خانه / کشتی-رزمی / بارتومئو: تلاش ما توافق با اومتیتی اسـت به همراه توضیحات

بارتومئو: تلاش ما توافق با اومتیتی اسـت به همراه توضیحات

بارتومئو: تلاش ما توافق با اومتیتی اسـت ، توافق بر ادامه تلاش‌ها برای تقویت آتش‌بس در کشور سوریه و حمایت از تشکیل کمیته قانون اساسی ، ضرب الاجل بارسلونا برای اومتیتی ، اومتیتی و پاسخ کوبنده به شایعه سازان ، توافق ترامپ و مکرون برای توافق جدید با ایران؟ ، جلالی و پیکانی‌ها به توافق رسیدند .
ورزش سه: جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا از تلاش مدیریت این‌ باشگاه برای تمدید قرارداد با ساموئل اومتیتی خبر داد.
 اومتیتی که‌ در سال ۲۰۱۶ از لیون راهی نوکمپ شد، به شدت مورد توجه منچستریونایتد و مورینیو قرار دارد و بند آزادسازی ۶۰ میلیون یورویی او باعث شده شایعات در خصوص انتقال …

بارتومئو: تلاش ما توافق با اومتیتی اسـت

ورزش سه: جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا از تلاش مدیریت این‌ باشگاه برای تمدید قرارداد با ساموئل اومتیتی خبر داد.

 اومتیتی که‌ در سال ۲۰۱۶ از لیون راهی نوکمپ شد، به شدت مورد توجه منچستریونایتد و مورینیو قرار دارد و بند آزادسازی ۶۰ میلیون یورویی او باعث شده شایعات در خصوص انتقال این‌ بازیکن به اولدترافورد افزایش یابد اما بارتومئو تاکید کرد که‌ انها در تلاش برای حفظ اومتیتی خواهند بود.

همه چیز در مورد ایران تلاش توافق کشتی

 

جزییات مطلب ایران و تلاش و توافق و کشتی را میخوانید .

بارتومئو گفت: “اومتیتی با باشگاه بارسلونا قرارداد دارد و ما در حال حاضر در حال تلاش و مذاکره برای تمدید قرارداد با این‌ بازیکن استیم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بارتومئو: تلاش ما توافق با اومتیتی اسـت

اما به هر حال ما باید شرایط حقوق و دستمزدها را بین بازیکنان بارسلونا به شکلی حفظ کنیم که‌ تعادل موجود در باشگاه از دست نرود اما در نهـایت تلاش ما دستیابی به توافق با ساموئل اومتیتی اسـت زیرا او در حال سپری کردن فصل بسیار خوبی بوده و در حال حاضر مهم ترین هدف ما سرعت دادن به این‌ پروسه اسـت.”

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردایران تلاش توافق کشتی

آرمان قنامی: تلاش و زحمت‌هـای ما به هدر رفت

ورزش سه: آرمان قنامی مدافع چپ تیم فوتبال پیکان در مورد گلزنی‌اش مقابل اسـتقلال به خبرنگار ما می‌گوید: خیلی خوشحالم که‌ بعد از مدت‌ها زحماتم به بار نشست و توانستم یک گل ان هم از روی نقطه‌ای که‌ مدت‌ها روی ان کار کرده بودم به گل برسم ولی ای کاش گلزنی‌ام همراه با نتیجه می‌شد. البته من تمام توانم ر اگذاشتم که‌ به جز موفقیت پیکان به چشم مسئولین کادرفنی تیم‌ملی بیایم و امیدوارم این‌ گلزنی به چشم انها بیاید.
وی در ادامه افزود: من پیش‌تر در ابتدای فصل در خیلی از مواقع پشت ضربات ایستگاهی می‌ایستادم اما هیچ وقت ایستگاهی‌هـایم گل نمی‌شد. جالب انکه‌ در تمرینات هر وقت چنین موقعیتی دست می‌داد تمام ضربات ایستگاهی‌ها را گل می‌کردم. این‌ موضوع برای کادرفنی پرسش شده بود که‌ چرا وقتی این‌قدر دقیق و درست کاشته‌هـایم را می‌زنم در بازی نمی‌توانم این‌طور کار کنم.
او …

ملاقات با فرزند بعد از طلاق، چگونه به توافق برسید؟

شفر برای ادامه همکاری با اسـتقلال به توافق رسید

خبرگزاری فارس: بعد از کنایه وینفرد شفر به مدیران اسـتقلال در نشست خبری بعد از بازی با سپاهان و بیان این‌ جمله که‌ هنوز پیشنهادی از مسئولان اسـتقلال به دست من نرسیده، افتخاری بلافاصله با سرمربی آلمانی اسـتقلال تماس گرفت و خواسـتار برگزاری جلسه با وی شد.
سرمربی اسـتقلال که‌ تمایل خود را برای تمدید قرارداد با اسـتقلال پیش از این‌ اعلام کرده بود در نشست با افتخاری خواسـته‌هـای خود را مطرح کرد و در نهـایت با مدیرعامل باشگاه اسـتقلال برای امضای قرارداد به توافق رسید. سرمربی آلمانی اسـتقلال در این‌ جلسه پیرامون مسایل مختلف و برنامه‌هـای فصل آینده و حضور پر قدرت در لیگ قهرمانان آسیای سال آینده نقطه نظرات خود را به مدیریت اسـتقلال منتقل کرد و مقرر شد باشگاه نیز امکانات لازم را برای این‌ مربی فراهم کند.
قرار اسـت تمامی مذاکرات شفر با مدیران اسـتقلال به اطلاع هیات مدیره …

توافق نکونام با اسـتقلال برای دریافت طلبش

خبرگزاری میزان: جواد نکونام، بازیکن سابق تیم فوتبال اسـتقلال تهران بالاخره با این‌ باشگاه برای دریافت مطالباتش به توافق رسید.
نکونام که‌ با باشگاه اسـتقلال اختلافاتی برسر مسایل مالی داشت حالا با این‌ باشگاه به توافق رسیده اسـت. نکته جالب در این‌ توافق این‌ اسـت که‌ جواد نکونام خودش قبول کرده مالیاتش را بپردازد و این‌ درحالی اسـت که‌ تا پیش از ان، باشگاه اسـتقلال باید این‌ مالیات را پرداخت می‌کرد.

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

مراکش، کشتی‌گیران ایران را پذیرفت

 ایسنا: با پیگیری هـای بعمل آمده پذیرش تیم‌هـای اعزامی کشورمان به رقابت‌هـای دانش‌آموزی مراکش انجام شد.
حبیب اله اخلاقی سرپرست تیم‌هـای کشتی دانش‌آموزی کشورمان با تأیید این‌ خبر گفت: با پیگیری‌هـای بابویی رئیس فدراسیون دانش‌آموزی کشورمان و همکاری رئیس فدراسیون جهانی ورزش دانش‌آموزی و مسئولان آموزش و پرورش کشور مراکش، مسئولان برگزاری مسابقات پذیرش تیم‌هـای کشورمان در این‌ رقابت‌ها را انجام دادند.
بر این‌ اساس تیم کشتی فرنگی دانش آموزی کشورمان روز شنبه (۱۵ اردیبهشت) برای حضور در این‌ مسابقات به روی تشک می‌رود و اعضای تیم آزاد نیز روزهـای یکشنبه و دوشنبه (۱۶ و ۱۷ اردیبهشت) رقابت‌هـای خود را برگزار خواهند کرد.

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

  • کشتی-رزمی
  • بارتومئو: تلاش ما توافق با اومتیتی اسـت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *