خانه / دسته‌بندی نشده / رافینیا: می‌خواهم در این‌تر بمانم به همراه توضیحات

رافینیا: می‌خواهم در این‌تر بمانم به همراه توضیحات

رافینیا: می‌خواهم در این‌تر بمانم ، کوکـه: می‌خواهم در اتلتیکو بمانم ، خامس: می‌خواهم در بایرن مونیخ بمانم ، کودک آزار دیده کرجی: می‌خواهم زنده بمانم ، شفر: در اختیار من نیست بمانم یا بروم ، بایرن با رافینیا تمدید می‌کند .
خبرگزاری تسنیم: رافینیا از باشگاه این‌تر درخوهـست کرد کـه قرارداد قرضی او را به قطعی تبدیل کند.
رافینیا ماه ژانویه به عنوان بازیکن قرضی از بارسلونا به این‌تر پیوست و با این‌ تیم قراردادی بست کـه امکان تبدیل شدن به قطعی را دارد، البته به شرط آن‌کـه این‌تر تا پیش از ماه …

رافینیا: می‌خواهم در این‌تر بمانم

خبرگزاری تسنیم: رافینیا از باشگاه این‌تر درخوهـست کرد کـه قرارداد قرضی او را به قطعی تبدیل کند.

رافینیا ماه ژانویه به عنوان بازیکن قرضی از بارسلونا به این‌تر پیوست و با این‌ تیم قراردادی بست کـه امکان تبدیل شدن به قطعی را دارد، البته به شرط آن‌کـه این‌تر تا پیش از ماه جولای امسال حاضر شود ۳۵ میلیون یورو به بارسا بپردازد.

همـه چیز در مورد بازدید جام حذفی فینال نهایی ورزش ورزشگاه

رخ دادن چنین اتفاقی با توجه به محدودیت‌های مالی باشگاه این‌تر بسیار بعید به نظر می‌رسد به خصوص کـه نراتزوری تا روز سی‌ام ژوئن سال جاری بایـد تراز مالی‌اش را به سطح تعیین شده در قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا برساند.

رافینیا اما امیدوار هـست این‌تر او را از بارسلونا بخرد. او به سایت گلوبه‌اسپورته برزیل گفت: می‌دانم کـه من تصمیم گیرنده نیستم اما اگر نظر خودم را بپرسید می‌گویم کـه این‌جا در این‌تر احساس بسیار خوبی دارم. بارسلونا خانه من هـست و من همیشه نسبت به این‌ تیم احساس خاصی خواهم داشت اما این‌جا در این‌تر هم من دارم جوی فوق‌العاده را تجربه می‌کنم و هم‌تیمی‌های فوق‌العاده‌ای دارم. زندگـی‌ام در میلان هم رضایتبخش هـست.

جزییات مطلب بازدید و جام و حذفی و فینال و نهایی و ورزش و ورزشگاه را میخوانید .

رافینیا ادامه داد: من تنها چند ماه هـست کـه به این‌تر آمده‌ام اما جو این‌جا طوری هـست کـه انگار سال‌ها در این‌جا حضور داشته‌ام. به محض این‌کـه آمدم احساس خوبی داشتم و خیلی سریع با اعضای باشگاه ارتباط برقرار کردم. از خیلی‌ها به خصوص مائورو ایکاردی بایـد تشکر کنم. او را از زمانی کـه ۱۶ ساله بودم می‌شننام. او بود کـه مفهوم بازی کردن در این‌تر را برایم روشن و هماهنگ شدن با این‌ تیم را برایم آسان‌تر کرد. از باشگاه این‌تر متشکرم چون این‌ تیم بود کـه لذت بازی کردن و داشتن احساس یک فوتبالیست واقعی را به من داد. این‌تر از همان ابتدا به من اعتماد نشان داد و به همین دلیل واقعاً امیدوارم کـه بتوانم در این‌ تیم بمانم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره رافینیا: می‌خواهم در این‌تر بمانم

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توضیحات بیشتر در موردبازدید جام حذفی فینال نهایی ورزش ورزشگاه

بازدید نهایی از ورزشگاه فینال جام حذفی

ورزش سه: به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایـران، سازمان لیگ فوتبال ایـران، سعید فتاحی فردا( دوشنبه ) ۲۰ فروردین ۹۷ از ورزشگاه خرمشهر بازدید می‌کند تا وضعیت این‌ ورزشگاه را به دقت مورد ارزیابی قرار بدهد تا برگزاری فینال جام حذفی در خرمشهر تعیین تکلیف شود.فینال جام حذفی قرار هـست بین دو تیم هـستقلال تهران و خونه به خونه مازندران در اردیبهشت ماه برگزار شود.

  • دسته‌بندی نشده
  • رافینیا: می‌خواهم در این‌تر بمانم


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *