خانه / دسته‌بندی نشده / ایـران بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی را طراحی کرده بود به همراه توضیحات

ایـران بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی را طراحی کرده بود به همراه توضیحات

ایـران بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی را طراحی کرده بود ، انتشار رندرهـایی از طراحی احتمالی دو موبایل جدید از سونی ، سناریوی شیمیایی غربی‌ها چگـونه طراحی و اجرا شد؟+تصاویر ، سناریوی شیمیایی غربی‌ها چگـونه طراحی و اجرا شد؟ ، حضور قاچاقچیان در بازار واردات دمنوش‌ها/ طراحی ضعیف بسته بندی‌ها، بازار چای ایـرانی را کساد کرده هـست/ ایـران جولانگاه سودجویان بازار چای و قهوه نباشد ، روند احتمالی بازگشت تحریم‌ها علیه ایـران .
آشنا با اشاره به طراحی بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی در مورد تصمیم ترامپ، اظهار کرد: سخنرانی رئیس‌جمهوری که‌ بلافاصله بعد از صحبت‌هـای ترامپ ارائه شد، مبتنی بر برآوردهـای قبلی و دقیق ایـران در مورد تصمیمات ایالات متحده آمریکا بود.در داخل همـه از دولت پشتیبانی خواهند کردحسام‌الدین آشنا مشاور رئیس جمهور با اشاره به پیش‌بینی‌هـای ایـران برای مقابله با تصمیمات …

ایـران بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی را طراحی کرده بود

آشنا با اشاره به طراحی بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی در مورد تصمیم ترامپ، اظهار کرد: سخنرانی رئیس‌جمهوری که‌ بلافاصله بعد از صحبت‌هـای ترامپ ارائه شد، مبتنی بر برآوردهـای قبلی و دقیق ایـران در مورد تصمیمات ایالات متحده آمریکا بود.

در داخل همـه از دولت پشتیبانی خواهند کرد

حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس جمهور با اشاره به پیش‌بینی‌هـای ایـران برای مقابله با تصمیمات احتمالی آمریکا نسبت به برجام، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایـران بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی را در مورد تصمیم امشب ترامپ درباره برجام از ماه‌ها قبل مورد بررسی قرار داده بود و تصمیم امشب ترامپ به هیچ وجه خارج از سناریوهـای پیش‌بینی شده توسط ایـران نبود.

همـه چیز در مورد احتمالی ایـران طراحی

بنابراین‌ سخنرانی رئیس‌جمهوری که‌ بلافاصله بعد از صحبت‌هـای ترامپ ارائه شد، مبتنی بر برآوردهـای قبلی و دقیق ایـران در مورد تصمیمات ایالات متحده آمریکا بود.

مشاور رئیس جمهوری در ادامه ساماندهی وضعیت ارزی کشور، ساماندهی وضعیت موسسات اعتباری پیش از ان و تقویت بنیه‌هـای زیرساختی، تامین کالاهـای اساسی و امنیت غذایی و تامین منابع لازم برای طرح تحول سلامت را از اقدامات پیشگیرانه ایـران برای مواجهه با این‌ مرحله از اقدامات احتمالی ایالات متحده آمریکا عنوان کرد.

جزییات مطلب احتمالی و ایـران و طراحی را میخوانید .

 به نظر می‌رسد همانطور که‌ رئیس جمهوری گفتند، همـه جناح‌ها، گروه‌ها، شخصیت‌ها، تریبون‌ها و رسانه‌هـای عمومی یکپارچه و یک‌صدا از تصمیمات کلان و اقدامات دولت جمهوری اسلامی ایـران پشتیبانی خواهند کرد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ایـران بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی را طراحی کرده بود

 ‌مردم ایـران با اعتماد به دولت و همبستگی کامل این‌ طراحی چند لایه و پیچیده آمریکا و اسرائیل را هم ناکام خواهند گذاشت.

تصاویر شمـاتیک گلکسی اس ۹ پلاس خبر از طراحی متفاوت لبه خمیده نمایشگر می دهند

  دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شامگاه سه‌شنبه بعد از سخنان خود در کاخ سفید و طرح ادعاهـای واهی علیه ایـران و بیان این‌ موضوع که‌ آمریکا از برجام خارج می‌شود، فرمان اجرایی خروج از برجام را امضا کرد.

بلافاصله پس از این‌ اقدام، حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس‌جمهوری اسلامی ایـران طی سخنانی در واکنش به خروج آمریکا از برجام، ادامه برجام بدون آمریکا را به عملکرد پنج کشور دیگر عضو برجام مشروط کرد و گفت: از این‌ لحظه توافق برجام میان ایـران و پنج کشور هـست؛ از این‌ لحظه ۱+۵، «یک» را از دست داده هـست و در این‌ شرایط ما باید منتظر ان باشیم که‌ این‌ کشورهـای بزرگ جهانی نسبت به این‌ توافق چگـونه عمل خواهند کرد.

توضیحات بیشتر در مورداحتمالی ایـران طراحی

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

منابع
سایت سیمرغ

شمـا مطلب ایـران بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی را طراحی کرده بود را می خوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

احتمالی ایـران طراحی

معرفی خودرو‌هـای احتمالی بازار ایـران در سال ۹۷

مجله گزارش بازار: همیشه پیش بینی خودروهـای آینده بازار جذاب هـست. این‌ که‌ بدانیم در آینده چه خودروهـای جدیدی به بازار عرضه می شوند، فقط می تواند روی نظر خریداران تاثیر داشته باشد و شاید بعضی ها با دیدن گزینه شان در میان خودروهـای احتمالی فعلا دست از خرید بکشند و منتظر خودرو مورد نظر شوند. در این‌ مطلب تصمیم گرفتیم تا خودروهـای احتمالی بازار ایـران در سال ۹۷ را معرفی کنیم.

مرسدس بنز GLA
بیشتر این‌ خودروها با توجه به صحبت هـای مسئولان شرکت هـای عرضه کننده شان در این‌ لیست قرار گرفته اند و اکثر گزینه هـای بسیار یحتملی هـستند. می بینیم که‌ چهره بازار هم در حال عوض شدن هـست. سال ۹۶ سال روی دور افتادن خودروهـای پریمیوم در بازار ایـران بود. سال ۹۷ اما با تغییر چوب خط هـای قوانین واردات خودرو و اضافه شدن محدودیت هـایی مثل ممنوعیت …

تساوی ایـران و تونس در نیمه نخست

همـه احتمالات ایـران در قرعه کشی جام جهانی/ جام جهانی ۲۰۱۸؛ از

به نقل از سایت ورزش ۳ و به گزارش پارس همـه احتمالات ایـران در قرعه کشی جام جهانی/ جام جهانی ۲۰۱۸؛ از مرگ تا زندگی و جاودانگی و با نزدیک شدن به روز جمعه و زمان قرعه کشی مسابقات جام جهانی فوتبال در کشور روسیه، انواع و اقسام پیش بینی ها و نظرسنجی ها را درباره همگروه هـای احتمالی ایـران شاهد هـستیم.

شمـا پست همـه احتمالات ایـران در قرعه کشی جام جهانی/ جام جهانی ۲۰۱۸؛ از مرگ تا زندگی و جاودانگی را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به ان به ما بگویید

منبع خبر
ورزش ۳

بازندگان خروج احتمالی آمریکا از «توافق هـسته‌ای» با ایـران کدا


 آیا برجام حفظ خواهد شد؟ پاسخ این‌ پرسش مشخص نیست اما اساسی هـست. «امانوئل مکرون» رییس جمهوری فرانسه ساعت‌ها پس از مذاکره با «دونالد ترامپ» رییس جمهوری امریکا که‌ از توافق هـسته‌ای به عنوان بدترین «توافق تاریخی» یاد کرده بود گفت که‌ انتظار می‌رود ترامپ در ماه آینده به دلایل داخلی از برجام خارج شود.
 

«انگلا مرکل» صدراعظم آلمان احتمالا در حال رایزنی با ترامپ برای متقاعد کردن او به ماندن در برجام هـست. اروپا در تلاش هـست تا توافق هـسته‌ای امضا شده در سال ۲۰۱۵ میلادی را حفظ کند؛ توافقی که‌ طبق ان امریکا و سایر قدرت‌ها موافقت کردند تا برخی از تحریم‌هـای اقتصادی وضع شده علیه ایـران را لغو کنند. ترامپ متعهد شده تا توافق هـسته‌ای که‌ از نظر او بدترین توافق بوده را از بین ببرد. او تهدید کرده که‌ توافق هـسته‌ای را در مهلت تعیین شده ۱۲ مه تمدید نکند. شبکه‌ خبری «سی ان ان» در گزارشی …

گسترش روابط دوستانه و برادرانه با ترکیه اصل مهمی در سیهـست منطقه ای ایـران هـست

شهرستان هامون | سرزمین آسبادهـای سیستان

شهرستان هامون | سرزمین آسبادهـای سیستان

سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷ –
گردشگری,ایـران گردی,اماکن دیدنی

  • دسته‌بندی نشده
  • ایـران بیش از ۱۲ سناریوی احتمالی را طراحی کرده بود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *