خانه / چهره های جهانی / ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان ، ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان +تصاویر ، ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان را بشناسید +تصاویر ، روحانی: همه باید مثل فوتبال ۵ ستاره شوند ، تسخیر فوتبال جهان توسط سه غول اسپانیایی ، سرنوشت عجیب نخستین جام جهان فوتبال .
مشرق نیوز: شاید عده‌ای ندانند تعداد زیادی از ستاره‌های دنیای فوتبال مسلمان هستند؛ ستاره‌هایی که برخی از آن‌ها زمین بازی را خودشان مشخص می‌کنند و اجازه نمی‌دهند چیزی عقاید آن‌ها را تحت شعاع قرار دهد.
 محمد صلاح این روزها به یکی از ستاره‌های مستطیل سبز تبدیل شده است تا حدی که او را با فوق‌ستاره هایی چون لیونل مسی و کریستین رونالدو مقایسه می‌کنند. عملکرد او در این فصل رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا آن چنان خیره کننده بود که حتی تعدادی از تماشاگران لیورپول چندی پیش در شعارهایی …

مشرق نیوز: شاید عده‌ای ندانند تعداد زیادی از ستاره‌های دنیای فوتبال مسلمان هستند؛ ستاره‌هایی که برخی از آن‌ها زمین بازی را خودشان مشخص می‌کنند و اجازه نمی‌دهند چیزی عقاید آن‌ها را تحت شعاع قرار دهد.

 محمد صلاح این روزها به یکی از ستاره‌های مستطیل سبز تبدیل شده است تا حدی که او را با فوق‌ستاره هایی چون لیونل مسی و کریستین رونالدو مقایسه می‌کنند. عملکرد او در این فصل رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و لیگ قهرمانان اروپا آن چنان خیره کننده بود که حتی تعدادی از تماشاگران لیورپول چندی پیش در شعارهایی عنوان کردند «اگر چند گل دیگر بزند، من هم مسلمان می شوم!». محبوبیت این فوتبالیست مسلمان در زادگاهش هم آن قدر زیاد است که در انتخابات دو هفته پیش مصر، بیش از یک میلیون بار نام محمد صلاح روی کاغذ رای گیری درج شد.

همه چیز در مورد جهان فوتبال

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

در کنار درخشش او در ماه‌های اخیر، دعا خواندن او پیش از بازی، خوشحالی‌ های مثال زدنی اش(سجده کردن) و قرآن خواندنش او را به صدر اخبار رسانه‌های مختلف به خصوص رسانه‌های کشورهای اسلامی رسانده است. اما او تنها ستاره مسلمان کنونی جهان فوتبال نیست چرا که بازیکنان سرشناس زیادی خصوصا در لیگ برتر جزیره توپ می‌زنند که اسلام را به عنوان دین خود انتخاب کرده‌اند. بمناسبت ایام بعثت حضرت محمد مصطفی به این چهره‌ها نگاهی خواهیم داشت.

جزییات مطلب جهان و فوتبال را میخوانید .

 منچستر یونایتد

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

هرچند که باید «عدنان یانوزای» بازیکن بلژیکی حال حاضر رئال سوسیه‌داد را اولین بازیکن مسلمان منچستر یونایتد قلمداد کرد اما «مروان فلینی» هموطن یانوزای و «پل پوگبا» ستاره فرانسوی که باسروصدای زیاد از یوونتوس ایتالیا به منچستر پیوست از مسلمانان این تیم به شمار می‌روند.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان


منچستر سیتی

توضیحات بیشتر در موردجهان فوتبال

«ایلکای گوندوغان» آلمانی و «یحیی توره» اهل ساحل عاج ۲ بازیکن مسلمان قهرمان احتمالی این فصل لیگ برتر جزیره هستند. البته سمیر نصری و باکاری سانیا نیز مسلمانانی بودند که در این فصل از جمع سیتیزن ها شدند.

سامان نریمان جهان فوتبالیست کشورمان ازدواج کرد! عکس

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

شما مطلب ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان را می خوانید .

گوندوگان و پیام تبریک عید رمضان

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

جهان فوتبال

یحیی توره


آرسنال

توپچی‌های لندنی طی سال های گذشته بازیکنان مسلمان زیادی از جمله آنلکا، آدبایور، دیابی و … به خود دیده‌اند اما در حال حاضر «مسعود اوزیل» آلمانی سرشناس‌ترین بازیکن مسلمان این باشگاه محسوب می‌شود.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

این مطلب در مورد جهان فوتبال می باشد .

در کنار اوزیل، هموطنش «شکودران مصطفی» مدافع این تیم، «گرانیت ژاکا» هافبک سوئیسی، «محمد الننی» بازیکن مصری هم در این تیم حضور دارند.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

اوزیل، مصطفی و ژاکا

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

جهان, فوتبال

محمد الننی


چلسی

سد محکم دفاعی چلسی و یکی از امیدهای تیم ملی فرانسه در فاز دفاعی قطعا «انگولو کانته» ستاره مسلمان این تیم است. او در کنار «کورت زوما» که به طور قرضی به استوک سیتی پیوسته از مسلمانان این تیم لندنی هستند.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

انگولو کانته


لیورپول

در کنار محمد صلاح، «سادیو مانه» مهاجم سنگالی و «امره جان» هافبک آلمانی که در موفقیت‌های این فصل لیورپول سهم بسزایی داشتند، از جمله مسلمانان باشگاه لیورپول به شمار می‌روند که طرفداران زیادی در آنفیلد پیدا کرده‌اند.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

مانه، صلاح و جان


رئال مادرید

«کریم بنزما» ستاره فرانسوی رئال مادرید یکی از معروف‌ترین مسلمانان دنیای ورزش است. تبریک اعیاد اسلامی و تصاویر تشرف بنزما به حج با استقبال کاربران شبکه های اجتماعی مسلمان روبرو شد.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان


بارسلونا

پس از آردا توران، اریک آبیدال، مونیر الحدادی و ابراهیم آفلای حالا ستاره خوش آتیه فرانسوی یعنی «عثمان دمبله» تنها بازیکن مسلمان بارسلونا به شمار می‌رود.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

آردا توران(سمت راست) آبیدال(تصویر بالا) و مونیر الحدادی(عکس پایین)

دمبله که امسال نتوانست به دلیل مصدومیت با خانواده اش به حج مشرف شود، از مسئولان باشگاه بارسلونا درخواست کرده در هتل محل اقامت این تیم یک آشپز آشنا به سبک آشپزی اسلامی استخدام کند.

فنلاند شادترین کشور جهان شد

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

عثمان دمبله


 یوونتوس

«میرالیم پیانیچ» ستاره بوسنیایی یووه و «سامی خدیرا»ی آلمانی و «مهدی بن عطیه» مراکشی که در جام جهانی مقابل ایران قرار خواهد گرفت، سه بازیکنی هستند که اسلام را به عنوان دین خود انتخاب کردند.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان


آ.اس رم

گلادیاتورها که این روزها پس از حذف بارسلونای مدعی، شگفتی‌ساز رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفتند، علاوه بر «ادین ژکو»ی بوسنیایی، «استفان کریم الشعراوی» ایتالیایی را به عنوان مسلمان در تیم خود دارند.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

البته می توان به این لیست بازیکنانی مانند فرانک ریبری فرانسوی بایرن مونیخ، نوری شاهین و هاکان چاکهان اوغلوی ترک تبار تیم‌های دورتموند آلمان و میلان ایتالیا، ریاض محرز الجزایری لستر انگلیس، حاتم بن عرفای پاری سن ژرمن فرانسه، شقیری ستاره سویسی استوک سیتی، موسی سیسوکوی تاتنهام و … را هم اضافه کرد.

ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان

ریبری، چاکهان اوغلو و ریاض محرز

جوان ترین و مسن ترین بازیکنان جام جهانی فوتبال چه کسانی بودن

تاکنون بازیکنان زیادی در جام جهانی بازی کرده اند،که با جوانترین و مسن ترین آنها آشنا می شویم.جوانترین و مسن ترین بازیکنان تاریخ جام جهانی چه کسانی هستند؟جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه درحالی ۲۴ خرداد با دیدار تیم های روسیه و عربستان سعودی برگزار می شود که تیم ملی کشورمان هم با هدایت کارلوس کی روش در این مسابقات حضور دارد و با تیم های مراکش، اسپانیا و پرتغال همگروه است و باید در نخستین گام با شاگردان رنار دیدار کند.در جام های جهانی، همیشه بازیکنان زیادی حضور داشته اند که بازی کردند و برخی اوقات سبب موفقیت تیم شان شدند و یا با یک اشتباه، حذف تیم شان را رقم زدند.در ادوار جام جهانی، نورمن وایت ساید، هافبک تیم‌ ملی ایرلند شمالی با ۱۷ سال و ۴۰ روز در جام جهانی ۱۹۸۲ مقابل  یوگسلاوی به میدان رفت تا جوان‌ترین بازیکن تاریخ این رقابت‌ها لقب بگیرد. وایت ساید در جام جهانی …

از جام جهانی فوتبال تا نقاشی کودکان زلزله زده

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس از جام جهانی فوتبال تا نقاشی کودکان زلزله زده و خبرآنلاین: گالری‌ها و نگارخانه‌های تهران پس از مدت‌ها انتظار، این جمعه شاهد افتتاح ۳۹ نمایشگاه با ارائه آثار متنوع هنرمندان تجسمی کشور هستند.اولین جمعه از دومین ماه زمستان برای علاقه‌مندان به هنر به یاد ماندنی خواهد بود زیرا که پس از چند هفته شاهد افتتاح بیش از ۳۹ نمایشگاه خواهند بود. تعدادی که در چند هفته اخیر به آرزویی تبدیل شده بود.در این هفته دوستداران این هنر هم ۵۳ فرصت برای گالری گردی در پایتخت و بازدید از نمایشگاه هایی که از هفته گذشته برپا شده‌اند دارند.تنوع گونه‌های هنری که در هفته های اخیر عنصر گمشده افتتاحیه‌ها به شمار می‌آمد، این هفته قابل قبول است و در نمایشگاه‌هایی که این جمعه افتتاح می شوند، هنرهای نقاشی، عکس، مولتی مدیا، مجسمه، خوشنویسی، …

دانلود Shoot Goal – World Cup Soccer 2.1.3 ؛ بازی جام

به گزارش دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ امروزه بازی های با موضوع فوتبال در میان مخاطبان طرافداران بسیاری پیدا کرده اند. این بازی ها به محبوبیت بسیار زیاد ورزش فوتبال، برای کاربران جذاب هستند. بازی Shoot Goal – World Cup Soccer نیز از این قبیل بازی ها است که توانسته با گیم پلی بسیار جذاب خودش گیمرهای بسیاری را به خود جذب کند.

ویژگی های بازی Shoot Goal – World Cup Soccer :شامل طیف عظیمی از چالش های مختلف
امکان دریافت بهترین و جدیدترین تجهیزات ورزشی
انجام آموزش های سخت در سالن ورزش و بهبود بخشیدن مهارت ها
گرافیک و صداگذاری شگفت انگیز
 

تصاویری از  محیط برنامه
 
 

 • دانلود و مشخصات فایل

        
حجم: ۲۵ مگابايت
نسخه: ۲٫۱٫۳
نوع فایل: apk برای آندرویداندروید مورد نیاز : ۲٫۲ و بالاتر
بارکد برای اندروید      
دانلود بارکد خوان اندروید و Ios

 

 
انتهای پیام/
دانلود بازی جام جهانی فوتبال

  • چهره های جهانی
  • ستاره‌های مسلمان فوتبال جهان


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *