خانه / اخبار اجتماعی / روحی کـه در پایتخت ۶ سراغ خانواده نقی معمولی می‌آید! به همراه توضیحات

روحی کـه در پایتخت ۶ سراغ خانواده نقی معمولی می‌آید! به همراه توضیحات

روحی کـه در پایتخت ۶ سراغ خانواده نقی معمولی می‌آید! ، عکس های جدید قرمز پوش پایتخت در کنار خانواده اش ، سازندگان «پایتخت» به سراغ «سنگ پا» می‌روند ، وظایف خانواده چیست؟ | نقش خانواده در سلامت روحی افراد چیست ، شعبان مقدمه آمادگی فکری و روحی برای درک شهرالله/ تکریم مجاهدت های مستتر و مداوم همسران و خانواده های ایثارگران و جانبازان ، شرفی: چرا فردوسی‌پور سراغ ما را نمی‌گیرد؟ .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،«سیروس مقدم» کارگردان سریال «پایتخت» درباره تولید «پایتخت۶» گفت: موضوعات روز جامعه و اتفاقاتی کـه در کشور می‌افتند همگی متن «پایتخت ۶» را شامل می‌شوند.
وی ادامه داد: محسن تنابنده و خشایار الوند مشغول ایده پردازی برای رسیدن به دهـستانی جذاب هـستند تا بتوانیم با دست پر وارد میدان شویم و قطعا زمانی فصل …

روحی کـه در پایتخت ۶ سراغ خانواده نقی معمولی می‌آید!

دهـستانی روحی کـه در پایتخت ۶ سراغ خانواده نقی معمولی می‌آید!به گزارش

گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان،«سیروس مقدم» کارگردان سریال «پایتخت» درباره تولید «پایتخت۶» گفت: موضوعات روز جامعه و اتفاقاتی کـه در کشور می‌افتند همگی متن «پایتخت ۶» را شامل می‌شوند.

وی ادامه داد: محسن تنابنده و خشایار الوند مشغول ایده پردازی برای رسیدن به دهـستانی جذاب هـستند تا بتوانیم با دست پر وارد میدان شویم و قطعا زمانی فصل ششم ایـن مجموعه پرمخاطب تولید خواهد شد کـه ما حرفی برای گفتن داشته باشیم.

همـه چیز در مورد پایتخت چرا خانواده دختران رویداد سراغ فرار لیلا

وی درباره تغییر در نقش‌ها نیز عنوان داشت: قطعا فصل جدید با تغییراتی همراه خواهد بود. به عنوان مثال بهتاش به عنوان نمایـنده قشر جوان جایش در کار خالی بود و شخصیت بابا پنجعلی هم به علت کـهولت سن و ایـنکـه نمی‌توانست خیلی دیالوگ بگوید، دیگر خیلی حضور چشمگیری در کار نداشت و در سری جدید ما از روح بابا پنجعلی بهره خواهیم برد کـه جای کار بیشتری برای نوشتن قصه و دیالوگ خواهد داشت.


بیشتر بخوانید:

گفتگوی خواندنی با «رحمان» و «رحیم»سریال پایتخت!


سریال «پایتخت۵» نوروز ۹۷ از شبکـه یک سیما پخش شد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره روحی کـه در پایتخت ۶ سراغ خانواده نقی معمولی می‌آید!

محسن تنابنده، احمد مهرانفر،‌ریما رامین فر، علیرضا خمسه، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی،‌سارا و نیکا فرقانی اصل و … از بازیگرانی هـستند کـه در ایـن سریال به ایفای نقش پرداختند.

منبع:فارس

انتهای پیام/

توضیحات بیشتر در موردپایتخت چرا خانواده دختران رویداد سراغ فرار لیلا

روح بابا پنجعلی در پایتخت ۶ به سراغ خانواده نقی می‌آید

منابع
سایت خبرگزاری جوان

شما مطلب روحی کـه در پایتخت ۶ سراغ خانواده نقی معمولی می‌آید! را می خوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

پایتخت چرا خانواده دختران رویداد سراغ فرار لیلا

عکس های جدید قرمز پوش پایتخت در کنار خانواده اش

بیوگرافی و عکس های خانواده فلامک جنیدی سال ۹۶ و ۲۰۱۷

مظنه مسکن در مناطق کمتر آلوده پایتخت+جدول

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛آن‌چه در زیر می‌آید جدول معاملات انجام شده آپارتمان‌های فروخته شده در مناطق مختلف شهر تهران طی فروردین ماه ۹۷ کـه دارای شاخص آلودگی کمتری می‌باشند. لازم به ذکر هـست کـه ایـن ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می‌باشد کـه در ادامه ایـن قیمت ها را مشاهده کنید:
 
 
 
 

منبع:اقتصاد آن‌لایـن
انتهای پیام/
قیمت خرید و فروش آپارتمان های مناطق مختلف تهران
گفت‌وگوی خواندنی با «رحمت» سریال پایتخت


به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هومن حاجی‌عبداللهی از سری دوم سریال «پایتخت» با خانواده معمولی‌ها همراه شد. رحمت ابتدا یک خروس‌باز بود، اما از سری سوم به بعد ایـن شخصیت از ایـن پیشه شریف! فاصله گرفت و نمایـنده قشر نوکیسه‌ای از جامعه شد کـه همیشه دوست دارند در چشم مردم باشند. رحمت به مرور و با تولید هر فصل از سریال پایتخت بیشتر به خانواده نقی معمولی نزدیک شد و نقش‌اش هم در قصه پررنگ‌تر و تاثیرگذارتر.حاجی‌عبداللهی در سری پنجم ایـن سریال، آرایشگاه باز کرده و گریمش هم متفاوت از فصل‌های قبلی ایـن سریال بود، حتی مش طلایی جلوی موهایش گاهی دستمایه شوخی نقی و اطرافیانش هم می‌شد. او در ایـن فصل از سریال بیشتر از همیشه همراه خانواده نقی بود و به همین علت، درگیر اتفاقات عجیب و غریبی شد کـه شاید در خواب هم نمی‌دید. به بهانه بازی حاجی‌عبداللهی در سریال پایتخت ۵ با او …

چرا دختران فرار می‌کـنند؟

رویداد ۲۴ نوشت: لیلا ارشد، مددکار اجتماعی خانم ها و کودکان درباره علل افزایش آمار دختران فراری گفت: ما قوانین حمایتی برای کودکان و خانم ها نداریم. ایـن خلأ قانون باعث می‌شـود وقتی فردی با ۱۲۳ به‌عنوان اورژانس اجتماعی تماس می‌گیرد، از سوی بهزیستی مداخلات جدی صورت نگیرد. همچنین از دخترانی کـه خانه را ترک می‌کـنند از آن‌ها حتی در خانه‌های سلامت حمایت کافی و موردنیاز صورت نمی‌گیرد.
آمار ۳ هزار دختر فراری در ۶ ماه نخست سال ۹۶ و راه‌اندازی ۲۳ خانه سلامت برای ایـن دختران در سال جدید حاکی از افزایش آمار جوانانی هـست کـه از خانه خود برای همیشه بیرون می‌آیند.
رئیس اورژانس اجتماعی علت فرار دختران از خانه بد سرپرستی و خشونت در خانواده معرفی کرده هـست. اما نکته ایـنجهـست کـه چرا باید فضای خانواده به مرحله‌ای برسد کـه دختران یا پسران فرار را بر هر راهکار دیگری ترجیح دهند. راهکاری …

  • اخبار اجتماعی
  • روحی کـه در پایتخت ۶ سراغ خانواده نقی معمولی می‌آید!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *