خانه / علمی پزشکی / آشنایی کامل با خودرو تیگو ۷ و نکات مثبت و منفـی ان به همراه توضیحات

آشنایی کامل با خودرو تیگو ۷ و نکات مثبت و منفـی ان به همراه توضیحات

آشنایی کامل با خودرو تیگو ۷ و نکات مثبت و منفـی ان ، نگاهی به خودرو سانگ یانگ تیوولی و نکات مثبت و منفـی ان ، بررسی پژو ۵۰۸ ایـران خودرو؛ تجربه رانندگی، نکات مثبت و منفـی ، سم زدایی روح از افکار منفـی | نکات مهم در مورد مثبت اندیشی ، شیر خوردن نوزاد | نکات دوران شیردهی، تاثیرات مثبت منفـی اش چیست؟ ، آشنایی کامل با خودرو فاو بسترن B30 و زیر و بم ان .

عرضه شدن خودرو تیگو ۷ در بازار ایـران را می‌توان در رهستای سفت شدن جای پای خودروسازان چینی در این‌ بازار ترسیم و بررسی نمود. به لطف بازار بسته و پر انحصار خودروی ایـران، شرکت‌هـای خودروسازی چینی توانسته‌اند طی سال‌هـای اخیر حضور پر رنگی در این‌ بازار داشته باشند. در همین رهستا شرکت چری هم می‌رود تا با عرضه …

آشنایی کامل با خودرو تیگو ۷ و نکات مثبت و منفـی ان

خودرو تیگو 7

عرضه شدن خودرو تیگو ۷ در بازار ایـران را می‌توان در رهستای سفت شدن جای پای خودروسازان چینی در این‌ بازار ترسیم و بررسی نمود. به لطف بازار بسته و پر انحصار خودروی ایـران، شرکت‌هـای خودروسازی چینی توانسته‌اند طی سال‌هـای اخیر حضور پر رنگی در این‌ بازار داشته باشند. در همین رهستا شرکت چری هم می‌رود تا با عرضه محصولاتی نظیر تیگو ۷ در بازار خودروی ایـران سهم بیشتری از این‌ بازار را به خود اختصاص دهد. هر چه باشد این‌ خودرو نیز همانند برخی از همتایان چینی خود به علت وجود هستانداردهـای سفت و سخت در اروپا و امریکای شمالی نتوهسته راهی به این‌ مناطق جهان بیابد. از همین رو طراحان این‌ خودرو شانس خود را برای موفقیت در بازارهـای دیگری نظیر افریقا، امریکای جنوبی، ایـران و روسیه آزمایش کرده‌اند.

همـه چیز در مورد آشنایی افزایش بیمار پزشکان تعداد خودرو درصدی رشد قیمت کامل متخصص مثبت منفـی نکات ویژه

نمای پشت تیگو 7

مشخصات فنی تیگو ۷

مدل‌هـای موجود از خودرو تیگو ۷ در بازار ایـران به موتور توربو شارژ  SQRE4T15B مجهز هست اند. یک موتور چهار سیلندر خطی با بهره‌مندی از گنجایش ۱۴۹۸ سی‌سی که‌ از ضریب تراکم نه و نیم به یک برخوردار هست و حداکثر قدرتی معادل ۱۴۷ اسب بخار را با احتساب ۵۵۰۰ دور در دقیقه به نمایش می‌گذارد.

جزییات مطلب آشنایی و افزایش و بیمار و پزشکان و تعداد و خودرو و درصدی و رشد و قیمت و کامل و متخصص و مثبت و منفـی و نکات و ویژه را میخوانید .

سیستم تعلیق این‌ خودرو در بخش عقب به شکل سیستم تعلیق کشنده چندگانه با فنر پیچشی طراحی شده هست و در بخش جلو نیز سیستم مستقل مک فرسون با فنر پیچشی و میله‌ی نگه دارنده و ضد لغزش را به خود می‌بیند. همچنین می‌توان در دو حالت عادی و در حالت جمع شدن صندلی عقب به ترتیب انتظار حمل باری معادل ۴۱۴ تا ۱۱۰۰ لیتر را توسط ان داشت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره آشنایی کامل با خودرو تیگو ۷ و نکات مثبت و منفـی ان

حداکثر سرعت قابل دستیابی برای تیگو ۷ رقم ۱۷۰ کیلومتر در ساعت برآورد شده هست و موتور این‌ خودرو حداکثر گشتاوری معادل ۲۱۰ نیوتن متر را با احتساب ۱۷۵۰ تا ۴۰۰۰ دور در دقیقه به دست می‌دهد. به موجب مشخصات یاد شده و با توجه به این‌ نکته که‌ تیگو ۷ از سیستم انتقال نیروی اتوماتیک DCT بهره می‌برد و بر اساس حالت دیفرانسیل جلو طراحی شده هست، نمی‌توان از این‌ خودروی کراس اور انتظاراتی نظیر یک خودروی شاسی بلند همـه چیز تمام را داشت و سوار بر ان بی مهابا به دل کوه و دشت و صحرا زد. در واقع این‌ خودری چینی بیش از هر چیز برای طی طریق در جاده‌هـای هموار و مناطق شهری طراحی شده هست و به طور کامل قادر به انجام وظایف آفرود نیست (هر چند که‌ به طور مختصر از پس وظایف این‌ چنینی بر می‌آید).

خرید لباس برای نوزاد، نکات خیلی مهم

از سوی دیگر شتاب صفر تا صد این‌ خودرو که‌ رقمی در حدود ۱۳ ثانیه برآورد می‌شـود نیز مزید بر علت هست تا تیگو ۷ را یک خودروی خانواده لقب دهیم و از دادن پسوندهـایی نظیر اسپورت، هیجان انگیز یا محبوب نسل جوان به این‌ خودرو بپرهیزیم. در واقع مشخصات فنی این‌ خودرو، شمایل یک کراس اور آرام و کم ادعا را پیش روی ما ترسیم می‌کند که‌ بیش از هر چیز به کار یک خانواده‌ی کم جمعیت و کم حاشیه می‌آید.

نمای جلو تیگو 7

توضیحات بیشتر در موردآشنایی افزایش بیمار پزشکان تعداد خودرو درصدی رشد قیمت کامل متخصص مثبت منفـی نکات ویژه

امکانات و قابلیت‌هـای تیگو ۷ 

با توجه به اطلاعات موجود، خودرو تیگو ۷ در قالب دو مدل اکسلنت و لاکشری (یا لاکچری) در بازار ایـران حضور یافته که‌ نوع تجهیزات و امکانات به کار رفته در این‌ دو مدل تا حدی متفاوت با دیگری هست. به عنوان مثال در مدل اکسلنت شاهد طراحی داخلی چرم قهوه‌ای هستیم و در عوض مدل لاکچری با طراحی داخلی چرم تیره عرضه شده هست. در این‌ میان باید به این‌ نکته هم اشاره کرد که‌ مدل لاکچری موجود از این‌ خودرو، برخلاف نام خود چندان به کار لاکچری بازان نمی‌آید! چرا که‌ امکانات و تجهیزات به کار رفته در ان به میزان محسوسی کمتر از مدل اکسلنت هست.  

از جمله قابلیت‌هـایی که‌ در مدل اکسلنت تیگو ۷ وجود دارد و در مدل لاکچری این‌ خودرو مشاهده نمی‌شـود می‌توان به وجود سان روف پانورامیک برقی، دوربین ۳۶۰ درجه و سیستم تهویه اتوماتیک دوگانه اشاره کرد. ضمن ان که‌ تعداد کیسه‌هـای هوای ایمنی تعبیه شده در مدل لاکچری تیگو ۷ نیز کمتر از مدل اکسلنت این‌ خودرو هست. به بیان دقیق‌تر در شرایطی که‌ مدل اکسلنت این‌ محصول علاوه بر برخورداری از دو کیسه‌ هوای جلو (از نوع SRS) به دو کیسه‌ هوای ایمنی جانبی و دو کیسه هوای ایمنی پرده‌ای (از همان نوع SRS) نیز مجهز هست، مدل لاکچزی این‌ خودرو تنها از وجود همان دو کیسه هوای ایمنی اصلی بهره می‌برد.

شما مطلب آشنایی کامل با خودرو تیگو ۷ و نکات مثبت و منفـی ان را می خوانید .

نمای داخل تیگو 7

سوای موارد یاد شده امکانات و قابلیت‌هـایی که‌ در ادامه‌ی متن پیش رو‌ لیست شده‌اند، در هر دو مدل موجود از خودرو تیگو ۷ وجود دارند.

آشنایی افزایش بیمار پزشکان تعداد خودرو درصدی رشد قیمت کامل متخصص مثبت منفـی نکات ویژه
 • برخورداری از سنسور پارک خودرو در بخش جلو و عقب
 • مجهز به سیستم هشدار دهنده در رابطه با باز بودن درهـای خودرو در بخش جلو
 • وجود دوربین جلو و عقب به صورت پویا
 • بهره‌مندی از ترمز دیسکی خنک شونده برای چرخ‌هـای جلو که‌ به دو سیستم ABS و EBD مجهز هست
 • بهره‌مندی از ترمز دیسکی برای چرخ‌هـای عقب که‌ به دو سیستم ABS و EBD مجهز هست      
 • وجود سیستم‌هـای مکمل ASR، DTC، EBA، TCS، HHC برای پایداری هر چه بیشتر خودرو
 • مجهز به سیستم تثبیت سرعت یا کروز کنترل
 • برخورداری از سیستم هشدار دهنده و ضد سرقت ایموبیلایزر
 • برخورداری از سیستم رانندگی اقتصادی یا صرفه جویانه (ملقب به ECO Mode)
 • امکان روشن شدن اتوماتیک لامپ چراغ‌هـای جلو
 • مجهز به سنسور باران و فرمان برقی EPS
 • قابلیت اتصال به تلفن همراه از طریق بلوتوث
 • مجهز به قابلیت موبایل مپینگ یا امکان به اشتراک گذاری محتوای موجود در تلفن همراه، تبلت یا سایر ابزارهـای هوشمند روی صفحه نمایش لمسی خودرو
 • برخورداری از نمایشگر لمسی ۹ این‌چی که‌ از وجود سیستم صوتی و عکسی و درگاه USB بهره می‌برد
 • امکان کنترل کردن سیستم صوتی خودرو از طریق دکمه هـای موجود روی غربیلک فرمان
 • برخورداری از سیستم کنترل باد لهستیک‌هـای خودرو یا تی پی ام اس
 • بهره‌مندی از چراغ ال ای دی رانندگی در روز و همچنین چراغ‌هـای ترمز ال ای دی
 • برخورداری آینه‌هـای جانبی از گرمکن و امکان باز و بسته و تنظیم نمودن برقی انها
 • بهره‌مندی از سیستم ورود به خودرو و زدن هستارت بدون هستفاده از کلید
نمادهـای صنعت خودرو از نظر مدیرعامل دایملر

در مجموع می‌توان قابلیت‌ها و امکانات موجود در خودرو تیگو ۷ شرکت چری را در بسیاری از محصولات رقیب و هم رده نیز مشاهده کرد و به طور کل در این‌ خودرو شاهد به کارگیری تکنولوژی‌هـای ویژه و متفاوتی نسبت به سایر رقیبان نیستیم.

نمای کنار تیگو 7

مشخصات ظاهری و قیمت تیگو ۷   

شکل و شمایل بیرونی تیگو ۷ شاهد زنده‌ای هست برای تایید این‌ ادعا که‌ خودروسازان چینی طی چند سال اخیر در زمینه‌ی طراحی ظاهر خودروهـایشان با پیشرفت‌هـای اساسی همراه بوده‌اند و گام‌هـای رو به جلویی در این‌ زمینه برداشته‌اند. البته باید اعتراف کرد که‌ تیگو ۷ نیز در طراحی بخش ظاهری خود به نقطه ضعف مشترک اکثر خودروهـای چینی مبتلا هست. به این‌ معنی که‌ طراحی بخش عقب این‌ خودرو هم درست مانند بسیاری از همتایان چینی ان از ظرافت چندانی برخوردار نبوده و به نوعی سر هم بندی شده هست. مشکلی که‌ در طراحی نمای جلو و کنار این‌ خودرو به هیچ وجه به چشم نمی‌خورد.

نوع طراحی جلو پنجره‌ی این‌ خودرو (همراه با خطوط شکسته و متقارنی که‌ از وجود انها بهره می‌برد) در کنار وجود چراغ‌هـای کشیده و خوش تراش زنون در دو طرف ان، ظاهری تند و تیز به چهره این‌ خودروی چینی بخشیده هست (البته همان گونه که‌ در بخش‌هـای نخستین این‌ متن به ان اشاره شد در پس این‌ ظاهر تند و تیز، باطنی آرام و نه چندان سریع و قدرتمند نهفته هست). نظیر همین موضوع را در طراحی بخش کناری این‌ خودرو نیز می‌توان مشاهده کرد. به گونه‌ای که‌ به موجب شیارهـای چند گانه‌ی موجود در بدنه‌ی این‌ خودرو، با پیکری عضلانی و اسپورت روبرو هستیم. در مجموع می‌توان گفت که‌ ظاهر تیگو ۷ به لحاظ برخورداری از طراحی زیبا و جذاب نمره‌ی قبولی می‌گیرد و به خوبی توان تحت تاثیر قرار دادن خودرو دوستان را دارا هست.

این‌ مطلب در مورد آشنایی افزایش بیمار پزشکان تعداد خودرو درصدی رشد قیمت کامل متخصص مثبت منفـی نکات ویژه می باشد .

البته باید گفت که‌ طراحی بخش داخل این‌ خودرو نیز کم و بیش همانند نمای بیرونی بخش عقب ان صورت گرفته هست و به طور کل در بخش کابین این‌ خودرو شاهد وجود ظرایف چشم نواز و طراحی چشمگیر یا تاثیرگذاری نیستیم.

این‌ ۷ مدل دختر، پسران را فراری می دهند!!

نمای صندوق تیگو 7

آشنایی کامل با خودرو تیگو ۷ و نکات مثبت و منفـی ان

در حال حاضر مدل نو و کار نکرده تیگو ۷ در بازار خودروی ایـران از متوسط قیمتی در حدود ۱۵۱ میلیون تومان برخوردار هست. این‌ در حالی هست که‌ نمونه‌هـای دست دوم این‌ محصول را می‌توان با تفاوتی حداقل ۳۰ میلیون تومانی در اختیار داشت. البته باید به این‌ نکته اشاره کرد که‌ در حال حاضر میزان تقاضا برای نمونه‌هـای دست دوم این‌ خودرو ان چنان که‌ باید چشمگیر نیست. از همین رو اگر قصد فروش خودرو تیگو ۷ را در آینده‌ای نزدیک دارید و به قصد فروش زودهنگام این‌ خودرو سراغ ان می‌روید، باید این‌ موضوع را مد نظر قرار دهید که‌ شاید ناچار به فروش ان به قیمتی بسیار کمتر از میزان مورد نظر خود باشید.

علت اصلی این‌ امر را شاید بتوان در قیمت تیگو ۷ جستجو کرد. در واقع مشتری اصلی این‌ خودرو اغلب خانواده‌هـای متوسط شهری هست اند و خانواده‌هـای مرفه یا افرادی با درآمدهـای بالا کمتر به سراغ ان می‌روند. با این‌ حال مشتریان اصلی این‌ خودرو یعنی علاقه‌مندان به خودروهـای کراس اور و محصولات شاسی بلند و شبه شاسی بلند چینی، از این‌ امکان برخوردارند تا با پرداخت مبلغی کمتر نسبت به قیمت این‌ خودرو محصولات نسبتا مشابهی نظیر خودرو X22 از همین شرکت چری یا سانگ یانگ تیوولی را تهیه کنند.

آشنایی, افزایش, بیمار, پزشکان, تعداد, خودرو, درصدی, رشد, قیمت, کامل, متخصص, مثبت, منفـی, نکات, ویژه

در مجموع شاید بتوان قیمت تیگو ۷ را یکی از بزرگ‌ترین نقاط ضعف ان برای رقابت با سایر خودروهـای مشابه موجود در بازار خودروی ایـران قلمداد کرد. در پایان اگر مایل به آشنایی عینی‌تری با خودرو تیگو ۷ هستید می‌توانید ویدیوی زیر را از نظر بگذرانید.

منابع
سایت ستاره

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

نگاهی به خودرو سانگ یانگ تیوولی و نکات مثبت و منفـی ان

خودرو سانگ یانگ تیوولی یکی از شناخته شده‌ترین محصولات شرکت کره‌ای سانگ یانگ در بازار جهانی به شمار می‌رود و حضور ان در دنیای خودرو تنها به بازارهـایی نظیر ایـران محدود نیست. با این‌ حال سازندگان این‌ خودرو یعنی اعضای شرکت سانگ یانگ کمتر از همتایانشان در دو شرکت کیا و هیوندای (و حتی شرکت دوو که‌ اکنون تا حدی به تاریخ پیوسته هست) در ایـران شناخته می‌شوند. به این‌ ترتیب عرضه‌ی محصولاتی نظیر مدل تیوولی (Tievoli) می‌تواند به افزایش شهرت و محبوبیت برند سانگ یانگ در کشورمان کمک فراوانی نماید.
به طور کل خودرو دوستان ایـرانی خاطرات خوبی از خودروهـای کره‌ای دارند و این‌ امر کم و بیش در رابطه با نمونه‌هـای عرضه شده از خودروی موسو (دیگر نماین‌ده‌ی شناخته شده‌ی سانگ یانگ در بازار خودروی ایـران) نیز صدق می‌کند. در واقع خودرو سانگ یانگ تیوولی درست در همین مسیر در حال حرکت هست و با توجه به قابلیت‌هـایی …

آشنایی کامل با خودرو فاو بسترن B30 و زیر و بم ان

خودرو فاو بسترن B30 از جمله جدیدترین تولیدات یک شرکت خودروسازی چینی تحت همین نام به شمار می‌رود. محصولی که‌ همانند برخی دیگر از تولیدات شرکت چینی مذکور چندی هست شاهد ورود ان به بازار ایـران هستیم. در واقع انتظار می‌رود که‌ با عرضه این‌ خودرو در بازار داخل کشور، سازندگان چینی ان بتوانند هواداران بیشتری در ایـران برای خود دست و پا کند و در عین حال خودروسازان ایـرانی را نیز به شکل کاملا جدی به چالش بکشند. بر طبق روال مرسومی که‌ طی چند سال اخیر باب بوده، خودرو فاو بسترن B30 نیز همانند سایر محصولات این‌ شرکت چینی توسط گروه بهمن وارد بازار ایـران شده هست. لازم به ذکر هست که‌ علاقه‌مندان به رانندگی با خودروهـای چینی پیش از ورود این‌ خودرو به بازار، شاهد ملاقات با برادر بزرگ‌تر ان یعنی خودروی B50F بودند. حال با ورود این‌ محصول جدید که‌ از قیمتی کمتر از خودروی …

سم زدایی روح از افکار منفـی | نکات مهم در مورد مثبت اندیشی

سم زدایی روح از افکار منفـی | نکات مهم در مورد مثبت اندیشیبه این‌ مطلب امتیاز دهیدسم زدایی روح از افکار منفـی : چگـونه روحمان را از افکار منفـی پاک کنیم؟ نکاتی برای مثبت اندیشی صحیح چیست ؟ در این‌جا با مقاله ای خودشناسی درباره پاکسازی روح و بدن از افکار منفـی ، اثرات مخرب ان در زندگیمان در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.  مثبت اندیشی در قران , سم زدایی روح از افکار منفـی  سم زدایی روحتان از افکار منفـی با این‌ روش هااگر هیچ کس از زبان تند و تیزتان در امان نیست و حرفهـایتان باعث ناراحتی اطرافیان می شـود زمان ان رسیده که‌ روحتان را سم زدایی کـنید. اگر با این‌ مشکلات روبرو هستید باید روحتان را سم زدایی و پاکسازی کـنیدآیا هنگام صحبت با دیگران هر ان چه می گویید سخنانی طعنه آمیز و نیشدار هست اند؟ آیا به طور معمول احساسات دیگران را جریحه‌دار می کـنید یا …

ویزیت بیماران توسط پزشکان متخصص با یک دهم قیمت/ رشد ۴۲ درصدی تعداد تخت‌هـای بیمارستانی ویژه/ افزایش چند ده برابری مراکز درمان ناباروری و سرطان

جان بابایی در زمینه دسترسی مردم به خدمات سلامت در حوزه هـای مختلف توضیحاتی داد.
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ «در برخى مناطق پایتخت تخت بيمارستانى وجود ندارد» ، شايد باورش سخت باشد که‌ در شهری چون پایتخت با این‌ امکانات برخی مناطق تخت بیمارستانی نداشته باشند اما اين  جمله حقیقت دارد، این‌ در حالی هست که‌ با اجرای طرح تحول سلامت ۲۴ هزار تخت بیمارستانی در کشور ایجاد و انقلاب بزرگی برای ایجاد عدالت و دسترسی همـه به خدمات سلامت و افزایش تخت هـای بیمارستانی شکل گرفت.
عدالت به دسترسی خدمات سلامت به قدری مهم و حیاتی به نظر می رسد که‌ سازمان بهداشت جهانی امسال شعار هفته جهانی سلامت را که‌ از  ۲۱ آوریل تا ۲۷ آوریل (۱ تا ۷ اردیبهشت) ادامه دارد، «سلامت برای همـه، در همـه جا» انتخاب کرده هست.
به منظور اطلاع از میزان دسترسی به خدمات سلامت و اقدمات انجام …

 • علمی پزشکی
 • آشنایی کامل با خودرو تیگو ۷ و نکات مثبت و منفـی ان


 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *