خانه / وب‌گردی / تحلیل هرمیداس باوند از سخنان برجامی روحانی به همراه توضیحات

تحلیل هرمیداس باوند از سخنان برجامی روحانی به همراه توضیحات

تحلیل هرمیداس باوند از سخنان برجامی روحانی ، رمزگشایی از ادبیات برجامی روحانی ، اعتراض از سخنان سینوسی روحانی در پساانتخابات ، توضیح نوبخت در مورد سخنان روحانی در روز ارتش ، پزشکیان: سخنان مشاور روحانی نادرست بود ، نیت سخنان روحانی در روز ارتش آلوده بود! .
انتخاب: داوود هرمیداس باوند، تحلیلگر روابط بین‌الملل درباره اظهارات اخیر روحانی پیرامون احتمال باقی ماندن در برجام، گفت: احتمالا اروپایی ها نکته جدیدی مطرح کرده اند که‌ شاید تا حدودی برای ایـران قابل قبول باشد. ایـن اولین باری اسـت که‌ ایـران نوعی انعطاف پذیری نسبی از خود نشان می دهد.
 حسن روحانی …

تحلیل هرمیداس باوند از سخنان برجامی روحانی

انتخاب: داوود هرمیداس باوند، تحلیلگر روابط بین‌الملل درباره اظهارات اخیر روحانی پیرامون احتمال باقی ماندن در برجام، گفت: احتمالا اروپایی ها نکته جدیدی مطرح کرده اند که‌ شاید تا حدودی برای ایـران قابل قبول باشد. ایـن اولین باری اسـت که‌ ایـران نوعی انعطاف پذیری نسبی از خود نشان می دهد.

 حسن روحانی رییس جمهور امروز در جلسه شورای اداری، توسعه و برگزیدگان اسـتان خراسان رضوی گفت: یا اروپا همـه ان چیزی که‌ مورد نظر ما در برجام اسـت را بر عهده می گیرد و شر ترامپ را کم می‌کند، یا اگر ما دیدیم همـه ان چیزی که‌ می خواهیم تامین نشده، از برجام خارج می شویم.

همـه چیز در مورد امیرالمومنین بررسی روحانی سخنان عوامل نگاه

هرمیداس باوند در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب»، درباره ایـن سخنان رییس جمهور گفت: بدون تردید ایـن اظهارنظر آقای روحانی، نوعی انعطاف پذیری نسبی اسـت. پس از مذاکره اروپایی ها با آمریکا، اعلامیه سه جانبه ای از سوی انگلیس، فرانسه و آلمان منتشر و در اتحادیه اروپا طرح شد اما با مخالفت اسپانیا، ایتالیا و اتریش روبرو شد.

او ادامه داد: سه نکته ای که‌ در ایـن اعلامیه طرح شده بود، عبارت بودند از: همیشگی شدن عدم دسترسی ایـران به سلاح هسته ای، حذف موشک های قاره پیما یا دوربرد توسط ایـران و عدم دخالت ایـران در کشورهای همسایه به ویژه یمن. ایـن راهکار اروپایی ها برای جلب رضایت آمریکا بود.

جزییات مطلب امیرالمومنین و بررسی و روحانی و سخنان و عوامل و نگاه را میخوانید .

ایـن اسـتاد دانشگاه ادامه داد: احتمالا اروپایی ها نکته جدیدی مطرح کرده اند که‌ شاید تا حدودی برای ایـران قابل قبول باشد. ایـن اولین باری اسـت که‌ ایـران ایـن موضع را اتخاذ کرده و نوعی انعطاف پذیری نسبی از خود نشان می دهد؛ البته در صورتی که‌ اروپایی ها ایـن تضمین را بدهند. یعنی ممکن اسـت بر اساس تضمین اروپا، ایـران هم انعطاف پذیری کوچکی از خود نشان دهد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تحلیل هرمیداس باوند از سخنان برجامی روحانی

او در پاسخ به ایـن پرسش با فرضِ خروج آمریکا از برجام، در چه شرایطی، به صلاح ایـران اسـت که‌ در توافق باقی بماند»، گفت: ایـن موضوع بستگی به ایـن مسئله دارد که‌ اروپا قویا پایدار باشد. اروپایی ها مسئله سیستم های موشکی و ادعای دخالت ایـران در منطقه را تحت عنوان برجام ۲ مطرح کرده اند. بنابرایـن اگر بخواهند تحریم های سنگین تری اعمال کنند، فلسفه وجودی برجام از بین خواهد رفت. فلسفه وجودی برجام برای ایـران ایـن بود که‌ تحریم ها برداشته شوند و سرمایه گذاری خارجی و انتقال تکنولوژی صورت بگیرد.

متلک پولاد کیمیایی به روحانی + تصویر

ایـن تحلیلگر روابط بین الملل ادامه داد: تحریم های یکجانبه آمریکا مضاعف اسـت. یعنی اگر شرکت ها یا دولت ها ان را رعایت نکنند نمی توانند تعاملات تجاری و مالی در آمریکا داشته باشند.علاوه بر ایـن، برخی از ایـن شرکت های اروپایی، با آمریکا سهیم هستند. بنابرایـن سبب می شـود که‌ انها ریسک نکرده و در ایـران سرمایه گذاری نکنند. از ایـن رو بایـد شرایط طوری باشد که‌ فلسفه برجام که‌ برداشتن تحریمهاسـت تحقق پیدا کند تا ایـران هم در ان باقی بماند؛ وگرنه اگر قرار باشد برجام بماند و تحریم های سنگین تری با عناوین دیگر اعمال شـود فلسفه وجودی برجام را از بین می برد.

منابع
سایت برترینها

توضیحات بیشتر در موردامیرالمومنین بررسی روحانی سخنان عوامل نگاه

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شما مطلب تحلیل هرمیداس باوند از سخنان برجامی روحانی را می خوانید .

اعتراض از سخنان روحانی در مرنام روز ارتش


پزشک عبد‌الله گنجی در روزنامه جوان نوشت: امسال بين بيست‌و نهم فروردين که‌ روز ارتش اسـت، با سوم شعبان (سي‌ويکم فروردين) که‌ روز پاسدار اسـت، دو روز فاصله بود. روحاني با حضور در مرنام ارتش هديه تکراري خود را به سپاهيان نيز تقديم کرد.
براي فهم مسئله ابتدا به عبارات ذيل دقت فرماييد:
احمدي‌نژاد: بچه‌هاي من جاسوس نيستند. برادرانم کارچاق‌کن نيستند.
بقايي: دختر من جاسوس نيست و ۶۳ حساب شخصي ندارم.
احمدي‌نژاد: مي‌گويند چرا گفته دختر من جاسوس نيست و براي او تشکيل پرونده دادند. خب دختر او جاسوس نيست. هست؟
روحاني در مرنام روز ارتش: «ارتش با انکه‌ سياسـت را خوب مي‌فهمد اما هرگز در بازي‌هاي سياسي وارد نشده و به وصيت امام راحل به خوبي عمل کرده اسـت… امروز در هيچ فسادي در کشور ما نامي از اميران و بزرگان ارتش وجود ندارد و اين به معناي پاکي و دست‌پاکي و …

دستور ویژه روحانی درباره زلزله که‌گیلویه و بویراحمد

اعتراض از سخنان سینوسی روحانی در پساانتخابات


روزنامه اعتماد نوشت: در حالي روز گذشته شاهد يكي از سخنراني‌هاي پرشور رييس‌جمهوري بوديم كه سخنراني‌هاي آقاي روحاني بعد از انتخابات به ‌نوعي حالت سينوسي پيدا كرده و يك روز مردم و حاميان دولت به طور كامل از سخنان و ادبيات رييس‌جمهور نااميد شده و نوبت بعد، روحاني با سخنان خود اميد حاميان را زنده مي‌كند و در چنين شرايطي، به نظر مي‌رسد كه نمي‌توانيم براساس اظهارات اخير قضاوت كنيم كه آيا رييس‌جمهوري مي‌خواهد با اين سخنراني دولت را در يك سير صعودي قرار دهد يا احيانا در ادامه راه، شاهد عقب‌نشيني دولت در كلام و عمل خواهيم بود.
وانگهي، در بخش‌هايي از همين سخنراني نيز شاهد اسـتفاده از ادبيات و لحني نامتعارف ازسوي رييس‌جمهوري بوديم و درحالي كه حق نظارت، اعتراض و اطلاع، شعار اصلي دولت بوده اسـت، در اين سخنراني تاكيد شد كه نهادهاي نظارتي در امور اجرايي دخالت نكنند …

پزشکیان: سخنان مشاور روحانی نادرست بود


خبرانلایـن: نایب رییس مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس جمهور گفت: صحبت های مشاور شما در مورد قومیت ها نادرست بود و بر علیه دولت تمام شد.
پزشک مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری اسـتان که‌ با حضور رییس جمهور و هیات دولت برگزار شد گفت: بحث توجه به قومیت ها طبق اصل ۱۵ قانون اساسی بایـد مورد توجه دولت باشد.
وی عنوان کرد: در چند روز گذشته صحبت یکی از مشاوران رییس جمهور در رسانه ها باعث ناراحتی قومیت ها و تبلیغات تصویر بر علیه دولت شد.
پزشکیان افزود: بنده با وزیر آموزش و پرورش در مورد تدریس زبان های محلی در مدارس صحبت کرده ام و وزیر اعلام کرده اسـت که‌ موضوع بایـد در شورای فرهنگ عمومی مورد تصویب قرار گیرد.
نایب رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: از حضرتعالی به عنوان رئیس شورای فرهنگ عمومی تقاضا …

وقتی با روحانی صحبت می‌کـنید انگار که‌ با ایـن بشقاب صحبت کرده‌اید!

بررسی عوامل تربیتی از نگاه امیرالمومنین (ع)

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛به منظور بزرگداشت روز معلم در ایـن فرصت بر ان شده ایم که‌ یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین موارد تربیتی را از لسان امیر المؤمنین علی علیه السلام با هم مروری داشته باشیم.در سیستم‌های آموزشی، آدمها خیلی مشغول به کارند و فعالیت‌های ان‌ها بطور مستقیم یا غیر مستقیم در تربیت دانش آموزان و یا دانشجویان مؤثر اسـت، اما در ایـن میان، نقش معلمان و اساتید و دانشگاه‌ها از دیگر آدمها خیلی برجسته‌تر بوده چنان که‌ بیشتر اوقات را دانش آموزان در مدرسه و دانشجویان در دانشگاه زیر نظر ان‌ها سپری می‌کنند و عوامل دیگر هم فراهم آورنده زمینه برای فعالیت معلّم‌ها و اساتید می‌باشد از ایـن رو خیلیی از دانش آموختگان نظام آموزشی سنتی و جدید شکل گیری شخصیت خود را مرهون معلمان خود می‌دانند.
بیشتر بخوانید:۴ راز برای داشتن زندگی بهتر به روایت امام علی(ع)
رابطه دانش آموز با معلّم یک رابطه باطنی و …

  • وب‌گردی
  • تحلیل هرمیداس باوند از سخنان برجامی روحانی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *