خانه / دسته‌بندی نشده / توصیه مشاوران املاک به خریداران مسکن به همراه توضیحات

توصیه مشاوران املاک به خریداران مسکن به همراه توضیحات

توصیه مشاوران املاک به خریداران مسکن ، توصیه هـای سفیر ایـران به خریداران ملک در گرجستان ، مشاوران املاک؛ تضاد منافع متعاملین، ارجحیت منافع شخصی ، ۴۸ توصیه طلایی برای خرید مسکن ، نائب‌رئیس اتحادیه املاک: حباب قیمت مسکن تیر ۹۷ می‎ترکد ، خریداران آسیایی نفت ایـران به دنبال یافتن تامین کنندگان جایگزین .
دنیای اقتصاد: مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران به گروهی از متقاضیان خرید مسکن کـه به نوعی برای انجام معامله خود دچار تردید شده‌اند توصیه می‌کنند به جو روانی ایجاد شده در بازار توجه نکنند و مطابق با برنامه‌ریزی‌هـای انجام داده، وارد بازار شده و معامله خود را انجام دهند.
به …

توصیه مشاوران املاک به خریداران مسکن

دنیای اقتصاد: مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران به گروهی از متقاضیان خرید مسکن کـه به نوعی برای انجام معامله خود دچار تردید شده‌اند توصیه می‌کنند به جو روانی ایجاد شده در بازار توجه نکنند و مطابق با برنامه‌ریزی‌هـای انجام داده، وارد بازار شده و معامله خود را انجام دهند.

به دنبال نااطمینانی‌هـای به وجود آمده ناشی از برخی تحولات سیاسی، گروهی از متقاضیان استفادهی حاضر در بازار کـه قصد انجام معامله و خرید ملک داشتند، دچار سردرگمی و تردید شده و بر سردوراهی برای معامله کردن یا نکردن مسکن قرار گرفتند. با این‌ حال، مشاوران املاک مناطق مختلف شهر تهران به این‌ گروه از متقاضیان بالقوه بازار مسکن کـه تردید کرده و جریان جست‌وجوی ملکی خود را متوقف کرده‌اند پیشنهاد می‌کنند با توجه به موقعیت مناسب کنونی در بازار مسکن برای انجام معامله تردید نکنند.

همه چیز در مورد اثر توصیه خریداران خواهر ضربات قتل مسکن

به گفته انها در حال حاضر کـه بازار مسکن روی ریل تدریجی رونق قرار گرفته و با توجه به تنوع سبد تسهیلاتی کـه برای خرید مسکن وجود دارد متقاضیان استفادهی در بازار به‌ویژه متقاضیان خانه‌اولی می‌توانند به خرید مسکن اقدام کنند. هم‌اکنون دو نوع تسهیلات خرید مسکن از سوی بانک عامل بخش مسکن برای متقاضیان در نظر گرفته شده اسـت. نوع اول تسهیلات ارزان‌قیمت صندوق پس‌انداز مسکن یکم اسـت کـه برای متقاضیان خانه‌اولی در نظر گرفته شده اسـت. نرخ سود این‌ تسهیلات در محدوده بافت فرسوده شهری معادل ۶ درصد و برای سایر نقاط شهری معادل ۸ درصد در نظر گرفته شده اسـت. علاوه‌بر این‌، تسهیلات اوراق خرید مسکن نیز با نرخ سود ۵/ ۱۷ درصد و دوره بازپرداخت ۱۲ ساله نیز به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

قیمت مسکن در بازار افزایش می یابد؟!

توصیه مشاوران املاک به خریداران مسکن

جزییات مطلب اثر و توصیه و خریداران و خواهر و ضربات و قتل و مسکن را میخوانید .

منابع
سایت برترینها

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره توصیه مشاوران املاک به خریداران مسکن

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

توصیه به فروشندگان مسکن

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس توصیه به فروشندگان مسکن و انتشار این‌ آمار در ماه اخیر سبب شده تا برخی از فروشندگان و سازندگان بازار تصور کنند کـه قرار اسـت بازار مسکن به سبک و سیاق دوره‌هـای گذشته شکلی از رونق با جهش قیمت‌ها را تجربه کند.
به گزارش دنیای اقتصاد، تازه‌ترین آمار از تحولات بازار مسکن نشان می‌دهد حوزه خرید و فروش ساختمان در پایتخت آماده خروج کامل از رکود اسـت.
این‌ موضوع از سوی کارشناسان و تحلیلگران حوزه مسکن نیز تایید می‌شـود. انتشار این‌ آمار در ماه اخیر سبب شده تا برخی از فروشندگان و سازندگان بازار تصور کنند کـه قرار اسـت بازار مسکن به سبک و سیاق دوره‌هـای گذشته شکلی از رونق با جهش قیمت‌ها را تجربه کند. به همین علت نیز قیمت‌هـای پیشنهادی خود را به شکل نامتعارف و متفاوت از میانگین قیمت هر مترمربع در منطقه افزایش داده‌اند.
بر همین مبنا نیز …

۲ خبر خوش برای خریداران مسکن در سال ۹۷


به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، محمدحسن مرادی اظهار کرد: امسال تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله همچنان می تواند مورد اسـتفاده خریداران مسکن قرار گیرد و این‌ تسهیلات همزمان با وامخرید مسکن قابل دریافت اسـت.وی با بیان این‌‌کـه اگر متقاضی خرید مسکن از هر کدام از تسهیلات بانک مسکن شامل تسهیلات اوراق مسکن یا تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم اسـتفاده کرده باشد می تواند به صورت همزمان تسهیلات جعاله مسکن را نیز دریافت کند، افزود: هر دو تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم و اوراق مسکن به دو صورت انفرادی و زوجین در اختیار متقاضیان قرار می دهد.وی ادامه داد: علاوه بر تسهیلات جعاله مسکن، پرداخت تسهیلات بدون سپرده مکمل تسهیلات خرید مسکن نیز در سال ۹۷ از سوی بانک مسکن ادامه پیدا خواهد کرد.مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن یادآور شد: سال گذشته متقاضیان دریافت تسهیلات اوراق مسکن به صورت انفرادی علاوه بر دریافت مبلغ ۶۰ میلیون …

توصیه حمزه بن لادن در مورد حمله ایـران به مکـه!

معضل خریداران مسکن در فروردین ماه


دنیای اقتصاد: کمبود فایل در بازار مسکن فروردین ماه مهم‌ترین معضل پیش روی خریداران قطعی مسکن اسـت کـه با گذشت دو هفته از تعطیلات نوروز، هنوز مساله‌ساز اسـت.
 بررسی موتورهـای جست‌وجوی معتبر ملکی نشان می‌دهد از حجم فایل‌هـای موجود در بازار مسکن فروردین به شدت کاسـته شده اسـت. این‌ وضعیت البته هر سال در فروردین ماه رخ می‌دهد اما امسال تحت تاثیر نوسان قیمتی بهمن و اسفند، کمبود فایل از دو ماه پیش از نوروز شروع شد و در شروع بهار به اوج خود رسید.
کمبود فایل بیش از هر چیز در گروه سنی آپارتمان‌هـای نوساز خودنمایی می‌کند و معدود فایل‌هـای نوساز موجود در بنگاه‌ها نیز بیش از ارزش واقعی ملک بر اساس قیمت آخرین معاملات فایل شده‌اند. در عین حال بررسی بازار نشان می‌دهد مناطق یک و ۳ تهران میزبان آپارتمان‌هـای فروشی نوسازی هستند کـه به قیمت معقول متناسب با سطح قیمت …

قتل ۲ خواهر بر اثر ضربات چاقو

به گزارش جام جم انلاین‌ به نقل از مهر، حسین سلامی دادستان جیرفت اظهار داشت: حوالی ساعت ۱۸ و ۴۰ دقیقه عصر امروز دو خواهر در در روبروی یک خیاطی در خیابان ابوذر شمـالی این‌ شهر با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیدند.

سلامی افزود: پس از اطلاع از وقوع قتل بلافاصله بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب جیرفت به محل حادثه اعزام و دستورات ل قضائی لازم برای شناسایی و دستگیری قاتل صادر شد.

دادستان جیرفت اعلام کرد: قاتل کـه همسر یکی از مقتول ها بوده نیم ساعت پس از وقوع قتل با هوشیاری ماموران امنیتی و انتظامی شناسایی و دستگیر شده و در بازجویی هـای اولیه به قتل اعتراف کرده اسـت.

دادستان جیرفت گفت: قاتل متول د۶۳ با ضربات کارد آشپزخانه مقتولان را به قتل رسانده در بازجویی اولیه به قتل اعتراف و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی

  • دسته‌بندی نشده
  • توصیه مشاوران املاک به خریداران مسکن


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *