خانه / دسته‌بندی نشده / «FATF»، تاییدیه شورای عالی امنیت ملی را دارد به همراه توضیحات

«FATF»، تاییدیه شورای عالی امنیت ملی را دارد به همراه توضیحات

«FATF»، تاییدیه شورای عالی امنیت ملی را دارد ، استمداد آبی از شورای عالی امنیت ملی ، نامه مهم رسول خادم به شورای عالی امنیت ملی ، نامه کشتی گیران به رهبر انقلاب: دستور فرمایید شورای عالی امنیت ملی ورود کند ، محاکمه سران فتنه منوط به تغییر مصوبه شورای عالی امنیت ملی‌ است ، مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی: احتمالاً وزیر کشور تصمیم شورای‌عالی امنیت ملی را فراموش کرده است .
باشگاه خبرنگاران جوان: حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت) و در جریان بررسی کلیات لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم، گفت: مجلس در سال ۹۴ قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم را تصویب کرد که‌ به تایید شورای نگهبان نیز رسید که‌ دو …

«FATF»، تاییدیه شورای عالی امنیت ملی را دارد

باشگاه خبرنگاران جوان: حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت) و در جریان بررسی کلیات لایحه اصلاح قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم، گفت: مجلس در سال ۹۴ قانون مبارزه با تامین مالی تروریسم را تصویب کرد که‌ به تایید شورای نگهبان نیز رسید که‌ دو سال از زمان اجرایی شدن آن‌ می‌گذرد.

وی با اشاره به این‌که‌ در این‌ دو سال مجریان قانون ایراد‌هـایی را مشاهده کردند که‌ در این‌ لایحه تلاش شده این‌ ایرادات اصلاح شـود، ادامه داد: دایره جرائم تروریستی بین‌المللی در این‌ لایحه بایـد مشخص شـود چرا که‌ مجریان در قانون حدود و مرز دایره جرایم تروریستی را نداشتند که‌ بر اساس آن‌ عمل کنند.

همـه چیز در مورد امنیت ایران برف شورای عالی عصر گذشته ملی نخورید

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: تفکیک سازمان‌هـای تروریستی از جنبش‌هـای آزادی بخش تعیین مصادیق افراد، گروه‌ها و سازمان‌هـای تروریستی بین‌المللی و ایجاد سازوکار قانونی برای توقیف تروریست‌هـای بین‌المللی هم از دیگر اصلاحات انجام شده در این‌ لایحه است.

وی با بیان این‌که‌ رویکرد این‌ لایحه تقویت نهاد‌هـای داخلی است، گفت: شورای عالی مبارزه با پولشویی و بخش‌هـای داخلی مصادیق تروریسم را مشخص می‌کنند که‌ در رأس آن‌ها شورای عالی امنیت ملی است.

جزییات مطلب امنیت و ایران و برف و شورای و عالی و عصر و گذشته و ملی و نخورید را میخوانید .

امیری با اشاره به این‌که‌ نظر قوه قضائیه برای اصلاح این‌ قانون جلب شده است، خاطرنشان کرد: این‌ لایحه قبل از ارائه به مجلس به تایید شورای عالی امنیت ملی و قوه قضائیه رسیده است.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره «FATF»، تاییدیه شورای عالی امنیت ملی را دارد

منابع
سایت برترینها

روسیه خواستار برگزاری جلسه شورای امنیت شد

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردامنیت ایران برف شورای عالی عصر گذشته ملی نخورید

استمداد آبی از شورای عالی امنیت ملی


روزنامه قانون نوشت: در کشوری زیست می کنیم که‌ بر اساس داده ها از یک‌سو بین ۸۵ تا ۹۰ درصد اندوخته آب هـای سطحی و زیر سطحی آن‌ با بهره‌وری دست بالا ۴۰ درصد و با آرنگی زیبا اما هرگز نشدنی خودکفایی در بخش کشاورزی به کار گرفته می شـود، ولی همچنان ۵۶ درصد امنیت غذایی آن‌ وابسته به کشتی هـای پهلوگرفته در بندرهـای شمالی و جنوبی کشور بوده و از سوی دیگر قرار است كه بر اساس پیش بینی هـای گروهی از اندیشمندان این‌ بخش، در ۲۵ سال آینده بیش از ۵۰ میلیون از شهروندان آن‌ در جست‌وجوی آب آشامیدنی از پهنه هـای گسترده ای از فلات مرکزی آن‌ مهاجرت کنند یا به بیان درست تر، آواره سرزمین غربت شوند؛ چرا که‌ در مهاجرت، برنامه ریزی برای پیشرفت و میل قلبی برای رفتن وجود دارد اما در ترک زادگاه و …

مصوبه شورای عالی امنیت ملی برای ساماندهی ارز


انتخاب: رییس کل بانک مرکزی از مصوبه شورای عالی امنیت ملی برای ساماندهی بازار ارز خبر داد و گفت:نوسان قیمت دلار ۵ الی ۶ درصد در سال خواهد بود.
 ولی الله سیف گفت: بانک مرکزی از گذشته ارتباط خوبی با مرکز پژوهش هـای مجلس شورای اسلامی داشته و در خصوص اقتصادی کشور، همفکری وجود داشته تا تصمیمات اثربخش تر باشد و در این‌ راستا تعاملات با کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه خواهد یافت.
رییس کل بانک مرکزی، در گفت و گو با خانه ملت، با بیان این‌که‌ اقتصاد کشور نیازمند تصمیم گیری هـای پخته و سنجیده است، گفت:ممکن است تصمیمات خوب بدون اجماع به نتیجه مطلوب دست نیابد.
سیف با بیان این‌که‌ انسجام در جهت گیری هـای صحیح اقتصادی کشور در شرایط موجود بین المللی نقش موثری دارد، ادامه داد: بخشنامه ای درخصوص جذب سپرده هـای ارزی در اسفندماه سال ۹۶ با لحاظ تضمین …

اگر کارت ملی گم شد چه بایـد بکنیم آیا بایـد المثنی بگیریم؟

نامه مهم رسول خادم به شورای عالی امنیت ملی


رسول خادم با ارسال نامه‌ای به اعضای شورای امنیت ملی خواست که‌ از تعلیق شدن کشتی ایران جلوگیری کنند.نامه خادم به شورای عالی امنیت ملی: مانع تعلیق کشتی شویدرسول خادم به نماین‌دگی از خانواده بزرگ کشتی با ارسال نامه‌ای به اعضای شورای امنیت ملی از آن‌‌ها درخواست کرد با ورود تیم دیپلماسی کشور در برابر مناسبات آمریکایی – صهیونیستی کمیته بین‌المللی المپیک، مانع از محرومیت کشتی‌گیران و تعلیق کشتی ایران شوند.خادم در بخشی از این‌ نامه با اشاره به این‌که‌ تلاش‌ها و تقاضای کمک خانواده بزرگ کشتی در چهارماه گذشته و بویژه دو ماه اخیر برای حل این‌ مشکل به نتیجه‌ای نرسیده است از اعضای محترم شورای امنیت ملی خواست تا با توجه به کارنامه مدیریتی کمیته بین المللی المپیک در چشم بستن در برابر مواضع سیاسی کشورهـای دنیا و برخوردهـای دوگانه این‌ نهاد که‌ نشان دهنده مناسبات دیپلماتیک در درون کمیته بین‌المللی المپیک است با ورود تیم‌هـای دیپلماسی واجد …

برف نخورید!

به نقل از سایت عصر ایران و به گزارش پارس برف نخورید! و در گذشته مرسوم بود که‌ برف را با شیره انگور ترکیب کرده و دسری زمستانی شبیه به بستنی تهیه کنند اما بایـد توجه داشت که‌ در آن‌ زمان، آلودگی زمین به اندازه فعلی نبود. بنا به این‌ گزارش، امروزه برف دارای دوز (اندازه ) بالایی از آلاین‌ده‌‌هـای خودروها، سرب و ذرات معلق گرد و غبار موجود در هوا یا گرده هـای شناور، سولفات‌ها، نیترات‌ها، فرمالدئید، جیوه و حتی مواد حشره کش هـای شیمیایی است. خوردن چنین برف آلوده ای، زمینه ساز بسیاری از بیماری ها خواهد بود و به ویژه برای کسانی که‌ به فاویسم مبتلا استند (بچه ها و سالمندان) می تواند مرگبار باشد. همچنین بنا به این‌ گزارش، خوردن برف باعث یخ ‌زدگی لب‌ها و یبوست می شـود. خوردن برف می تواند عناصر موجود در هوا را وارد دستگاه گوارش …

  • دسته‌بندی نشده
  • «FATF»، تاییدیه شورای عالی امنیت ملی را دارد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *