خانه / اخبار اجتماعی / بارش برف و باران در کشور ادامه می‌یابد

بارش برف و باران در کشور ادامه می‌یابد

بارش برف و باران در کشور ادامه می‌یابد ، بارش باران بهاری در ۱۸ استان کشور/تهران بارانی می‌شود ، بارش برف و باران در اغلب مناطق کشور/ آسمان پایتخت بارانی است + جدول ، بارش شدید باران و بارش پراکنده برف در محور‌های استان مرکزی ، علت کم شدن بارش باران و برف در ایران ، بارش باران بهاری در برخی استان‌ها .
خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش برف و باران تا روز چهارشنبه در کشور ادامه دارد.
مرتضی ضرابی اظهار داشت: امروز صبح در شهرهای کرج، فیروزکوه، کلاردشت،خدابنده، کیاسر و ارتفاعات چند استان شاهد بارش برف بودیم. امروز برای ارتفاعات مازندران، گلستان، خراسان شمالی،سمنان، تهران و البرز بارش برف پیش بینی می شود.
وی افزود: اردبیل شب گذشته با دمای منفی ۳ سردترین مرکز استان کشور بود. تهران هم در سردترین ساعت دمایش به ۴ درجه بالای صفر رسید.
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، امروز در ایلام،چهارمحال، لرستان، شمال خورستان، آذبایجان شرقی و غربی،کهگیلویه …

خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش برف و باران تا روز چهارشنبه در کشور ادامه دارد.

مرتضی ضرابی اظهار داشت: امروز صبح در شهرهای کرج، فیروزکوه، کلاردشت،خدابنده، کیاسر و ارتفاعات چند استان شاهد بارش برف بودیم. امروز برای ارتفاعات مازندران، گلستان، خراسان شمالی،سمنان، تهران و البرز بارش برف پیش بینی می شود.

همه چیز در مورد باران بارش برف کشور میزان

وی افزود: اردبیل شب گذشته با دمای منفی ۳ سردترین مرکز استان کشور بود. تهران هم در سردترین ساعت دمایش به ۴ درجه بالای صفر رسید.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، امروز در ایلام،چهارمحال، لرستان، شمال خورستان، آذبایجان شرقی و غربی،کهگیلویه و بویر احمد،اصفهان، اردبیل، مازندران، گیلان، سه استان خراسان،کرمانشاه، تهران، سمنان، مرکزی، همدان، قزوین و البرز بارش باران ادامه دارد.

جزییات مطلب باران و بارش و برف و کشور و میزان را میخوانید .

ضرابی با بیان اینکه بارش ها روز چهارشنبه کاهش می یابد، تاکید کرد: روز چهارشنبه تنها شاهد بارش در بخش های از اصفهان، یزد،کرمان، سیستان وبلوچستان، سمنان، خراسان رضوی و جنوبی هستیم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بارش برف و باران در کشور ادامه می‌یابد

وی ادامه داد: احتمالا روز جمعه سامانه بارشی دیگری از غرب کشور وارد شده و هسته بارشس ها در لرستان، ایلام و کرمانشاه است.

باران معابر بزرگراهی و ورودی تهران را قفل کرد

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک سنگین در معابر بزرگراهی و ورودی تهران خبر داد و گفت: معابر داخلی نیز به دلیل بارندگی، لغزندگی معابر و تردد بیشتر خودروهای شخصی ترافیکی پرحجم و روان را شاهد هستند.
سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در خصوص آخرین وضعیت ترافیک معابر داخلی، ورودی و بزرگراهی تهران با توجه به بارش باران اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در معابر بزرگراهی کلانشهر تهران با توجه به بارندگی، لغزندگی معابر و تردد بیشتر خودروهای شخصی سنگین و بدون مشکل گزارش شده است.

توضیحات بیشتر در موردباران بارش برف کشور میزان

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به معابر داخلی پرداخت وگفت: بارندگی و به تبع آن لغزندگی معابر، سرعت خودروها را پایین آورده و در معابر داخلی نیز تردد پرحجم و روان را شاهد هستیم.

سیاستگذاران براى کاهش آمار چاقى در کشور دست به کار شوند

این مقام ارشد راهور پایتخت با اعلام این مطلب که معابر ورودی به تهران نیز ترافیکی سنگین را دارا هستند، از آمادگی و حضور صد در صد ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی در سطح میادین، تقاطع‌ و معابر خبر داد وگفت: ماموران پلیس راهور برای تسهیل در تردد شهروندان و مدیریت ترافیک و جذب کامل بار ترافیکی صبح حضور فعال دارند.

شما مطلب بارش برف و باران در کشور ادامه می‌یابد را می خوانید .

برف و کولاک ۴ استان کشور را در نوردید

رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به وقوع برف، کولاک و سیل و آب‌گرفتگی در بسیاری از استان‌های کشور گفت:‌۲۲ دستگاه از مسیر سیلاب و ۱۰۸ خودروی گرفتار در برف رهاسازی شده است.

باران بارش برف کشور میزان

مرتضی سلیمی در ارتباط با وقوع برف و کولاک طی ۴۸ ساعت گذشته در کشور اظهار داشت: ۴ استان زنجان، قزوین، سمنان و مازندران در این مدت گرفتار برف و کولاک شده که ۱۰۸ دستگاه خودرو از برف رهاسازی و تعداد زیادی امدادرسانی شده‌اند.

وی با اشاره به وقوع سیل و آب‌گرفتگی طوفان از ۲۱۳ فروردین تا کنون گفت:‌۱۵ استان آذربایجان شرقی و غربی، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، رضوی، خوزستان، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمان، کرمانشاه، فارس، لرستان و یزد متأثر از این حادثه شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات با بیان اینکه ۱۴۸۰ نفر در این زمینه امدادرسانی شده‌اند گفت:‌۲۲ دستگاه خودرو از مسیر سیلاب رهاسازی و ۴۸ واحد مسکونی از آب تخلیه شده است.

سلیمی گفت: تعداد زیادی چادر، پتو، موکت، نایلون، والر، فانوس در میان حادثه‌دیدگان توزیع و عملیات امدادی در استان‌های ایلام، کهگیلویه و بویراحمد همچنان ادامه دارد.

این مطلب در مورد باران بارش برف کشور میزان می باشد .

ترافیک داریم؛ آبگرفتگی نداریم

کمک AFC به داور ایرانی باتوجه به بارش شدید برف!

به گفته مدیر کل خدمات شهری شهرداری تهران،ترافیک داریم اما آبگرفتگی آنچنانی نداشته ایم.

بارش برف و باران در کشور ادامه می‌یابد

عطایی با اشاره به بارندگی تهران گفت: از بعد از ظهر روز گذشته بارندگی شدت گرفت و تمامی نیروهای شهرداری در حالت آماده‌باش بودند.

وی با بیان اینکه مدیران ارشد در مرکز کنترل ترافیک نیز حضور یافتند،‌گفت: مشکل خاصی تا کنون وجود نداشته است.

باران, بارش, برف, کشور, میزان

مدیرکل خدمات شهرداری تهران افزود:‌ تقریبا محلی که خیلی آب‌گرفتگی آنچنانی داشته باشد گزارش نشده و ما هم ندیده‌ایم.

وی با بیان اینکه سرعت بارندگی زیاد است،‌گفت: ترافیک زیاد است ولی آب‌گرفتگی مشاهده نمی‌شود به جز موارد جزئی که در حال برطرف شدن است.

وی با بیان اینکه در چند نقطه مانند فتح و زیرگذر حسن‌آباد آب‌گرفتگی داشته‌ایم، گفت:‌این حادثه در ساعت ۴، ۵ صبح رخ داد که به علت عدم کشش چاه بوده است.

به گفته عطایی تاکنون مشکلی وجود نداشته و آب‌گرفتگی شدیدی مشاهده نشده است.

برف و باران در جاده‌های شمالی و غربی کشور

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس برف و باران در جاده‌های شمالی و غربی کشور و سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر تصاویر دوربین‌های پلیس و گزارش‌های همکاران ما حاکی از بارش برف در محور خوی چالدران در استان آذربایجان غربی و ارتفاعات کندوان هستیم.رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچنین بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی استان‌های قزوین، همدان، گیلان و غرب مازندران ادامه دارد.وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزولات جوی و بارش‌های اخیر لازم است تا رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند و به تجهیزات زمستانی در نقاط سردسیر و کوهستانی مجهز باشند.رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: در تعطیلات پایانی این هفته، محدودیت ترافیکی در محور کرج چالوس اعمال خواهد شد.انتهای پیام/

شما پست برف و باران در جاده‌های شمالی و غربی کشور …

بارش برف و باران در محورهای شمالی کشور

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس بارش برف و باران در محورهای شمالی کشور و خبرگزاری مهر سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی کشور اظهار کرد: در محور کیاسر به سمنان در استان مازندران شاهد بارش برف هستیم؛ ضمن اینکه شاهد بارش باران در اکثر محورهای استان های گلستان، گیلان و مازندران هستیم.در این اطلاعیه آمده است: همچنین در استان اردبیل محورهای اردبیل به آستارا و اردبیل به خلخال شاهد مه گرفتگی شدید به همراه کاهش دید هستیم. بنا بر این گزارش، در سایر محورهای اصلی کشور تردد به صورت روان برقرار است.

شما پست بارش برف و باران در محورهای شمالی کشور را مطالعه کردید لطفا نظر خود را رجع به آن به ما بگویید

منبع خبر
برترینها

ادامه بارش باران و برف در ۲۳ استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور گفت: طی دو روز آینده باران و برف در بخش‌هایی از ۲۳ استان کشور می‌بارد.
 
احد وظیفه در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: سامانه بارشی که در روزهای گذشته بخشهایی مختلف کشورمان را در برگرفته بود امروز نیز بخش‌هایی از نوار شرقی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و رفته رفته در اواخر وقت از کشور خارج می‌شود.
وی با بیان اینکه سامانه بارشی جدیدی ظهر امروز وارد کشور شده است، افزود: این سامانه بارشی جدید نیز امروز بخش‌هایی از غرب و شمال غرب را در برگفته که رفته رفته در اواخر وقت بخشهایی از مرکز و سواحل کشور هم تحت تاثیر این سامانه قرار می‌گیرد.
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: این سامانه بارشی در روز سه‌شنبه مرکز و شرق کشور را تحت تاثیر …

  • اخبار اجتماعی
  • بارش برف و باران در کشور ادامه می‌یابد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *