خانه / دسته‌بندی نشده / وزارت نیرو: امیدواریم آب جیره بندی نشود به همراه توضیحات

وزارت نیرو: امیدواریم آب جیره بندی نشود به همراه توضیحات

وزارت نیرو: امیدواریم آب جیره بندی نشود ، تهران در خطر جدی جیره‌بندی آب در سال ۹۸ ، تهران در خطر جیره‌ بندی آب قرار دارد ، آب در تهران جیره بندی نمی‌شود ، تغییرات گسترده در وزارت نیرو ، درخواست وزارت نیرو از مردم .
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا اظهار کرد: امیدواریم امسال تابستان جیره بندی آب نداشته باشیم و کار به انجا نکشد کـه مجبور به جیره‌بندی آب شویم.
عباس سروش با بیان این‌کـه سیاست وزارت نیرو این‌ است کـه با کنترل و تنظیم فشار روند تامین آب مشترکان را …

وزارت نیرو: امیدواریم آب جیره بندی نشود

خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا اظهار کرد: امیدواریم امسال تابستان جیره بندی آب نداشته باشیم و کار به انجا نکشد کـه مجبور به جیره‌بندی آب شویم.

عباس سروش با بیان این‌کـه سیاست وزارت نیرو این‌ است کـه با کنترل و تنظیم فشار روند تامین آب مشترکان را مدیریت کند، گفت:امیدواریم با همکاری مشترکان تابستان امسال را بدون مشکل پشت سر بگذاریم.

همه چیز در مورد آب آشنایی بوتاکس پیاز فواید دارچین سرما سفید سلامت طبیعی فصل فوق العاده قرمز قلب نیرو وزارت

وی با اشاره به استان‌هایی کـه امسال بیشتر دچار بحران آب خواهند بود، عنوان کرد: استان‌های شرقی همچون سیستان و بلوچستان، یزد، کرمان، فارس، زاهدان، خراسان جنوبی و هرمزگان به لحاظ منابع آب وضعیت بدتری نسبت سایر استان‌ها خواهند داشت.

معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا در خصوص آخرین وضعیت زاین‌ده رود نیز گفت:برای زاین‌ده رود کارگروه خاصی تشکیل شده کـه هدف ان ابتدا تامین آب شرب است و بعد از ان اگر آب کافی وجود داشت برای باغات و مزارع برنامه‌ریزی صورت می گیرد.

جزییات مطلب آب و آشنایی و بوتاکس و پیاز و فواید و دارچین و سرما و سفید و سلامت و طبیعی و فصل و فوق العاده و قرمز و قلب و نیرو و وزارت را میخوانید .

چندی پیش نیز اردکانیان وزیر نیرو اعلام کرد: مردم به حدی از درک رسیده‌اند کـه می‌دانند وقتی بارش در ۴ ماهه اول ۹۷ – ۹۶ حدود ۳۰ درصد نسبت به سال قبل کمتر است، اخلاق اجازه نمی‌دهد بالاتر از الگوی استفاده، آب استفاده کنیم، ولی قطعا تلاش و برنامه‌ریزی‌ها بر این‌ مبناست کـه جیره‌بندی آب نداشته باشیم و این‌ فرض مهم را هم داریم کـه مردم همکاری لازم را خواهند داشت.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره وزارت نیرو: امیدواریم آب جیره بندی نشود

همچنین در مورد وضعیت پایتخت محمدرضا بختیاری مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: در حال حاضر هیچ برنامه ای برای جیره بندی آب در تهران نداریم، اما باتوجه به وضعیت منابع آبی لازم است کـه مشترکان در نحوه استفاده خود مدیریت داشته باشند تا بتوان تابستان را بدون هیچ مشکلی پشت سر گذاشت.

کاهش نیرو‌های آمریکایی در کره بررسی می‌شود

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردآب آشنایی بوتاکس پیاز فواید دارچین سرما سفید سلامت طبیعی فصل فوق العاده قرمز قلب نیرو وزارت

تاکید وزیر نیرو بر اصلاح الگوی استفاده آب


خبرگزاری ایسنا: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از هدر رفتن سه میلیارد متر مکعب فاضلاب خبر داد و گفت کـه طبق توضیحات وزیر نیرو در این‌ کمیسیون، این‌ میزان هدررفت فاضلاب به منابع زیرزمینی و آب شرب لطمه وارد می‌کند کـه بایـد همت عالی برای کنترل کردن فاضلاب وجود داشته باشد.
نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور وزیر نیرو در جلسه امروز این‌ کمیسیون، گفت: در این‌ جلسه آقای اردکانیان به دیدارش با مقام معظم رهبری و بهره‌مندی از رهنمودهای بسیار دقیق، فنی و کارشناسی ایشان اشاره کرد و تاکید نمود کـه نبایـد و مشکلات را در پشت بارش‌های کم نذورات آسمانی پنهان کرد.
وی افزود: طبق توضیحات وزیر نیرو، عدم استفاده درست آب و انرژی یکی از مهم‌ترین مشکلات ماست. وزارت نیرو همه توان خود را جهت تامین آب و …

وزارت نیرو برای حل تنش آبی دست به کار شد


خبرگزاری ایسنا: جدیدترین صحبت‌های وزیر نیرو حکایت از این‌ دارد کـه تصمیم‌های جدید این‌ وزارتخانه برای حل بحران آب وارد فاز اجرایی شده و در همین مورد برای تمامی شهرهای دارای تنش آبی برنامه‌ریزی در دست اقدام است و قرار شده سند آمایش آب محور استانی نیز تدوین شود و در ان اطلاعات دقیق هر کدام از شهرها و استان‌ها مورد ارزیابی قرار بگیرد.
 در جلسه اخیر سران قوا موضوع آمایش آب محور مورد تاکید رییس مجلس شورای اسلامی قرار گرفته و قرار شد تا بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و با کمک کارگروه ملی سازگاری با کم آبی در هر استان و پس از ان در ارتباط با حوضه های آبریز با بهره‌گیری از مشارکت نیروهای تخصصی استان‌ها و نظارت نماین‌دگان و دستگاه‌های اجرایی هر منطقه طرح آمایش آب محور استانی تهیه شود.
در این‌ بین نیز وزارت نیرو صراحتا اعلام کرده …

فوتبالیست مشهور به وزارت اطلاعات احضار شد!

توضیحات وزارت خارجه مصر درباره اعزام نیرو به سوریه


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل الجزیره، وزارت خارجه مصر امروز جمعه در بیانیه‌ای در توضیح اظهارات وزیر خارجه این‌ کشور مبنی بر اعزام نیروهای عربی به سوریه اعلام کرد کـه اعزام نیروهای مصری به خارج از کشور صرفا در چارچوب قانون اساسی، ضوابط سیاسی و قانونی مشخص انجام می‌شود.این‌ وزارتخانه افزود: وزیر خارجه مصر در پاسخ به سؤالی در خصوص صحت اخبار منتشر شده در رسانه‌های عربی و بین‌المللی مبنی بر درخواست آمریکا برای اعزام نیروهای عربی به سوریه، فقط این‌ موضوع را تایید کرده و اظهار نظر او در این‌ باره به هیچ وجه مربوط به امکان اعزام نیروهای مصری به سوریه نبوده است.سامح شکری وزیر خارجه مصر روز چهارشنبه گفت کـه ایده اعزام نیروهای دیگری کـه چه بسا از کشورهای عربی هـستند، مطرح است و این‌ ایده فقط در رسانه‌ها مطرح نشده بلکـه در مذاکرات و نشست بین مسئولان کشورهای مختلف نیز مطرح است.عادل الجبیر وزیر خارجه …

میوه‌ای برای سلامت قلب/ آشنایی با یک بوتاکس طبیعی/ تقاوت پیاز قرمز و سفید/ فواید فوق العاده دارچین در فصل سرما

زیتون را می‌توان برای برطرف کردن چین و چروک و خطوط پوست صورت استفاده کرد؛ زیتون یک بوتاکس طبیعی است.
به گزارش خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛  حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.
سلامت قلب با انگور
انگور میوه‌ای برای سلامتی قلب شماست؛ این‌ میوه خوشمزه حاوی وسکانسین است کـه موجب جلوگیری از تشکیل لخته خون می‌شود.
وسکانسین نوعی فلاونوئید محسوب می‌شود و عامل پدید آمدن رنگ قرمز در انگور است؛ نوشیدن مقادیر زیادی آب انگور قرمز همراه با دیگر میوه‌ها نظیر کیوی برای سلامتی قلب بسیار مفید است.

فواید زیتون برای پوست 
زیتون یکی از خوراکی مفید برای سلامت انسان است کـه مختص نواحی گرم و نیمه گرم است.
زیتون یک خوراکی پرچرب است؛ به طوری کـه بین ۳۵ تا ۱۵ درصد از ان چربی و خصوصا اسید‌های چرب اشباع نشده امگا ۹ است؛ همچنین زیتون منبع غنی از ویتامین E است.
خصوصیات زیتون باعث شده است تا …

  • دسته‌بندی نشده
  • وزارت نیرو: امیدواریم آب جیره بندی نشود


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *