خانه / دسته‌بندی نشده / مندی: برای جام جهانی روسیه کاملا آماده‌ام به همراه توضیحات

مندی: برای جام جهانی روسیه کاملا آماده‌ام به همراه توضیحات

مندی: برای جام جهانی روسیه کاملا آماده‌ام ، این‌فانتینو: روسیه آماده میزبانی جام جهانی است ، تدارک ویژه اروگوئه برای جام جهانی روسیه ، هری کین با قدرت برای جام جهانی آماده می شـود ، ۱۱ شهر میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه+تصویر ، ایران، اولین میهمان روسیه در جام جهانی ۲۰۱۸ .
ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، بنجامین مندی، مدافع فرانسوی کـه در تیم منچسترسیتی بازی می‌کند، در سپتامبر ۲۰۱۷ با مصدومیت سنگین از ناحیه زانو مواجه شد و تاکنون نتوانسته برای تیمش به صورت ثابت بازی کند. هر چند او شرایط بازی را به دست آورده و رفته رفته جایگاهش را …

مندی: برای جام جهانی روسیه کاملا آماده‌ام

ایسنا: ‌به نقل از دیلی میل، بنجامین مندی، مدافع فرانسوی کـه در تیم منچسترسیتی بازی می‌کند، در سپتامبر ۲۰۱۷ با مصدومیت سنگین از ناحیه زانو مواجه شد و تاکنون نتوانسته برای تیمش به صورت ثابت بازی کند. هر چند او شرایط بازی را به دست آورده و رفته رفته جایگاهش را در تیم منچسترسیتی پس می‌گیرد.

بنجامین مندی درباره حضور در جام جهانی روسیه، گفت‌: من قطعا هیچ مشکلی برای همراهی فرانسه در جام جهانی ندارم و با قدرت خودم را آماده می‌کنم کـه از نظر فیزیکی و ذهنی در بهترین شرایط باشم و بتوانم فرانسه را در این‌ رقابت‌ها همراهی کنم.

همـه چیز در مورد جام جام جهانی جهان روسیه ژاپن نارنجی

در غیبت مندی، لوکاس دینیه، مدافع بارسلونا و کورزاوا، مدافع پاری ‌سن‌ ژرمن جانشین این‌ فوتبالیست در تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه بودند.

بنجامین مندی تاکنون چهار بازی ملی برای تیم‌ ‌ملی فرانسه انجام داده است.

جزییات مطلب جام و جام جهانی و جهان و روسیه و ژاپن و نارنجی را میخوانید .

فرانسه در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تیم‌های استرالیا، دانمارک و پرو هم‌گروه است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مندی: برای جام جهانی روسیه کاملا آماده‌ام

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردجام جام جهانی جهان روسیه ژاپن نارنجی

رکوردی تاریخی آرژانتین در جام جهانی روسیه


خبرگزاری فارس: ۵۹ روز مانده به مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آماری جالب از این‌ تورنومنت جهانی منتشر کرد کـه نشان می دهند برای اولین بار در تاریخ مسابقات جام جهانی ۵ سرمربی از یک کشور هدایت ۵ تیم ملی مختلف را در یک دوره جام جهانی برعهده دارند.
آرژانتین صاحب این‌ رکورد جالب است چون خورخه سمپائولی سرمربی تیم ملی آرژانتین، هکتور کوپر سرمربی مصر، پکرمن سرمربی تیم ملی کلمبیا، کارلوس کاریکا سرمربی پرو و خوان پیتزی، سرمربی عربستان استند کـه همـه تابعیت آرژانتینی دارند.

۲۰ تا از زیباترین دریاچه های جهان!

اتهام دیوید کامرون به میزبانی روسیه در جام جهانی


ایسنا: به نقل از دیلی میرور، در حالی کـه روابط سردی بین مسوولان انگلیسی و روسی در آستانه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ایجاد شده است، دیوید کامرون، نخست‌وزیر پیشین انگلیس در صحبت‌هایی به میزبانی روسیه از جام جهانی اشاره کرد و گفت: ما قصد داشتیم تا به کشورهای فقیر کمک کنیم تا از فقر رها شوند ولی چرا مردم کشورهای گینه استوایی و ونزوئلا فقیر استند؟ ان هم در حالی کـه این‌ کشورها منابع زمینی بسیار زیادی دارند. ما می‌خواستیم تا دنیا را در یک رویداد بزرگ ورزشی همراه کنیم و متحد شوند ولی روسیه چطور میزبانی جام جهانی را به دست آورد؟ من از شما می‌خواهم تا جای خالی را پر کنید.
انگلستان یکی از نامزدهای میزبانی جام جهانی بود ولی در دور نخست شکست خورد.
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار است کم‌تر از دو ماه دیگر آغاز‌ شـود و ۳۲ تیم …

این‌فانتینو: روسیه آماده میزبانی جام جهانی است


خبرگزاری ایسنا: رییس فدراسیون بین‌المللی فوتبال فیفا می‌گوید روسیه اکنون کاملا آماده میزبانی جام جهانی است.
در آستانه شروع جام جهانی روسیه، جیانی این‌فانتینو رییس فیفا بار دیگر به روسیه سفر کرد تا امکانات نهایی این‌ کشور را برای میزبانی جام جهانی مورد ارزیابی قرار دهد.
جیانی این‌فانتینو در حاشیه سفر خود به مسکو و ملاقات با ولادمیر پوتین، رییس‌جمهور روسیه گفت: خرسندم کـه اعلام کنم روسیه اکنون کاملا شرایط میزبانی جام جهانی را به دست آورده است. من از زحماتی کـه پوتین و تیم او کشیدند تشکر می کنم. فکر می‌کنم بهترین میزبانی جام جهانی را در این‌ کشور شاهد باشیم. تمام واکنش‌هایی کـه تیم متخصصان ما در روسیه داشتند مثبت بوده است و به همین خاطر من به برگزاری هر چه بهتر این‌ دوره از رقابت‌ها بسیار خوشبین استم.
او در ادامه گفت: کشور زیبای روسیه آماده این‌ جشن بزرگ فوتبالی است …

احتمال فیلترینگ «فیسبوک» در روسیه

معبد فوشیمی‌ این‌اری ژاپن | عبادتگاه نارنجی کیوتو

  • دسته‌بندی نشده
  • مندی: برای جام جهانی روسیه کاملا آماده‌ام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *