خانه / فوتبال / واکنش رئیس PSG به جدایی امری و جذب توخل

واکنش رئیس PSG به جدایی امری و جذب توخل

واکنش رئیس PSG به جدایی امری و جذب توخل ، واکنش آلگری به جدایی از یوونتوس ، واکنش قوچان نژاد به جدایی استرپل از هیرنوین ، واکنش امری بعد از قهرمانی با PSG ، واکنش جالب امری به احتمال حضور نیمار در رئال ، واکنش هواداران بارسا به احتمال جدایی اینیستا .
ایسنا: به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن ‌در حساس ترین بازی هفته سی و سوم رقابت‌ های لیگ فرانسه از موناکو پذیرایی کرد و توانست با پیروزی پرگل در آن قهرمانی خود را قطعی کند.
خبرهای زیادی درباره پایان کار امری با تیم پاریسی به گوش می رسد و این باعث شد تا بعد از نهایی شدن قهرمانی این تیم از رئیس باشگاه این سوال پرسیده شود. ناصر الخلیفی در این باره، گفت‌: امری تا پایان فصل جاری با ما قرارداد دارد و او باید به کار خود تا پایان قراردادش …

ایسنا: به نقل از اکیپ، پاری ‌سن‌ ژرمن ‌در حساس ترین بازی هفته سی و سوم رقابت‌ های لیگ فرانسه از موناکو پذیرایی کرد و توانست با پیروزی پرگل در آن قهرمانی خود را قطعی کند.

خبرهای زیادی درباره پایان کار امری با تیم پاریسی به گوش می رسد و این باعث شد تا بعد از نهایی شدن قهرمانی این تیم از رئیس باشگاه این سوال پرسیده شود. ناصر الخلیفی در این باره، گفت‌: امری تا پایان فصل جاری با ما قرارداد دارد و او باید به کار خود تا پایان قراردادش ادامه‌ دهد.

همه چیز در مورد جدایی جذب رییس واکنش

رئیس باشگاه پاری ‌سن‌ ژرمن درباره این سوال که آیا با توماس توخل قرارداد امضا شده است، این گونه پاسخ داد: هرگاه با مربی قرارداد امضا کنیم آن را اعلام خواهیم کرد. تا در حال‌ حاضر هیچ کاری انجام نداده‌ایم. امری سرمربی ما است و خوشبختانه توانستیم با نتیجه‌ ۷ بر یک به پیروزی برسیم. امری تا پایان فصل قرارداد دارد و فکر کنم که جواب سوال شما را به خوبی دادم.

پاری ‌سن‌ ژرمن با پیروزی که برابر موناکو به دست آورد ۸۷ امتیازی شد و پنج هفته باقی‌ مانده به پایان لیگ فرانسه توانست با ۱۷ امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود قهرمانی اش را قطعی کند.

جزییات مطلب جدایی و جذب و رییس و واکنش را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره واکنش رئیس PSG به جدایی امری و جذب توخل

واکنش آلگری به جدایی از یوونتوس

ایسنا: به نقل از مدیاست، یوونتوس در هفته سی و دوم رقابت‌های سری A در ورزشگاه خانگی خود از سامپدوریا پذیرایی کرد.
یوونتوس از امتیاز میزبانی خود توانست به خوبی استفاده کند و با سه گل حریفش را شکست دهد تا جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی مستحکم‌تر کند.
یوونتوس با پیروزی که در این دیدار به دست آورد شش هفته باقی‌ مانده به پایان لیگ اختلافش را با ناپولی به شش امتیاز افزایش داد.
آلگری، سرمربی یوونتوس بعد از بازی، گفت‌: خوشحالم که در این دیدار هم توانستیم به پیروزی برسیم. هنوز تا قهرمانی راه زیادی باقی مانده است و باید به تلاش خود ادامه‌ داد.
او ادامه‌ داد: دیدار برابر سامپدوریا سخت بود چرا که تیم از لیگ قهرمانان اروپا حذف شده بود و بازیکنان از نظر روحی در وضعیت خوبی به سر نمی‌بردند اما خوشبختانه توانستیم این بازی سخت را با …

واکنش رییس سازمان سینمایی به اعتراض نجفی

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس واکنش رییس سازمان سینمایی به اعتراض نجفی و خبرگزاری مهر: احمد نجفی بازیگر و تهیه کننده سینما صبح امروز ۹ بهمن با حضور در سازمان سینمایی نسبت به عملکرد شورای صنفی نمایش دادخواهی کرده و خواستار پیگیری نسبت به عملکرد این شورا شد.وی با حضور در سازمان سینمایی و دادخواهی نسبت به عملکرد شورای صنفی نمایش با محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی دیدار و خواستار پیگیری نحوه عملکرد این شورا شد.در پی این دیدار، حیدریان با رییس شورای صنفی مذاکره و بر اهمیت فعالیت شورای صنفی تاکید کرد.در پی این اتفاق مطرح شد که جلوگیری از اجحاف در حقوق هر یک از طرفین (صاحبان فیلم و صاحبان سینماها) یک ضرورت است و در مورد اخیر مقرر شد یکی از اعضای مطلع صنف به عنوان مرضی الطرفین مطالبات احمد نجفی را دنبال …

واکنش نیمار به جدایی از پاری سن ژرمن

به نقل از سایت برترینها و به گزارش پارس واکنش نیمار به جدایی از پاری سن ژرمن و ایسنا: به نقل از اکیپ، نیمار در دیدار شب گذشته پاری سن ژرمن برابر مون پلیه ستاره تیمش بود. این بازیکن برزیلی دو گل به ثمر رساند تا بیشترین سهم را در پیروزی چهار بر صفر پاری سن ژرمن داشته باشد.در روزهای اخیر خبرهای زیادی درباره جدایی نیمار از پاری سن ژرمن و پیوستن او به رئال مادرید در تابستان به گوش رسیده است.این بازیکن برزیلی بعد از درخشش برابر مون پلیه گفت: نمی دانم چرا بعضی مدام از ناراحتی من در پاری سن ژرمن سخن به میان می‌آورند. سرمربی تیم من را به عنوان پنالتی زن اول انتخاب کرده و کاوانی هم مشکلی با چنین چیزی ندارد.او ادامه داد: من برای تاریخ سازی به پاری سن ژرمن آمده‌ام و دلیلی ندارد …

پیش بینی ترافیک سنگین در غرب پایتخت
  • فوتبال
  • واکنش رئیس PSG به جدایی امری و جذب توخل


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *