خانه / دسته‌بندی نشده / محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد به همراه توضیحات

محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد به همراه توضیحات

محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد ، محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد/ وقتی مریخی گوش داور را پیچاند ، مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو ، محتوای مشاجره گواردیولا با داور بازی با لیورپول ، مکالمه رایگان ایـرانسل ، امکان مکالمه از طریق اسکایپ در خودرو ولوو (فیلم) .
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از آس، در پایان نیمه اول ال‌کلاسیکوی شب گذشته (یکشنبه) کـه پر از صحنه‌هـای جنجالی و اشتباهات داوری بود، دوربین‌هـای تلویزیونی صحنه‌ای را شکار کردند کـه در ان لیونل مسی را در حال انجام مکالمه‌ای تند با داور مسابقه، آلخاندرو هرناندس هرناندس نشان می‌داد.اکنون شبکـه کاروس دپورتیوو، محتوای درگیری لفظی مسی و داور …

محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از آس، در پایان نیمه اول ال‌کلاسیکوی شب گذشته (یکشنبه) کـه پر از صحنه‌هـای جنجالی و اشتباهات داوری بود، دوربین‌هـای تلویزیونی صحنه‌ای را شکار کردند کـه در ان لیونل مسی را در حال انجام مکالمه‌ای تند با داور مسابقه، آلخاندرو هرناندس هرناندس نشان می‌داد.

اکنون شبکـه کاروس دپورتیوو، محتوای درگیری لفظی مسی و داور مسابقه کـه سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید هم ان را تأیید کرد، فاش کرده است.

همـه چیز در مورد افزایش ایـرانی بخش تند خالی دارو داور سازمان سال صنعت غذا فاش کشور کیفیت مسی مکالمه

این‌ سایت نوشته است کـه مسی پس از تصمیم هرناندس در مورد اخراج سرخی روبرتو از بارسلونا به او گفته:« تو گند زدی، گند زدی، گند زدی. خوب است کـه به انها خیلی چیزها می‌دهی!»

جو ال‌کلاسیکوی شب گذشته انقدر متشنج شد کـه لیونل مسی، بازیکنی کـه معمولاً مرتکب خطاهـای شدید نمی‌شـود، در یک صحنه خطایی شدید روی سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید مرتکب شد کـه برایش یک کارت زرد به همراه داشت.

جزییات مطلب افزایش و ایـرانی و بخش و تند و خالی و دارو و داور و سازمان و سال و صنعت و غذا و فاش و کشور و کیفیت و مسی و مکالمه را میخوانید .

انتهـای پیام/

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردافزایش ایـرانی بخش تند خالی دارو داور سازمان سال صنعت غذا فاش کشور کیفیت مسی مکالمه

محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد/ وقتی مریخی

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از آس، در پایان نیمه اول ال‌کلاسیکوی شب گذشته (یکشنبه) کـه پر از صحنه‌هـای جنجالی و اشتباهات داوری بود، دوربین‌هـای تلویزیونی صحنه‌ای را شکار کردند کـه در ان لیونل مسی را در حال انجام مکالمه‌ای تند با داور مسابقه، آلخاندرو هرناندس هرناندس نشان می‌داد.اکنون شبکـه کاروس دپورتیوو، محتوای درگیری لفظی مسی و داور مسابقه کـه سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید هم ان را تأیید کرد، فاش کرده است.این‌ سایت نوشته است کـه مسی پس از تصمیم هرناندس در مورد اخراج سرخی روبرتو از بارسلونا به او گفته:« تو گند زدی، گند زدی، گند زدی. خوب است کـه به انها خیلی چیزها می‌دهی!»جو ال‌کلاسیکوی شب گذشته انقدر متشنج شد کـه لیونل مسی، بازیکنی کـه معمولاً مرتکب خطاهـای شدید نمی‌شـود، در یک صحنه خطایی شدید روی سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید مرتکب شد کـه برایش یک کارت زرد به همراه داشت.انتهـای پیام/

چرا شفر از داور مالزیایی گذشت ؟

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط …

مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو

خبرگزاری تسنیم: به نقل از آس، در پایان نیمه اول ال‌کلاسیکوی شب گذشته (یکشنبه) کـه پر از صحنه‌هـای جنجالی و اشتباهات داوری بود، دوربین‌هـای تلویزیونی صحنه‌ای را شکار کردند کـه در ان لیونل مسی را در حال انجام مکالمه‌ای تند با داور مسابقه، آلخاندرو هرناندس هرناندس نشان می‌داد.
اکنون شبکـه کاروس دپورتیوو، محتوای درگیری لفظی مسی و داور مسابقه کـه سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید هم ان را تأیید کرد، فاش کرده است.
این‌ سایت نوشته است کـه مسی پس از تصمیم هرناندس در مورد اخراج سرخی روبرتو از بارسلونا به او گفته:« تو گند زدی، گند زدی، گند زدی. خوب است کـه به انها خیلی چیزها می‌دهی!»
جو ال‌کلاسیکوی شب گذشته انقدر متشنج شد کـه لیونل مسی، بازیکنی کـه معمولاً مرتکب خطاهـای شدید نمی‌شـود، در یک صحنه خطایی شدید روی سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید مرتکب شد کـه برایش یک کارت زرد به …

کونته و افشای مکالمه جنجالی با مسی

ورزش سه: باشگاه چلسی و هواداران تیم لندنی از واکنش عجیب کونته پس از شکست سنگین برابر بارسا ناراضی استند.  در حالی کـه چلسی بازی برابر بارسا را با سه گل باخته بود و وداعی زودهنگام با لیگ قهرمانان داشت، انتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی بدون ذره ای ناراحتی و با لبخند به مسی نزدیک شد و برای ثانیه هـایی با وی صحبت کرد. برخورد این‌ دو به قدری دوستانه بود کـه به نظر می رسید مسی بازیکن چلسی بوده و کمک کرده تا این‌ تیم بارسا را در نوکمپ مغلوب کند.   کونته به این‌ هم بسنده نکرد و در نشست خبری پس از بازی به تمجید ویژه از مسی پرداخت. او عنوان داشت کـه بازیکنی مثل مسی هر ۵۰ سال یک بار متولد می شـود و از این‌کـه شانس گفت و گو با …

کتک زدن داور سرشناس کشورمان در جریان بازی! عکس

افزایش کیفیت دارو‌هـای ایـرانی اولویت سازمان غذا و دارو در سال ۹۷ /بخش اعظم صنعت داروسازی کشور خالی است

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ غلامرضا اصغری رئیس سازمان غذا و دارو  در دیدار نوروزی وزیر بهداشت با کارکنان سازمان غذا و دارو، انستیتوپاستور و سازمان انتقال خون با اشاره به  پرداخت بخشی از مطالبات شرکت‌هـای دارویی و تجهیزاتی ‌گفت: یکی از شاخص‌هـای مهم موفقیت طرح تحول سلامت به عنوان بزرگترین طرح اجتماعی دولت، تامین دارو و تجهیزات پزشکی در بیمارستان‌ها است و  اگر در طی این‌ مدت کمبودی حس شده، برطرف شده است همـه نتیجه تلاش همکاران ماست تا هدف مهم طرح تحول سلامت یعنی ممانعت از ارجاع بیماران به خارج از بیمارستان علی رغم مشکلات مالی بسیار  ادامه پیدا کند.
وی ادامه داد: شرکت‌هـای دارویی و تجهیزات پزشکی با وجود تعویق در پرداخت مطالبات‌ صبوری کردند و این‌ جای قدردانی دارد، امیدوارم در سال ۹۷ با همکاری همـه همکاران در سازمان غذا و دارو و سایر معاونت‌هـای وزارت بهداشت بتوانیم خدمات …

  • دسته‌بندی نشده
  • محتوای مکالمه تند مسی با داور ال‌کلاسیکو فاش شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *