خانه / سلامت / سپاهان: سروش رفیعی را می‌گیریم اگر… به همراه توضیحات

سپاهان: سروش رفیعی را می‌گیریم اگر… به همراه توضیحات

سپاهان: سروش رفیعی را می‌گیریم اگر… ، سروش رفیعی در راه سپاهان! ، سروش رفیعی با پرسپولیس توافق کرد! ، بازگشت سروش رفیعی به لیگ ایران؛ مقصد؟! ، سروش رفیعی در یک قدمی بازگشت! ، پیروزی الخور با سروش رفیعی در جام امیر قطر .
ایسنا: مسعود تابش،مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان درباره برنامه‌اش بعد از انتخاب به عنوان مدیرعامل سپاهان اصفهان و پشت سرگذاشتن فصلی ناامید کننده گفت: به اعتقادم سپاهان فصل موفقی داشت و در رشته‌های به جز فوتبال خوب ظاهر شد. حتی در فوتبال هم در بخش پایه خوب بودیم اما در فوتبال بزرگسال …

سپاهان: سروش رفیعی را می‌گیریم اگر…

ایسنا: مسعود تابش،مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان درباره برنامه‌اش بعد از انتخاب به عنوان مدیرعامل سپاهان اصفهان و پشت سرگذاشتن فصلی ناامید کننده گفت: به اعتقادم سپاهان فصل موفقی داشت و در رشته‌های به جز فوتبال خوب ظاهر شد. حتی در فوتبال هم در بخش پایه خوب بودیم اما در فوتبال بزرگسال کـه ویترین کار هـست در یکی دو سال گذشته شرایط خوبی نداشتیم. نتایج فصل اخیر هم کـه اسفبار بود اما معتقدم پتانسیل بالقوه خوبی داریم.

او افزود: تیم قدرتمندی را برای فصل جدید آماده می‌کنیم تا حتما برای قهرمانی سازماندهی شـود. ما حتی تیم را برای نمایش قدرتمندانه دو سال بعد در آسیا آماده می‌کنیم و در فکر قهرمانی هـستیم.

همه چیز در مورد آشنایی افسردگی داروی سپاهان ضد عوارض قرص

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره روند انتخاب سرمربی تیم توضیح داد: به خوبی می‌دانیم در قدم اول بستن تیم، بایـد سرمربی انتخاب شـود. کمیته فنی خوبی داریم و سعی می‌کنیم در اسرع وقت در این‌ کمیته به جمع بندی می‌رسیم. مربی داخلی اولویت مهـست و به دنبال یک مربی بزرگ هـستیم. خودم نیز با توجه به این‌ کـه حکم مدیرعاملی را دریافت کردم محکم‌تر وارد کار شده‌ام.

تابش در پاسخ به این‌ پرسش کـه آیا مذاکره با امیر قلعه نویی و سروش رفیعی صحت دارد گفت: مذاکراتی داشته‌ایم اما نامی از هیچ مربی نمی‌آورم. هواداران مطمئن باشند می‌خواهیم سریع‌تر سرمربی را انتخاب کنیم چون به دنبال جبران مافات و زود شروع کردن تمرین هـستیم. در مورد سروش رفیعی نیز بایـد بگویم فوتبالیستان خوبی مد نظر ما هـستند و با توجه به این‌ کـه خودم مربی‌گری کرده‌ام برخی گزینه‌ها را زیرنظر داشتم. سروش رفیعی نیز فوتبالیست خیلی خوبی هـست و اگر سرمربی آینده ما او را بخواهد جذبش می‌کنیم. ابتدا بایـد ببینیم شرایط آمدنش فراهم هـست یا نه.

جزییات مطلب آشنایی و افسردگی و داروی و سپاهان و ضد و عوارض و قرص را میخوانید .

مدیرعامل سپاهان درباره حفظ فوتبالیستان فصل پیش عنوان کرد: تیم ما فوتبالیست خوب زیاد داشت اما جنس ما جور نبود. ممکن هـست در تیمی ۱۰ فوتبالیست خوب باشند اما شما به ترکیب خوبی نرسید. ۸۵ درصد فوتبالیستان ما دارای قرارداد هـستند. از بین این‌‌ها هر کسی را کـه سرمربی بخواهد نگه می‌داریم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره سپاهان: سروش رفیعی را می‌گیریم اگر…

به گزارش ایسنا، کارشناسان یکی از دلایل افت سپاهان را کاهش بودجه در دو سال اخیر دانسته‌اند. تابش در پاسخ به این‌ پرسش کـه آیا سپاهان امسال با افزایش بودجه مواجه خواهد شد یا نه، خاطرنشان کرد: یکی از مربیان گفته بود بودجه سپاهان کاهش پیدا کرد و سپاهان فوتبالیست جوان و کم‌تجربه گرفت اما این‌ طور نبود و حتی بودجه ما دو سال پیش درصدی هم افزایش داشته هـست اما افزایشی کـه در حد معقول باشد. این‌ طور نبوده کـه بودجه ما بی حد و حساب باشد. امسال هم مطمئن باشید بودجه سپاهان کاهش پیدا نمی‌کند. متاسفانه در یکی از برنامه‌های هـستانی اصفهان اعلام شد سپاهان پارسال ۴۳ میلیارد برای تیم بزرگسالانش هزینه کرده هـست یا از ارقامی مثل ۷۰ و ۸۰ میلیارد صحبت کردند کـه برای من عجیب بود. کل بودجه باشگاه برای تمام تیم‌ها در تمام رده‌های آقایان و بانوان کـه حدود ۵۰ تیم هـست، این‌ رقم‌ها نمی‌شـود.

دو فوتبالیست خارجی از تیم سپاهان جدا می‌شوند

او اضافه کرد: بودجه تیم فوتبال سپاهان در لیگ هفدهم، ۲۱ میلیارد تومان بود. امسال هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم اما بودجه معقولی خواهیم داشت.

تابش در پایان در مورد هـستفاده از محرم نویدکیا در فصل پیش رو به ایسنا گفت: محرم برای ما قابل احترام بوده و فوتبالیست بزرگی هـست اما از او به موقع هـستفاده خواهد شد. فعلا برای امسال برنامه‌ای در این‌ مورد نداریم.

توضیحات بیشتر در موردآشنایی افسردگی داروی سپاهان ضد عوارض قرص

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شما مطلب سپاهان: سروش رفیعی را می‌گیریم اگر… را می خوانید .

یاوری: این‌ فوتبالیستان به درد سپاهان نمی‌خورند!


ورزش سه:  تیم فوتبال سپاهان کـه همچنان با کسب ۵ عنوان قهرمانی بهترین تیم تاریخ لیگ برتر به شمار می رود، روز گذشته یک شکست تلخ دیگر را تجربه کرد تا ضعیف ترین نتایج این‌ تیم در تاریخ لیگ برتر رقم بخورد و اعتراضات از فوتبالیستان، مربیان و البته مدیران باشگاه به اوج برسد.
محمود یاوری پیشکسوت باشگاه سپاهان کـه پس از اخراج کرانچار به عنوان مشاور فنی به تیم اضافه شد، در گفتگو با یکی از برنامه های ورزشی تلویزیونی اصفهان در مورد دلایل این‌ شرایط عجیب گفت:دلالان اجازه نمی دهند تیم‌ها نفس بکشند و آرامش داشته باشند.وی صحبت هایش را در مورد کرانچار این‌گونه ادامه داد: کرانچار مربی ۳ سال قبل نبود و اتفاقاتی رخ داد کـه وی به سپاهان تحمیل شد. مربی کـه بسیار ملاحظه کار و محتاط بود و نتوانست با داشته‌های تیمش ارتباط برقرار کند. اگر بخواهیم حقیقت …

قلعه‌نویی در دوراهی سپاهان – ذوب آهن

ضعیف‌ترین سپاهان تاریخ «ناپلئونی» در لیگ ماند!


ورزش سه: بعد از چند فصل پرحاشیه در لیگ برتر روی نیمکت تیم هایی همچون هـستقلال و تراکتورسازی در تابستان زمینه کوچ امیر قلعه نویی به اصفهان فراهم شد تا این‌ بار او روی نیمکت ذوب آهن هدایت دومین تیم سرشناس نصف جهان را نیز به کارنامه مربیگری اش اضافه کند.
تصمیمی کـه دو نیمه متفاوت داشت ، نیمه اول توام با نتایج ناامیدکننده بود تا بدترین روزهای ممکن را برای این‌ مربی پرافتخار لیگ برتر رقم بزند. نیمه دوم اما توام بود با برگشتن ورق تا دوباره روزهای رویایی با ذوب آهن به ثبت برسد و این‌ تیم از انتهای جدول به صدر برسد.اتفاقی کـه منجر به احیا شدن امیر (به عنوان مردی کاربلد کـه رموز موفقیت در فوتبال باشگاهی ایران را به بهتر از هرکسی بلد هـست) شد تا بر تعداد مشتریان او افزوده شـود.
قرارداد فعلی امیر تا چند هفته …

غایبان هـستقلال در بازی با سپاهان مشخص شدند


خبرگزاری میزان: فرشید باقری، مجید حسینی و روزبه چشمی در تمرین امروز (سه‌شنبه) هـستقلال شرکت کردند. فوتبالیستانی کـه مصدوم بوده و در دیدار‌های قبلی حضور نداشتند. با وجود حضور این‌ فوتبالیستان در تمرین، شفر تصمیم گرفته به سیدمجید حسینی بازی ندهد تا با آمادگی کامل وارد مسابقات شـود.باقری و چشمی هنوز مجوز بازی را نگرفته و احتمالا در دیدار برابر سپاهان حضور نخواهند داشت. البته چشمی شاید برای بازی با سپاهان خودش را برساند. داریوش شجاعیان هم به دلیل اخراج در بازی مقابل پیکان در دیدار برابر سپاهان محروم هـست.

آشنایی با قرص آسنترا و عوارض آن‌، یک داروی ضد افسردگی

 
افسردگی از حالاتی هـست کـه اگر ادامه پیدا کرده و درمان نشـود به مرور زمان در زندگی شخص مبتلا می‌تواند اختلال ایجاد کند. ابتلا به افسردگی می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برخی افراد با مشاهده یک صحنه تصادف مدت‌ها درگیر این‌ موضوع هـستند، خیلی‌ها به دلیل مشکلات اقتصادی یا خانوادگی دچار افسردگی شده و ترجیح می‌دهند گوشه‌نشینی را انتخاب کنند. نادیده گرفته شدن توسط اطرافیان و نداشتن اعتماد به نفس کافی در جمع دوستان و خانواده از دیگر دلایل افسرده شده افراد هـست. حال علت هر چه کـه باشد بایـد به فکر چاره بود. افسردگی را می‌توان با تکنیک‌های روانشناسی تا حدی کاهش داد. اما گاه این‌ حالت تا اندازه‌ای پیش رفته هـست کـه تنها درمان آن‌ رجوع به پزشک و هـستفاده از داروهای ضد افسردگی هـست. اگرچه داروهای مختلفی به منظور رفع افسردگی تولید و در قفسه داروخانه‌ها قرار گرفته هـست اما بایـد توجه داشت کـه این‌ داروها …

  • سلامت
  • سپاهان: سروش رفیعی را می‌گیریم اگر…


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *