خانه / فوتبال / زمزمه بازگشت آقای گل به پرسپولیس به همراه توضیحات

زمزمه بازگشت آقای گل به پرسپولیس به همراه توضیحات

زمزمه بازگشت آقای گل به پرسپولیس ، برانکو روی آقای گل پرسپولیس ریسک نمی‌کند ، برانکو خواهان بازگشت هافبک ایـن تیم به پرسپولیس ، واکنش رامین رضاییان به بازگشت به پرسپولیس ، چالش جدید عالیشاه برای بازگشت به پرسپولیس ، بازگشت مترجم جنجالی پرسپولیس .
خبرآن‌لایـن: مهدی طارمی کـه بعد از محرومیت چهار ماهه اش راهی قطر شد و به تیم الغرافه پیوست، به نظر قرار نیست کـه فصل بعد را هم در ایـن تیم قطری سپری کند و شنیده می شـود مسئولان الغرافه در رهـستای جذب دو فوتبالیست برزیلی قصد ندارند طارمی را در تیم …

زمزمه بازگشت آقای گل به پرسپولیس

خبرآن‌لایـن: مهدی طارمی کـه بعد از محرومیت چهار ماهه اش راهی قطر شد و به تیم الغرافه پیوست، به نظر قرار نیست کـه فصل بعد را هم در ایـن تیم قطری سپری کند و شنیده می شـود مسئولان الغرافه در رهـستای جذب دو فوتبالیست برزیلی قصد ندارند طارمی را در تیم خود نگه دارند. از طرفی زمزمه شده مهدی طارمی کـه هنوز هم نام پرسپولیس در بایو ایـنستاگرام آن‌ دیده می شـود، بعید نیست دوباره به جمع قرمزها برگردد. البته کـه پرسپولیس فعلا از نقل و انتقالات محروم و امیدوار هـست ایـن محرومیت بخشیده شـود. ضمن ایـنکـه راه دوم قرمزها در حال حاضر برای جذب فوتبالیست ایـن هـست کـه فوتبالیست مورد نظر نیم فصل بیرون باشد و بعد از پایان محرومیت به تیم اضافه شـود.

منابع
سایت برترینها

همـه چیز در مورد بازگشت پرسپولیس فروردین گل

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

جزییات مطلب بازگشت و پرسپولیس و فروردین و گل را میخوانید .

وقتی خدا، پرسپولیس را دوست داشت


ورزش سه: پرسپولیس با گل به خودی مرتضی پورعلی گنجی موفق شد با برتری یک بر صفر مقابل السد ضمن کسب عنوان اولی در گروه C انتقام شکست سه بر یک در بازی رفت را از نمایـنده قطر گرفت. پرسپولیسی ها در بازی رفت با درخشش بغداد بونجاح شکست تلخی را تجربه کردند اما آن‌ها در بازی برگشت خوش شانس نیز بودند.
السد بعد از باخت نیمه اول، ۴۵ دقیقه دوم را با حملات دامنه دار و فشار مضاعفی شروع کردند و فرصت های خیلی را روی دروازه علیرضا بیرانوند ایجاد کردند. انصافاً پرسپولیسی در چند صحنه خوش شانس بودند کـه مهاجمان السد موفق به گلزنی نشدند. اوج ایـن خوش شانسی به فرصت طلایی السد باز می گردد کـه بونجاح آن‌ را از دست داد. ایـن فوتبالیست الجزایری با حرکات تکنیکی خود مدافعان پرسپولیس را یکی پس از دیگری از پیش رو …

گل جنجالی کـه قهرمان جهان را تعیین کرد

اختلاف ۷۰۰ میلیونی پرسپولیس با زننده گل قهرمانی!


خبرآن‌لایـن: وحید امیری یاری کلیدی در پرسپولیس هـست کـه در دو قهرمانی اخیر ایـن تیم نقشی حیاتی داشته. او همین نقش را هم در انتقال بازی ، با دوندگی بالا دقیقا در تیم کارلوس کی روش بازی می کند.
امیری یکی از آن‌هایی هـست کـه برانکو برای قهرمانی سوم روی او حساب ویژه ای باز کرده اما او برای ماندن در ایـن تیم با چالش اختلاف قیمت مواجه هـست. روزنامه خبرورزشی از اختلاف ۷۰۰ میلیونی میان پیشنهادهای پرسپولیس و امیری به یکدیگر خبر داده هـست. امیری یکی از آن‌هایی بود کـه در ایـن فصل های حضورش هم از پرداخت های خارج از سقف قرارداد حسین هدایتی برای جذبش هـستفاده شده بوده هـست!
ایـن چیزی بود کـه خود هدایتی در برنامه ۹۰ به آن‌ اشاره داشت.

عباس‌زاده: آرزویم بازگشت به پرسپولیس هـست


ورزش سه: محمد عباس‌زاده مهاجم و گلزن محبوب قائمشهری‌ها با صدایی گرفته پاسخ پرسشات ما در مورد صحبت تبانی در بازی پایانی‌شان مقابل راه‌آهن، صعود نساجی و دیگر را داد. او کـه بعد از مدت‌ها به آرزوی دیرینه‌اش دست پیدا کرده بود از ایـنکـه قول‌هایش را عملی کرده احساس رضایت دارد و می‌گوید فصل آینده به فکر آقای گلی در لیگ‌برتر هـست.
گفت‌وگوی ما با محمد عباس‌زاده را در زیر بخوانید:
اول از همـه آقای دایی متشکرم
پیش از هر صحبتی از آقای دایی تشکر می‌کنم کـه اجازه داد به تیم شهرم بازگردم تا بتوانیم در سخت‌ترین شرایط کنار تیم نساجی باشم و کمک کنم تا ایـن تیم را به آرزوی دیرینه‌اش برسانم.
ایـن تهمت‌های نابجا به ما نمی‌چسبد
می‌گویند تبانی شده، پول به راه‌آهنی‌ها پرداخت شده و از ایـن دست حرف‌ها می‌خواهم بدانم تیمی کـه در مقابل سایر رقبا ۵، ۶ یا بیشتر از …

سریال ادامه‌دار شوخی‌های شجاع و ایگور

آماده‌ترین سرخپوش؛ فروردین به نام امیری

وبسایت نود: پرسپولیس در نیمه دوم فروردین ۳ بازی در لیگ برتر و آسیا انجام داد و ۷ امتیاز به دست آورد. نقش وحید امیری در ایـن امتیازگیری‌ها قابل توجه بوده هـست.
 وحید امیری آماده‎ترین روزهای خود را می‌گذراند. بعد از درخشش در دو دیدار لیگ برتر برابر پدیده و پارس جم، امیری برابر السد هم مهمترین مهره پرسپولیس بود. وینگر رهـست سرخپوشان با ۵۶ پاس، بیشترین پاس را در بین فوتبالیستان سرخپوش به ثبت رساند و با حدود ۸۸ درصد پاس سالم بعد از صادق محرمی(۹۲درصد) دقیق‌ترین فوتبالیست پرسپولیس هم بود. امیری طرح‌ریز حملات سرخپوشان از سمت رهـست بود و نقش پررنگی در بازی تیم و خوهـسته‌های برانکو داشت. نزدیک به ۶۰ درصد حملات پرسپولیس از سمت رهـست و با حضور امیری و محرمی انجام شد. امیری بیشترین پاس‌های خود در ایـن بازی را هم به محرمی و نعمتی داد و …

  • فوتبال
  • زمزمه بازگشت آقای گل به پرسپولیس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *