خانه / دسته‌بندی نشده / بیانیه حزب موتلفه درباره خروج آمریکا از برجام به همراه توضیحات

بیانیه حزب موتلفه درباره خروج آمریکا از برجام به همراه توضیحات

بیانیه حزب موتلفه درباره خروج آمریکا از برجام ، اطلاعیه بانک مرکزی درباره خروج آمریکا از برجام ، نامه نماین‌دگان به رهبری درباره خروج آمریکا از برجام ، واکنش فرهیختگان کشور درباره خروج آمریکا از برجام چه بود؟ ، هشدار اوپک به آمریکا درباره تبعات خروج از برجام ، واکنش فرهیختگان کشور درباره خروج آمریکا از برجام .
خبرگزاری ایسنا: حزب موتلفه اسلامی بدنبال تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر خروج ایالات متحده از توافقنامه برجام، طی بیانیه‌ای تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی معتقد هـست دل بستن به اروپا برای تداوم برجام یک توهم هـست.
متن این‌ بیانیه به شرح زیر هـست:
«مردم قهرمان ایـران!
سرانجام پس از دو سال بدعهدی و نقض

بیانیه حزب موتلفه درباره خروج آمریکا از برجام

خبرگزاری ایسنا: حزب موتلفه اسلامی بدنبال تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا مبنی بر خروج ایالات متحده از توافقنامه برجام، طی بیانیه‌ای تاکید کرد: حزب موتلفه اسلامی معتقد هـست دل بستن به اروپا برای تداوم برجام یک توهم هـست.

متن این‌ بیانیه به شرح زیر هـست:

همـه چیز در مورد آمریکا برجام برخی بی خوابی بیانیه حزب خروج درباره دلایل روز ساعت طول نوزادان

«مردم قهرمان ایـران!

سرانجام پس از دو سال بدعهدی و نقض پیمان از سوی آمریکا ترامپ در یک نمایش مضحک اعلام کرد؛ «آمریکا از برجام خارج شد و شدیدترین تحریم‌ها در انتظار ایـران هـست».

جزییات مطلب آمریکا و برجام و برخی و بی خوابی و بیانیه و حزب و خروج و درباره و دلایل و روز و ساعت و طول و نوزادان را میخوانید .

در فریب و نیرنگ آمریکایی‌ها همین بس که‌ از روز اول بعد از امضاء نه تنها به برجام عمل نکردند بلکه‌ بر حجم تحریم‌ها و مصادره اموال ایـران و اخلال در روابط اقتصادی و سیاسی جمهوری اسلامی ایـران با دیگر کشورها ظاهر شدند. آمریکا هیچگاه در برجام نبود که‌ امروز از برجام خارج شـود، نه ان زمانی که‌ تحریم‌هـای شکـننده به قول خودشان وضع کردند، نه زمان برجام و پسابرجام که‌ هیچ اتفاق جدیدی نیفتاد تا از ان رونمایی کـنند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بیانیه حزب موتلفه درباره خروج آمریکا از برجام

ملت و دولت ایـران با مقاومت وصف‌ناپذیر در برابر هر توطئه برجامی و غیربرجامی ایستاده و می‌ایستند.

امروز واژه «اجماع جهانی» و همراهی «جامعه جهانی» با سیهـستهـای تجاوزکارانه آمریکا از ادبیات بیانیه‌هـای کاخ سفید و وزارت خارجه حذف شده هـست. زیر پا گذاشتن یک پیمان بین‌المللی توسط ترامپ نشان می‌دهد آمریکا قرائت جدیدی از حقوق بین‌الملل دارد که‌ هیچ محفل علمی و جهانی ان را تأیید نمی‌کند. حتی متحدین او در اروپا از این‌که‌ با او همراهی کـنند فعلاً به صورت لفظی خودداری کرده‌اند.

مردم آگاه ایـران!

توضیحات بیشتر در موردآمریکا برجام برخی بی خوابی بیانیه حزب خروج درباره دلایل روز ساعت طول نوزادان

زیرساخت‌هـای اقتصادی ایـران، ظرفیت‌هـای عظیم خدادادی و نیز نیروهـای جوان و کارآزموده و مجرب و کارگران و کشاورزان و نیروی عظیم پای کار انقلاب اسلامی اجازه نمی‌دهند که‌ تحریم‌ها در کشور اثر تعیین کـننده داشته باشد. انقلاب اسلامی از اول تاکنون مورد تحریم اقتصادی بوده و تاکنون این‌ فشارها و تحریم‌ها اثرگذار نبوده هـست.

کشور روسیه: سیهـست ما همچنان حفظ برجام هـست

کار ترامپ نبرد روانی هـست، انها فکر می‌کـنند با ایجاد التهاب و ایجاد فضای یأس و ناامیدی و دو قطبی‌سازی‌هـای کاذب می‌توانند به توهمات خود در باره براندازی، جامه عمل بپوشانند. بوی کبابی که‌ منافقین به مشام ترامپ و بولتون رسانده‌اند خیالی بیش نیست. منافقین در عمیات مرصاد ان توهمات خودشان را تجربه کرده‌اند و علی‌القاعده بایـد از توهم بیرون آمده باشند.

شمـا مطلب بیانیه حزب موتلفه درباره خروج آمریکا از برجام را می خوانید .

ورود به مذاکرات هـسته‌ای از سوی ایـران از موضع قدرت بود نه ضعف؛ توان اقتصادی ایـران به گونه‌ای هـست که‌ نه تنها می‌تواند پاسخگوی ۸۰ میلیون ایـرانی باشد بلکه‌ آمادگی تداوم مبارزه با هـستکبار و هـستبداد جهانی را هم دارد.

پیروزی حزب الله در لبنان نشان داد ایـران نه تنها در مرزهـای جغرافیایی خود نیرومند و هـستوار ایستاده بلکه‌ در کلیه خطوط تماس با رژیم صهیونیستی با نشاط و زنده هـست. آمریکا بایـد بساط خود را از منطقه برچیند و بداند هزینه‌هـای هزار میلیاردی هم نمی‌تواند او را به عنوان یک متجاوز در منطقه نگه دارد.

آمریکا برجام برخی بی خوابی بیانیه حزب خروج درباره دلایل روز ساعت طول نوزادان

حزب موتلفه اسلامی در کنار ملت قهرمان ایـران و دولت جمهوری اسلامی در مسیر اتحاد ملی و انسجام اسلامی توطئه‌هـای آمریکا را محکوم می‌کند و آماده هـست با تصمیمات دولت در عبور از این‌ پیچ تاریخی همگرایی کامل داشته باشد.

حزب موتلفه اسلامی معتقد هـست دل بستن به اروپا برای تداوم برجام یک توهم هـست. اروپا منافع مناسبات خود با آمریکا را رها نمی‌کند. ما همان پاسخی که‌ به آمریکا دادیم بایـد به اروپا هم بدهیم. مگر این‌که‌ شرایط خارج از برجامی که‌ هر زمان جاری کرده‌اند را تکرار نکـنند و درک کـنند که‌ ما راجع به هیج موضوعی که‌ مرتبط با امنیت ملی خودمان باشد با هیچکس مذاکره‌ای نکرده‌ایم و نخواهیم کرد. ما چگونگی دفاع از خودمان را خودمان تصمیم می‌گیریم و اجرا می‌کنیم.»

عراقچی: خروج آمریکایی‌ها از برجام جدی هـست + توییت یک مقام آمریکایی

منابع
سایت برترینها

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

این‌ مطلب در مورد آمریکا برجام برخی بی خوابی بیانیه حزب خروج درباره دلایل روز ساعت طول نوزادان می باشد .

هشدار لاوروف درباره عواقب خروج آمریکا از برجام


خبرگزاری ایرنا: «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه کشور روسیه درباره عواقب خروج آمریکا از برجام هشدار داد و گفت که‌ در صورت عملی شدن این‌ امر، جهان یکی از مهم ترین اسناد منع گسترش تسلیحات هـسته ای را از دست خواهد داد.
خبرگزاری ریانووستی به نقل از لاوروف توضیح داد: اگر دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که‌ بارها اعلام کرده هـست از توافق هـسته ای با ایـران خارج می شـود، این‌ اقدام را انجام دهد، کل جامعه بین الملل آسیب می بیند.
وزیر امور خارجه کشور روسیه در ادامه به ادعای اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اشاره کرد و گفت: این‌ اسناد احتمالا قبلا توسط آژانس بین المللی انرژی اتمی بررسی شده هـست.
به گزارش تاس، لاوروف امروز در نشست خبری در شهر سوچی با بیان این‌ مطلب اظهار داشت: بر اساس گفته هـای متخصصانی که‌ در تهیه توافق هـسته ای با ایـران موسوم به «برجام» …

نامه نماین‌دگان به رهبری درباره خروج آمریکا از برجام

خبرگزاری فارس: جمعی از نماین‌دگان مجلس شورای اسلامی درباره خروج آمریکا از برجام نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب ارسال کردند.
متن نامه به شرح زیر هـست:
پذیرش برجام توسط ملت ایـران اهداف مهمی را دنبال می‌کرد که‌ رفع تحریم ها و گشایش در اقتصاد کشور جزء مهمترین انههـست.
متأسفانه ،​علی رغم پایبندی اکید جمهوری اسلامی ایـران به مفاد برجام ،​ طرف مقابل و بخصوص دولت پیمان شکن ایالات متحد آمریکا از ابتدای انعقاد این‌ معاهده مهم ، همـه تلاش خود را برای محروم کردن ملت ایـران از دستاوردهـای برجام به کار بسته و این‌ک خروج آمریکا از برجام را مطرح کرده هـست.
ما نماین‌دگان مجلس شورای اسلامی به عنوان فرزندان و سربازان حضرت عالی با گرایش هـای مختلف سیاسی ، ضمن بیعت مجدد با ان رهبر بزرگوار و اظهار بی‌اعتمادی کامل به دولت عهدشکن آمریکا صریحاً اعلام می کنیم که‌ تحت هیچ شرایطی به دشمنان …

۱۰ نکته فرمانده کل ارتش درباره شهید مهدی باکری

یادداشت «آشنا» درباره خروج آمریکا از برجام


خبرگزاری ایسنا: حسام‌الدین آشنا مشاور رئیس‌جمهوری طی یادداشتی به ارائه تحلیلی درباره اعلام خروج آمریکا از برجام پرداخت.
متن کامل این‌ یادداشت به شرح زیر هـست:
رژیم ترامپ امروز بایـد به خاطر بی صداقتی، ریاکاری و بدطینتی و وضع تحریم‌هـای جدید، منع شرکت‌هـای تجاری از سرمایه گذاری در ایـران و آرزوی بی ثباتی و مشقت برای مردم ایـران، شرمسار باشد. این‌ رژیم یاغی و شرور که‌ امروز با تهدید به خروج از برجام، امنیت و صلح را به خطر می‌اندازد و حقوق بین‌الملل را به سخره می‌گیرد، همان دولتی هـست که‌ پیش از این‌ با خروج از معاهده پاریس، خصومت حیرت آورش را با تلاش جمعی برای محیط زیست انسانی و با خروج از یونسکو دشمنی خود را با حرهـست و شکوفایی فرهنگ هم نشان داده هـست. آقای ترامپ دشمن هر گونه چندجانبه گرایی هـست و برای جهانیان چهره‌ای صلح ستیز و زیست …

بی خوابی نوزادان در شب، دلایل عمده

برخی از نوزادان در طول روز حداقل ۸ ساعت و برخی دیگر حدود ۱۸ تا ۲۰ ساعت شبانه روز را خواب هـستند. ولی این‌ بدین معنی نیست که‌ نوزاد حدود ۱۸ ساعت می‌خوابد، در واقع خواب نوزاد بصورت منطقع هـست و در این‌ مدت زمان، چندین بار از خواب بیدار می‌شـود و دوباره به خواب می‌رود. به طور معمول میزان خواب کودک، در طول روز حدود ۳ تا ۴ ساعت به صورت کاملا عمیق هـست. نوزادانی که‌ تازه متولد شده‌اند اغلب شب‌ها بیدار و روز‌ها خواب هـستند. به این‌ دلیل هـست که‌ اکثر والدین نسبت به بی خوابی نوزادان شکایت می‌کـنند. اما در واقع نوزادان خوابی خوب و کامل دارند.از انجا که‌ سیستم بدن آدمها با یکدیگر کاملا متفاوت هـست، میزان خواب نوزادان نیز با یکدیگر تفاوت دارد. برخی نوزادان، کم خواب و برخی دیگر پر خواب هـستند و مقدار خواب ان‌ها بدنشان را شارژ می‌کند. به طور کلی نوزادان …

  • دسته‌بندی نشده
  • بیانیه حزب موتلفه درباره خروج آمریکا از برجام


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *