خانه / دسته‌بندی نشده / روحانی: با فیلترشکن‌ها و کانال‌هـای خلاف برخورد جدی و موثر شـود به همراه توضیحات

روحانی: با فیلترشکن‌ها و کانال‌هـای خلاف برخورد جدی و موثر شـود به همراه توضیحات

روحانی: با فیلترشکن‌ها و کانال‌هـای خلاف برخورد جدی و موثر شـود ، واکنش روحانی اصولگرا به برخورد اخیر گشت ارشاد ، شروع به کار کانال روحانی در پیام‌رسان سروش و گپ ، کاهش وزن و ۵ نوشیدنی موثر که‌ بایـد بشناسید ، طرز تهیه سوپ کلم بروکلی خوشمزه و مقوی موثر در کاهش وزن ، لیستی موثر و تضمینی در کاهش وزن .
روحانی در نامه ای به آذری جهرمی برای برخورد جدی با سایت‌ها و کانال‌هـای خلاف، ساماندهی vpnها، برخورد مؤثر با فیلتر شکن‌ها، رفع انحصار از پیام رسان‌هـای خارجی و حمایت از پیام رسان‌هـای داخلی ۶ دستور صادر کرد.نامه روحانی به جهرمی؛ با فیلترشکن‌ها و کانال‌هـای خلاف برخورد جدی و موثر شـودرضا تقی‌پور عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی با اشاره …

روحانی: با فیلترشکن‌ها و کانال‌هـای خلاف برخورد جدی و موثر شـود

روحانی در نامه ای به آذری جهرمی برای برخورد جدی با سایت‌ها و کانال‌هـای خلاف، ساماندهی vpnها، برخورد مؤثر با فیلتر شکن‌ها، رفع انحصار از پیام رسان‌هـای خارجی و حمایت از پیام رسان‌هـای داخلی ۶ دستور صادر کرد.

نامه روحانی به جهرمی؛ با فیلترشکن‌ها و کانال‌هـای خلاف برخورد جدی و موثر شـود

رضا تقی‌پور عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی با اشاره به نامه ۶ بندی رئیس جمهور به وزیر ارتباطات پس از یک جلسه شورای عالی امنیت ملی، گفت: در ایـن نامه روحانی به آذری جهرمی درباره برخورد جدی با سایت‌ها و کانال‌هـای خلاف عفت عمومی، ساماندهی vpnها، برخورد مؤثر با فیلتر شکن‌ها، رفع انحصار از پیام رسان‌هـای خارجی و حمایت و تقویت پیام رسان‌هـای داخلی تاکید کرده است.

همه چیز در مورد برخورد جدی خیار روحانی طرز تهیه کاهش کاهش وزن موثر نوشیدنی وزن

ایـن نامه حاوی توصیه‌هـایی برای بهره‌گیری حداکثری از فرصت‌هـای فضای مجازی، رفع آفات و اشکالات ان و برنامه‌ریزی برای پیگیری جدی و قاطع درباره انها است و دستوراتی را صادر کرده که‌ خیلی منطقی و عقلانی است.

دستور روحانی برای برخورد جدی بایـد با سایت‌ها و کانال‌هـای خلاف عفت عمومی

تقی‌پور با بیان ایـنکه‌ در ایـن نامه روحانی به جهرمی تأکید می‌کند که‌ بایـد با سایت‌ها و کانال‌هـای خلاف عفت عمومی برخورد جدی شـود، گفت: منطقی است به هر کانالی که‌ مطالب خلاف عفت عمومی منتشر کند یا فروش اقلام غیرمجاز انجام دهد اجازه فعالیت داده نشـود. در جریان وقایع تلگرام متأسفانه به علت اطلاع‌رسانی نادرست به کسب و کارهـایی که‌ فروش اقلام غیرمجاز و غیرقانونی انجام می دادند عنوان کسب و کار تلگرامی داده شد که‌ ایـن کار به کسب و کارهـای مجاز ایـن شبکه‌ نیز ضربه زد؛ البته کسب و کارهـای مجاز امکان ادامه فعالیت را در بسترهـای دیگر دارند. بنابرایـن تاکید رئیس جمهور برای ایـنکه‌ با ایـن کانال‌ها بایـد برخورد شـود سیاست درستی است.

جزییات مطلب برخورد و جدی و خیار و روحانی و طرز تهیه و کاهش و کاهش وزن و موثر و نوشیدنی و وزن را میخوانید .

تاکید روحانی بر ساماندهی VPNها و برخورد موثر با فیلترشکن‌ها

عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی همچنین از تاکید روحانی بر ساماندهی VPNها و برخورد موثر با فیلترشکن‌ها و مدیریت کارا برای بهره‌برداری مشروع از ایـن ابزارها توسط کاربران فضای مجازی و سازمان‌ها خبر داد و گفت: نمی‌توانیم بنشینیم و ببینیم دشمن هرچه را که‌ دوست دارد در جامعه تلقین کند، پس از ایـن اتفاقات روشن شد که‌ تلگرام با پشتیبانی مستقیم آمریکا و اسرائیل اداره می‌شـود و هدف انها اشاعه فحشا و فساد در جامعه ایـرانی است. من نیز به عنوان یک عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی همین نظر را دارم و نظر اکثریت اعضای شورا نیز همین بوده است؛ البته اگر برخی از اعضا نظر متفاوتی دارند نظرشان محترم است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره روحانی: با فیلترشکن‌ها و کانال‌هـای خلاف برخورد جدی و موثر شـود

ابلاغ رفع انحصار پیام‌رسان فعلی خارجی و حمایت از پیام‌رسان‌هـای داخلی

همچنین روحانی در ایـن نامه بر رفع انحصار پیام‌رسان فعلی خارجی در کشور از طریق حمایت و تقویت پیام‌رسان‌هـای داخلی تا تحقق ایـن مهم اشاره کرده است.

ارز دیجیتالی گرام، رقیبی جدی برای بیت کوین

به گفته وی، با توجه به آسیب‌هـای تلگرام ایـن هدف یک ضرورت است؛ انچه تلگرام به ان شهرت پیدا کرده و باعث ایجاد بیش از ۸۰ درصد محتوای ان شده یک ارتباط یک طرفه است و طبق ایـن اصل، تلگرام اساساً پیام‌رسان نیست و حالت خاصی از ارتباط است. علاوه بر ایـن، موضوعات خلاف عفت عمومی و برقراری ارتباط و عضو گیری برای گروه‌هـای تروریستی در ایـن شبکه‌ اتفاق می‌افتد؛ البته به خاطر حیا و عفت عمومی،  تاکنون درباره آسیب‌هـای تلگرام کمتر صحبت شده است. اما نتیجه تصمیم‌ اخیر (برای مسدود شدن تلگرام) نشان داد که‌ اکثر کاربران از تلگرام کوچ کرده‌اند و استفاده کاربران ایـرانی از تلگرام به کمتر از یک چهارم رسیده است که‌ ایـن روند نزولی ادامه دار نیز است.

حرکت اجتماعی مردم نشان داد که‌ متوجه آسیب‌هـای تلگرام شده‌اند. آسیب‌هـای تلگرام لحظه به لحظه در حال افزایش بود و به ویژه با برنامه اقتصادی ویژه‌ای که‌ در پیش داشت، اختلال در نظام اقتصادی ایـران را به صورت جدی هدف گذاری کرده بود. بنابرایـن با توجه به آمار کاهش قابل توجه ترافیک تلگرام در ایـران، در حال حاضر هدف رفع انحصار تا حدود خیلی محقق شده و با ادامه ایـن راه نیز روز به روز شاهد محدود شدن بیشتر ان و ارایه فرصت بیشتر برای بازارسازی داخلی خواهیم بود. همچنان که‌ در فرصت محدود بدست آمده رشد علم و فناوری در حوزه پیام رسان‌هـای داخلی نمایی بوده به طوری که‌ در یک مدت محدود، نرم‌افزارهـایی در سطح بین‌المللی عرضه کردند.

توضیحات بیشتر در موردبرخورد جدی خیار روحانی طرز تهیه کاهش کاهش وزن موثر نوشیدنی وزن

دستورات روحانی تاکید بر عمل به قانون دارد

عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی درباره ایـنکه‌ علیرغم شفاف بودن ابلاغیه رییس جمهور به وزیر ارتباطات شبهاتی درباره نظر مخالف روحانی در ایـن باره مطرح می شـود، گفت: تصمیمی که‌ درباره تلگرام گرفته شد صحیح است و نامه روحانی به جهرمی یک دستور خیلی خوب و مهم است که‌ ابعاد مختلف ایـن بحث را روشن کرده است، اعضای شورای عالی فضای مجازی در خردادماه ۹۶ موضوع ساماندهی پیام‌رسان‌ها را تصویب کردند و ایـن نامه یک ابلاغ اجرایی به دنبال ایـن مصوبه شورای عالی فضای مجازی درباره پیام رسان‌هـای داخلی است که‌ نشان دهنده موافقت روحانی با شکست انحصار پیام رسان خارجی در کنار تقویت پیام‌رسان‌هـای داخلی است و مواردی که‌ ابلاغ شده نشان می دهد نظر رییس جمهور نیز قطعا ایـن بوده که‌ آسیب‌هـای تلگرام در حال ضربه زدن به کشور است و ادامه ایـن روند روز به روز تسلط بیشتری بر کشور را رقم خواهد زد.

بیماری‌هـایی جدی که‌ خود را با کبود آب نشان می‌دهند!

برداشت من از ایـن نامه ایـن است که‌ البته درباره نحوه برخورد شاید اختلاف سلیقه وجود داشته باشد اما دستورات ایـن نامه از جمله برخورد با فیلترشکن‌هـای غیر مجاز، فراهم بودن امکان استفاده از فیلترشکن‌هـای مجاز، انجام فعالیت‌ها از مسیر قانونی و ساماندهی پیام رسان‌هـای خارجی طبق مصوبه شورای عالی فضای مجازی که‌ حکم قانون را دارد نشان می دهد تاکید بر عمل به قانون مدنظر رییس جمهور بوده است.

شمـا مطلب روحانی: با فیلترشکن‌ها و کانال‌هـای خلاف برخورد جدی و موثر شـود را می خوانید .

در مصوبه  شورای عالی فضای مجازی برای ساماندهی پیام‌رسان‌ها که‌ توسط اغلب نرم‌افزارهـای خارجی از جمله تلگرام نقض شد، اولین شرط داشتن دفتر در کشور بود که‌ ایـن اتفاق نیفتاد. همچنین بزرگترین مقرراتی که‌ رعایت نشد منع خروج اطلاعات کاربران ایـرانی از کشور بود که‌ تلگرام ان را رعایت نکرد و اطلاعات ایـرانی ها در حجم خیلی گسترده از کشور خارج می شد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: farsnews.com

برخورد جدی خیار روحانی طرز تهیه کاهش کاهش وزن موثر نوشیدنی وزن

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

عارف خواستار برخورد جدی وزارت کشور با نیروی هـای خاطی گشت ارش


رئیس فراکسیون امید در یادداشت کوتاهی در کانال تلگرامی خود با اظهار تاسف از برخورد ماموران گشت ارشاد گفت: حرمت و ارزش دختران سرزمین من نبایـد با اعمال سلیقه برخی آدمها شکسته شـود.عارف: حرمت و ارزش دختران سرزمین من نبایـد با اعمال سلیقه برخی آدمها شکسته شـودمتن ایـن یادداشت به شرح زیر است:انتشار کلیپی از نحوه برخورد زننده ماموران نیروی انتظامی با یک خانم به بهانه بدپوششی نشان از ایـن دارد که‌ نهادهـایی که‌ خود را متولی ارشاد مردم می دانند هنوز به تغییر در رویکردهـای فرهنگی باور ندارند و به حاکمیت چوب و چماق در ارشاد!مردم اعتقاد دارند. ایـنگونه برخوردها بعضا توسط آدمهـای صورت می گیرد که‌ آموزش هـای لازم را در ایـن خصوص طی نکرده اند و چه بسا خود بیش از دیگران به ارشاد نیازمند باشند. ضمن تشکر از وزیر محترم کشور به جهت واکنش به موقع به ایـن موضوع ضروری است نهادهـای ذی ربط یعنی وزارت کشور …

دستور ویژه روحانی درباره زلزله که‌گیلویه و بویراحمد

روحانی به جای سرزنش وزرا، از مدیرانش بخواهد مردم را جدی بگیر


 یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: روحانی به جای سرزنش مسئولان و وزرا بایـد از بقیه مدیران هم بخواهد مردم را جدی بگیرند.مدیران مردم را جدی بگیرندصادق زیباکلام یک فعال سیاسی اصلاح طلب، با نقد بر صحبت‌هـای اخیر رئیس‌جمهور در خصوص ناامیدی وزرا گفت: ایـنکه‌ روحانی خیلی کلی و مبهم می‌گوید برخی از وزرا ایجاد یاس و ناامیدی می‌کنند و تلویحا می‌گویند اگر رویه خود را تغییر نمی‌دهند استعفا دهندو ایـن بدین معنا است که‌ حقایق را به مردم نگویید. صرف نظر از ایـنکه‌ وزرا چه گفتند ، شاید حرف‌هـای انان واقعیت‌هـای کشور بوده است.چیزی که‌ از روحانی انتظار می‌رفت و در گفت‌وگوهـای زنده در صدا و سیما هم از انها حرف زده بود بازگویی واقعیت‌هـای کشور بود. روحانی با مردم مانند اطفال صحبت می‌کنند و فکر می‌کند مردم با حرف‌هـای زیبای او سرگرم خواهند شد. متن هایی مثل اوضاع بهتر خواهد شد، مشکلاتی است، شایسته سالاری ضروری است، توجه به جوانان …

برخورد جدی پلیس با بدحجابی

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: اگر معدود آدمهـای حجاب را رعایت نکنند، پلیس به وظیفه خود در ایـن زمینه عمل خواهد کرد.سخنرانی فرمانده ناجا در مقر مرکزی پلیس کشورسردار حسین اشتری فرمانده ناجا، در سیزدهمین همایش سراسری روسا و مدیران پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا که‌ صبح امروز (شنبه) در مقر مرکزی پلیس کشور، برگزار شد، اظهار کرد: یکی از بخش‌هـای اصلی تاثیرگذار و موثر پلیس در زندگـی مردم، پلیس راهور ناجا است. مجموعه‌ای که‌ شبانه روز در خدمت مردم کشور است و زحمات همکاران ما در ایـن حوزه بر هیچ کس پوشیده نیست. ماموران راهور در سرما و گرما و شب و روز در حال انجام وظیفه استند و بر اساس شاخص هـای ما اقدامات خوبی نیز در سال جاری در مجموعه پلیس راهور انجام شده است.فرمانده ناجا، با بیان ایـنکه‌ یکی از تاکیدات همیشگی ما و فرماندهان گذشته و همچنین مسئولان کاهش تصادفات و جان باختگان، حوادث رانندگی بودند، …

طرز تهیه ۵ نوشیدنی خیار جهت کاهش وزن

 
نوشیدنی خیار برای کاهش وزن
مواد تشکیل دهنده
نصف یک عدد خیار
نصف فنجان اناناس (۷۵ گرم)
دو ساقه کرفس

نصف قاشق چایخوری زنجبیل (۲ گرم)
آب یک عدد لیمو
یک فنجان آب (۲۰۰ میلی لیتر)
روش تهیه
خیار را پوست کنده و خرد کـنید.
تمام مواد تشکیل دهنده را در دستگاه مخلوط کن ریخته و تا زمانی که‌ ترکیبی یکدست شکل بگیرد به هم زدن ادامه دهید.
در نهـایت آبلیمو را اضافه کرده و ایـن نوشیدنی را با معده خالی استفاده کـنید.
شمـا می توانید ایـن نوشیدنی را برای یک هفتـه استفاده کرده و پس از سه روز وقفه، بار دیگر استفاده ان را شروع کـنید.
پس از تحقق هدف کاهش وزن، ایـن نوشیدنی را دو یا سه بار در هفتـه استفاده کـنید.

 
نوشیدنی خیار و لیمو
مواد تشکیل دهنده
یک عدد خیار بزرگ
آب یک عدد لیمو
یک فنجان آب (۲۰۰ میلی لیتر)
یک قاشق غذاخوری عسل (۲۵ گرم) – اختیاری
روش تهیه
خیار و لیمو را به خوبی شستشو دهید.
تمام مواد را در یک دستگاه مخلوط کن ریخته …

  • دسته‌بندی نشده
  • روحانی: با فیلترشکن‌ها و کانال‌هـای خلاف برخورد جدی و موثر شـود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *