خانه / دسته‌بندی نشده / محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد/ وقتی مریخی گوش داور را پیچاند به همراه توضیحات

محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد/ وقتی مریخی گوش داور را پیچاند به همراه توضیحات

محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد/ وقتی مریخی گوش داور را پیچاند ، مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو ، محتوای مشاجره گواردیولا با داور بازی با لیورپول ، مکالمه رایگان ایرانسل ، امکان مکالمه از طریق اسکایپ در خودرو ولوو (فیلم) ، تصمیم عجیب AFC: انتخاب داور جنجالی به عنوان داور بازی الهلال! .
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از آس، در پایان نیمه اول ال‌کلاسیکوی شب گذشته (یکشنبه) کـه پر از صحنه‌هـای جنجالی و اشتباهات داوری بود، دوربین‌هـای تلویزیونی صحنه‌ای را شکار کردند کـه در آن‌ لیونل مسی را در حال انجام مکالمه‌ای تند با داور مسابقه، آلخاندرو هرناندس هرناندس نشان می‌داد.اکنون شبکـه کاروس دپورتیوو، محتوای درگیری لفظی مسی و داور …

محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد/ وقتی مریخی گوش داور را پیچاند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از آس، در پایان نیمه اول ال‌کلاسیکوی شب گذشته (یکشنبه) کـه پر از صحنه‌هـای جنجالی و اشتباهات داوری بود، دوربین‌هـای تلویزیونی صحنه‌ای را شکار کردند کـه در آن‌ لیونل مسی را در حال انجام مکالمه‌ای تند با داور مسابقه، آلخاندرو هرناندس هرناندس نشان می‌داد.

اکنون شبکـه کاروس دپورتیوو، محتوای درگیری لفظی مسی و داور مسابقه کـه سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید هم آن‌ را تأیید کرد، فاش کرده است.

همه چیز در مورد بیمه پرداخت تند داور فاش گران گوش مریخی مسی مکالمه

این‌ سایت نوشته است کـه مسی پس از تصمیم هرناندس در مورد اخراج سرخی روبرتو از بارسلونا به او گفته:« تو گند زدی، گند زدی، گند زدی. خوب است کـه به آن‌ها خیلی چیزها می‌دهی!»

جو ال‌کلاسیکوی شب گذشته آن‌قدر متشنج شد کـه لیونل مسی، فوتبالیستی کـه اغلبً مرتکب خطاهـای شدید نمی‌شود، در یک صحنه خطایی شدید روی سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید مرتکب شد کـه برایش یک کارت زرد به همراه داشت.

جزییات مطلب بیمه و پرداخت و تند و داور و فاش و گران و گوش و مریخی و مسی و مکالمه را میخوانید .

انتهـای پیام/

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد/ وقتی مریخی گوش داور را پیچاند

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردبیمه پرداخت تند داور فاش گران گوش مریخی مسی مکالمه

مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو


خبرگزاری تسنیم: به نقل از آس، در پایان نیمه اول ال‌کلاسیکوی شب گذشته (یکشنبه) کـه پر از صحنه‌هـای جنجالی و اشتباهات داوری بود، دوربین‌هـای تلویزیونی صحنه‌ای را شکار کردند کـه در آن‌ لیونل مسی را در حال انجام مکالمه‌ای تند با داور مسابقه، آلخاندرو هرناندس هرناندس نشان می‌داد.
اکنون شبکـه کاروس دپورتیوو، محتوای درگیری لفظی مسی و داور مسابقه کـه سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید هم آن‌ را تأیید کرد، فاش کرده است.
این‌ سایت نوشته است کـه مسی پس از تصمیم هرناندس در مورد اخراج سرخی روبرتو از بارسلونا به او گفته:« تو گند زدی، گند زدی، گند زدی. خوب است کـه به آن‌ها خیلی چیزها می‌دهی!»
جو ال‌کلاسیکوی شب گذشته آن‌قدر متشنج شد کـه لیونل مسی، فوتبالیستی کـه اغلبً مرتکب خطاهـای شدید نمی‌شود، در یک صحنه خطایی شدید روی سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید مرتکب شد کـه برایش یک کارت زرد به …

فردیناند: مسی استثنایی و جادوگر است

افشای درگیری لفظی مسی با داور بازی از طریق لب خوانی!

بحث لیونل مسی و داور بازی بارسلونا و چلسی, لب خوانی شده و حالا مشخص شده است کـه چه متن هایی بین آن‌ها رد و بدل شده است.درگیری لفظی مسی با داور دیدار با چلسیبارسا و چلسی، چهارشنبه شب در نوکمپ به مصاف یکدیگر رفتند تا تکلیف آخرین تیم صعود کننده به دور یک چهارم نهـایی چمپیونزلیگ مشخص شود.  دو تیم در دیدار رفت به تساوی ۱-۱ دست پیدا کرده بودند و در دیدار برگشت، بارسا با ۳ گل چلسی را شکست داد تا مقتدرانه راهی دور بعد شود.روی یکی از صحنه هـایی کـه داور برعلیه بارسلونا سوت زد، ستاره آرژانتینی به سمت داور رفت و با او وارد بحث شد.پس از این‌ حرکت مسی به سوی اسکومینا، داور مسابقه گفت:” لئو، آرام باش.”با این‌ حال، مسی از لحن داور نیز خوشش نیامد و به دفاع از خودش پرداخت. او گفت:” با من بد صحبت نکن. من به تو بی احترامی …

کونته و افشای مکالمه جنجالی با مسی

ورزش سه: باشگاه چلسی و هواداران تیم لندنی از واکنش عجیب کونته پس از شکست سنگین برابر بارسا ناراضی استند.  در حالی کـه چلسی بازی برابر بارسا را با سه گل باخته بود و وداعی زودهنگام با لیگ قهرمانان داشت، آن‌تونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی بدون ذره ای ناراحتی و با لبخند به مسی نزدیک شد و برای ثانیه هـایی با وی صحبت کرد. برخورد این‌ دو به قدری دوستانه بود کـه به نظر می رسید مسی فوتبالیست چلسی بوده و کمک کرده تا این‌ تیم بارسا را در نوکمپ مغلوب کند.   کونته به این‌ هم بسنده نکرد و در نشست خبری پس از بازی به تمجید ویژه از مسی پرداخت. او عنوان داشت کـه فوتبالیستی مثل مسی هر ۵۰ سال یک بار متولد می شود و از این‌کـه شانس گفت و گو با …

زنگ‌ خطر بیکاری بیخ گوش ۳ هزار کشاورز ۶۰ ساله

بدقولی بیمه گران به داروخانه‌ها در پرداخت مطالبات

رهبر م‍ژدهی آذر عضو انجمن داروسازان کشور در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ عنوان کرد: در سالی کـه گذشت خدمات‌رسانی از سوی داروسازان به بیماران کشور علی‌رغم محرومیت‌ها شکل خوبی داشته است و در این‌ مورد نمره  بیست به داروسازان می‌دهیم.

وی اظهار کرد: در سالی کـه گذشت با بررسی گزارش‌ها به این‌ نتیجه  رسیدیم کـه تخلفات داروسازان نسبت به سایراعضای جامعه پزشکی حداقل بوده است و با وجود مشکلات بیمه‌ای داروسازان ، داروخانه‌ها در خدمات‌رسانی به مردم کوتاهی نداشته اند.
عضو انجمن داروسازان گفت: دارو از ۶۰ سال پیش به شکل داروهـای ترکیبی بود کـه به تدریج  به صنعتی و شیمیایی تبدیل شد و از آن‌جا کـه عرصه دارو سود کمی دارد داروسازان برای جبران سود کم ساعت‌هـای زیادی  را در داروخانه ها به خدمت می پردازند  و از سویی با  خدمات‌رسانی بالای داروخانه و نقش آن‌ در درمان بیماری‌ها می بینیم کـه …

  • دسته‌بندی نشده
  • محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد/ وقتی مریخی گوش داور را پیچاند


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *