خانه / فوتبال / بانک مرکزی: خروج آمریکا از برجام، مهم نیست به همراه توضیحات

بانک مرکزی: خروج آمریکا از برجام، مهم نیست به همراه توضیحات

بانک مرکزی: خروج آمریکا از برجام، مهم نیست ، عملیات بانک مرکزی؛ سد سازی برابر خروج سرمایه ، بانک مرکزی، موافق نرخ ۴۲۰۰ تومانیِ دلار نیست ، جدیدترین نرخ دلار آمریکا و یورو در بازار ارز؛ پنج‌شنبه ۱۰ اسفند ۹۶/ دلار در بانک مرکزی ۳۷۳۳ تومان قیمت گذاری شد/ جزییات ممنوعیت ثبت‌ سفارش با دلار آمریکا ، سیف: نگران خروج احتمالی آمریکا از برجام نیستیم ، خروج آمریکا از برجام را تلافی می‌کنیم/ لوگوی موشک ادعایی آمریکا مخصوص پفک پنیری است .
خبرگزاری مهر: رئیس کل بانک مرکزی گفت: اصلی ترین دلایل اتخاذ تصمیمات جدید ارزی مصون سازی اقتصاد ایران از فضاسازی دشمنان و در راس آن‌ها آمریکاست.
ولی الله سیف در پاسخ به پرسشی در خصوص واکنش ایـن بانک به تصمیمات جدید آمریکا درباره برجام افزود: با ترتیبات اتخاذ شده تصمیم آمریکا هر …

بانک مرکزی: خروج آمریکا از برجام، مهم نیست

خبرگزاری مهر: رئیس کل بانک مرکزی گفت: اصلی ترین دلایل اتخاذ تصمیمات جدید ارزی مصون سازی اقتصاد ایران از فضاسازی دشمنان و در راس آن‌ها آمریکاست.

ولی الله سیف در پاسخ به پرسشی در خصوص واکنش ایـن بانک به تصمیمات جدید آمریکا درباره برجام افزود: با ترتیبات اتخاذ شده تصمیم آمریکا هر چه باشد در اقتصاد ما کـه در مسیر برنامه ریزی شده در حال حرکت است خللی ایجاد نمی کند.

همه چیز در مورد آمریکا بانک خروج رم گل لیورپول مرکزی مهم

وی گفت:‌ ترتیبات جدید ارزی باعث شده تا منابع ارزی کشور در ساختاری مناسب تحت کنترل قرار گیرد تا بتوان با اطمینان کامل برای اولویت های مورد نیاز تخصیص داده شود.

رئیس کل بانک مرکزی افزود: در حال حاضر ارز کافی برای تخصیص به کالاهای اساسی، مواد اولیه کارخانجات و نیاز مصرفی خانوارها در نظر گرفته شده و لذا از ایـن بابت مواضع آمریکا درخصوص برجام در اقتصاد ما اثر محسوسی نخواهد داشت.

جزییات مطلب آمریکا و بانک و خروج و رم و گل و لیورپول و مرکزی و مهم را میخوانید .

سیف با بیان ایـنکـه اقتصاد ما همچنان با قابلیت پیش بینی پذیری به حرکت خود ادامه خواهد داد تاکید کرد:‌ در ایـن خصوص جای هیچ تامل و نگرانی نیست.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بانک مرکزی: خروج آمریکا از برجام، مهم نیست

وی در خصوص برنامه های دولت برای واکنش به اقدامات احتمالی آمریکا در خصوص برجام هم گفت: دولت مصمم است مسیر درست خودش را ادامه دهد و در ایـن زمینه گزینه های مختلفی را در اختیار دارد کـه بر حسب نوع تصمیمات و اقداماتی کـه آمریکایی ها خواهند گرفت به آن‌ها عکس العمل نشان می دهیم.

بازتاب جهانی هشدار روحانی به آمریکا

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: مسلم ایـن است کـه دشمنان ما از ایـن شیوه طرفی نمی بندند و پاسخ های قاطعی را خواهند دید.

سیف در خصوص ادامه روند اجرای تصمیمات اخیر ارزی هم افزود: ساختار جدید و ترتیبات اخیر ارزی همانی است کـه اعلام شده و در شرف پیاده سازی است اما هنوز به طور کامل پیاده سازی نشده کـه عمل کردش برای جامعه محسوس باشد.

توضیحات بیشتر در موردآمریکا بانک خروج رم گل لیورپول مرکزی مهم

وی با بیان ایـنکـه ویژگی اصلی ایـن ترتیبات ارزی مصون سازی اقتصاد کشور از هرگونه فضا سازی و التهاب ‌آفرینی دشمنان است گفت: اقتصاد کشور بی اعتنا به تصمیمات و اقدامات دشمنان، ساختار اقتصادی خودش را ادامه می دهد و تصمیم ‌آمریکا هر چه باشد اتخاذ تصمیم یا اقدامی خاص بیشتر از مسیری کـه تا امروز طی کرده ایم ضروری نخواهد بود.

منابع
سایت برترینها

شما مطلب بانک مرکزی: خروج آمریکا از برجام، مهم نیست را می خوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

آمریکا بانک خروج رم گل لیورپول مرکزی مهم

بانک مرکزی آمریکا دلار را به اسلحه‌ای در نبرد اقتصادی تبدیل ک

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سردار غلامرضا جلالی رئیس پدافند غیرعامل صبح امروز در همایش پدافند غیرعامل در نظام بانکی اعلام کرد: اولین هدف هکرها در فضای سایبری، سیستم های بانکی و مالی استند  وظیفه ما در پدافند غیرعامل پیدا کردن راهی برای حفاظت از نظام مالی خود است.
سردار جلالی در خصوص پیدایش پول های ایـنترنتی گفت: خزانه فضای سایبری کجاست؟ پول به ۰ و ۱ تبدیل و وارد فضای سایبری می شود؛ اما چطور می‌شود به آن‌ اعتماد کرد؟ آیا فضای سایبری امن است؟ آیا حفاظی داریم در اطراف آن‌ کـه مشخص شود ایـن پول ماست؟ خیر مشخص نیست؛ دیتاهایی کـه سرمایه اصلی را نگه میدارند در دست ما نیست و امکان آسیب وجود دارد.
رئیس پدافند غیرعامل با اعلام تاثیر پول های ایـنترنتی در ایجاد تحول در نظام بانکی بیان داشت: ما نمی دانیم کـه طراح بیت کوین آمریکاست یا خیر …

۷ ماده مغذی و مهم کـه ممکن است در رژیم غذایی شما نباشد

گزارش بانک مرکزی از اقدامات و سیاست‌های ارزی


خبرگزاری ایلنا: هیات دولت در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست رییس‌جمهور گزارش وزارت صنعت، معدن و تجارت از وضعیت صنعت، معدن و تجارت در کشور در سال ۱۳۹۶ را بررسی کرد.
 بر اساس ایـن گزارش، در سال ۱۳۹۶، تعداد ۵۸۳۱ فقره پروانه بهره‌‌‌‌برداری برای واحدهای صنعتی با اشتغالی در حدود ۱۰۲۹۹۴ نفر و سرمایه‌‌‌‌گذاری بیش از ۲۹ هزار میلیارد تومان صادر شده کـه ۳ /۲ درصد نسبت به سال ۱۳۹۵ رشد داشته است.
تعداد ۲۰۷۶۷ فقره جواز تأسیس صنعتی صادر شده کـه نسبت به سال قبل ۲۲ /۲ درصد رشد نشان می‌‌‌دهد.
برق مصرفی مشترکین صنعتی بزرگ، متوسط و کوچک نیز در سال ۹۶ نسبت به سال قبل از آن‌ ۷/۷ درصد رشد داشته است.
در ایـن سال تنها در شهرک‌‌‌های صنعتی بیش از ۲۵۰۰ واحد صنعتی نیمه‌‌‌‌فعال و تعطیل، احیاء و به فعالیت تولیدی بیش از ۵۰ درصد ظرفیت رسیده و بیش از …

واکنش رئیس بانک مرکزی به درخواست تغییر وی


خبرگزاری مهر: رئیس کل بانک مرکزی در خصوص اظهارنظر رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر تغییر وی از سوی رئیس‌جمهور گفت: شخصا از پیشنهاد آقای پورابراهیمی استقبال می‌کنم.
ولی‌الله سیف، در خصوص اظهارنظر رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی مبنی بر تغییر وی توسط دولت، گفت: شخصاً از پیشنهاد آقای پورابراهیمی استقبال می‌کنم و از ایـنکـه جناب آقای رئیس جمهور، شخص شایسته‌ای را برای اداره بانک مرکزی انتخاب و منصوب کنند، شخصاً استقبال می‌کنم؛ البته ایـن حق طبیعی و اختیار قانونی ایشان است؛ اما از وی پرسش می‌ کنم شما کـه اقتصاد خوانده و کارشناس اقتصادی استید، آیا معنا و مفهوم استقلال بانک مرکزی با ایـن گونه اظهارنظر ها و درخواست ها سازگار است؟
رئیس‌کل بانک مرکزی افزود: نه تنها رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و سایر نمایـندگان، بلکـه هر شهروندی حق اظهارنظر درخصوص عملکرد و جابجایی یک مسئول کشور را دارد، اما ایـن …

رهبر ایران هشدار جدی به دولتمردان آمریکا داد

گل سوم لیورپول به آاس رم (سادیو مانه)

 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کـنید

  • فوتبال
  • بانک مرکزی: خروج آمریکا از برجام، مهم نیست


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *