خانه / دسته‌بندی نشده / جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا به همراه توضیحات

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا به همراه توضیحات

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا ، ترین‌های فوتبال اروپا در هفته گذشته ، تغییر در مقررات نقل و انتقالات فوتبال ، مدافع تیم ملی نوجوانان در راه فوتبال اروپا ، رونالدو، بهترین هت‌ تریک کننده تاریخ فوتبال اروپا ، رکورد جالب سه ستاره فوتبال اروپا .
باشگاه خبرنگاران: به نقل از سایت «گل» هر روز در دنیای فوتبال شایعاتی از انتقال فوتبالیستان با مبالغ سرسام آور منتشر می‌شـود.
اولین اخبار نقل و انتقالات مربوط به انتقال میلینکویچ ساویچ با مبلغ ۸۰ میلیون پوند هست. باشگاه لاتزیو تصمیم گرفته هست تا ساویچ را با مبلغ بالای ۸۰ میلیون پوند …

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

باشگاه خبرنگاران: به نقل از سایت «گل» هر روز در دنیای فوتبال شایعاتی از انتقال فوتبالیستان با مبالغ سرسام آور منتشر می‌شـود.

اولین اخبار نقل و انتقالات مربوط به انتقال میلینکویچ ساویچ با مبلغ ۸۰ میلیون پوند هست. باشگاه لاتزیو تصمیم گرفته هست تا ساویچ را با مبلغ بالای ۸۰ میلیون پوند به فروش برساند تا ایـن فوتبالیست در صورت انتقال به جمع شیاطین سرخ به دومین فوتبالیست گران قیمت پس از پل پوگبا تبدیل شـود.

همه چیز در مورد اروپا امام امام رضا توهین شایعات فوتبال مقدس

خوزه مورینیو سرمربی منچستریونایتد تصمیم گرفته هست تا در فصل نقل و انتقالات تابستان مروان فلینی و مایکل کریک را از ایـن تیم خارج کند و ایـن فوتبالیست می‌تواند جایگزین خوبی برای قرار گرفتن در ترکیب تیم منچستریونایتد باشد.

تاتنهام به دنبال رانیری

جزییات مطلب اروپا و امام و امام رضا و توهین و شایعات و فوتبال و مقدس را میخوانید .

تیم لیگ برتری تاتنهام بدنبال ان هست تا پس از اتمام ایـن فصل کلودیو رانیری را به تیم خود بیاورد و جایگزین پوچیتینیو کند. رانیری در کارنامه خود کار با تیم ملی ایتالیا و همچنین تیم‌های بزرگی مانند ناپولی، اتلتیکو مادرید، یوونتوس، رم و موناکو را دارد و می تواند در صورت جذب توسط تیم تاتنهام کمک بسیار بزرگی به ایـن کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

[pb]20[/pb]

فوتبالیست سابق تیم رئال مادرید و حال حاضر پاریس سن ژرمن به دنبال ان هست تا در فصل بعد ایـن تیم فرانسوی را ترک کند. تیم اتلتیکو به دنبال ان هست تا در صورتی که‌ در تابستان گریزمان از ایـن تیم جدا شد و به احتمال بسیار زیاد به تیم‌هایی مانند رئال مادرید و یابارسلونا پیوست، دیماریا را به عنوان جایگزین در ترکیب خود قرار دهد.

توضیحات بیشتر در مورداروپا امام امام رضا توهین شایعات فوتبال مقدس

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

ایـنیستا در راه ژاپن

شمـا مطلب جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا را می خوانید .

اندرس ایـنیستا، فوتبالیست ۳۳ ساله تیم بارسلونا تصمیم گرفته هست تا پس از یک عمر فعالیت ورزشی در بارسلونا از ایـن تیم جدا شـود و به یک تیم آسیای شرقی بپیوندد. ایـنیستا تصمیم گرفته با مبلغ ۳۰ میلیون پوند به لیگ ژاپن برود.

جدید ترین تصویر های بازیگران ایـرانی بهمن ۹۶ سری چهارم

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

اروپا امام امام رضا توهین شایعات فوتبال مقدس

دوناروما زیر ذره بین پاریس سن ژرمن

تیم پاریس سن ژرمن به دنبال ان هست تا دروازه بان جوان تیم میلان را به خدمت بگیرد. باشگاه پاریس سن ژرمن نیز ایـن اطلاع را داده هست که‌ از لحاظ مالی هیچ مشکلی ندارد، اما ممکن هست در صورت جذب ایـن فوتبالیست از سوی تیم پاریس سن ژرمن ،یوفا دستور به تحریم دهد و دیگر ایـن تیم نتواند برای چند فصل به علت رقابت مالی هنگفت با سایر تیم در بازار نقل وانتقالات حضور یابد.

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

لویس انریکه‌ پوستنش به آرسنال را تکذیب کرد

ایـن مطلب در مورد اروپا امام امام رضا توهین شایعات فوتبال مقدس می باشد .

لوئیس انریکه‌، سرمربی سابق تیم بارسلونا به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی آرسن ونگر در تیم آرسنال در روز‌های گذشته انتخاب شده بود. انریکه‌ درباره احتمال پیوستنش به تیم آرسنال گفت: در صورتی به ایـن تیم می‌روم که‌ مبلغ ۱۵ میلیون پوند را به عنوان دستمزد به من بدهند.

باشگاه آرسنال به دنبال ایـن درخوهست او را از لیست خود خارج کرد و به دنبال ان هست تا پیش از شروع مسابقات جام جهانی کشور روسیهسرمربی را جذب کند.

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

اتلتیکو مادرید به دنبال هررا و رمزی

اروپا, امام, امام رضا, توهین, شایعات, فوتبال, مقدس

تیم اتلتیکو مادرید می‌خواهد تا در تابستان اندره هررا از منچستریونایتد و آرون رمزی از لسترسیتی را به تیم خود بیاورد. باشگاه اتلتیکو جذب هررا را با مبلغ ۸۰ میلیون پوند برای خود یک حرکت فوریتی می‌داند و می‌خواهد به سرعت ایـن فوتبالیست را جذب کند.

گفتگوی جذاب و شنیدنی با خانواده بیرانوند

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

مسی راضی به بازگشت دلوفئو نشد

ستاره بارسلونا تصمیم خود را در رابطه با بازگشت دلوفئو، فوتبالیست سابق آبی اناری‌ها به ایـن تیم را گرفته هست و اعلام کرده هست که‌ نمی‌خواهد برای بار دوم با ایـن فوتبالیست همبازی شـود. مسی در ایـن رابطه گفته هست: او نمی‌تواند برای دومین بار خود را به تیم نشان دهد و بازی خوبی را در ترکیب بارسلونا داشته باشد.

جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

تکنیک‌های دیدنی هفته گذشته فوتبال اروپا


 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کـنید

خط و نشان شفر برای مجید جلالی


ورزش سه: یکی از جذاب ترین بازی های هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر امروز در ورزشگاه آزادی بین تیم های هستقلال و پیکان برگزار شد.آبی های پایتخت با وجود ایـنکه‌ گل اول بازی را از حریف دریافت کردند توانستند دو بر یک پیش بیفتند و پس از ان هم علی رغم اخراج داریوش شجاعیان، یک بار دیگر از حریف خود جلو افتادند تا در نهایت با برتری ۳ بر ۲ زمین مسابقه را ترک کنند.ایـن بازی آخرین امید شاگردان مجید جلالی برای کسب سهمیه آسیایی بود و انها بایـد بر هستقلال غلبه می کردند تا واپسین شانس های آسیایی شدن خود را جستجو کنند. در سمت مقابل هستقلال که‌ با تساوی هفته قبل کمی نگران شده بود، امروز نیاز داشت امتیازات کامل دیدار خانگی خود را کسب کند تا به هدف اصلی یعنی نایب قهرمانی لیگ نزدیک شـود.علاوه …

دبل با شمـاره ۸؛ بهترین عیدیِ ۹۷

برترین‌های هفته گذشته فوتبال اروپا

 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کـنید

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توهین روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب به ساحت مقدس امام رضا(ع)

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امیرحسین میرناماعیلی روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب روزنامه جهان صنعت با انتشار پستی توئیتری به ساحت مقدس امام هشتم اهانت کرد. ایـن روزنامه‌نگار که‌ پیش از ایـن نیز به علت انتشار مطالبی مشابه، خبرساز شده بود ایـن بار پا را فراتر گذاشت و به طور مستقیم  امام رضا (ع) را با آگاهی از ارادت و تعصبی که‌ شیعیان به ایشان دارند خطاب قرار داد و در توئیت خود چنین نوشت:
” درباره علت شهادت امام رضا دو تا روایت هست که‌ یکیش میگه ایشون با خوردن انگور مسموم شدن و دیگری میگه علتش آب انار بود، پس صددر صد ایشون به آب انگور و چیپس و مهست هم علاقه داشتن، اونوقت علم‌الهدی میگه رقص و موسیقی هتک حرمت به امام رضهست! برو خالی نبند امام رضا از خودمونه بابا “.

انتشار ایـن پست واکنش‌ها و اعتراضهایی را در فضای مجازی به دنبال داشت. در …

  • دسته‌بندی نشده
  • جذاب‌ترین شایعات نقل و انتقالات فوتبال اروپا


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *