خانه / دسته‌بندی نشده / تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس بررسی می شـود به همراه توضیحات

تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس بررسی می شـود به همراه توضیحات

تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس بررسی می شـود ، افزایش قیمت خودرو در نشست ویژه‌ کمیسیون صنایع بررسی می‌شـود ، جلسه غیرعلنی مجلس درباره وضعیت فضای مجازی ، با قوانین ۵۰ سال پیش نمی‌توان فضای مجازی را اداره کرد/ در صورت عمل به سند شورای عالی فضای مجازی، مشکلات حل می‌شـود ، هفتـه آینده؛ بررسی صحت منتفی شدن فروش هواپیماهای ایرباس و بوئینگ در کمیسیون عمران ، کمیسیون اصل ۹۰ پرونده شکایات از فدراسیون فوتبال را بررسی می‌کند .

رسانه کلیک – موضوع تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد.
به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ بررسی تقاضای عده‌ ای از نماین‌دگان مجلس شورای اسلامی …

تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس بررسی می شـود

رسانه کلیک – موضوع تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می گیرد.

به گزارش کلیک به نقل از مهر؛ بررسی تقاضای عده‌ ای از نماین‌دگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه‌ فضای‌ مجازی در دستور کار هفتگی مجلس قرار گرفته اسـت.

همـه چیز در مورد بررسی تجاوز تشکیل تلاش حریم دست شخصی فضای فضای مجازی فیس فیس بوک کاربر کمیسیون مجازی مجلس میلیون ویژه

براین‌ اساس قرار اسـت در هفتـه جاری، نماین‌دگان مجلس پیرو اجرای ماده (۴۴) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، موضوع تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی را مورد بررسی قرار دهند.

به گزارش مهر، اوایل اردیبهشت ماه ۳ فراکسیون‌ سیاسی مجلس برای تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی درخواسـت دادند که‌ طرح کلی آن‌ با درخواسـت ۱۵ نماین‌ده، تقدیم هیئت‌ رئیسه مجلس شده اسـت.

جزییات مطلب بررسی و تجاوز و تشکیل و تلاش و حریم و دست و شخصی و فضای و فضای مجازی و فیس و فیس بوک و کاربر و کمیسیون و مجازی و مجلس و میلیون و ویژه را میخوانید .

تهدیدات ایجاد شده از سوی فضای مجازی و بررسی تخصصی موضوعات مربوط به این‌ فضا و حاشیه های آن‌ از جمله ضرورت‌ های تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی عنوان شده اسـت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس بررسی می شـود
تگ‌ها: فضای مجازیمجلس شورای اسلامینماین‌دگان مجلس

منابع
سایت کلیک

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردبررسی تجاوز تشکیل تلاش حریم دست شخصی فضای فضای مجازی فیس فیس بوک کاربر کمیسیون مجازی مجلس میلیون ویژه

جلسه غیرعلنی مجلس درباره وضعیت فضای مجازی

خبرگزاری مهر: جلسه غیرعلنی مجلس به ریاسـت علی لاریجانی و با حضور اکثریت نماین‌دگان آغاز‌ شد.
در جلسه غیرعلنی امروز قرار اسـت موضوعاتی درباره فضای مجازی و پیام‌رسان‌ها مورد بررسی قرار گیرد.
ابوالحسن فیروزآبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی در جلسه غیرعلنی امروز حضور یافته اسـت؛ جلسه غیرعلنی مجلس به علت عدم حضور نماین‌دگان با تأخیر آغاز‌ شد و لاریجانی در جلسه غیررسمی پیرامون چالش‌های مهم کشور سخنرانی کرده اسـت.

نامه شاکیان سعید طوسی به ١٥ نماین‌ده مجلس

افشای مواد تشکیل دهنده محبوب‌ترین شکلات صبحانه جهان/ ۷ ساعت

به نقل از سایت خبرگزاری‌میزان و به گزارش پارس افشای مواد تشکیل دهنده محبوب‌ترین شکلات صبحانه جهان/ ۷ ساعت خواب برای سوزاندن کالری دو تکه‌ پیتزا؟! / هر روز قهوه بخورید و به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، افشای مواد تشکیل دهنده محبوب‌ترین شکلات صبحانه جهان، ۷ ساعت خواب برای سوزاندن کالری دو تکه‌ پیتزا؟!، هر روز قهوه بخورید و … را در بسته سلامت میزان بخوانید.
بهترین موادغذایی برای درمان آبریزش بینی
باشگاه خبرنگاران: عسل منجر به کاهش و تسکین گلودرد می‌شـود و در درمان آبریزش بینی تاثیرخوبی دارد، در واقع عسل درمانی مشکلات و بیماری‌های رایج فصل سرما را از بین می‌برد، برای این‌ کار کافی اسـت تا یک قاشق چایخوری عسل را داخل یک فنجان دمنوش ریخته و میل کـنید، آبنبات‌های عسلی نیز تاثیر خوبی در درمان عارضه‌های سرماخوردگی دارند به کمک آب جوش، عسل و کمی لیموترش شربت سینه تهیه و میل کـنید. خردل …

پیشنهاد تشکیل کمیسیون ویژه برای بررسی فیلترینگ تلگرام

رسانه کلیک – یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد کمیسیون ویژه‌ ای برای بررسی فیلترینگ تلگرام و تبعات احتمالی آن‌ تشکیل شـود.
به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ علی‌ اصغر یوسف‌ نژاد عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح موضوع فیلترینگ تلگرام و ایجاد محدودیت‌ هایی در این‌ زمینه، اظهار کرد: متاسفانه مجلس در این‌ زمینه حالت انفعالی و عکس‌ العملی دارد در حالی که‌ حق مردم باید از طریق مجلس اعمال شـود و نماین‌دگان باید بیشتر نسبت به این‌ قضایا حساسیت نشان دهند.
وی عنوان کرد: مجلس باید در این‌ زمینه جلودار و پیشاهنگ باشد. دستگاه‌ های تخصصی نظرات خود را از حیث امنیتی، فنی و اجتماعی ارائه می‌ کـنند اما تلفیق این‌ها در مجلس قابل انجام …

خرافات چیست؟ (بررسی تاریخچه خرافات)

کمبریج آن‌الیتیکا به حریم شخصی ۸۷ میلیون کاربر تجاوز کرد/ تلاش فیس بوک برای احیای آبروی از دست رفته!

رسانه کلیک – مسئولان فیس بوک به تازگی برای ۸۷ میلیون نفر از کاربرانی که‌ حریم شخصی شان در پی رسوایی کمبریج آن‌الیتیکا مورد تجاوز قرار گرفته، اطلاعیه صادر کرده اسـت.

همانطور که‌ می دانید، رسوایی کمبریج آن‌الیتیکا این‌ روزها به نقل محافل خبری تبدیل شده و روز به روز نیز بر اخبار آن‌ افزوده می شـود و همین موضوع نیز باعث سرافکندگی فیس بوک و مدیر عامل آن‌، مارک زاکربرگ شده اسـت. وی در آخرین اظهارات خود رسوایی کمبریج آن‌الیتیکا را شخصا گردن گرفت!
مدیران این‌ شبکه‌ اجتماعی امروز طی اطلاعیه ای اعلام کردند که‌ در صورتی که‌ کمبریج آن‌الیتیکا به حریم شخصی کاربران سرک بکشد، پیغامی پیرامون این‌ موضوع برای آن‌ان ارسال می شـود. این‌ در حالی اسـت که‌ مارک زاکربرگ روز …

  • دسته‌بندی نشده
  • تشکیل کمیسیون ویژه فضای مجازی در مجلس بررسی می شـود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *