خانه / وب‌گردی / انگلیسی‌ها دست به دامان رونالدو می‌شوند! به همراه توضیحات

انگلیسی‌ها دست به دامان رونالدو می‌شوند! به همراه توضیحات

انگلیسی‌ها دست به دامان رونالدو می‌شوند! ، بازیکنان لیگ نبایـد با رونالدو و ایـنیستا مقایسه شوند ، لاوروف: بزودی دیپلمات‌های انگلیسی اخراج می‌شوند ، قطر، دست به دامان شورای امنیت شد ، آل سعود، دست به دامان سودان و سنگال شد ، قطر برای رفع حصر دست به دامان شورای امنیت شد .
ایسنا: به نقل از اکسپرس، اتحادیه فوتبال انگلیس در سال‌های اخیر مطالعاتی درباره ناکامی انگلیس در ضربات پنالتی انجام داده است. به نظر می‌رسد اتحادیه فوتبال انگلیس می‌خواهد ایـن بار جلوی ناکامی “سه شیر” در ضربات پنالتی را بگیرد و از بازیکنان ایـن تیم خواسته از تکنیک کریستیانو رونالدو در ضربات …

انگلیسی‌ها دست به دامان رونالدو می‌شوند!

ایسنا: به نقل از اکسپرس، اتحادیه فوتبال انگلیس در سال‌های اخیر مطالعاتی درباره ناکامی انگلیس در ضربات پنالتی انجام داده است. به نظر می‌رسد اتحادیه فوتبال انگلیس می‌خواهد ایـن بار جلوی ناکامی “سه شیر” در ضربات پنالتی را بگیرد و از بازیکنان ایـن تیم خواسته از تکنیک کریستیانو رونالدو در ضربات پنالتی استفاده کـنند.

دن آرشورت مدیرفنی اتحادیه فوتبال انگلیس گفت: ما در مطالعاتی کـه انجام دادیم به یافته‌های ارزشمندی دست یافتیم. اگر شمـا بخواهید قهرمان جام جهانی بشوید، به احتمال زیاد در یک دوره ضربات پنالتی خواهیم داشت.

همـه چیز در مورد انتشار خنک دست رونالدو ستاره

 

انگلیسی‌ها دست به دامان رونالدو می‌شـود!

جزییات مطلب انتشار و خنک و دست و رونالدو و ستاره را میخوانید .

پنالتی زدن کریستیانو رونالدو

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره انگلیسی‌ها دست به دامان رونالدو می‌شوند!

تیم ملی انگلیس در ضربات پنالتی رکوردهای خیلی ضعیفی دارد. انگلیس در جام‌های جهانی ۱۹۹۰ ایتالیا، ۱۹۹۸ فرانسه و ۲۰۰۶ آلمان در ضربات پنالتی حذف شده است و در یوروهای ۱۹۹۶، ۲۰۰۴ و ۲۰۱۲ نیز حذف از ضربات پنالتی را تجربه کردند.

آرشورت ادامه داد: بایـد بتوانیم فشار موجود روی بازیکنان انگلیس را برای زدن ضربات پنالتی کاهش دهیم. در سیستم جدید پتالتی ‌ها نیز مطالعات خوبی داشتیم کـه امیدوار به اجرای ان استیم.

منابع
سایت برترینها

توضیحات بیشتر در موردانتشار خنک دست رونالدو ستاره

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شمـا مطلب انگلیسی‌ها دست به دامان رونالدو می‌شوند! را می خوانید .

رکورد تاریخی رونالدو از دست رفت


ورزش سه: کریستیانو رونالدو، شب گذشته در گلزنی ناکام ماند تا رکوردی استثنایی را از دست بدهد.
 ستاره رئال مادرید در یازده بازی اخیرش در چمپیونزلیگ موفق به گلزنی شده بود و تا به همین جا نیز رکورد دار بود ولی شب گذشته ایـن فرصت را داشت کـه به رکورد خود کـه گلزنی در تمامی دیدارهای یک فصل چمپیونزلیگ است ادامه بدهد.
در دقیقه ۷۱ دیدار، او توانست دروازه بایرن را باز کند ولی پیش از به ثمر رسیدن گل، توپ را با دست خود مهار کرده بود کـه باعث شد داور خطای هند اعلام کند و گل مردود اعلام شـود. ضربه او کـه به گل منجر شد خیلی دیدنی بود و مطمئنا ستاره پرتغالی از ایـنکـه ایـن گل زیبا مردود اعلام شده و رکوردش در شب گذشته خاتمه یافت، خیلی ناراحت است.
اندوخار اولیور، کارشناس داوری مارکا تصمیم داور در مردود اعلام کردن …

آل سعود، دست به دامان سودان و سنگال شد

هافبک انگلیس، جام جهانی را از دست داد


ورزش سه: الکس چمبرلین، هافبک تیم ملی انگلیس و باشگاه لیورپول جام جهانی را از دست داد.
چمبرلین دیشب و در جریان دیدار لیورپول برابر رم آسیب دیده و باشگاه لیورپول تایید کرد کـه وی ادامه فصل و جام جهانی را از دست داد.
 

چمبرلین کـه در حال سپری کردن فصل درخشانی بود و تبدیل به یکی از ستاره های اصلی لیورپول و همچنین تیم ملی انگلیس نیز شده بود، در جریان دیدار برابر رم مصدوم شد و ماه ها از میادین دور خواهد بود.البته هنوز زمان دقیق دوری چمبرلین از میادین مشخص نیست اما او قطعا در جام جهانی نیز غایب خواهد بود. ایـن بازیکن در سالهای اخیر درگیر بدشانسی های زیادی بوده و جام جهانی ۲۰۱۴ و یورو ۲۰۱۶ را نیز به علت آسیب دیدگی از دست داده بود.

اگر می‌توانستم رونالدو را از رئال حذف می‌کردم


ورزش سه: آلبرتو مورنو، مدافع لیورپول معتقد است کـه اگر حق انتخاب داشت کـه یک بازیکن رئال را در فینال حذف کند، رونالدو را از رئال خط می‌زد.
 لیورپول شب گذشته به سختی از سد رم در مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ عبور کرد و با وجود شکست ۴-۲، در مجموع با برتری ۷-۶ راهی فینال شد. حال مورنو مدعی شد کـه اگر حق انتخاب داشت کـه یک بازیکن رئال در فینال حضور نداشته باشد، رونالدو را حذف می‌کرد.
 

او گفت:” در مورد فینال، اگر می‌توانستم رونالدو را پاک می‌کردم. هیچ صحبتی درباره رسیدن لیورپول به فینال ندارم، دستاوردی فوق العاده برای ماست و حالا جام را در دید خود داریم. کلوپ شخصیتی فوق العاده است کـه ارتباط ویژه ای با چمپیونزلیگ دارد. صلاح هم بازیکنی استثنایی است کـه نقش مهمی در ایـن فصل برای ما ایفا کرده، امیدواریم کـه یک بازی دیگر نیز …

قطر برای رفع حصر دست به دامان شورای امنیت شد

ستاره‌های نوترونی با انتشار “نوترینو” خود را خنک می‌کـنند

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛  اخترفیزیکدانان در یک مقاله جدید شواهد جدیدی را ارائه می‌کـنند کـه نشان می‌دهد ستاره‌های نوترونی می‌توانند به سرعت گرما را با رها کردن خود از ذرات زیراتمی به نام “نوترینو”، از بین ببرند.
اعتقاد بر ایـن است کـه ستاره‌های نوترونی نتیجه فروپاشی گرانشی یک ستاره عظیم پس از انفجار ابرنواختری استند. ایـن اجرام آسمانی دارای شعاع خیلی کم اما جرمی بین ۱٫۳ تا ۳ برابر جرم خورشیدی استند.
انالیز انتشار اشعه ایکس
دانشمندان چگونگی حذف گرما توسط ستاره‌های نوترونی را بررسی می‌کـنند، تا چگونگی رفتار ماده در شرایط تراکم و درجه حرارت بالا را شناسایی کـنند.
“ادوارد براون” پروفسور فیزیک و نجوم در دانشگاه ایالتی میشیگان و همکارانش، تاریخچه خنک شدن یک ستاره نوترونی را کـه در حال بلعیدن ستاره همدمش بود، با تجزیه و تحلیل انتشارات اشعه ایکس در دو دوره انفجار کـه در سال‌های ۲۰۰۱ و ۲۰۱۶ پایان یافت، بررسی کردند..
در مقاله آمده است: مشاهدات …

  • وب‌گردی
  • انگلیسی‌ها دست به دامان رونالدو می‌شوند!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *