خانه / اخبار اجتماعی / بارش برف و باران در چند محور مواصلاتی کشور

بارش برف و باران در چند محور مواصلاتی کشور

بارش برف و باران در چند محور مواصلاتی کشور ، بارش شدید باران و بارش پراکنده برف در محور‌های استان مرکزی ، ۷ محور مواصلاتی کشور مسدود است ، بارش برف و باران در کشور ادامه می‌یابد ، بارش باران بهاری در ۱۸ استان کشور/تهران بارانی می‌شود ، ترافیک سنگین در ۱۰ محور مواصلاتی کشور .
خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به تشریح وضعیت جوی و ترافیکی کشور پرداخت و از بارش برف و باران در برخی از محورها خبر داد و گفت: تردد در بعضی از محورها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.
سرهنگ نادر رحمانی با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور، از بارش برف در اکثر محورهای استان‌های البرز، خراسان شمالی و سمنان خبر داد و افزود: بارش برف در محورهای درگز – قوچان، در استان خراسان رضوی، آزاد شهر – شاهرود در استان گلستان، محورهای لاریجان، ولی آباد، فیروزکوه و کیاسر …

خبرگزاری ایسنا: رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به تشریح وضعیت جوی و ترافیکی کشور پرداخت و از بارش برف و باران در برخی از محورها خبر داد و گفت: تردد در بعضی از محورها با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است.

سرهنگ نادر رحمانی با تشریح آخرین وضعیت راه‌های کشور، از بارش برف در اکثر محورهای استان‌های البرز، خراسان شمالی و سمنان خبر داد و افزود: بارش برف در محورهای درگز – قوچان، در استان خراسان رضوی، آزاد شهر – شاهرود در استان گلستان، محورهای لاریجان، ولی آباد، فیروزکوه و کیاسر به سمنان در استان مازندران و همچنین محور صفادشت – شهریار در استان تهران مشاهده می‌شود.

همه چیز در مورد باران بارش برف کشور محور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به محورهایی که در آنها بارش باران وجود دارد اشاره کرد و گفت:‌ اکثر محورهای استان‌های خراسان جنوبی، خوزستان، گلستان، مازندران، گیلان، غرب تهران بزرگ، شرق تهران، اصفهان و قم بارش باران مشاهده می‌شود. همچنین بارندگی در محور چناران – مشهد در استان خراسان رضوی و همدان – تهران در استان همدان نیز دیده می‌شود.

وی همچنین تاکید کرد: به دلیل شرایط جوی تردد در محورهای کندوان و طالقان در استان البرز و همچنین زنجان- طارم و تهم –چورزق در استان زنجان تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

جزییات مطلب باران و بارش و برف و کشور و محور را میخوانید .

سرهنگ رحمانی با تشریح وضعیت ترافیکی نیز گفت: در حال حاضر در باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزاد راه تهران – کرج از پل فردیس تا گرمدره ترافیک ادامه دارد و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

انتقاد محسن رضایی از روند خدمت رسانی به مردم در برف سنگین

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بارش برف و باران در چند محور مواصلاتی کشور

برف و باران در جاده‌های شمالی و غربی کشور

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس برف و باران در جاده‌های شمالی و غربی کشور و سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور اظهار کرد: در حال حاضر تصاویر دوربین‌های پلیس و گزارش‌های همکاران ما حاکی از بارش برف در محور خوی چالدران در استان آذربایجان غربی و ارتفاعات کندوان هستیم.رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: همچنین بارش باران در اکثر محورهای مواصلاتی استان‌های قزوین، همدان، گیلان و غرب مازندران ادامه دارد.وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزولات جوی و بارش‌های اخیر لازم است تا رانندگان با سرعت مطمئنه حرکت کنند و به تجهیزات زمستانی در نقاط سردسیر و کوهستانی مجهز باشند.رحمانی در پایان خاطرنشان کرد: در تعطیلات پایانی این هفته، محدودیت ترافیکی در محور کرج چالوس اعمال خواهد شد.انتهای پیام/

شما پست برف و باران در جاده‌های شمالی و غربی کشور …

بارش برف و باران در کشور ادامه می‌یابد

خبرگزاری میزان: کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش برف و باران تا روز چهارشنبه در کشور ادامه دارد.
مرتضی ضرابی اظهار داشت: امروز صبح در شهرهای کرج، فیروزکوه، کلاردشت،خدابنده، کیاسر و ارتفاعات چند استان شاهد بارش برف بودیم. امروز برای ارتفاعات مازندران، گلستان، خراسان شمالی،سمنان، تهران و البرز بارش برف پیش بینی می شود.
وی افزود: اردبیل شب گذشته با دمای منفی ۳ سردترین مرکز استان کشور بود. تهران هم در سردترین ساعت دمایش به ۴ درجه بالای صفر رسید.
به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، امروز در ایلام،چهارمحال، لرستان، شمال خورستان، آذبایجان شرقی و غربی،کهگیلویه و بویر احمد،اصفهان، اردبیل، مازندران، گیلان، سه استان خراسان،کرمانشاه، تهران، سمنان، مرکزی، همدان، قزوین و البرز بارش باران ادامه دارد.
ضرابی با بیان اینکه بارش ها روز چهارشنبه کاهش می یابد، تاکید کرد: روز چهارشنبه تنها شاهد بارش در بخش های از اصفهان، یزد،کرمان، سیستان وبلوچستان، سمنان، خراسان رضوی و جنوبی …

بارش برف و باران در محورهای شمالی کشور/مه شدید در اردبیل و آ

به نقل از سایت خبرگزاری مهر و به گزارش پارس بارش برف و باران در محورهای شمالی کشور/مه شدید در اردبیل و آستارا و …

  • اخبار اجتماعی
  • بارش برف و باران در چند محور مواصلاتی کشور


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *