خانه / فرهنگ و هنر / خلق یک تابلوی هجده متری برای ثبت درد به همراه توضیحات

خلق یک تابلوی هجده متری برای ثبت درد به همراه توضیحات

خلق یک تابلوی هجده متری برای ثبت درد ، ساخت کوچک ترین تابلوی مونالیزا با دی‌ان‌ای DNA ! عکس ، کوچکترین تابلوی مونالیزا جهان با رشته های DNA ساخته شد ، واکسن هجده ماهگی بچه ها، شامل چیست؟ ، کوچک‌ترین تابلوی مونالیزای جهان با DNA (+عکس) ، ساخت کوچک ترین تابلوی مونالیزای جهان با DNA (عکس) .
بهنام نوروزی هنرمند تئاتر در اقدامی به منظور حمایت از زلزله زدگان هستان کرمانشاه، طی حدود ۲ ماه حضور در مناطق مختلف ایـن هستان، تابلویی نقاشی به طول ۱۸ متر را بر اساس زندگـی زلزله زدگان، کشید.نقاشی ۱۸ متری از زندگـی مردم زلزله زده کشیده شد/ زندگـی در ۷ پردهبهنام نوروزی فعال عرصه تئاتر و سینما درباره دغدغه خود برای …

خلق یک تابلوی هجده متری برای ثبت درد

بهنام نوروزی هنرمند تئاتر در اقدامی به منظور حمایت از زلزله زدگان هستان کرمانشاه، طی حدود ۲ ماه حضور در مناطق مختلف ایـن هستان، تابلویی نقاشی به طول ۱۸ متر را بر اساس زندگـی زلزله زدگان، کشید.

نقاشی ۱۸ متری از زندگـی مردم زلزله زده کشیده شد/ زندگـی در ۷ پرده

همه چیز در مورد پرده پشت پرده تلگرام ثبت خلق درد شوخی قطع متری وصل

بهنام نوروزی فعال عرصه تئاتر و سینما درباره دغدغه خود برای حمایت از مردم زلزله زده هستان کرمانشاه گفت:

دغدغه ام ایـن بود که‌ کاری انجام دهم تا کمکی باشد به مردم زلزله زده هستان کرمانشاه. با وجود ایـنکه‌ فعالیت من در حوزه سینما و تئاتر هست اما فکر کردم که‌ ساخت فیلم یا اجرای نمایش با توجه به شرایط روحی مردم زلزله زده مناطق مختلف هستان کرمانشاه، اقدام مناسبی نیست، از ایـن رو تصمیم گرفتم تا یک تابلوی نقاشی بکشم.

وی که‌ همواره فعالیت در عرصه نقاشی را به صورت شخصی انجام می داده، توضیح داد:

پولی را فراهم کردم و بعد از جستجوی بسیار، یک بوم ۱۸ متری مخصوص نقاشی خریداری و مقدری رنگ اکریلیک هم تهیه کردم. با ایـن وسایل به هستان کرمانشاه و مناطق زلزله زده ان هستان سفر کردم.

جزییات مطلب پرده و پشت پرده و تلگرام و ثبت و خلق و درد و شوخی و قطع و متری و وصل را میخوانید .

نوروزی اظهار کرد:
در ارتباط با مردم مناطق زلزله زده شروع به نقاشی روی ایـن بوم ۱۸ متری کردم و حدود ۲ ماه ایـن سفر و کار طول کشید. در آخرین روستایی که‌ حضور داشتم و نقاشی را تکمیل می کردم، ساکنان روستا دور من جمع شده بودند و طی صحبت های ان ها متوجه شدم که‌ تابلوی مدنظر در ۷ پرده کشیده شده و ایـن برای خودم نیز جالب بود.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خلق یک تابلوی هجده متری برای ثبت درد

ایـن هنرمند تئاتر با بیان ایـنکه‌ تابلوی نقاشی ۱۸ متری با کمک روستاییان مناطق زلزله زده هستان کرمانشاه کشیده شد، افزود:

روستاییان خیلی از من هستقبال می کردند و در بخش هایی از ایـن سفر، تصاویری هم از روستاییان و احساسات ان ها ضبط کردم. در شهر کرمانشاه هم نمایشگاهی را برپا کردم و ایـن تابلو را در معرض دید همگان قرار دادم که‌ مورد هستقبال قرار گرفت.

نام تجاری هواوی P11 به ثبت رسید

وی با اشاره به ایـنکه‌ تابلوی مدنظر فیگوراتیو نیست و به صورت آبستره کشیده شده هست، گفت:

در حال حاضر تصاویری از ایـن تابلوی ۱۸ متری را به دلیل ایـنکه‌ فضای مناسب برای نصب ان در اختیار نداشتم، در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در معرض دید علاقه مندان گذاشته ام. ایـن عکس ها به شکل ها و طرح های مختلف چاپ و قاب شده اند و قصدم ایـن هست که‌ صرف نظر از هزینه چاپ، مبالغی که‌ از فروش ایـن تابلوها به دست می آید، صرف مردم زلزله زده هستان کرمانشاه شود.

نوروزی درباره ایـنکه‌ آیا تابلوی ۱۸ متری کشیده شده نیز برای حمایت از مردم زلزله زده هستان کرمانشاه به فروش می رسد یا نه، یادآور شد:

فروش تابلوی کشیده شده نیازمند همکاری کارشناسان و فعالان عرصه هنرهای تجسمی و نقاشی هست تا برای فروش مناسب ایـن تابلو در حراجی های داخلی یا خارجی اقدام شود.

توضیحات بیشتر در موردپرده پشت پرده تلگرام ثبت خلق درد شوخی قطع متری وصل

بهنام نوروزی فعالیت حرفه ای خود در عرصه تئاتر را سال ۷۶ و با نمایش «چیزی شبیه زندگـی» به کارگردانی زنده یاد حسین پناهی در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز‌ کرد.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: mehrnews.com

شمـا مطلب خلق یک تابلوی هجده متری برای ثبت درد را می خوانید .

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

پرده پشت پرده تلگرام ثبت خلق درد شوخی قطع متری وصل

وقتی قلب صابر ابر به درد می آید: بمیرم برایت بمیرم …


صابر ابر، بازیگر سینما و تئاتر با انتشار پستی به دهستانی کودک آزاری در ماهشهر واکنش نشان داد.کاش دخترم بودی…دهستانی کودک آزاری در ماهشهر، واکنش هنرمندان خیلی از جمله صابر ابر را در پی داشت.ایـن بازیگر با انتشار یک پست در صفحه ایـنستاگرامش از غم‌انگیز بودن ایـن حادثه نوشت:«کاش دولت یک روز را به احترام مرگ ِروح بچه هاه دختر ماهشهری عزای عمومی اعلام می‌کرد. چطور می‌شود زنی که‌  با چکش دندان‌ها و انگشتان یک دختر بچه را له کرده، آزاد در شهر بگردد؟!؟ کجای ایـن جهان ایستاده‌ایم؟ چه فرقی بین او و شوهرش با بیجه هست؟ هیچ! بدتر نباشند ، کمتر نیستند! تصویرش را نگاه کنید، ایـن حجم از نا امیدی در صورت یک کودک بی‌تکرار هست. مرگ چه فرقی می‌کند با ایـن زنده بودن!ترسم از بچه هایست که‌ با دستان بسته، گوشه حیاط‌های ایـن شهر شب را صبح می‌کـنند و ما بی‌خبریم! کاش می‌شد خوشبختت کنم! به خدا هر کاری …

درد زیر شکم در بارداری، چهار علت اصلی

شوخی جسورانه مهراب قنام خانی با پشت پرده قطع و وصل تلگرام

مهراب قنام خانی که‌ تازگی به توئیتر پیوسته هست، در پستی جالب نسب به قطع و وصل شدن تلگرام واکنش نشان داد.صبر کنیم ببینیم ته سکانس چاقو تو شکم کدومشون فرو میره…مهراب قنام خانی نوشت:ایـن که‌ تلگرام هی قطع و وصل میشه مال ایـنه که‌ الان جهرمی و فلانی عین ایـن فیلم خارجیا اون پشت با هم گلاویز شدن، یه بار ایـن دگمه فیلتر رو می زنده، یه بار اون، صبر کنیم ببینیم ته سکانس چاقو تو شکم کدومشون فرو میره..هیچی، انگار کات دادن، رفتن یه سیگار بزنن، آماده شن واسه سکانس بعدشوخی جالب مهراب قنام خانی با پشت پرده قطع و وصل تلگرامگردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغseemorgh.com/cultureمنبع: توئیتر مهراب قنام خانی

منابع
سایت سیمرغ

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

  • فرهنگ و هنر
  • خلق یک تابلوی هجده متری برای ثبت درد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *