خانه / دسته‌بندی نشده / آمریکا و عربستان به دنبال جنگ نفتی با ایـران به همراه توضیحات

آمریکا و عربستان به دنبال جنگ نفتی با ایـران به همراه توضیحات

آمریکا و عربستان به دنبال جنگ نفتی با ایـران ، عربستان به دنبال تقویت روابط با آمریکا ، آمریکا به دنبال جنگ اقتصادی با ایـران است؟ ، چین با آمریکا همراه نشود تحریم نفتی ایـران شکست می‌خورد ، آصفی: آمریکا به دنبال امتیازگیری از ایـران است ، ادامه همکاری آمریکا با عربستان علیه ایـران .
معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت تاکید کرد «تلاش آمریکا و عربستان برای تصاحب بازارهای ایـران، یک جنگ نفتی است». معاون وزیر نفت: آمریکا و عربستان جنگ نفتی با ایـران را دنبال می کنند«امیرحسین زمانی ‌نیا» معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت عصر امروز (دوشنبه) در بیست‌ و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی افزود: …

آمریکا و عربستان به دنبال جنگ نفتی با ایـران

معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت تاکید کرد «تلاش آمریکا و عربستان برای تصاحب بازارهای ایـران، یک جنگ نفتی است».

 معاون وزیر نفت: آمریکا و عربستان جنگ نفتی با ایـران را دنبال می کنند

«امیرحسین زمانی ‌نیا» معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت عصر امروز (دوشنبه) در بیست‌ و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی افزود: مسوولان نفتی عربستان با ارائه تخفیف‌ها و برنامه های مختلف، همواره به‌دنبال تصاحب بازار فروش نفت ایـران بوده‌اند.

همه چیز در مورد آمریکا اردوی اسامی ایـران تیم تیم ملی جنگ دعوت دنبال روابط عربستان فدراسیون ملی

عربستان رقابت ناسالمی را شروع کرده است اما آمار صادرات نفت ایـران در ماه های اخیر نشان می دهد عربستان در ایـن زمینه، موفقیتی به دست نیاورده است.

دستیابی به سازوکارهای خلاقانه برای فروش نفت در زمان تحریم

معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: ایـران در چهار دهه تحریم‌ توانسته است سازوکارهای خلاقانه برای فروش نفت به دست آورد.

جزییات مطلب آمریکا و اردوی و اسامی و ایـران و تیم و تیم ملی و جنگ و دعوت و دنبال و روابط و عربستان و فدراسیون و ملی را میخوانید .

تا زمانی کـه بتوانیم نفت بفروشیم، عواید فروش را بدون مشکل دریافت کرده، تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت را خریداری کرده و برای پروژه‎های نفتی تامین مالی کنیم، برجام در صنعت نفت معتبر است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره آمریکا و عربستان به دنبال جنگ نفتی با ایـران

زمانی نیا درباره بازگشت تحریم‌ها و خروج احتمالی آمریکا از برجام نیز گفت: تا زمانی کـه شروط برجام بر جا باشد ایـن توافق برای صنعت نفت ایـران معتبر است، در غیر ایـن صورت برجام برای صنعت نفت، معنایی ندارد.

توافق استه ‌ای برجام (برنامه جامع اقدام مشترک) بیست و سوم تیرماه سال ۱۳۹۴ (چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۵) در وین بین نمایـندگان جمهوری اسلامی ایـران، اتحادیه اروپا و گروه ۱+۵ شامل انگلیس، فرانسه، آمریکا، کشور روسیه، چین و آلمان امضا شد.

با اجرای برجام از دی ماه ۱۳۹۴، مقام های ایـرانی بارها به کارشکنی های طرف مقابل بویژه آمریکا برای اموری مانند ارتباط های مالی و تجاری اعتراض کرده اند.

توضیحات بیشتر در موردآمریکا اردوی اسامی ایـران تیم تیم ملی جنگ دعوت دنبال روابط عربستان فدراسیون ملی

«دونالد ترامپ» کـه از بهمن سال ۱۳۹۵ به عنوان رییس جمهوری آمریکا بر سر کار آمده، چندین بار بر پایان دادن به برجام تاکید کرده است و اکنون بیست و دوم اردیبهشت ماه بایـد میان ادامه برجام یا خروج از ان تصمیم بگیرد.

نادر مشایخی: در ایـران عادت کردیم کار پیش نرود

روش‌های «موثر» ایـران برای حفظ بازار

معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: در صورت بازگشت تحریم ها و در بدترین حالت، شرایط صنعت نفت کشور به سال ۱۳۹۲ بازمی‌گردد کـه بعید می دانم چنین شود اما در همان شرایط سال ۱۳۹۲ نیز شرکت ملی نفت کار خود را به خوبی انجام داد.

شمـا مطلب آمریکا و عربستان به دنبال جنگ نفتی با ایـران را می خوانید .

«ایـران در چهار دهه تحریم‌ها توانست روش‌ها و سازوکارهای موثری را برای حفظ بازارهای خود به‌دست آورد».

وی به امضای سه قرارداد جدید نفتی اشاره کرد و افزود: در قراردادهای جدید نفتی شرایط انعطاف‌پذیری برای مذاکره با شرکت‌های خارجی وجود دارد.

آمریکا اردوی اسامی ایـران تیم تیم ملی جنگ دعوت دنبال روابط عربستان فدراسیون ملی

وجود ذخایر غنی نفت و گاز، برخورداری از نیروهای کار ماهر، هزینه پایین تولید نفت از مزیت‎های ایـران برای سرمایه گذاری است.

فروش نفت؛ در اولویت سیاست های ایـران

به احتمال زیاد در جلسه آتی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) موضوع قیمت متعادل نفت بررسی شود.

وی تاکید کرد با توجه به شرایط موجود درباره موضع ایـران در اوپک بایـد صبر کنیم.

«ما در شرایط عادی از تصمیم‌های اوپک حمایت می‌کنیم اما همواره فروش نفت خود را در اولویت قرار می دهیم».

ایـن مطلب در مورد آمریکا اردوی اسامی ایـران تیم تیم ملی جنگ دعوت دنبال روابط عربستان فدراسیون ملی می باشد .

وی به سواپ (معاوضه) نفت عراق اشاره کرد و گفت: ایـن عملیات به سبب برخی مشکلات لجستیکی (حمل و نقل) تاخیر داشت اما بزودی شروع می شود.

زمانی ‌نیا درباره صادرات نفت ایـران به کشور روسیه اعلام کرد: کشور روسیه تاکنون ۲ محموله نفت از ایـران برداشت کرده و به دریافت نفت بیشتری از ایـران علاقه مند است کـه از ان استقبال می کنیم.

آمریکا و عربستان به دنبال جنگ نفتی با ایـران

وی درباره حضور توتال در ایـران گفت: ایـران کشوری باثبات برای سرمایه گذاری در پروژه های نفت و گاز است؛ ضمن ایـنکـه ملاحظات ژئواستراتژیک برای شرکت‎های بین المللی مهم است.

زمانی ‌نیا درباره صادرات گاز به عمان پیش بینی کرد: تا اواسط تابستان، وضعیت ایـن پروژه و قرارداد ان به احتمال زیاد نهایی می شود.

آمریکا, اردوی, اسامی, ایـران, تیم, تیم ملی, جنگ, دعوت, دنبال, روابط, عربستان, فدراسیون, ملی

در سفر اخیر وزیر نفت به عمان ۲ طرف قرارداد در زمینه حق ‌العمل‌کاری مذاکره کردند و به نظر می‌رسد بزودی هیات عمانی برای مذاکرات نهایی به ایـران سفر کند.

دریافت تندیس سه ستاره رضایتمندی مشتری توسط موسسه زبان ایـران اروپا

بیست‌ و سومین نمایشگاه بین‎المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور ۱۰۵۳ شرکت ایـرانی و ۶۰۰ شرکت خارجی از ۳۷ کشور دیگر از دیروز (یکشنبه) گشایش یافت.

نمایـندگان جمهوری آذربایجان، اتریش، اسپانیا، آلمان ، امارات، انگلیس، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، جمهوری چک، چین، کشور روسیه، ژاپن، سوئد، سوئیس، فرانسه، کرواسی، کره جنوبی، لاستان، هلند، هند، فنلاند، هنگ کنگ، بحرین، قزاقستان، موناکو، کانادا، لیختن اشتایـن، عمان، دانمارک، تایوان، آمریکا، نروژ، استرالیا، برزیل، مالزی و سنگاپور در ایـن نمایشگاه شرکت کرده اند.

چین، آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، انگلیس، کشور روسیه، ژاپن، کره‌جنوبی، اتریش و هلند پاویون اختصاصی دارند.

ایـن نمایشگاه از نظر وسعت و تعداد شرکت‌کنندگان نخستین در خاورمیانه و پنجمین در دنیا به شمـار می‎رود کـه ۹۰ درصد شرکت‌کنندگان ان نیز فعالان بخش خصوصی یا نیمه‌خصوصی اند.

مهم‌ترین هدف برگزاری ایـن نمایشگاه، تلاش برای جذب سرمایه‌ و انتقال فناوری و معرفی شرکت‌های اکتشاف و تولید ایـرانی است.

ببست و سومین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، تا نوزدهم اردیبهشت از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‎های بین‎المللی تهران پذیرای علاقه مندان است.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

آمریکا به دنبال جنگ اقتصادی با ایـران است؟


فرارو: بازگشت تحریم‌های آمریکا، محنت‌های اقتصادی ایـران را بیشتر می‌کند.
کاهش سریع ارزش ریال در برابر دلار توجه ناظران را جلب کرده است. رسانه‌ها درباره دلایل ایـن کاهش گمانه‌زنی می‌کنند. در همین رابطه وبگاه اویل‌پرایس، کـه مختص اخبار نفت است، در گزارشی به تاثیر آمریکا در محنت‌های اقتصادی ایـران پرداخت و اعلام کرد: “آمریکا، جنگ اقتصادی علیه ایـران را در نظر می‌گیرد.”
اویل‌پرایس نوشت: “پول ملی ایـران اخیرا به یک کاهش بی‌سابقه رسیده است و بلاتکلیفی اقتصادی، احتمالا نظام سیاسی ایـران را در معرض آزمون قرار خواهد داد. پس از سال‌ها ناامیدی از عملکرد اقتصادی ناشی از توقعات خیلی بالا درباره مزایای توافق استه‌ای ۲۰۱۵، حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایـران، از قبل هم با یک جمعیت ناآرام درگیر بود. کاهش ناگهانی ارزش ریال، حتی بیش از ایـن هم او را تضعیف خواهد کرد. ”
هر یک دلار در سال گذشته معادل ۴۰۰۰۰ ریال بود، اما …

راز قتل مامور پلیس توسط شش مرد مسلح

واکنش ایـران به تحرکات اخیر عربستان و آمریکا

خبرگزاری فارس: سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به تحرکات اخیر عربستان و آمریکا واکنش نشان داد.
بهرام قنامی اظهارات عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان سعودی در موسسه آمریکایی بروکینگز را چون همیشه مزوّانه و عاری از حقیقت و تهی از واقعیت خواند و افزود: ایـن نخستین بار نیست کـه مقامات سعودی وقتی به سرزمین حاکمان زورمدار فروشنده امنیت خود قدم می نهند، گستاخی را از حد گذرانده و به گفتن لاطائلات می پردازند.
قنامی خاطرنشان کرد: امروز در جهان بر همگان حتی حاکمان آمریکایی انان پنهان نیست کدام کشور و کدام اندیشه – اگر نگوئیم تنها – اصلی ترین منبع و رواج دهنده تروریسم، ناامنی، افراط گرایی و بی ثباتی در منطقه و جهان است.
وی تاکید کرد: آقای الجبیر در حالی سخن از راه حل سیاسی برای بحران های منطقه بویژه در یمن می راند کـه بیش از سه سال است همه …

وزیر خارجه آمریکا: به‌ دنبال گفت‌وگو با ایـران در مورد تغییر

به نقل از سایت ستاره و به گزارش پارس وزیر خارجه آمریکا: به‌ دنبال گفت‌وگو با ایـران در مورد تغییر در برجام استیم و تشکیل کارگروه‌هایی برای گفت‌وگو با مقامات ایـرانی در مورد برجام رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا، گفت: رییس‌جمهور نظر خود را به طور شفاف در مورد توافق استه‌ای ایـران و نقض‌هایی کـه ایـن توافق دارد، اعلام کرده است و قصد دارد ایـن مشکلات را رفع کند.
 

به نقل از روزنامه وال استریت ژورنال، وی افزود: با همتایان اروپایی خود توافق کردیم تا در نهایت اتحادیه اروپا نگرانی‌های ما را در مورد بخش‌هایی کـه توافق استه‌ای ایـران نقص دارد را به ان توجه کند و مکانیزمی برای حل ایـن نواقص ایجاد کنیم.تیلرسون پیشتر اعلام کرده بود کـه کارگروهی برای رفع نواقص برجام در اوایل هفتـه آینده جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد.وی گفت: واشنگتن به دنبال راهی است تا در نهایت مقامات ایـرانی نیز به ان راضی شوند.مقامات ایـرانی همواره …

دعوت ۲۳ فرنگی‌کار به اردوی تیم ملی

ایسنا: به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به ایـن اردو به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: رضا خدری (البرز) مسلم نادری خادم (خراسان رضوی)۶۰ کیلوگرم: مهرداد مردانی (خوزستان) شیرزاد بهشتی طلا (تهران)۶۳ کیلوگرم: کرامت عبدولی (خوزستان) میثم دلخانی (فارس) محسن حاجی پور (مازندران)۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی (خوزستان) مهدی زیدوند (البرز)۷۲ کیلوگرم: مجید خلیلی (قزوین) فرشاد بلفکـه (لرستان)۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی (فارس) هادی علیزاده پورنیا (قم)۸۲ کیلوگرم: پژمان پشتام (تهران) کیوان رضایی (فارس) عباس مهدی زاده (اصفهان)۸۷ کیلوگرم: حسین نوری (البرز) مهدی فلاح (تهران)۹۷ کیلوگرم: سید مصطفی صالحی زاده (خوزستان) علی اکبر حیدری (قم)۱۳۰ کیلوگرم: بهنام مهدی زاده (تهران) پارسا نظری (خوزستان) سروش رنجبر (همدان) سرمربی: علی اشکانیمربی: محمدعلی چمیانی، رسول جزینی، داود گیل نیرنگ و یک مربی به معرفی هیأت کشتی استان خوزستانسرپرست: سید موسی طباطباییمدیر فنی: احد پازاج …

  • دسته‌بندی نشده
  • آمریکا و عربستان به دنبال جنگ نفتی با ایـران


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *