خانه / دسته‌بندی نشده / “پیشنهاد برجام۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟ به همراه توضیحات

“پیشنهاد برجام۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟ به همراه توضیحات

“پیشنهاد برجام۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟ ، “پیشنهاد برجام ۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟ ، جزایری: کسی حق مذاکره درباره توان موشکی ندارد ، شرط نیروهـای مسلح برای مذاکره موشکی با آمریکا ، گودرزی: ایـران برای توان موشکی خود پای میز مذاکره نخواهد نشست ، برخی مسئولان فعلی از مسئولان زمان شاه هم «پرروتر» هستند و با وقاحت اموال مردم و نظام را چپاول می کنند .
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، پس از انجام مذاکرات هسته‌ای و انعقاد برجام بین ایـران و ۱+۵، مقامات اروپایی و آمریکایی بارها به‌بهانه‌هـای مختلف موضوع مذاکره بر سر توان دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایـران را با هدف اعمال فشار و تضعیف قدرت دفاعی ایـران به‌میان کشیده‌اند.بیشتر بخوانید۱۰ دلیل در رد  “مذاکره موشکی”این‌ ادعای مقامات غربی اما همواره با …

“پیشنهاد برجام۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، پس از انجام مذاکرات هسته‌ای و انعقاد برجام بین ایـران و ۱+۵، مقامات اروپایی و آمریکایی بارها به‌بهانه‌هـای مختلف موضوع مذاکره بر سر توان دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایـران را با هدف اعمال فشار و تضعیف قدرت دفاعی ایـران به‌میان کشیده‌اند.

بیشتر بخوانید

همه چیز در مورد پیشنهاد درباره دلار سال فیفا مذاکره موشک موشکی میلیون نظام نظر

۱۰ دلیل در رد  “مذاکره موشکی”

این‌ ادعای مقامات غربی اما همواره با موضع‌گیری‌هـای قاطعانه از سوی مسئولان و فرماندهان ارشد نظامی جمهوری اسلامی مبنی بر رد هرگونه مذاکره بر سر توان دفاعی و موشکی کشورمان همراه بوده است.

در ادامه می‌توانید نظر رسمی مقامات عالی‌رتبه کشورمان درباره ادعای مذاکرات موشکی را بخوانید:

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره “پیشنهاد برجام۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟

👈

 قدرت دفاعی کشور “قابل معامله و مذاکره” نیست

🔰 امام خامنه‌ای ــ فرمانده معظم کل قوا: راه مقابله‌ی با دشمن این‌ است که‌ ما به‌عکس و برخلاف خواسته‌ی او، روی عناصر اقتدار خودمان تکیه کنیم. اعلام کردیم، باز هم اعلام می‌کنیم که‌  امکان دفاعی و قدرت دفاعی کشور قابل مذاکره و چک‌وچانه نیست.


👈

 هرقدر که‌ بخواهیم سلاح و موشک تولید می‌کنیم

🔰 حسن روحانی ــ رئیس جمهور: خطاب به آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها و دنیا می‌گویم؛ ملت ایـران به عهد خود وفادار است اما به‌صراحت به همه دنیا می‌گوید ما راجع به سلاح و دفاع کشورمان با کسی مذاکره نخواهیم کرد. ما هر مقدار سلاح و امکانات و هر مقدار موشک مورد نیاز کشور باشد، می‌سازیم و انبار می‌کنیم. به کسی ربطی ندارد که‌ ملت ایـران برای دفاع خود چه تصمیمی را اتخاذ کرده و راجع به قدرت دفاعی و بنیه دفاعی با کسی مذاکره نخواهیم کرد.


👈

  توانمندی دفاعی ایـران به‌هیچ‌وجه قابل مذاکره نیست

شمـا مطلب “پیشنهاد برجام۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟ را می خوانید .

🔰 آیت‌الله آملی لاریجانی ــ رئیس قوه قضائیه:‌ جمهوری اسلامی بر سر برجام هیچ مذاکره جدیدی نخواهد کرد و مسایل اساسی نظیر توانمندی دفاعی از جمله مباحث مربوط به فناوری موشکی را نیز که‌ برای دفاع از کیان کشور است به هیچ عنوان قابل مذاکره نمی‌داند.

جباری: با اظهار نظر اخیر شفر موافق نیستم

👈 اجازه نزدیک‌شدن دشمن به حریم موشکی را نمی‌دهیم

🔰 سرلشکر باقری ــ رئیس ستاد کل نیروهـای مسلح: با رصد نگاه خصمانه فرعون آمریکا و رژیم صهیونیستی و دنباله‌هـای منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای انان به حوزه‌هـای راهبردی قدرت نظام، اجازه نزدیک شدن به حریم اقتدار دفاعی و موشکی کشور را نخواهند داد.


👈

 درباره قدرت دفاعی ایـران با هیچ‌کس مذاکره نمی‌کنیم

🔰 سرلشکر رشید ــ فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا(ص): ایـران درباره انچه مبانی و شاکله موجودیت و قدرت دفاعی کشور و همچنین حمایت از مظلومین را ایجاد کرده، با هیچ‌کس مذاکره و معامله نخواهد کرد.


👈

 توانمندی موشکی قابل معامله و مذاکره نیست

🔰 سرلشکر جعفری ــ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: توانمندی موشکی به هیچ عنوان قابل معامله و حتی مذاکره نیست. ما از توان موشکی همان‌گونه دفاع می‌کنیم که‌ مردان غیرتمند از ناموس خود دفاع می‌کنند. توان موشکی ایـران در هوا، دریا و زمین به‌سرعت در حال رشد است و این‌ برای ما یک اصل مسلم است.


👈

واکنش فرمانده ارتش به درخواست غرب درباره “برجام موشکی”

“پیشنهاد برجام۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟

🔰  سرلشکر موسوی ــ فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایـران: اظهارات آمریکا و اروپا درباره مذاکرات موشکی یک معادله روشن است و حرف جدیدی نیست؛ فقط روش‌ها و تاکتیک‌هـای ان‌ها تغییر می‌کند. انها یک روز موضوع مذاکره هسته‌ای را مطرح می‌کنند، روزی حرف از حقوق بشر می‌زنند و امروز از مذاکره بر سر توانمندی‌هـای دفاعی و موشکی کشور سخن می‌گویند که‌ این‌ موضوع جدیدی نیست.


👈

 با تمام توان قدرت دفاعی را حفظ می‌کنیم

🔰 امیر حاتمی ــ وزیر دفاع: راهی جز مقاومت وجود ندارد و ما با تمام توان، قدرت دفاعی را حفظ کرده و به حرف هیچ کس هم گوش نخواهیم کرد.


👈

خود را از بازدارندگی موشکی خلع سلاح نمی‌کنیم

🔰 سردار سلامی ــ جانشین فرمانده کل سپاه: موشک‌ها سرمایه‌هـای دفاعی و عناصر اصلی قدرت بازدارندگی ما هستند و ما هرگز نمی‌توانیم بپذیریم که‌ خودمان را از توانمندی بازدارنده خلع سلاح کنیم.

شجاعی‌مهر: برای حضور در تلویزیون پول بگیرید

👈 توان دفاع ایـران غیر قابل مذاکره است

🔰 سردار جزایری: مسئله انرژی هسته‌ای با مسئله موشکی و دفاعی تفاوت دارد و این‌ دو مقوله از هم جدا هست؛ در حوزه موشکی ریشه توانمندی‌هـای ما توقف‌پذیر نیست و پیشرفت‌هـای موشکی در همه سطوح و بردهـای مختلف صورت گرفته است و محدودیتی در این‌ حوزه را نمی‌پذیریم. مذاکره بر سر توان دفاعی کشور، خط قرمز جمهوری اسلامی است.


👈

 اگر دور تا دور کشور را دیوار بکشند، تولید موشک متوقف نخواهد شد

🔰 سردار حاجی‌زاده ــ فرمانده نیروی هوافضای سپاه: مگر دشمنی که‌ امروز درباره توانمندی نظامی ما این‌‌طور رفتار می‌کند، مایل بود که‌ در این‌ بخش به توانمندی امروز برسیم؟ بنده قبلاً هم گفته‌ام اگر دور تا دور کشور را دیوار بکشند، تولید موشک متوقف نخواهد شد چون تمام این‌ صنعت بومی و داخلی است.


👈

 با هیچ کشوری درباره‌ توان موشکی ‌مذاکره نمی‌کنیم

🔰 محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت:‌ با هیچ کشوری درباره ساخت موشک و مباحث نظامی مذاکره نمی‌کنیم و از هیچ‌کسی اجازه نمی‌گیریم و نیازی به رضایت سایر کشورها در این‌ زمینه نداریم.


انتهـای پیام/*

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

“پیشنهاد برجام ۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره


به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، پس از انجام مذاکرات هسته‌ای و انعقاد برجام بین ایـران و ۱+۵، مقامات اروپایی و آمریکایی بارها به بهانه‌هـای مختلف موضوع مذاکره بر سر توان دفاعی و موشکی جمهوری اسلامی ایـران را با هدف اعمال فشار و تضعیف قدرت دفاعی ایـران به میان کشیده‌اند.بیشتر بخوانید۱۰ دلیل در رد “مذاکره موشکی”این‌ ادعای مقامات غربی اما همواره با موضع‌گیری‌هـای قاطعانه از سوی مسئولان و فرماندهان ارشد نظامی جمهوری اسلامی  مبنی بر رد هرگونه مذاکره بر سر توان دفاعی و موشکی کشورمان همراه بوده است.در ادامه می‌توانید نظر رسمی مقامات عالیرتبه کشورمان درباره ادعای مذاکرات موشکی را بخوانید:👈 قدرت دفاعی کشور “قابل معامله و مذاکره” نیست🔰 امام خامنه‌ای – فرمانده معظم کل قوا: راه مقابله‌ی با دشمن این‌ است که‌ ما بعکس و برخلاف خواسته‌ی او، روی عناصر اقتدار خودمان تکیه کنیم. اعلام کردیم، باز هم اعلام می‌کنیم که‌  امکان دفاعی و قدرت دفاعی کشور قابل مذاکره و چک‌وچانه نیست. 👈 هرقدر که‌ بخواهیم سلاح …

“پیشنهاد برجام ۲″؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟

سردار جزایری: هرگونه مذاکره درباره توان موشکی منتفی است

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس سردار جزایری: هرگونه مذاکره درباره توان موشکی منتفی است و به گزارش گروه دفاعی تسنیم، سردار سید مسعود جزایری معاون ستادکل و سخنگوی ارشد نیروهـای مسلح اظهار داشت: توان بالای دفاعی کشورمان به‌عنوان اصلی‌ترین عامل بازدارندگی برابر دشمنان انقلاب اسلامی، همواره در مسیر ارتقاء حرکت خواهد کرد.وی تصریح کرد: علاوه بر تدابیر صریح رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا درباره افزایش قدرت دفاعی، این‌ مهم مورد اجماع همگانی در هرم مدیریت و آحاد مردم در ایـران قرار دارد.سخنگوی ارشد نیروهـای مسلح در پایان گفت: به همه کسانی که‌ درباره جمهوری اسلامی ایـران حرف می‌زنند توصیه می‌کنیم، زحمت ورود در حوزه دفاعی و موشکی را به خود ندهند.انتهـای پیام/*

شمـا پست سردار جزایری: هرگونه مذاکره درباره توان موشکی منتفی است را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به ان به ما بگویید

منبع خبر
تسنیم

جزایری: کسی حق مذاکره درباره توان موشکی ندارد

مهر نوشت: سخنگوی ارشد نیروهـای مسلح با بیان این‌که‌ وظیفه نیروهـای مسلح ارتقاء توانمندی‌هـای دفاعی و موشکی است، گفت: هیچ کس حق مذاکره با بیگانگان در مورد توان دفاعی و موشکی را ندارد.
سردار سید مسعود جزایری در واکنش به برخی خبرها و ادعاهـای آمریکایی ها و بعضی سران کشورهـای اروپایی درباره قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایـران، اظهار داشت: ارتقاء توان دفاعی کشور بدون وقفه ادامه خواهد یافت و بیگانگان حق ورود به این‌ میدان را ندارند.
وی افزود: در شرایط امروز که‌ رژیم هـای سلطه گر مدام علیه جمهوری اسلامی ایـران دست به تهدید و ارعاب می زنند و یا در منطقه جنایات جنگی انجام می دهند، وظیفه نیروهـای مسلح ارتقاء توانمندی هـای دفاعی در همه عرصه ها و از جمله سیستم هـای موشکی است.
تسنیم نوشت: سردار احمد وحیدی رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به سفر وزیر امور خارجه فرانسه به …

زیان ۱۹۱.۵ میلیون دلاری فیفا در سال ۲۰۱۷!

خبرانلاین‌: فیفا برای سال ۲۰۱۷، سال سوم در دوره چهار ساله تا جام جهانی ۲۰۱۸ کشور روسیه ۱۹۱٫۵ میلیون دلار زیان گزارش داد.
فیفا که‌ از بحران اقتصادی ۲۰۰۸ تا سال ۲۰۱۶ همیشه روندی صعودی داشته ،در سال ۲۰۱۷ و در پی تغییرات رخ داده در راسش ضرر داده است.
البته این‌ زیان می‌توانست بیشتر از این‌‌ها باشد. در بودجه سال ۲۰۱۷ زیانی بالغ بر ۴۸۹ میلیون دلار پیش از کسر مالیات برآورد شده بود. افزایش پیش‌بینی نشده درآمد حاصل از فروش حقوق لایسنسینگ و تغییرات تاچیز هزینه‌ها، باعث کاهش زیان نسبت به مبلغ پیش‌بینی شده در بودجه شده‌اند.
علت اصلی زیان‌ده بودن فیفا این‌ است که‌ بخش اعظم مربوط به درآمدهـای اصلی فیفا یعنی حق پخش و اسپانسرینگ در سال جام جهانی اتفاق می‌افتند و در سه سال گذشته تنها ۱۹ و ۳۶ درصد کل درآمدها کسب شده است. اما از انجا که‌ بخش …

  • دسته‌بندی نشده
  • “پیشنهاد برجام۲”؛ نظر مسئولان نظام درباره مذاکره موشکی چیست؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *