خانه / فضای مجازی / رازی که شیطان را محکوم و آدم را تبرئه کرد! +فیلم

رازی که شیطان را محکوم و آدم را تبرئه کرد! +فیلم

رازی که شیطان را محکوم و آدم را تبرئه کرد! +فیلم ، ویدئو پشت صحنه دختر شیطان با ترانه فیلم شعله ، درس وحشتناکی که یک خانواده‌ به پسر شیطان صفت دادند+فیلم ، “لطفا مرا نکش”؛ دادگاه پلیس جوان را از اتهام قتل شهروند بی‌گناه تبرئه کرد + فیلم و عکس ، مجازات ۴ جوان شیطان صفت در ملاءعام +فیلم ، تولیدات سینمایی ایران رونق گرفت/ از حضور فرخ‌نژاد در «دختر شیطان» تا فیلم جدید آبیار .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، حکایت ابلیس و حضرت آدم را همه ما شنیده ایم، هر دو مرتکب خطا شدند اما سرانجام این کجا و آن جا. تاکنون با خود فکر کرده اید که که چطور هر دو گناه کردند اما شیطان از بهشت خدا رانده شد در حالی که آدم، حضرت نام گرفت؟
این همان رازی است که آینده شیطان و حضرت آدم را تا این حد متفاوت از یکدیگر رقم زد در حالی که هر دو خطا کرده بودند.
در ادامه آنچه که سرنوشت این دو را اینچنین دستخوش تغییر کرد را …

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، حکایت ابلیس و حضرت آدم را همه ما شنیده ایم، هر دو مرتکب خطا شدند اما سرانجام این کجا و آن جا. تاکنون با خود فکر کرده اید که که چطور هر دو گناه کردند اما شیطان از بهشت خدا رانده شد در حالی که آدم، حضرت نام گرفت؟

این همان رازی است که آینده شیطان و حضرت آدم را تا این حد متفاوت از یکدیگر رقم زد در حالی که هر دو خطا کرده بودند.

همه چیز در مورد آدم شیطان فیلم محکوم

در ادامه آنچه که سرنوشت این دو را اینچنین دستخوش تغییر کرد را از زبان حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی در برنامه سمت خدا می‌شنویم.

 

جزییات مطلب آدم و شیطان و فیلم و محکوم را میخوانید .

کد ویدیو

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره رازی که شیطان را محکوم و آدم را تبرئه کرد! +فیلم

شما مطلب رازی که شیطان را محکوم و آدم را تبرئه کرد! +فیلم را می خوانید .

آدم شیطان فیلم محکوم

انتهای پیام/

عاملی که شیطان را محکوم و حضرت آدم را تبرئه کرد

این مطلب در مورد آدم شیطان فیلم محکوم می باشد .

مرد شیطان صفت دستگیر شد +فیلم و عکس

به نقل از سایت جام جم و به گزارش پارس مرد شیطان صفت دستگیر شد +فیلم و عکس و
به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی تهران بزرگ، ساعت ۱۴ روز ۲۷ دی‌ماه از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس اعلام شد که تعدادی از کسبه و اهالی خیابان اردیبهشت شمالی، پسر نوجوانی حدودا ۱۳ساله را از داخل کانال آب سرپوشیده واقع در این خیابان بیرون کشیده و این پسر به آنها عنوان گفته که توسط مردی ناشناس مورد تهدید و نهایتا آزار و اذیت قرار گرفته است.

با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه ، پسر نوجوان به آنها گفت: فردی ناشناس با یک دستگاه خودرو پراید سفیدرنگ مرا از مقابل پارک پلیس و به بهانه کمک کردن به مادربزرگش سوار ماشین کرد و به نشانی کانال آب در خیابان اردیبهشت …

مجازات ۴ جوان شیطان صفت در ملاءعام +فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ راهول کومار رئیس اداره پلیس بوپال در هند پس از انتشار ویدئویی از مجازات ۴ جوان شرور در ملاء عام در این باره توضیحاتی ارائه داد.
وی در این خصوص گفت: دختر دانشجوی ۲۰ ساله مدتی پس از آشنایی با یک پسر جوان، با او دچار اختلاف شد، مدتی بعد با یک تماس از وی به بهانه گفتگو برای حل اختلافات فریب خود و به خانه پسر جوان کشانده شد.
پس از ورود او به خانه، پسر با سه دوست دیگر خود تماس گرفت و با آنها به اذیت و آزار دختر پرداختند در حالی که از عاقبتی که در انتظارشان بود بی خبر بودند.
در ادامه ویدئوی منتشر شده از مجازات این ۴ جوان شیطان صفت در خیابان های بوپال را مشاهده می کنید.

پرش دختر ۱۲ ساله از طبقه چهارم برای فرار از مرد شیطان صفت +ف

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،در یکی از محله های هند دختری ۱۲ ساله ای در طبقه چهارم یک ساختمان گرفتار مرد شرور و شیطان صفت شده بود که قصد آزار و اذیت وی را داشت.
دختر نوجوان که نمی خواست تحت هیچ شرایطی به خواسته های او تن بدهد و هیچ راهی برای نجات خود نمی دید،تصمیم گرفت برای حفظ پاکدامنی اش خود را به قصد خودکشی به پایین پرتاب کند.
در این لحظه مکانیکی که زیر آپارتمان در یک گاراژ کار تعمیرات خودرو انجام می داد متوجه حضور دختر در طبقه چهارم و تصمیم وی شد اما چون فرصتی برای بالا رفتن و کمک به وی نبود سریعا با روشی دیگر برای نجات او دست به کار شد.
این مرد سعی کرد با کمک شخصی دیگر پارچه ای را به جای تشک هوا در محل احتمالی سقوط دختر نگه دارد تا او به جای …

رونمایی از پوستر فیلم عرق سرد
  • فضای مجازی
  • رازی که شیطان را محکوم و آدم را تبرئه کرد! +فیلم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *