خانه / اخبار سیاسی / تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت/مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف!/فیلم شرم‌آور لو رفته از رفتار مدیر بنگاه املاک با کارکنان! به همراه توضیحات

تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت/مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف!/فیلم شرم‌آور لو رفته از رفتار مدیر بنگاه املاک با کارکنان! به همراه توضیحات

تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت/مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف!/فیلم شرم‌آور لو رفته از رفتار مدیر بنگاه املاک با کارکنان! ، فیلم شرم‌آور لو رفته از رفتار مدیر بنگاه املاک با کارکنان! ، مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف! +فیلم ، شکوه امپراطوری تزاری در مرنام تحلیف پوتین ، راه طولانی «پوتین» برای ادای سوگند تحلیف ، تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت .
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار سرویس فضای مجازی در حوزه های فناوری، دانلود، اخبار داغ، سیاسیون و هنرمندان و ورزشکاران در فضای مجازی نشده اید، در ادامه لینک ۱۰ خبر پربازدید از نگاه کاربران را برای شمـا به نمایش گذاشته ایم.
دست راسـت عروس، توسط کروکودیل قطع …

تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت/مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف!/فیلم شرم‌آور لو رفته از رفتار مدیر بنگاه املاک با کارکنان!

به گزارش خبرنگار

حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اگر امروز موفق به رصد اخبار سرویس فضای مجازی در حوزه های فناوری، دانلود، اخبار داغ، سیاسیون و هنرمندان و ورزشکاران در فضای مجازی نشده اید، در ادامه لینک ۱۰ خبر پربازدید از نگاه کاربران را برای شمـا به نمایش گذاشته ایم.

دست راسـت عروس، توسط کروکودیل قطع شد! +تصاویر

دختر جوانی که‌ به همراه همسرش مشغول قایق سواری در یکی از رودخانه های بالای آبشار ویکتوریا بودند دچار یک حادثه تلخ شد.

همـه چیز در مورد برگزاری پوتین تحولات تعداد تماشایی جنوبی شمـالی طولانی کاربران کره کره شمـالی مثبت مرنام مرز مسیر میلیون نفر واکنش ولادیمیر پوتین

فیلم شرم‌آور لو رفته از رفتار مدیر بنگاه املاک با کارکنان!

مدیر یک آژانس خرید و فروش املاک در چین به خاطر عملکرد ضعیف چند کارمندش، از خود آن‌ها راه حلی برای حل ایـن مشکل درخواسـت کرد.


وسوسه سلفی گرفتن، توریست جوان را تا پای مرگ برد + فیلم

در یک حادثه وحشتناک توریست جوانی که‌ قصد داشت در بالای یک آبشار ۱۵ متری سلفی بگیرد در اثر لغزیدن ناگهان به پایین آبشار سقوط کرد.

جزییات مطلب برگزاری و پوتین و تحولات و تعداد و تماشایی و جنوبی و شمـالی و طولانی و کاربران و کره و کره شمـالی و مثبت و مرنام و مرز و مسیر و میلیون و نفر و واکنش و ولادیمیر پوتین را میخوانید .

ورود ناگهانی یک سگ به برنامه زنده هواشناسی +فیلم

مجری برنامه هواشناسی در حال ارائه توضیحاتی درباره وضعیت آب و هوا بود که‌ ناگهان با ورود یک سگ غافلگیر شد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت/مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف!/فیلم شرم‌آور لو رفته از رفتار مدیر بنگاه املاک با کارکنان!

عکس دیده نشده از مهران مدیری در دوران سربازی

تصویر جالبی از دوران سربازی مهران مدیری در فضای مجازی به اشتراک گذاشنه شده که‌ دیدنش خالی از لطف نیست.


آل‌داوود کارشناس و پژوهشگر فضای مجازی:

تعداد معاملات مسکن رشد کرد/ متوسط قیمت یک متر مربع واحد مسکونی ۵۷.۶ میلیون ریال+ نمودار

فیلترینگ تلگرام در ایران چند برابر کشور روسیه موفق بوده اسـت/ پیام‌رسان‌های داخلی در حوزه‌ی امنیت سایبری خیلی خوب عمل کردند


تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت

پیام رسان سروش که‌ در اواخر فروردین ۵ میلیون عضو داشت، با اسـتقبال روزافزون کاربران، از مرز ده میلیون نفر گذشت.

توضیحات بیشتر در موردبرگزاری پوتین تحولات تعداد تماشایی جنوبی شمـالی طولانی کاربران کره کره شمـالی مثبت مرنام مرز مسیر میلیون نفر واکنش ولادیمیر پوتین

مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف! +فیلم

مسیری که‌ رئیس جمهور کشور روسیه تا رسیدن به محل برگزاری ادای سوگند ریاسـت جمهوری طی کرد سوژه رسانه‌ها شد.


بدل مستربین در پاکستان! +فیلم

مردی پاکستانی که‌ از لحاظ ظاهری شباهت خیلیی به مستربین دارد ویدئویی از خود به نمایش گذاشت.

شمـا مطلب تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت/مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف!/فیلم شرم‌آور لو رفته از رفتار مدیر بنگاه املاک با کارکنان! را می خوانید .

دیکتاتورهای بی‌رحمی که‌ ناشناخته مانده‌اند

دیکتاتورهایی در طول تاریخ وجود داشته‌اند که‌ با وجود بی‌رحمی و جنایات‌های خیلی، نامشان همچنان ناشناخته مانده اسـت.

انتهای پیام/

برگزاری پوتین تحولات تعداد تماشایی جنوبی شمـالی طولانی کاربران کره کره شمـالی مثبت مرنام مرز مسیر میلیون نفر واکنش ولادیمیر پوتین

منابع
سایت خبرگزاری جوان

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

ایـن مطلب در مورد برگزاری پوتین تحولات تعداد تماشایی جنوبی شمـالی طولانی کاربران کره کره شمـالی مثبت مرنام مرز مسیر میلیون نفر واکنش ولادیمیر پوتین می باشد .

مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف! +فیلم

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، ولادیمیر پوتین در تاریخ ۷ می روز دوشنبه چهارمین دوره ریاسـت جمهوری خود را با حضور در مرنام تحلیف شروع کرد. پوتین پس از آماده شدن، از اتاق کار اختصاصی خود راهی سالن الکساندر در کاخ کرملین شد که‌ قرار بود مرنام تحلیف در آن‌جا برگزار شود.
ایـن اولین بار بود که‌ راهروهای پر پیچ و خم  و سالن های‌ مجلل محل کار رئیس جمهور کشور روسیه برای عموم در تلویزیون و رسانه ها به نمایش گذاشته می شد که‌ ایـن موضوع خیلی مورد توجه بینندگان قرار گرفت،اما آن‌چه بیشتر  موجب حیرت مردم شد مسیر طولانی بود که‌ پوتین برای حضور در مرنام طی کرد.
شمـا نیز در فیلم زیر ایـن مسیر طولانی را می توانید مشاهده کنید.

بهرام رادان با گریم زخمی و کتک خورده در فیلم سونامی + تصویر

تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نرم‌افزار سروش یک شبکه‌‌ی پیام‌رسان ایرانی جذاب با امکانات و محیطی متفاوت اسـت؛ ایـن شبکه‌‌ی اجتماعی در مدت کوتاهی توانسته نظر خیلیی از کاربران را به خود جلب کند. سرعت رشد تعداد کاربران سروش نسبت به سایر پیام‌رسان‌های داخلی بیشتر اسـت؛ به خصوص پس از فیلترینگ تلگرام که‌ اقبال بیشتر کاربران ایرانی به پیام رسان‌های داخلی را به همراه داشت، تعداد کاربران سروش نیز با سرعت خیلی افزایش یافت.
حدود سه هفتـه‌ی پیش بود که‌ تعداد کاربران سروش از مرز ۵ میلیون نفر گذشت؛ اکنون و پس از مدت کوتاهی ایـن عدد به ۱۰ میلیون نفر رسیده اسـت که‌ نشان دهنده‌ی اعتماد و اقبال مردم به پیام‌رسان‌های داخلی اسـت.
سروش از امکاناتی مانند کانال‌های عمومی، ارسال بازخورد به مدیر کانال، ثبت نظر و لایک به محتوای منتشر شده، ارسال هر گونه فایل (تصویر، صدا، ویدئو و….)، شرکت در مسابقات …

تعداد کاربران پیام رسان سروش بیش از ۱۰ میلیون نفر شد

میثم سیدصالحی در گفت‌وگو با جام جم با تاکید بر ایـن‌که‌ موفقیت پیام‌رسان سروش نتیجه اقبال و اعتماد هموطنان به عملکرد، دانش و تلاش نخبگان ایرانی بوده اسـت، گفت: میانگین اتصال و افزوده شدن به جمعیت پیام‌رسان سروش در یک هفتـه اخیر، بیش از ۳۰۰ هزار نفر بوده اسـت.مدیر پیام‌رسان سروش با اشاره به ایـن‌که‌ ظرفیت ایـن پیام‌رسان ابتدای سال، حدود ۲۰ میلیون کاربر تخمین زده ‌شده گفت: ایـن ظرفیت براساس محاسبات فنی و تئوریک به دست آمده بود، اما در حال حاضر متناسب با رشد تعداد کاربر ایـن ظرفیت را بهینه کرده‌ایم و سروش برای بیش از ۲۰ میلیون کاربر آماده‌سازی شده اسـت.سیدصالحی در ادامه به حضور هفت میلیون کاربر فعال روزانه در ایـن پیام‌رسان بومی اشاره کرد و گفت: ایـن اولین بار اسـت در پیام‌رسان‌های داخلی به ایـن رکورد از نصب، تراکنش و ارتباطات در داخل یک پیام‌رسان می‌رسیم.مدیر پیام‌رسان سروش توضیح داد: در حال حاضر حجم اسـتفاده‌ای …

جزییات فیلم سوم شرلوک هولمز اعلام شد

واکنش کرملین به تحولات مثبت کره شمـالی و جنوبی

خبرگزاری ایسنا: کاخ کرملین امروز جمعه نشست تاریخی میان رهبارن کره‌شمـالی و کره‌جنوبی را به عنوان “اخباری خیلی مثبت” ستود و گفت رئیس‌جمهوری کشور روسیه همواره از مذاکرات مستقیم میان ایـن دو کشور حمایت می‌کرده اسـت.
به نقل از خبرگزاری رویترز، موضع‌گیری کرملین پس از آن‌ انجام می‌شود که‌ کیم جونگ اون، رهبر کره شمـالی و مون جائه-ایـن، رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی امروز برای اولین بار دیدار کرده و به همکاری روی “خلع سلاح استه‌ای کامل در شبه جزیره کره” متعهد شدند.
دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین در یک کنفرانس خبری در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره چشم‌انداز دیدار دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا با رهبر کره‌شمـالی، گفت مسکو از هر گامی که‌ به کاهش تنش‌ها در شبه جزیره کره بینجامد اسـتقبال می‌کند.

  • اخبار سیاسی
  • تعداد کاربران پیام‌رسان سروش از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت/مسیر طولانی و تماشایی پوتین برای برگزاری مرنام تحلیف!/فیلم شرم‌آور لو رفته از رفتار مدیر بنگاه املاک با کارکنان!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *