خانه / دسته‌بندی نشده / کامیابی‌نیا در بیمارستان شیخ خلیفه بستری شد به همراه توضیحات

کامیابی‌نیا در بیمارستان شیخ خلیفه بستری شد به همراه توضیحات

کامیابی‌نیا در بیمارستان شیخ خلیفه بستری شد ، آیت الله یزدی در بیمارستان بستری شد ، فوتبالیست تیم فوتبال استقلال در بیمارستان بستری شد ، وضعیت کنسرت های محسن یگانه پس از بستری شدن وی در بیمارستان ، بستری شدن سه مصدوم در بیمارستان مطهری طی ۲۴ ساعت گذشته ، شهاب مظفری در بیمارستان بستری شد .
ورزش سه: کمال کامیابی نیا، هافبک بدشانس سرخپوشان کـه پیش از ایـن طی یک سال اخیر سه بار با دررفتگی کتف مواجه شد، در جدال مقابل الجزیره بار دیگر از ایـن ناحیه دچار آسیب جدی شد.
هافبک شماره ۱۱ سرخپوشان کـه در جدال پایانی فصل شانزدهم مقابل سیاه جامگان اولین بار دچار …

کامیابی‌نیا در بیمارستان شیخ خلیفه بستری شد

ورزش سه: کمال کامیابی نیا، هافبک بدشانس سرخپوشان کـه پیش از ایـن طی یک سال اخیر سه بار با دررفتگی کتف مواجه شد، در جدال مقابل الجزیره بار دیگر از ایـن ناحیه دچار آسیب جدی شد.

هافبک شماره ۱۱ سرخپوشان کـه در جدال پایانی فصل شانزدهم مقابل سیاه جامگان اولین بار دچار دررفتگی کتف شده بود، بعد از ان با تدابیر پزشکی برابر لخویای قطر در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان در فصل گذشته حاضر شد. اتفاقی کـه یک بار دیگر برای او تکرار شد و با مصدومیت دررفتگی کتف مواجه شد. ایـن اتفاق او را با جراحی کتف و دوری چندماهه از ترکیب سرخپوشان همراه کرد.

همه چیز در مورد آسیا بستری بیمارستان شیخ صعود

کامیابی نیا کـه به نظر می‌رسید با توجه به ایـن داستان بیش از گذشته مراقب کتف خود باشد در اواسط فصل هفدهم و در استخر با دررفتگی دوباره کتف، دوران مصدومیت را بار دیگر تجربه کرد.

کامیابی نیا کـه بعد از پشت سر گذاشتن ایـن دوران نقاهت به ترکیب سرخپوشان بازگشته بود و عملکرد نسبتا قابل قبولی از خود به جا گذاشته بود، در جدال مقابل الجزیره بار دیگر از همان ناحیه در برخورد با هافبک حریف دچار مصدومیت شد تا برای چهارمین بار ایـن اتفاق برای او تکرار شود.

جزییات مطلب آسیا و بستری و بیمارستان و شیخ و صعود را میخوانید .

برانکو بعد از ایـن مصدومیت کـه باعث خروج ایـن هافبک از زمین شد، شایان مصلح را جایگزین ایـن فوتبالیست کرد. اقدامات اولیه پزشکی روی هافبک دفاعی پرسپولیس در بیرون از زمین افاقه نکرد تا او با آمبولانس راهی بیمارستان شیخ خلیفه بستری شد تا بررسی لازم روی ناحیه آسیب دیدگی او انجام شود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کامیابی‌نیا در بیمارستان شیخ خلیفه بستری شد

حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست سرخپوشان نیز کـه در امارات حاضر است، راهی بیمارستان شده تا در کنار هافبک تیمش حضور داشته باشد.

زلزله در کرمان و بیمارستان سازی ایران در اوگاندا!

با ایـن شرایط کامیابی نیا به طور قطع دیدار برگشت دو تیم را از دست داده و برانکو باید بعد از محسن ربیع خواه، با خلا دومین هافبک دفاعی تیمش نیز کنار بیاید و تدبیری برای ان در جدال برگشت مقابل الجزیره بیاندیشد.

منابع
سایت برترینها

توضیحات بیشتر در موردآسیا بستری بیمارستان شیخ صعود

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شما مطلب کامیابی‌نیا در بیمارستان شیخ خلیفه بستری شد را می خوانید .

وضعیت کنسرت های محسن یگانه پس از بستری شدن وی در بیمارستان

محسن یگانه امروز از بیمارستان مرخص شد و روند درمان خود را در تهران ادامه خواهد داد. پزشک معالج وی تاکیده کرده است کـه فعلا اجرایی نداشته باشد.به دستور پزشک, محسن یگانه فروردین اجرا نداردمدیر برنامه محسن یگانه گفت:محسن یگانه شب گذشته در بیمارستان سجاد رامسر تحت‌نظر بود و جواب آزمایش‌هایش مشکلی را نشان نمی‌دهد، فقط باید مراقبت کنند و تحت نظر پزشک باشند. او مرخص شده و درمان خود را در تهران تحت نظر پزشک ادامه خواهد داد.او درباره لغو کنسرت‌های نوروزی محسن یگانه اظهار کرد:ما به اجرای عید نخواهیم رسید و کل اجرای محسن یگانه را تا ۱۷ فروردین کنسل کرده‌ایم به دلیل ایـنکـه پزشک متخصص تاکید کرده است کـه فعلا اجرایی نداشته باشد.به گفته وی، محسن یگانه حدود دو هفتـه گذشته مبتلا به یک بیماری ویروسی و سرماخوردگی شده بود کـه دیشب وسط سانس اول کنسرت رامسر به او فشار آمد و اورژانس او را با تشخیص …

لغو برنامه های ظریف به علت کسالت شدید و بستری شدن در بیمارست

شیخ عیسی بازهم محکوم شد/دادگاه‌ فرمایشی؛ مجری احکام دربار پادشاهی

بهرام قنامی از لغو ملاقات های دیروز و امروز وزیر امور خارجه کشورمان با همتای عمانی اش به دلیل «کسالت شدید» خبر داد.ملاقات های ظریف به دلیل «کسالت شدید» لغو شده استبهرام قنامی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از لغو ملاقات های دیروز و امروز محمدجواد ظریف خبر داد و اظهار داشت: با توجه به تداوم کسالت شدید آقای ظریف وزیر محترم امور خارجه کـه از دیروز شروع و منجر به بستری شدن چند ساعته ایشان در بیمارستان شد و همچنی نیاز به استراحت مطلق، طبق تجویز پزشک معالج، کلیه برنامه ها و ملاقات های دیروز و امروز ایشان از جمله با همتای عمانی جناب آقای یوسف بن علوی – کـه به امروز موکول شده بود – لغو شد.وزیر امور خارجه عمان کـه در صدر هیاتی سیاسی و اقتصادی در ایران حضور دارد، تاکنون با مقامات مختلف کشورمان از جمله ریاست مجلس شورای اسلامی، دبیر شورای عالی امنیت ملی و …

شهاب مظفری در بیمارستان بستری شد


خبرگزاری مهر: شهاب مظفری از خوانندگان شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد و هم اکنون تحت نظر پزشکان قرار دارد.

به گفته پزشکان بیمارستان ایـن عارضه به دلیل فشار عصبی به وقوع پیوسته و تیم پزشکی هم اکنون مشغول مراقبت های ویژه استند تا پس از انجام کارهای اولیه مراحل بعدی درمان صورت گیرد.
ایـن در حالی است کـه هم اکنون حال عمومی وی در وضعیت مساعدی قرار دارد.

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

فخرالدینی: امیدوارم در آسیا از گروه‌مان صعود کنیم

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس فخرالدینی: امیدوارم در آسیا از گروه‌مان صعود کنیم و خبرگزاری فارس: میلاد فخرالدینی فوتبالیست تیم ذوب آهن درباره برد ایـن تیم مقابل نمایـنده هند گفت:خدا را شکر کـه بازی را بردیم. بازی بسیار سختی بود چرا کـه ایـن تیم هندی با انگیزه بالایی به مصاف ما آمده بود و بازی بسته‌ای هم مقابل ما انجام دادند. در ایـن گونه بازی‌ها نمی‌شود مثل همیشه بازی کرد اما در نهایت باید خدا را شکر کنیم کـه بازی را بردیم.وی ادامه داد: گروه ما در آسیا گروه بسیار سختی است. تیم قطری در کشور خودش صدرنشین است. تیم اماراتی در گروهش تیم دوم است و نمایـنده ازبکستان هم قهرمان کشورش است. گروه سختی داریم اما امیدوارم از ایـن گروه بالا برویم. در ایـن بازی‌ها راحت‌تر می‌شود بازی کرد چرا کـه ایـن تیم‌ها می‌آیند کـه …

  • دسته‌بندی نشده
  • کامیابی‌نیا در بیمارستان شیخ خلیفه بستری شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *