خانه / فوتبال / هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز غیرقانونی اسـت به همراه توضیحات

هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز غیرقانونی اسـت به همراه توضیحات

هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز غیرقانونی اسـت ، اطلاعیه تعزیرات حکومتی: گران کردن هر نوع کالا به بهانه افزایش نرخ ارز، غیرقانونی اسـت ، تعزیرات: افزایش قیمت کالا غیرقانونی اسـت ، فروشندگان برای افزایش قیمت پوشاک چه بهانه ای دارند؟ ، بهانه جدید فروشندگان برای افزایش قیمت پوشاک ، افزایش ناگهانی نرخ دلار قیمت مسکن را افزایش داد .
سازمان حمایت استفاده کـنندگان و تولیدکـنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی، در اطلاعیه ای مشترک اعلام کردند که‌ هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز غیرقانونی اسـت.غیرقانونی بودن افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارزدر ایـن اطلاعیه آمده اسـت: با توجه به نوسان ها و افزایش غیرمتعارف نرخ ارز و لزوم ساماندهی و مدیریت بازار ارز، هیات وزیران فروردین ماه

هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز غیرقانونی اسـت

سازمان حمایت استفاده کـنندگان و تولیدکـنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی، در اطلاعیه ای مشترک اعلام کردند که‌ هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز غیرقانونی اسـت.

غیرقانونی بودن افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز

در ایـن اطلاعیه آمده اسـت: با توجه به نوسان ها و افزایش غیرمتعارف نرخ ارز و لزوم ساماندهی و مدیریت بازار ارز، هیات وزیران فروردین ماه امسال نرخ ارز را برای همه مصارف قانونی و تعریف شده هر دلار ۴۲ هزار ریال تعیین کرد و پس از آن‌ دستورالعمل ها و روش هـای اجرایی از سوی بانک مرکزی ابلاغ شد.

همه چیز در مورد ارز افزایش تغییرات جالب روی طارمی عربی غیرقانونی قیمت گزارشگر گل نرخ واکنش

ارز تخصیصی به کالاهـای اساسی، همان نرخ قبلی به ازای هر دلار ۳۸ هزار ریال اسـت و مابه التفاوت آن‌ نیز از منابع پیش‌بینی‌شده دولتی تامین می شـود. با ایـن وصف در حوزه کالاهـای اساسی هرگونه افزایش قیمتی متاثر از نرخ ارز فاقد وجاهت قانونی اسـت.

در ایـن اطلاعیه آمده اسـت: در مورد دیگر کالاها و خدمات نیز به لحاظ تامین کافی و بموقع به ازای هر دلار ۴۲ هزار ریال و کاهش قابل توجه آن‌ نسبت به نرخ ارز متقاضی قبل از مصوبه و مستند به اعلام بانک مرکزی و اقدام سیستم بانکی در تخصیص و پرداخت سریع آن‌ و نبود تقاضای معطل واجد شرایط، هرگونه افزایش قیمت کالا و خدمات به بهانه تغییر نرخ ارز غیر قابل پذیرش بوده و در کوتاه ترین زمان نسبت به اعمال قانون اقدام خواهد شد.

جزییات مطلب ارز و افزایش و تغییرات و جالب و روی و طارمی و عربی و غیرقانونی و قیمت و گزارشگر و گل و نرخ و واکنش را میخوانید .

سازمان حمایت استفاده کـنندگان و تولیدکـنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی با قدردانی از مدیران بنگاه هـای اقتصادی که‌ خود را ملتزم به رعایت قوانین و مقررات می دانند، تاکید کردند: هرگونه افزایش قیمت در مورد کالا و خدمات مستلزم انجام فرآیند مصرح در مصوبه ششم تیرماه ۹۴ ستاد هدفمندسازی یارانه ها اسـت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز غیرقانونی اسـت

ایـن دو سازمان نظارتی از مردم درخواسـت کرده اند با اطلاع‌رسانی بهنگام، آن‌ها را در انجام بهنگام و شایسته وظایف و مسئولیت هـای خود یاری کـنند.

قیمت سکه‌، طلا و ارز در بازار امروز دوشنبه ۲۸ اسفند ماه ۹۶

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: irna.ir

منابع
سایت سیمرغ

توضیحات بیشتر در موردارز افزایش تغییرات جالب روی طارمی عربی غیرقانونی قیمت گزارشگر گل نرخ واکنش

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شمـا مطلب هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز غیرقانونی اسـت را می خوانید .

افزایش نرخ دلار، قیمت مسکن را افزایش داد

خبرگزاری تسنیم: رئیس اتحادیه املاک وضعیت بازار مسکن را به بی رونقی تشبیه کرد نه رکود کامل و گفت: افزایش ناگهانی دلار طی روزهـای اخیر روی قیمت مسکن اثر داشته اسـت. مصطفی قلی خسروی وضعیت مسکن را به بی رونقی تشبیه کرد نه رکود کامل و اظهار داشت: «چندین مولفه روی مسکن اثر گذاری دارد که‌ شامل ارز، طلا، بورس و حامل هـای انرژی اسـت که‌ قیمت ها را حرکت می دهد.» رئیس اتحادیه املاک افزایش ناگهانی دلار طی روزهـای اخیر را موجب اثر گذاری بر قیمت مسکن عنوان کرد و افزود: «قیمت ها از شاخص تورم اندکی عبور کرد و برخی کارشناسان اعلام کردند با تورم ۱۵ درصدی و افزایش قیمت دلار، قیمت مسکن نیز بالا رفت.» خسروی ادامه داد: «سیاسـت گذار اصلی وزارت راه و شهرسازی در حوزه مسکن اسـت و هرجا ما جلوی ساخت و …

دارو با دلار ۳هزار و ۷۰۰ تومانی در سال ۹۷/ بودجه ۸۰۰ میلیارد


مدیر کل اداره نظارت بر داروی سازمان غذا و دارو گفت: دولت از بودجه ۳هزار میلیاردی دارو و کالاهـای اساسی به دلیل افزایش نرخ ارز، ۸۰۰ میلیارد تومان به حوزه دارو اختصاص داده اسـت.
 
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اصغر برندگی مدیر کل اداره نظارت بر داروی سازمان غذا و دارو در مرنام رونمایی از داروی لووپارکین گفت: متاسفانه خبرهـای بدی از کارخانجات داروسازی در مورد تعطیلی خطوط تولید دارو به گوش می‌رسد که‌ ایـن تعطیلی خطوط دارو صنعت داروسازی کشور را تهدید می‌کند.
وی در ادامه به طرح تحول سلامت و مشکلات بودجه‌ آن‌ اشاره کرد و افزود: طرح تحول سلامت با هدف خدمت بیشتر به جامعه محروم و مردم مظلوم که‌ حق آن‌ها در سال‌هـای بعد از انقلاب در حوزه سلامت بر روی زمین مانده بود تحقق بخشید و با همت دولت یازدهم طرح تحول سلامت آغاز‌ شد، اما بودجه‌ای که‌ به ایـن طرح …

افزایش قیمت مسکن در تابستان

تامین دارو با دلار ۳ هزار و ۸۰۰ تومانی در سال ۹۷/ بودجه ۸۰۰


مدیر کل اداره نظارت بر داروی سازمان غذا و دارو گفت: دولت از بودجه ۳هزار میلیاردی دارو و کالاهـای اساسی به دلیل افزایش نرخ ارز، ۸۰۰ میلیارد تومان به حوزه دارو اختصاص داده اسـت.
 
به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اکبر برندگی مدیر کل اداره نظارت بر داروی سازمان غذا و دارو در مرنام رونمایی از داروی لووپارکین گفت: متاسفانه خبرهـای بدی از کارخانجات داروسازی در مورد تعطیلی خطوط تولید دارو به گوش می‌رسد که‌ ایـن تعطیلی خطوط دارو صنعت داروسازی کشور را تهدید می‌کند.
وی در ادامه به طرح تحول سلامت و مشکلات بودجه‌ آن‌ اشاره کرد و افزود: طرح تحول سلامت با هدف خدمت بیشتر به جامعه محروم و مردم مظلوم که‌ حق آن‌ها در سال‌هـای بعد از انقلاب در حوزه سلامت بر روی زمین مانده بود تحقق بخشید و با همت دولت یازدهم طرح تحول سلامت آغاز‌ شد، اما بودجه‌ای که‌ به ایـن طرح …

واکنش جالب گزارشگر عربی روی گل طارمی

 

 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی لینک زیر کلیک کنید

  • فوتبال
  • هرگونه افزایش قیمت به بهانه تغییرات نرخ ارز غیرقانونی اسـت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *