خانه / دسته‌بندی نشده / کاری کـه عربستان هم نمی‌توانست با فوتبال ما کند! به همراه توضیحات

کاری کـه عربستان هم نمی‌توانست با فوتبال ما کند! به همراه توضیحات

کاری کـه عربستان هم نمی‌توانست با فوتبال ما کند! ، اعتراض فدراسیون فوتبال عربستان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ، عربستان در آستانه جدایی از فوتبال آسیا! ، ربروف، مرد بازنده فوتبال عربستان ، عربستان خواهان جدایی از فوتبال آسیا! ، عربستان بازیگردان «مکّار» فوتبال آسیا/ رقص AFC به ساز سعودی‌ها .
خبرانلایـن: باور نکردنی و عجیب است. به فاصله چند روز، تنها چند روز بعد از کور شدن چشم یکی از هواداران استقلال، ایـن بار طرفداران پا را فراتر گذاشتند و نارنجک وسط زمین زدند! واقعا با ایـن طرفداران فوتبال ایـران نیازی به دشمن دارد؟ اگر عربستان و امارات میلیاردی هم هزینه …

کاری کـه عربستان هم نمی‌توانست با فوتبال ما کند!

خبرانلایـن: باور نکردنی و عجیب است. به فاصله چند روز، تنها چند روز بعد از کور شدن چشم یکی از هواداران استقلال، ایـن بار طرفداران پا را فراتر گذاشتند و نارنجک وسط زمین زدند! واقعا با ایـن طرفداران فوتبال ایـران نیازی به دشمن دارد؟ اگر عربستان و امارات میلیاردی هم هزینه می‌کردند نمی‌توانستند ایـنگونه جو را در کنفدراسیون فوتبال آسیا به ضرر فوتبال ایـران کـنند اما به لطف همین خودی‌ها، حالا انها می‌توانند به کنفدراسیون بگویند دیدی حق با ما بود؟! ایـران امنیت ندارد چون نارنجک را وسط زمین می‌زنند و نه ما کـه هیچکس در انجا امنیت ندارد.

همه چیز در مورد بازی برد توپ خبری رونالدو زیدان عربستان فوتبال کاری نشست ورزش

نباید گفت ایـن اتفاق فقط فقط و فقط به ضرر ذوب‌آهن است بلکـه به ضرر کل فوتبال ایـران خواهد بود. بعد از سال‌ها هشدار و درخواست و تمنا و خواهش و قسم دادن، هواداران فوتبال ایـران دوباره چنین کاری کرده‌اند. در بازی استقلال هم در آسیا ایـن اتفاق افتاد. در دربی هم افتاد و ان هم جلوی چشم ایـنفانتینو. فوتبال ایـران به جا می‌رود؟ فوتبال ایـران چه چیز ندارد کـه هوادرانش ایـنگونه باید نارنجک به دست وارد شوند و چنین بلایی سرش بیاورند؟ بی‌شک هواداران فوتبال اگر بدانند چنین رفتارهایی چه پیامدهای سنگینی برای فوتبال ایـران دارد، شخص خاطی را به مسئولان ورزشگاه لو می‌دهند. چرا باید یک نفر ایـنگونه فوتبال ایـران را در خطر محرومیت قرار دهد و انوقت تماشاگرانی کـه کنارش نشسته‌اند، هیچ اقدامی نکـنند؟ باور کردنی است؟ یک نفر حق هزاران هزار هوادار را در ورزشگاه را پایمال می کند و کسی لام تا کام حرف نمی‌زند.

۷ کاری کـه هرگز نباید هنگام دعوا با همسرتان انجام دهید

منابع
سایت برترینها

جزییات مطلب بازی و برد و توپ و خبری و رونالدو و زیدان و عربستان و فوتبال و کاری و نشست و ورزش را میخوانید .

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره کاری کـه عربستان هم نمی‌توانست با فوتبال ما کند!

ربروف، مرد بازنده فوتبال عربستان

ورزش سه: حدود یک سال پیش و پس از عملکرد خوب تیم الاهلی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۷، مدیران ایـن تیم به ناگاه دست به تغییر کادر فنی زدن و سرگئی ربروف(کـه از فوتبالیستان خوشنام فوتبال اوکرایـن محسوب می شد) را جایگزین کریستین گروس کردند کـه به همراه سبزپوشان موفق شده بود به نتایج خوبی دست پیدا کند.
 
پس از ایـن اتفاق ربروف در اولین آوردگاه خود در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان به میدان رفت اما در بازی های مرحله یک چهارم نهایی هرگز نتوانست از سد پرسپولیس و برانکو بربیاید تا اولین شکست مهم خود را در فوتبال عربستان بپذیرد.
 
ربروف کـه اخیرا توسط مدیران تیم الاهلی از روی نیمکت ایـن تیم بلند شد در حدود یک سال حضور خود در فوتبال عربستان در ۳۸ بازی به هدایت تیمش پرداخته است کـه در ایـن میان انها توانستند به …

عربستان در آستانه جدایی از فوتبال آسیا!

مسئولان ورزش عربستان در تلاش استند کـه فدراسیون فوتبال ایـن کشور را از جمع تیم های آسیایی خارج کـنند و در یک قاره دیگر بازی کـنند!عربستان از فوتبال آسیا جدا می شـودمسئولان ورزش عربستان جنجال جدیدی را شروع و کنفدراسیون فوتبال آسیا را به تحریم فوتبال ایـن قاره تهدید کرده‌اند. ایـن درحالی است کـه AFC معمولا تابع تمام خواسته‌های سعودی‌هاست و به خواسته‌هایشان جواب مثبت می‌دهد.قبل از شروع دور جدید لیگ قهرمانان آسیا، کنفدراسیون فوتبال آسیا قانون بازی کردن در زمین بی‌طرف را لغو و تأکید کرد هر تیمی باید در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه خانگی خود از تیم حریف میزبانی کند. ایـن تصمیم AFC باعث اعتراض باشگاه‌های عربستانی و اماراتی شده است. ایـن موضوع باعث عصبانیت مسئولان فدراسیون فوتبال سعودی شد و انها اعلام کردند برای حفظ سلامت و امنیت فوتبالیستان کشورشان ایـن تصمیم را گرفته‌اند.همان موقع مسئولان عربستان و امارات اعلام کردند کـه اگر قرار …

با سیرالئون حریف ناشناس تیم ملی فوتبال آشنا شوید + ساعت برگزاری بازی

آقای کی‌روش! الگوی فوتبال ما عربستان نیست

خبرگزاری تسنیم: حشمت مهاجرانی در واکنش به صحبت‌های اخیر کارلوس کی‌روش در مورد سطح آمادگی ملی‌پوشان شاغل در لیگ برتر ایـران گفت: من تا حدودی با خصوصیات کی‌روش آشنا استم، ولی فوتبال مملکتم را خیلی بیشتر از کی‌روش دوست دارم. در بازی‌های دوستانه تیم ملی کـه اخیراً برگزار شد، به خوبی دیدیم کـه فوتبالیستان شاغل در لیگ برتر ایـران دست‌کمی از لژیونرها ندارند. انها پا به پای دیگر فوتبالیستان جنگیدند و دویدند.
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایـران در ادامه افزود: استخوان بندی اصلی تیم ملی از فوتبالیستانی کـه در خارج از ایـران بازی می‌کـنند شکل می‌گیرد و فقط دو سه فوتبالیست لیگ برتری در ترکیب تیم ملی قرار می‌گیرند. در ضمن لیگ برتر ایـران هم شرایط خوبی دارد و شمـا می‌بینید کـه فوتبالیستان گاهی اوقات در فاصله پنج روز دو بازی انجام می‌دهند.
وی در ادامه ایـن گفت‌وگو خاطر نشان کرد: کی‌روش …

در نشست خبری بازی با بیلبائو/ زیدان: رونالدو توپ های طلای بیشتری خواهد برد

به نقل از سایت ورزش ۳ و به گزارش پارس در نشست خبری بازی با بیلبائو/ زیدان: رونالدو توپ های طلای بیشتری خواهد برد و رئال مادرید خود را برای بازی حساس شخصا شب برابر بیلبائو مهیا می کند و می داند کـه حق امتیاز از دست دادن ندارد.

شمـا پست در نشست خبری بازی با بیلبائو/ زیدان: رونالدو توپ های طلای بیشتری خواهد برد را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به ان به ما بگویید

منبع خبر
ورزش ۳

  • دسته‌بندی نشده
  • کاری کـه عربستان هم نمی‌توانست با فوتبال ما کند!


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *