خانه / دسته‌بندی نشده / خروج آمریکا از برجام تأثیری بر ایران نخواهد داشت به همراه توضیحات

خروج آمریکا از برجام تأثیری بر ایران نخواهد داشت به همراه توضیحات

خروج آمریکا از برجام تأثیری بر ایران نخواهد داشت ، خروج آمریکا از برجام تأثیری روی ایران نخواهد داشت ، خروج آمریکا از برجام چه تاثیری بر اقتصاد ایران خواهد داشت؟ ، فروپاشی برجام چه تأثیری بر صادرات نفت ایران خواهد داشت؟ ، خروج از برجام پیامدهای ناخوشایـندی برای آمریکا خواهد داشت ، صفاری: خروج آمریکا از برجام عواقب‌ سنگینی برای ایـن کشور خواهد داشت .
خبرگزاری مهر: مهدی فضائلی کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار ، با اشاره به نطق رئیس جمهور آمریکا درباره برجام اظهار داشت: علی القاعده با خروج آمریکایی ها از برجام، جمهوری اسلامی هم بایـد از آن‌ خارج شود، منتهی خروج آمریکا از ایـن قرارداد، روی کشور ما تاثیر مثبتی خواهد …

خروج آمریکا از برجام تأثیری بر ایران نخواهد داشت

خبرگزاری مهر: مهدی فضائلی کارشناس سیاسی در گفتگو با خبرنگار ، با اشاره به نطق رئیس جمهور آمریکا درباره برجام اظهار داشت: علی القاعده با خروج آمریکایی ها از برجام، جمهوری اسلامی هم بایـد از آن‌ خارج شود، منتهی خروج آمریکا از ایـن قرارداد، روی کشور ما تاثیر مثبتی خواهد داشت.

وی افزود: بایـد ببینیم در ایـن مدتی کـه آمریکا از برجام خارج نشد، چه منافعی برای کشور ما داشت؟ رئیس کل بانک مرکزی گفت کـه «تقریبا هیچ» تاثیری نداشته است و آقای ظریف هم گفت، آمریکا به روح و جسم برجام پایبند نبوده است؛ بنابرایـن، عدم حضور آمریکا در برجام، تاثیری روی ایران نخواهد داشت.

همـه چیز در مورد آمریکا ایران برجام بررسی خروج فرزند کدام مدرسه مقامات

فضائلی تصریح کرد: یکی از خسارت‌های سنگینی کـه از قِبَل حضور نامی آمریکا در برجام، بر کشور ما وارد شد، معلق نگه داشتن کشور و موکول کردن تصمیمات به موضع رئیس جمهور آمریکا – ایـنکـه برجام را تمدید می کند یا خیر – بود.

ایـن فعال رسانه‌ای تاکید کرد: آمریکا با خروج از برجام، لطف بزرگی را در حق ملت ایران کرده است؛ چراکـه تکلیف را یک سره کرده است.

جزییات مطلب آمریکا و ایران و برجام و بررسی و خروج و فرزند و کدام و مدرسه و مقامات را میخوانید .

منابع
سایت برترینها

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره خروج آمریکا از برجام تأثیری بر ایران نخواهد داشت

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

سناریو‌های ایران پس از خروج آمریکا از برجام


فرارو: کمتر از یک ماه تا تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای ادامه حضور در برجام یا خارج شدن از ایـن توافق استه‌ای باقی مانده است و ایـن روزها صحبت از سناریوهای ایران برای بعد از خروج وی از سوی مقامات کشوری بارها و بارها مطرح شده است.
 از همان ابتدا یکی از پیش‌بینی‌ها در خصوص رویکرد دونالد ترامپ در قبال ایران، احتمال خروج وی از توافق استه ای بود کـه بنا به دلایل متعدد تا امروز اتفاق نیوفتاده است اما حالا با نزدیک شدن به موعد تمدید لغو تحریم‌ها توسط رئیس جمهور ایالات متحده و تغییر و تحولات اخیر در کاخ سفید ایـن گمانه زنی افزایش پیدا کرده است کـه او قصد دارد از برجام خارج شود.
در همین راستا طی روزهای اخیر اظهاراتی از سوی مقامات کشور در خصوص سناریوهای موجود برای ایران مطرح می‌شود کـه در صورت خروج آمریکا چه اقداماتی …

بازی ایران با سوریه در تهران قطعی شد

گزینه جدی ایران در صورت خروج آمریکا از برجام


خبرگزاری فارس: «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران می‌گوید دولت آمریکا هرگز به تعهداتش در برجام عمل نکرده و خروج آمریکا از برجام هم تأثیر چندانی بر اقتصاد ایران نخواهد داشت.
ظریف کـه به آمریکا سفر کرده، در مصاحبه‌ای کـه روز یکشنبه در پایگاه «المانیتور» منتشر شد، در پاسخ به سوالی درباره احتمال خروج آمریکا از برجام در موعد بعدی تمدید تعلیق تحریم‌های استه‌ای ایران، گفت: «دولت [دونالد] ترامپ هرگز در برجام نبوده است. در ۱۵ ماه گذشته آن‌‌ها تمام تلاششان را کردند کـه ایران از منافع اقتصادی برجام بهره‌مند نشود. به همین دلیل، در سه هفتـه آینده هر کاری هم کـنند، تفاوت چندانی با گذشته نخواهد داشت. اصولا به واسطه سیاست‌هایی کـه آن‌‌ها در ۱۵ ماه گذشته اجرا کرده‌اند، اثر اقتصادی [ایـن تصمیم] بر ایران کاهش یافته است.»
وی با بیان ایـنکـه خروج از آمریکا از برجام به ایران اجازه می‌دهد …

سه اقدام ایران در صورت خروج آمریکا از برجام


خبرگزاری مهر: رئیس کمیته استه ای مجلس شورای اسلامی، با اشاره به احتمال خروج آمریکا از برجام در ۲۲ اردیبهشت ماه، سه اقدام لازم برای پاسخ به ایـن حرکت را تشریح کرد.
حجت الاسلام مجتبی ذوالنور با اشاره به نزدیک شدن موعد ترامپ برای اعلام نظر در خصوص آینده برجام اظهارداشت: رفتار آقای ترامپ قابل پیش بینی نیست ولی بر اساس اطلاعات و شواهد و قرائن، پیش بینی ما ایـن است کـه ترامپ رسماً از برجام خارج می شود. قطعاً اگر آمریکا از توافق استه ای خارج شود، دیگر برجامی وجود نخواهد داشت و طبیعی است کـه جمهوری اسلامی بایـد در ایـن شرایط اقدام متقابل کند، چرا کـه در چنین شرایطی برجام نه تنها منافعی برای ما ندارد، بلکـه ضررش بیشتر خواهد بود.
جزییات سه اقدام حداقلی در مقابل خروج آمریکا از برجام
رئیس کمیته استه ای مجلس با بیان ایـنکـه در صورت خروج …

سوری‌ها بی‌خبر از لغو بازی تدارکاتی با تیم ملی ایران!

بررسی شود فرزندان مقامات به کدام مدرسه می‌روند؟

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی‌اصغر جویباری مدرس دانشگاه در برنامه تلویزیونی پرسشگر با موضوع «چالش‌های تلفیق دانش‌آموزان با نیازهای ویژه»، اظهار داشت: هر انسانی منحصر‌به‌فرد است و شمـا نمی‌توانید دو فرد کاملاً یکسان را در نیازهای فردی و قابلیت‌های رشد و تکامل پیدا کـنید.
وی افزود: وقتی ما از اهداف غایی سخن می‌گوییم به نگاه کلانی اشاره می کنیم اما وقتی از هدف‌های فردی سخن می‌گوییم بایـد مدرسه و خانواده خودش را با هر فرد مواجه کند.
جویباری ادامه داد: در دنیای امروز موضوع آموزش فراگیر مطرح است؛ در ایـن طرح انحصاراً بچه ها تیزهوش و بچه ها استثنایی مورد هدف نیستند بلکـه بحث ایـن است کـه معلم و مدرسه و نظام تعلیم و تربیت هر کودک را یک موجود انحصاری ببیند و معتقد باشد هر کودک در مسیر انحصاری خودش می‌تواند رشد کند.
وی با بیان ایـنکـه در ایـن نگاه نبایـد افراد را جدا از همدیگر آموزش بدهیم، عنوان کرد: …

  • دسته‌بندی نشده
  • خروج آمریکا از برجام تأثیری بر ایران نخواهد داشت


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *