خانه / اخبار علم و فناوری / نکات مهم کاهش وزن | با ایـن عادت ها وزن ایده آل تان را داشته باشید به همراه توضیحات

نکات مهم کاهش وزن | با ایـن عادت ها وزن ایده آل تان را داشته باشید به همراه توضیحات

نکات مهم کاهش وزن | با ایـن عادت ها وزن ایده آل تان را داشته باشید ، ایـن ۵ نوشیدنی را میل کنید و کاهش وزن زیادی داشته باشید ، روزیاتو: عادت هایی کـه با ترک ان ها می توانید مسافرتی ارزان داشته باشید ، با رژیم کتوژنیک، تجربه موفقی در کاهش وزن داشته باشید ، قبل از خرید مبلمان به ایـن نکات توجه کنید تا برترین انتخاب را داشته باشید ، خواب آرام و راحت | ایـن نکات را رعایت کنید تا خوابی راحت داشته باشید .

نکات مهم کاهش وزن | با ایـن عادت ها وزن ایده آل تان را داشته باشیدبه ایـن مطلب امتیاز دهیدنکات مهم کاهش وزن : نکاتی برای کاهش وزن ایده آل چیست ؟ چگـونه به کاهش وزنمان سرعت ببخشیم ؟ در ایـنجا با مقاله ای درباره تناسب اندام ، نکاتی برای کاهش وزن و رسیدن به وزن متناسب در خدمت شمـا …

نکات مهم کاهش وزن | با ایـن عادت ها وزن ایده آل تان را داشته باشید

نکات مهم کاهش وزن | با ایـن عادت ها وزن ایده آل تان را داشته باشید

به ایـن مطلب امتیاز دهید

کسری بودجه امکان توسعه آموزش عالی را کاهش می دهد

کاهش وزن با ایـن ۱۰ عادت سالم شبانه

عادت های سالم در شب بدون ایـن کـه متوجه شوید به سادگی می توانند شمـا را در راه رسیدن به وزن ایده آلتان یاری دهند.عادت های سالم شبانه کـه باعث کاهش وزن می شودایـن نکته ثابت شده کـه ساعات شبانه برای کسانی کـه عادات غلط و ناسالم دارند، می تواند علتی برای افزایش وزن باشد.  درپیش گرفتن ۱۰ عادت سالم در ساعات شبانه، می تواند به کاهش وزن موثر در شمـا کمک کند:کاهش وزن با اجتناب از کافئیننوشیدنی ‌های حاوی کافئین کیفیت خواب را مختل می ‌کنند و کالری بالایی نیز دارند. همچنین نظم بیولوژیک را به هم می ‌زنند و باعث اضافه وزن می‌ شوند. نوشیدن یک لیوان شیر گرم یا آب مطمئنا احساس بهتری در پی خواهد داشت.کاهش وزن با دریافت خواب کافییکی از مهم ‌ترین علت‌ های اضافه وزن کم‌ خوابی اسـت زیرا بر متابولیسم بدن تاثیر می ‌گذارد و روند طبیعی ان را کاهش می‌ دهد. اگر …

۱۰ عادت ساده‌ی صبحگاهی برای موفقیت در کاهش وزن

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ برای از دست دادن چند کیلو وزن، اصلا لازم نیست کـه تمام برنامه‌ها و سبک زندگی‌مان را تغییر بدهیم. کافی اسـت در برنامه‌ صبحگاهی‌مان تغییراتی کوچک اما تأثیرگذار وارد کنیم.
صبحانه‌ای با میزان پروتئین بالا میل کنیدصبحانه مهم‌ترین وعده‌ی غذایی در طول شبانه‌روز اسـت. به‌خاطر ایـنکـه، انچه در وعده صبحانه می‌خورید، روند غذا خوردن را در تمام روز تنظیم می‌کند. مثلا صبحانه‌ای کـه میل می‌کنید، مشخص می‌کند تا رسیدن وعده ناهار احساس سیری خواهید داشت یا قبل از میان‌وعده صبحگاهی، گرسنه‌تان می‌شود.
خوردن صبحانه‌ای کـه در ان مواد پروتئینی زیادی وجود دارد، باعث می‌شود تا میل‌ و هوس‌تان به خوردن کاهش یابد و کاهش وزن پیدا کنید. مطالعه‌ای کـه روی ۲۰ دختر نوجوان صورت گرفت، نشان می‌داد خوردن صبحانه‌ای با میزان پروتئینی بالا، میل به خوردن بعد از هر وعده را نسبت به صبحانه‌ای با میزان پروتئین عادی کمتر می‌کند.مطالعه‌ای دیگر نیز حاکی از ان اسـت …

جریمه رانندگان گوشی باز با دوربین در اسـترالیا

وبسایت دیجی‌کالامگ – خشایار شاهسون: طرح جدید اسـترالیا باعث می‌شود تا با نصب دوربین‌های هوشمند، از تخلف افـراد حین رانندگی جلوگیری کند. رانندگان در صورت اسـتفاده از گوشی توسط ایـن دوربین‌ها بطور خودکار جریمه می‌شوند.
اسـترالیا قصد دارد دوربین‌های های‌تک جدیدی را نصب کند تا شهروندانی کـه حین رانندگی از گوشی اسـتفاده می‌کنند، بطور خودکار جریمه شوند.
اسـتفاده از گوشی حین رانندگی به عادت خیلیی از افـراد تبدیل شده اسـت. با آمدن برنامه‌های مسیریاب و داغ شدن مسنجر و شبکـه‌های اجتماعی، خیلی از رانندگان در ترافیک یا حتی خیابان‌ها از گوشی خود اسـتفاده می‌کنند. همین موضوع باعث می‌شود تا خطر تصادفات به شدت زیاد شود.
در همین راسـتا، اسـترالیا درصدد ان اسـت کـه با نصب دوربین‌های هوشمند جدید، رانندگان متخلف را شناسایی و به‌طور خودکار جریمه کند. ایـن اقدام می‌تواند باعث کاهش تخلف و درنتیجه، پایین آمدن آمار تصادفات شود. ایـن اقدام اسـترالیا از …

  • اخبار علم و فناوری
  • نکات مهم کاهش وزن | با ایـن عادت ها وزن ایده آل تان را داشته باشید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *