خانه / وب‌گردی / چگونه قدرت انتن‌دهی گوشی اندرویدی را بررسی کنیم؟ به همراه توضیحات

چگونه قدرت انتن‌دهی گوشی اندرویدی را بررسی کنیم؟ به همراه توضیحات

چگونه قدرت انتن‌دهی گوشی اندرویدی را بررسی کنیم؟ ، چگونه سنسورهـای گوشی اندرویدی را کالیبره کنیم؟ ، چطور گوشی اندرویدی خود را سریع تر شارژ کنیم؟ ، چگونه افکار و نظرات مخالف را با آرامش بررسی کنیم؟ ، چگونه یک گوشی قابل اعتماد انتخاب کنیم؟ ، چگونه از قدرت مغزمان برای یادگیری اسـتفاده کنیم؟ .

منابع
سایت ایـنفو

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

چگونه قدرت انتن‌دهی گوشی اندرویدی را بررسی کنیم؟

منابع
سایت ایـنفو

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

همـه چیز در مورد اندرویدی برخورد بررسی جوان چگونه دختر دختر جوان قدرت گشت گوشی مامور نامناسب واکنش

چگونه یک گوشی قابل اعتماد انتخاب کنیم؟

در ایـن مقاله به بررسی بهترین گوشی هـای هوشمند موجود در بازار مخوصوصا برند هواوی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید. یک دهه پیش، گوشی هوشمند وجود نداشت اما امروزه ما نمی‌توانیم بدون تلفن هوشمند زندگـی کنیم. گوشی‌هـای هوشمند دستگاه‌هـایی هـستند که‌ ما در زندگـی روزمره به‌کار می‌بریم. انها حوزه ارتباطات را متحول کرده‌اند، همان‌طور که‌ در حال حاضر به مردم در نقاط مختلف جهان دسترسی پیدا می‌کنیم و به‌راحتی هم می‌توانیم به اطلاعات دسترسی داشته باشیم. با توجه به رشد تکنولوژی و نوآوری، گوشی‌هـای هوشمند به نحوی آگاهانه شناخته‌شده‌اند که‌ شیوه زندگـی ما را تغییر داده و به ما در کارهـای روزانه کمک می‌کند. با افزایش هوش مصنوعی، گوشی‌هـای هوشمند ایـن وعده را می‌دهند که‌ زندگـی ما را برای بهتر شدن آماده کند. در اکتبر سال ۲۰۱۷ بود که‌ HUAWEI Mate Series 10 همراه با هوش مصنوعی به‌منظور تقویت استفاده‌کـنندگان و ایجاد کار آیی و راحتی در زندگـی معرفی

چگونه سنسورهـای گوشی اندرویدی را کالیبره کنیم؟

رسانه کلیک – سنسورهـای هر گوشی، جزیی مهم و جدانشدنی برای ان اسـت. اما گاهی اوقات که‌ ایـن سنسورها از کار می‌افتند، کالیبره کردن سنسور ها کاری بس ضروری بنظر می‌آید.

سنسورها همان اجزای کوچک و نادیده‌ گرفته‌شده‌ای هـستند که‌ بیشتر از انچه تصور می‌کـنید، اهمیت دارند. سنسورها، اکثر کارهـایی را که‌ با گوشی‌تان انجام می‌دهید امکان‌پذیر کرده‌اند و حتی در ذخیره باتری ان هم نقش دارند. اکنون قصد داریم ببینیم چطور می‌شـود سنسورها را کالیبره کرد و بهترین اسـتفاده را از ان‌ها برد.
سنسورهـای حرکتی، جزء مهمی از بعضی بازی‌هـای خاص مانند آسفالت ۸ یا Real Racing 3 هـستند. همچنین، سنسور مجاورتی با خاموش‌کردن صفحه‌نمایش هنگام صحبت‌کردن و تنظیم روشنایی صفحه با اندازهگیری مقدار نور فضا، به افزایش طل عمر شارژ باتری کمک …

چگونه کودک خود را از پوشک بگیریم؟

دانلود WiFi Mouse Pro 3.4.3 ؛ برنامه تبدیل گوشی اندرویدی به


به گزارش خبرنگار فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کاربرانی که‌ با لپ تاپ کار می کـنند بارها برایشان پبش آمده که‌ ماوس خود را جا گذاشته یا خراب شده باشد. نرم افزارWiFi Mouse Pro می توانید مشکل ایـن دست از آدمها را حل کند.

 
ایـن برنامه برای متصل کردن دستگاه به کامپیوتر به یک شبکه‌  وای فای نیاز دارد و دارای دو برنامه نصبی یکی برای گوشی و دیگری برای ویندوز اسـت؛ شما برنامه مخصوص گوشی را روی تلفن و کلایـنت مخصوص ویندوز را روی کامپیوترتان نصب می کـنید و با یک اتصال ساده گوشیتان را به یک ماوس و صفحه کلید مجازی تبدیل می کـنید.    
قابلیت هـای برنامه WiFi Mouse Pro اندروید:    پشتیبانی از کلیک راسـت و چپ ماوس
    حرکت مکان نمای ماوس با انگشتان دست
    پشتیبانی از دکمه وسط ماوس برای اسکرول کردن
    امکان ورودی متن از طریق کیبورد از راه دور
    امکان فشرده دو کلیک …

واکنش «موسوی تبریزی» به برخورد نامناسب مامور گشت ارشاد با دختر جوان

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بسیاری از چهره‌هـای سیاسی با محکوم کردن ایـن نوع برخورد خواسـتار تغییر رویکرد گشت ارشاد در برخورد با شهروندان شدند. کار حتی به ایـنجا ختم نشد و نمایـندگان مجلس طرح پرسش از وزیر کشور را نیز در دستور کار خود قرار دادند. به‌نظر می‌رسد مساله حجاب به‌عنوان یک مقوله اجتماعی و فرهنگی بایـد با نگاه فرهنگی نیز نگریسته شـود و امنیتی و سیاسی کردن ان نتیجه عکس به‌همراه خواهد داشت. به همین دلیل و برای تحلیل و آسیب‌شناسی وضعیت گشت ارشاد در جامعه «آرمان» با آیت‌ا… سیدحسین موسوی تبریزی دادستان کل کشور در سال‌هـای ابتدایی انقلاب، مجتهد و مدرس حوزه علمیه قم گفت‌وگو کرده که‌ در ادامه از نظر می‌گذرانید.
دیدگاه شما درباره نوع برخورد گشت ارشاد با یک خانم جوان که‌ با بازتاب گسترده‌ای نیز همراه بوده چیست؟ اسلام درباره نوع و شیوه «امر به معروف و نهی از منکر» چه دیدگاهی …

  • وب‌گردی
  • چگونه قدرت انتن‌دهی گوشی اندرویدی را بررسی کنیم؟


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *