فهرست مسئولیت‌ ها حالت افزایشی دارد (اما حقوق ثابت است)
اگر حس کردید پیشهی کـه متقاضی آن‌ استید در بین مسئولیت‌ های دیگر گم شده یا این‌کـه فکر می‌ کـنید در توان شمـا نیست کـه تمامی این‌ وظایف را همزمان بپذیرید بیدون هیچ شک و تردیدی آن‌ پیشه را رد کـنید.

۲.فقدان فرصت‌ های آموزشی
اگر متوجه شدید کـه در محل کار جدیدتان هیچ فرصتی …
کبد چرب|تشخیص کبد چرب|بهترین راه درمان کبد چرب

آیا این‌ مقاله را دوست داشتید؟

خیر
بلی

محدودیت رشد داخل رحم، راه تشخیص

خیلی از مامان ها نگران این‌ استند کـه چرا شکمشون بزرگ نشده و حتما وزن جنین کم است یا به اندازه کافی رشد نکرده، در این‌ مقاله میخوایم درباره وزن جنین صحبت کنیم و این‌کـه چه جنینی از نظر وزنی محدود میشه و چه اقداماتی بایـد انجام داد.عمومی ترین تعریف محدودیت رشد داخل رحمی (IUGR) حالتی است کـه وزن جنین کمتر از ۱۰ درصد وزن مناسب سن حاملگی است و از طریق اولتراسوند تعیین می شود. این‌ حالت با عنوان کوچک برای سن بارداری (SGA) و یا محدودیت رشد جنین نیز نامیده می شود. وزن نرمال جنین چقدر است؟در هفتـه ۱۵ جنین روزی ۵ گرم ؛ در ۱۵ هفتگی ۱۵-۲۰ گرم و در ۳۴ هفتگی ۳۰-۳۵ گرم وزن میگیرد. (پس نتیجه میگیریم جنین از ۳۴ هفتگی به بعد بیشتر وزن میگیرد) وزن نرمال در جنین رسیده یعنی جنین هایی کـه از ۳۷ هفتـه و ۶ روز تا ۴۱ هفتـه و …

نسخه جدید بازی Gears of War از راه می رسد

خودکشی آقای بازیگر معروف پس از رسوایی جنسی + عکس

به نقل از سایت آفتابیر و به گزارش پارس خودکشی آقای بازیگر معروف پس از رسوایی جنسی + عکس و
خودکشی آقای بازیگر معروف پس از رسوایی جنسی + عکس | مارک سلینگ بازیگر ۳۵ ساله آمریکایی کـه به جرم در اختیار داشتن عکس‌های مستهجن بچه ها به زندان محکوم شده بود، خودکشی کرد.
به گزارش آفتاب، مارک سلینگ بازیگر ۳۵ ساله آمریکایی کـه به جرم در اختیار داشتن عکس‌های مستهجن بچه ها به زندان محکوم شده بود، خودکشی کرد.وکیل سلینگ ضمن تایید خبر مرگ این‌ بازیگر جوان اعلام کرد کـه جسد او در نزدیکی خانه‌اش پیدا شده است. خانواده سلینگ روز پیش از آن‌ به پلیس مراجعه کرده و از گم شدن او خبر داده بودند.خانواده سلینگ در واکنش به خودکشی او گفتند: «مارک شخصی مهربان …

  • دسته‌بندی نشده
  • راه های تشخیص سوزاک، کاملا بشناسیدش


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *