خانه / دسته‌بندی نشده / برگزاری جلسه فراکسیون مستقلین با آذری جهرمی درباره فیلتر تلگرام به همراه توضیحات

برگزاری جلسه فراکسیون مستقلین با آذری جهرمی درباره فیلتر تلگرام به همراه توضیحات

برگزاری جلسه فراکسیون مستقلین با آذری جهرمی درباره فیلتر تلگرام ، جلسه تلگرامی فراکسیون مستقلین با جهرمی ، آذری جهرمی درباره شایعه قابل فیلتر نبودن تلگرام ، آذری جهرمی: بله، تلگرام فیلتر می‌شود ، آذری جهرمی: فیلتر نشدن تلگرام بستگی به همکاری‌اش با ایران دارد ، توضیح جهرمی درباره شایعه قابل فیلتر نبودن تلگرام .

رسانه کلیک – فراکسیون مستقلین ولایی امروز بعد از ظهر با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جلسه مشترکی را تحت عنوان فضای مجازی و فیلترینگ تلگرام برگزار می کند.
به گزارش کلیک به نقل …

برگزاری جلسه فراکسیون مستقلین با آذری جهرمی درباره فیلتر تلگرام

رسانه کلیک – فراکسیون مستقلین ولایی امروز بعد از ظهر با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جلسه مشترکی را تحت عنوان فضای مجازی و فیلترینگ تلگرام برگزار می کند.

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ کمال دهقانی عضو شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی با اعلام این‌ مطلب عنوان کرد: اعضای فراکسیون مستقلین ولایی ساعت ۱۸ امروز در دفتر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای برگزاری نشست مشترکی حضور پیدا خواهند کرد.

همـه چیز در مورد برف برگزاری تلگرام جلسه چگـونه درباره رانندگی شرایط فیلتر

به گفته وی، در این‌ جلسه مباحث مربوط به برای بررسی مسایل مرتبط با حوزه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از جمله فضای مجازی و فیلترینگ تلگرام مطرح می‌ شود.

تگ‌ها: آذری جهرمیفراکسیون مستقلینفضای مجازیفیلتر تلگرامفیلترینگ تلگراموزیر ارتباطات
جزییات مطلب برف و برگزاری و تلگرام و جلسه و چگـونه و درباره و رانندگی و شرایط و فیلتر را میخوانید .

منابع
سایت کلیک

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره برگزاری جلسه فراکسیون مستقلین با آذری جهرمی درباره فیلتر تلگرام

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

برگزاری جلسه ویژه درباره تلگرام در مجلس


خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از جلسه ویژه و مشترک این‌ کمیسیون و کمیسیون اقتصادی برای بررسی وضعیت تلگرام با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز دوشنبه هفتـه آینده خبر داد.
سیدحسین نقوی حسینی اظهار کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دوشنبه ۲۰ فروردین ساعت ۱۰ تا ۱۲ نشست مشترکی را با کمیسیون اقتصادی با عنوان بررسی تهدیدهـای اقتصادی شبکـه تلگرام و ضرورت تامین امنیت اطلاعات شخصی آدمها در شبکـه‌هـای پیام‌رسان داخلی برگزار می‌کند.
به گفته وی، این‌ جلسه با حضور محمدجواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و فیروزآبادی؛ دبیر مرکز عالی فضای مجازی برگزار خواهد شد و در ان سیاست‌ها و راهبردهـای برخورد با تلگرام و تهدیدها و فرصت‌هـای این‌ شبکـه مجازی مورد بررسی قرار می‌گیرد.
نقوی حسینی تاکید کرد کـه شرایط یله و رهـایی تلگرام مورد تایید هیچ کسی نیست، البته …

۷ کاری کـه بنیانگذار تلگرام انجام نمی دهد

روحانی باید درباره فیلتر تلگرام به مجلس پاسخ دهد

رسانه کلیک – یک عضو فراکسیون امید تاکید کرد کـه رییس‌ جمهور باید با حضور در مجلس درباره فیلتر شبکـه پیام رسان تلگرام و نظرش در این‌ خصوص توضیح دهد.
به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ مصطفی کواکبیان عضو فراکسیون امید در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در واکنش به فیلترینگ تلگرام عنوان کرد: باید این‌ موضوع بررسی شده و از آقای رییس‌ جمهور دعوت شود تا در جلسه علنی و غیرعلنی درباره فیلترینگ تلگرام پاسخ دهد.
وی ادامه داد: مردم درباره فیلتر شبکـه پیام رسان تلگرام از ما این‌ سوال را مطرح می‌ کـنند کـه اگر رییس‌ جمهور مخالف ان است؛ چرا برخی دیگر می‌ گویند کـه به صورت مخفیانه با فیلترینگ موافقت کردند؟ اگر هم موافق فیلتر است چرا می‌ …

جلسه اطلاعات سپاه با نماین‌دگان درباره تلگرام


خبرگزاری ایسنا: سخنگوی فراکسیون نماین‌دگان ولایی با تاکید بر این‌کـه نبود امنیت در پیام رسان‌هـای داخلی کذب محض است و واقعیت ندارد، انتقال از پیام رسانهـای خارجی به پیام رسان‌هـای داخلی را یک مطالبه عمومی دانست و گفت: پنج پیام رسان داخلی تا آخر فروردین به سطحی خواهد رسید کـه در صورت حذف پیام رسانهـای خارجی هیچ مشکلی در فضای کسب و کار در فضای مجازی ایجاد نخواهد شد.
سیدحسین نقوی حسینی در توضیح جلسه صبح امروز فراکسیون نماین‌دگان ولایی با مسئولان اطلاعات سپاه در حوزه فضای مجازی گفت: مسئولان اطلاعات سپاه در حوزه فضای مجازی گزارش مفصلی از وضعیت، شرایط، اهداف و برنامه‌هـای فضای مجازی ارائه کردند. از جمله این‌کـه پیام رسانهـای خارجی فقط نقش ارتباطی را ایفا نمی کـنند بلکـه با استفاده از کانالها نقش رسانه‌ای دارند. به عبارت دیگر تلگرام و فضای مجازی در هیچ کشوری به اندازه کشور …

بیانیه نماین‌ده خبرگان درباره حوادث اخیر خوزستان

شرایط رانندگی در برف ؛ چگـونه با وجود برف رانندگی کنیم؟

به نقل از سایت تکراتو و به گزارش پارس شرایط رانندگی در برف ؛ چگـونه با وجود برف رانندگی کنیم؟ و

رانندگی در شرایط مختلف متفاوت است. به عنوان مثال در روزهـای بارانی یا برفی رانندگی به دقت بیشتری نیاز دارد. شمـا از شرایط رانندگی در برف چه می‌دانید؟
کسانی کـه در روزهـای برفی نیز رانندگی می‌کـنند بهتر است از شرایط رانندگی در برف اطلاع داشته باشند تا در چنین وضعیتی دچار مشکل نشوند. البته رانندگی در هر شرایطی به دقت نیاز دارد اما شرایط رانندگی در برف متفاوت است و برای جلوگیری از اتفاقات و حوادث احتمالی رعایت این‌ نکات مهم است.
در هنگام بارش برف و برودت هوا جاده‌ها و معابر لغزنده می‌شوند و همین امر باعث می‌شود تا تصادفات رانندگی در سطح شهرها و جاده‌ها افزایش یابد. اما با در نظر داشتن شرایط مناسب می‌توان از بروز حوادث و اتفاقات خطرناک در چنین روزهـایی …

  • دسته‌بندی نشده
  • برگزاری جلسه فراکسیون مستقلین با آذری جهرمی درباره فیلتر تلگرام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *