خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش عراق به خروج ترامپ از برجام به همراه توضیحات

واکنش عراق به خروج ترامپ از برجام به همراه توضیحات

واکنش عراق به خروج ترامپ از برجام ، واکنش عمان به خروج ترامپ از برجام ، واکنش ظریف به خروج احتمالی ترامپ از برجام ، به روزرسانی می‌شود -گزارش تسنیم| همـه واکنش‌ها به تصمیم ترامپ برای خروج از برجام؛ اروپا: در برجام می‌مانیم/خزانه‌داری آمریکا: تحریم‌ها ۹۰ روزه و ۱۸۰ روزه بازمی‌گردد ، سوریه خروج ترامپ از برجام را محکوم کرد ، ماموریت روحانی به ظریف پس از خروج ترامپ از برجام .
خبرگزاری مهر: به نقل از السومریه، وزارت خارجه عراق درباره تبعات خروج ترامپ از برجام و سوق داده شدن منطقه به سوی جنگ هشدار داد.
احمد محجوب سخنگوی وزارت خارجه عراق در واکنش به خروج ترامپ از برجام گفت: وزارت خارجه عراق با نگرانی عمیق تحولات اخیر و خطرناک به ویژه تصمیم …

واکنش عراق به خروج ترامپ از برجام

خبرگزاری مهر: به نقل از السومریه، وزارت خارجه عراق درباره تبعات خروج ترامپ از برجام و سوق داده شدن منطقه به سوی جنگ هشدار داد.

احمد محجوب سخنگوی وزارت خارجه عراق در واکنش به خروج ترامپ از برجام گفت: وزارت خارجه عراق با نگرانی عمیق تحولات اخیر و خطرناک به ویژه تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره خروج از توافق استه ای با ایـران دنبال می کند و ایـن تحولات در راستای افزایش بحرانی است که‌ احدی از ان نفعی نمی برد و فقط ویرانی و جنگ که‌ منطقه از ان رنج های خیلی کشیده است را به دنبال دارد.

همـه چیز در مورد برجام ترامپ خروج عراق واکنش

وی افزود: وزارت خارجه عراق از همـه طرفها می خواهد که‌ تمام تلاش خود را به منظور ممانعت از تبعات احتمالی به کار گیرند و انچه از نتایج مثبت در ایـن پرونده پیچیده رسیده اند حفظ کـنند به ویژه که‌ عراق از اول کشورهایی بود که‌ از امضای برجام و تاثیراتی که‌ بر صلح در خاورمیانه می گذارد، استقبال کرد.

محجوب تاکید کرد: عراق از موضع ۵ کشور دیگر در موضع میانه و پایبندی و عدم خروج از برجام استقبال می کند.

جزییات مطلب برجام و ترامپ و خروج و عراق و واکنش را میخوانید .

منابع
سایت برترینها

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره واکنش عراق به خروج ترامپ از برجام

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

واکنش ظریف به خروج احتمالی ترامپ از برجام


خبرگزاری ایرنا: وزیر امور خارجه ایـران در واکنش به خروج احتمالی ترامپ از برجام می گوید ما چندین گزینه آماده در اختیار داریم که‌ یکی از انها از سرگرفتن فعالیت های استه ای با سرعتی بسیار بیشتر خواهد بود.
 محمد جواد ظریف روز جمعه در گفت و گو با تلویزیون سی بی اس آمریکا افزود: ایـن گزینه ها آماده اجرا استند و ما زمانی که‌ مناسب باشد تصمیم می گیریم.
وی در پاسخ به ایـن سوال که‌ حتی با وجود مخالفت بقیه جهان، برنامه استه ای خود را از سر خواهید گرفت؟ اظهار کرد: بدیهی است که‌ بقیه دنیا نمی توانند از ما بخواهند به طور یکجانبه و یک طرفه به اجرای یک معامله فسخ شده ادامه دهیم.
وزیر امور خارجه همچنین با توجه به اظهارات اخیر مایک پمپئو وزیر خارجه پیشنهادی ترامپ گفت:اعتراف اخیر و دیرهنگام پمپئو در جلسه استماع کنگره، درایـن باره …

واکنش بهاره رهنما به تعداد شوهر و مدارک تحصیلیش

واکنش عمان به خروج ترامپ از برجام


خبرگزاری ایسنا: وزارت امور خارجه عمان اعلام کرد، تحولات خروج واشنگتن از توافق استه‌ای ایـران را دنبال می‌کنیم.
وزارت خارجه عمان در واکنش به خروج دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا از توافق استه‌ای ایـران در بیانیه‌ای اعلام کرد: سلطنت عمان تحولات تصمیم آمریکا برای خروج از توافق استه‌ای که‌ میان ایـران و ۱+۵ در سال ۲۰۱۵ امضا شد را دنبال می‌کند.
در ادامه ایـن بیانیه آمده است: عمان که‌ روابط خوب و دوستانه با آمریکا و ایـران دارد به پیگیری‌های خود ادامه خواهد داد و برای حفظ امنیت و ثبات در منطقه تلاش خواهد کرد.
وزارت خارجه عمان تاکید کرد: آمریکا و ایـران هر دو برای تحقق صلح و ثبات در منطقه تلاش می‌کـنند و گزینه جنگ به مصلحت هیچ طرفی نخواهد بود.
سلطنت عمان در پایان ایـن بیانیه تاکید کرده است که‌ ما از موضع پنج طرف دیگر برجام در پایبندی به ایـن توافق که‌ …

به روزرسانی می‌شود -گزارش تسنیم| همـه واکنش‌ها به تصمیم ترامپ


به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا دقایقی قبل خروج رسمی آمریکا از برجام را اعلام کرد.وی مدعی شد: توافق استه‌ای به ایـران اجازه داد تا غنی سازی اورانیوم را ادامه دهد و ایـن توافق فاجعه آمیز به نظام ایـران میلیون ها دلار اعطا کرد و به ایـران اجازه می‌دهد تا در آستانه دستیابی به سلاح استه‌ای قرار بگیرد.ترامپ ادعا کرد: امروز دلایل قاطعانه‌ای داریم که‌ وعده‌های ایـران درباره وقف غنی سازی اورانیوم دروغ بوده و اگر به ایـن توافق اجازه داده شود که‌ ادامه یابد مسابقه تسلیحات استه‌ای در خاورمیانه بوجود خواهد آمد و ایـن توافق فعالیت‌های ایـران برای بی ثبات کردن منطقه را متوقف نکرد و ایـن توافق نتوانست مانع از توسعه برنامه موشکی بالستیک ایـران شود.ایـن تصمیم ترامپ با واکنش‌هایی در سطح جهانی روبرو بوده است که‌ در ادامه انها را مطالعه می‌کنید:وزیر خزانه‌داری آمریکا: هدف ترامپ دستیابی به توافق جدید با ایـران استوزیر خزانه‌داری …

واکنش کاخ سفید به اظهارات ماکرون

روغن کانولا (کلزا) زعفرانی، نوآوری دیگری از لادن

به نقل از سایت مجال سلامت و به گزارش پارس روغن کانولا (کلزا) زعفرانی، نوآوری دیگری از لادن و

کشاورزی ایـران همسو با سلیقه مصرف کـننده
یکی از ادویه‌های محبوب ما ایـرانی‌ها زعفران است که‌ به خاطر عطر و طعم خاصش، در آشپزی ایـرانی قهرمان بی‌نظیری است.
روغن لادن به عنوان یکی از با سابقه‌ترین برندهای ایـرانی تولید کـننده محصولات غذاییدر صنعت روغن‌های مواد غذایی که‌ همواره پیشتاز در بازار روغن‌های مواد غذایی بوده، اکنون با نوآوری تازه‌ای روغن جدیدی را با نام« روغن مایع لادن طلایی حاوی عصاره زعفران» وارد بازار کرده است.
ایـن روغن محصولی کاملاً ایـرانی با عصاره‌ی واقعی زعفران است که‌ برای اولین بار متناسب با ذائقه و سلیقه‌ی مسافرته‌های ایـرانی توسط برند لادن با افتخار تولید شده است.
روغن مایع زعفرانی لادن طلایی یک محصول متفاوتبا عطر و طعم زعفران طبیعی است که‌ می‌تواند آسان‌تر از همیشه به آشپزی روزمره عطر و طعم زعفران بدهد. عصاره‌ طبیعی زعفران به کار …

  • دسته‌بندی نشده
  • واکنش عراق به خروج ترامپ از برجام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *