خانه / دسته‌بندی نشده / روحانی: سازمان انرژی اتمی آماده غنی‌سازی صنعتی بدون محدودیت باشد به همراه توضیحات

روحانی: سازمان انرژی اتمی آماده غنی‌سازی صنعتی بدون محدودیت باشد به همراه توضیحات

روحانی: سازمان انرژی اتمی آماده غنی‌سازی صنعتی بدون محدودیت باشد ، گلایه نماین‌دگان از نحوه مدیریت سازمان انرژی اتمی ، واکنش عراقچی به گزارش اخیر آژانس انرژی اتمی ، صنعتی سازی مدارس سبز در اولویت هـای کاری سال ۹۷ ، جایگاه مطلوب دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بین المللی سازی فعالیت‌ها ، نامه روحانی برای محدودیت تلگرام .
به گزارش خبرنگار دولت خبرگزاری تسنیم، روحانی با بیان این‌کـه امشب شاهد یک تجربه مهم تاریخی بودیم، گفت: بر همان سخنی کـه از ۴۰ سال پیش آن‌ را تکرار می‌کردیم و آن‌ این‌کـه ایـران کشوری است کـه به تعهدات خود پایبنده بوده اما امریکا هیچگاه به تعهدات خود پایبند نبوده است.وی با یاداوری توطئه‌هـای آمریکا علیه ایـران پس از پیروزی

روحانی: سازمان انرژی اتمی آماده غنی‌سازی صنعتی بدون محدودیت باشد

به گزارش خبرنگار دولت خبرگزاری تسنیم، روحانی با بیان این‌کـه امشب شاهد یک تجربه مهم تاریخی بودیم، گفت: بر همان سخنی کـه از ۴۰ سال پیش آن‌ را تکرار می‌کردیم و آن‌ این‌کـه ایـران کشوری است کـه به تعهدات خود پایبنده بوده اما امریکا هیچگاه به تعهدات خود پایبند نبوده است.

وی با یاداوری توطئه‌هـای آمریکا علیه ایـران پس از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: آمریکایی‌ها امشب اعلام کردند کـه از برجام خارج شدند این‌ تسریعی بود بر کاری کـه آن‌ها در ماه‌هـای گذشته هم به شکل دیگری انجام داده بودند.

همـه چیز در مورد اتمی انرژی بارداری روحانی سازمان صنعتی محدودیت هفته

روحانی ادامه داد: آن‌ها هرگز به تعهدات خود در چارچوب برجام عمل نکرده بودند. اما ملت و دولت ایـران طبق اذعان آژانس بین‌اللمی و شورای امنیت به تعهدات خود پایبند بوده، امروز شاهد آن‌ استیم کشوری کـه به تعهدات خود احترام نمی گذارد کیست.

رییس جمهور تصریح کرد: برجام توافق بین ایـران و آمریکا نبوده کـه آمریکا اعلام کند از آن‌ خارج می شـود. برجام توافق بین‌المللی و مورد تایید آژانس وشورای امنیت بوده و آمریکا رسما اعلام کرد کـه به تعهدات بین‌المللی توجهی نمی‌کند. ترامپ از تعهدات آب و هوایی و‌محیط زیست هم قبلا خارج شده بود.

جزییات مطلب اتمی و انرژی و بارداری و روحانی و سازمان و صنعتی و محدودیت و هفته را میخوانید .

وی افزود: از این‌ لحظه توافق بین ایـران و ۵ کشور‌است. ۵+۱ دیگر یکی را از دست داده و از این‌ پس بایـد منتظر باشیم کـه ۶ کشور چگـونه به تعهد خود عمل می‌کنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره روحانی: سازمان انرژی اتمی آماده غنی‌سازی صنعتی بدون محدودیت باشد

روحانی گفت: به وزارت خارجه دستور دادم ظرف هفته هـای آینده با ۵ کشور مذاکرات را ادامه دهد اگر به این‌ نتیجه رسیدیم با همـه این‌ کشورها به نتایج برجام می رسیم علی رغم خواسته امریکا برجام پایدار می ماند اما اگر ببینیم منافع ما تضمین نمی شـود تصمیمات نظام را اعلام می کنم

رییس جمهور با بیان این‌ کـه مردم برای آینده کشور نگران نباشند، گفت: ما از ماهها پیش به این‌ نتیجه رسیده بودیم کـه ترامپ در برجام نمی ماند و تصمیمات لازم را گرفته ایم.

وی‌خاطرنشان کرد: به سازمان انرژی اتمی دستور دادم امادگی لازم را برای غنی سازی صنعتی بدون محدودیت داشته باشد اما چند هفته برای رایزنی صبر می کنیم اما اگر منافع ملت تضمین نشـود راه روشنی پیش رو داریم.

توضیحات بیشتر در مورداتمی انرژی بارداری روحانی سازمان صنعتی محدودیت هفته

روحانی گفت: ما با برجام بدون آمریکا مواجهه استیم. مردم می‌بینند کـه رشد اقتصادی ادامه خواهد داشت. ارز مورد نیاز بازار را تامین خواهیم کرد. در کالاهـای اساسی و مورد نیاز مردم هیچ نگرانی وجود ندارد.
رییس جمهور تاکید کرد: ملت ایـران از امشب مصمم‌تر و متحدتر خواهد بود، کار ترامپ یک نبرد روانی و فشار اقتصادی بود و ما اجازه نمی‌دهیم موفق شـود.

رییس جمهور با بیان این‌ مطلب کـه من به مردم ایـران اطمینان می‌دهم کـه دولت از ماه‌ها پیش برنامه لازم را آماده کرده و ما مشکل خاصی نخواهیم داشت ما از این‌ مقطع تاریخی با اتحاد، هماهنگی و استقامت به خوبی عبور خواهیم کرد، گفت: مردم ما مشکلاتی در زندگی روزمره خود در آینده احساس نخواهند کرد.
روحانی ادامه داد: امشب از یک نظر متاسفم کـه مردم آمریکا کـه مردم بزرگی استند گرفتار زمامدارانی شدند کـه حیثیت آن‌‌ها را زیر پرسش برده است و خوشحالم کـه یک مزاحم از برجام خارج شده است.
رییس جمهور در پایان خاطرنشان کرد: به‌زودی در یک مصاحبه مفصل با مردم ایـران صحبت خواهم کرد.

شما مطلب روحانی: سازمان انرژی اتمی آماده غنی‌سازی صنعتی بدون محدودیت باشد را می خوانید .

به گزارش تسنیم، متن کامل سخنان رئیس‌جمهور کـه پس از خروج رسمی آمریکا از برجام پخش زنده شد به شرح زیر است:

آقای روحانی! یار‌ها را نگه‌دار، بار‌ها را کنار بگذار

همان سخنی کـه از ۴۰ سال پیش آن‌ را تکرار کرده و همچنان تکرار می‌کنیم، اتفاق افتاد و آن‌ این‌کـه کشور ایـران همیشه به تعهدات خود پایبند بوده و آمریکا کشوری است کـه هیچگاه به تعهداتش پایبند نبوده است.

اتمی انرژی بارداری روحانی سازمان صنعتی محدودیت هفته

تاریخ به خوبی شاهد این‌ بوده است کـه آمریکا نسبت به ملت بزرگ ایـران و سایر ملت‌هـای منطقه همواره رفتار خصمانه‌ای داشته است. از کودتا علیه دولت قانونی مصدق گرفته تا مداخلات شان در حمایت از صدام و رژیم گذشته ایـران و سرنگونی هواپیمای مسافربری و کشتن انسان‌هـای بیگناه توسط ناو آمریکایی.آمریکا علیه مردم افغانستان، عراق، یمن و منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا جنایات زیادی مرتکب شد.

آمریکایی‌ها امشب اعلام کردند کـه از برجام خارج شدند؛ این‌ در واقع تصریحی بود بر کاری کـه آن‌ها در ماه‌هـای قبل به شکل دیگری انجام داده بودند. آمریکا بگوید کـه از زمان توافق تا به امروز چه زمانی به همـه تعهدات خود عمل کرده است جز چند امضا و بیانیه، آیا هرگز به نفع مردم ایـران و در چارچوب تعهدات برجام عمل کرده بودند یا نه؟

ملت ایـران طبق اذعان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تعهد خود وفادار بوده و دولت ایـران به همـه تعهداتی کـه در برجام داشته عمل کرده است اما امروز شاهدیم کـه کشوری کـه به تعهدات بین‌المللی احترام نمی‌گذارد چه کسی است.

برجام توافق بین‌المللی ایـران و آمریکا نبوده کـه آمریکا بخواهد از این‌ توافق خارج می‌شـود، برجام یک توافق چندجانبه و بین‌المللی بوده؛ برجام توافقی است کـه مورد تایید شورای امنیت سازمان ملل و قطعنامه ۲۲۳۱ قرار گرفته است بنابراین‌ آمریکا رسما امشب اعلام کرد کـه به تعهدات بین‌المللی توجهی ندارد.

این‌ مطلب در مورد اتمی انرژی بارداری روحانی سازمان صنعتی محدودیت هفته می باشد .

قبل از برجام هم آقای ترامپ از تعهد مهم و مفید پاریس کـه برای محیط زیست بود خارج شـود، توافقات دیگری نیز مثل توافقات تجاری بود کـه از آن‌ خارج شد بنابراین‌ این‌ امر سابقه‌دار است.

مردم ما در همین دقایق شاهد بودند تنها رژیمی کـه از مواضع ترامپ حمایت کرد رژیم نامشروع صهیونیستی بود، همان رژیمی کـه دانشمندان استه‌ای ما را به شهادت رساند و رژیمی کـه روزی نیست کـه در تاریخ سیاسی و زندگی‌اش ظلم و جنایت علیه مردم منطقه به ویژه ملت بزرگ فلسطین نباشد.
از این‌ لحظه توافق برجام میان ایـران و پنج کشور است؛ از این‌ لحظه ۱+۵، یک را از دست داده است و در این‌ شرایط ما بایـد منتظر آن‌ باشیم کـه شش کشور بزرگ جهانی نسبت به این‌ توافق چگـونه عمل خواهند کرد.

روحانی: سازمان انرژی اتمی آماده غنی‌سازی صنعتی بدون محدودیت باشد

ما ظرف چند هفته آینده ضمن مذاکره با کشورهـای اروپایی، روسیه و چین، رایزنی‌ها و هماهنگی‌هـای لازم را انجام می‌دهیم، اگر در پایان این‌ مدت کوتاه به این‌ نتیجه برسیم کـه با همکاری پنج کشور عضو برجام می‌توانیم به هر آن‌چه کـه منافع ملت ایـران بوده برسیم، علی‌رغم حرف‌هـای بی‌نزاکت امشب ترامپ، برجام پایدار خواهد ماند و ما می‌توانیم به سمت ثبات در منطقه قدم‌هـای خود را برداریم. ولی اگر دیدیم کـه چنین نیست من در گفت‌وگویی با مردم کشورمان ایـران موضع‌مان را به اطلاع آن‌ان خواهم رساند.

افکار عمومی در پیشبرد اهداف یک سازمان موثر است / روابط عمومی آیینه تمام نمای مدیران و کارکنان هر سازمان به شمار می رود

مردم هیچ‌گونه نگرانی برای آینده کشور نداشته باشند. ما از هفته‌ها و ماه‌ها پیش به این‌ نتیجه رسیده بودیم کـه ترامپ وفادار به تعهدات بین‌المللی و از جمله برجام نیست و تصمیم‌هـای لازم را برای اقتصادی اتخاذ کردیم کـه سیاست جدید ارزی‌مان یکی از همین تصمیمات بود.

اتمی, انرژی, بارداری, روحانی, سازمان, صنعتی, محدودیت, هفته

با برجام بدون آمریکا هم مردم ما شاهد خواهند بود کـه ارز کشور تامین می‌شـود و کالاهـای مورد نیاز نیز به دست آن‌ان می‌رسد،مردم ما هیچ‌ نگرانی‌ای نداشته باشند. امشب ملت ما مصمم‌تر و متحدتر از گذشته است و کار ترامپ نیز یک نبرد روانی و یک فشار اقتصادی بود کـه نخواهیم گذاشت کـه او در این‌ موضوع موفق شـود.

تاریخ نشان خواهد داد کـه ما همانطور کـه پیش از این‌ نیز در برابر توطئه‌هـای دشمنان‌مان پیروز بوده‌ایم در این‌ مورد هم پیروز خواهیم شد.

به سازمان انرژی اتمی دستور داده است کـه در صورت نیاز غنی‌سازی صنعتی را بدون محدودیت شروع کند، ما برای اجرایی کردن این‌ تصمیم چند هفته صبر می‌کنیم و با کشورهـایی کـه پای برجام را امضا کرده‌اند و به آن‌ وفادار مانده‌اند، مذاکره می‌کنیم و در این‌ مذاکره همـه چیز بر مبنای منافع ملی ماست، اگر تضمین شـود به ماندن در برجام ادامه خواهیم داد ولی اگر برجام تنها یک سندی شـود کـه منافع ملی ایـران در آن‌ لحاظ نشده باشد آن‌ وقت راه و تصمیم ما روشن خواهد بود.
مردم ما مشکلاتی در زندگی فردا، هفته بعد، امسال و سال‌هـای آینده به حول قوه الهی احساس نخواهند کرد و من امشب از یک سو ناراحت استم کـه مردم آمریکا کـه مردم بزرگی استند گرفتار زعامت کسی شدند کـه حیثیت آن‌ها را زیر پرسش برده است و از سویی خوشحال استم کـه یک موجود مزاحم از برجام خارج شده است..
انتهـای پیام/

منابع
سایت خبرگزاری تسنیم

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

چهار روزه غنی سازی ۲۰ درصدی را باز می گردانیم

تلگرام برای بچه ها، هر دم از این‌ باغ بری می رسد


 رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر خروج آمریکا از برجام، تاکید کرد: امیدوارم طرف مقابل سر عقل بیاید و کاری نکند کـه هم خودش و دیگران را به دردسر بیندازد.صالحی: در صورت نقض برجام طرف مقابل از واکنش ما حیرت زده خواهد شدعلی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه نشست هم اندیشی مدیران ارشد دولت در جمع خبرنگاران با اشاره به وجود آمادگی فنی لازم برای خروج از برجام از سوی سازمان انرژی اتمی اظهارکرد: همانطور کـه رئیس جمهوری نیز فرموده‌اند از نظر فنی برای همـه سناریوها آمادگی داریم.بارها گفته‌ایم کـه امیدواریم هیچگاه این‌ مساله پیش نیاید و ضرورتی نباشد کـه بخواهیم چنین تصمیمات فنی را اتخاذ کنیم اما به گونه‌ای آماده استیم کـه طرف مقابل حیرت زده خواهد شد. ان‌شاءالله هیچ وقت چنین موضوعی پیش نیاید.رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به اظهارات اخیر خود مبنی بر این‌کـه چهار روزه غنی سازی …

گلایه نماین‌دگان از نحوه مدیریت سازمان انرژی اتمی


خبرگزاری مهر: هدایت الله خادمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص جلسه امروز کمیسیون انرژی با حضور صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: امروز آقای صالحی و معاونین ایشان در کمیسیون انرژی حضور یافتند.
وی گفت: آقای صالحی در کمیسیون اظهاراتی در خصوص آب سنگین اراک و غنی سازی اورانیوم اظهار کرد کـه با اظهارات قبلی ایشان متفاوت و بعضا متناوب بود.
نماین‌ده مردم ایذه در مجلس با بیان این‌کـه اظهارات و برنامه هـای صالحی در حد انتظارات اعضای کمیسیون از آقای صالحی نبود گفت: طبق برنامه ششم توسعه بایـد درصد زیادی از برق کشور در نیروگاههـای استه ای تولید شـود کـه سازمان انرژی اتمی با اهداف تعیین شده فاصله زیادی دارد و در واقع این‌ سازمان در برخی ماموریت هـای مهم خود طی سالهـای اخیر موفق نبوده است و بدنبال کارهـایی رفته کـه ارتباطی با شرح وظایف این‌ سازمان ندارد.
وی با …

صالحی: اول ابتدایی مردود شدم


رییس سازمان انرژی اتمی با اشاره به انتشار کتاب خاطرات خود به ذکر خاطراتی از دوران کودکی خود و همچنین دوران مسئولیتش پرداخت.به پدرم گفتم می‌خواهم سیگار بفروشم، البته در کتاب سیگار را حذف کردند!علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در آیین رونمایی از کتاب «گذری در تاریخ» در مرکز مطالعات وزارت خارجه گفت: در فرهنگ شرقی می‌گویند چیزهـای منفـی را در خاطرات ننویسید، مثلا من اول ابتدایی مردود شدم چون مدرسه را دوست نداشتم. زمانی کـه پدربزرگم من را به مدرسه می‌برد با او راه نمی‌رفتم من را روی زمین می‌کشید.وی افزود: آن‌ موقع منزل ما نزدیک بازاری در کاظمین بود و مدرسه رفتن مرسوم نبود، بچه ها در بازار کار می‌کردند و انعام می‌گرفتند، من هم می‌خواستم انعام بگیرم. به من گفتند این‌ها را در خاطرات ننویس.من به پدرم گفتم می‌خواهم سیگار بفروشم، البته در کتاب سیگار را حذف کردند! گفتند بگو می‌خواهم جنس بفروشم ولی من …

هفته سی و نهم بارداری

هفته سی و نهم بارداری

مجموعه: بارداری و زایمان

وضعیت جنین در هفته سی و نهم بارداری
بفرمایید تمام شد. فقط یک هفته دیگر تا مادر شدن شما باقی مانده است. درست است این‌ سی و نه هفته هم شما مادر بوده اید اما فقط یک هفته دیگر باقی مانده تا یک مادر واقعی شوید. این‌ روزها دردهـای ناگهانی دارید. کمر درد و زیر دل درد امانتان را بریده. اما فقط همین یک هفته مانده. همین یک هفته یعنی فقط چند روز ناقابل. دلتان می خواهد بدانید جنینتان در این‌ روزهـای آخر به چه شکل و قیافه است؟ پس بهتر است بروید و ادامه مطلب را بخوانید.وزن جنین در هفته سی و نهم بارداریاو دیگر کاری در کیسه آمنیون ندارد. همـه اعضای بدنش به اندازه کافی رشد کرده‌اند. دیگر نیازی به ماندن او در اتاقک کیسه آب نیست. او چند هفته است کـه انتظار می‌کشد تا دنیای بیرون را ببیند. خسته هم …

  • دسته‌بندی نشده
  • روحانی: سازمان انرژی اتمی آماده غنی‌سازی صنعتی بدون محدودیت باشد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *