خانه / ورزش / اولین اتفاق تلخ برای یک بازیکن در دوران مربیگری برانکو در پرسپولیس

اولین اتفاق تلخ برای یک بازیکن در دوران مربیگری برانکو در پرسپولیس

اولین اتفاق تلخ برای یک بازیکن در دوران مربیگری برانکو در پرسپولیس ، خوشحالی برانکو از خط خوردن سه بازیکن پرسپولیس از لیست تیم ملی ، حمایت ستاره پرسپولیس از بازیکن محبوب برانکو ، آغاز به کار پرسپولیس برای تمدید قرارداد ۱۰ بازیکن ، عصای دست برانکو دور از دوران اوج ، پرسپولیس برانکو به این دلیل در اوج است! .
از فروردین سال ۱۳۹۴ تا امروز، فقط یک بازیکن پرسپولیس دچار پارگی از ناحیه رباط صلیبی در زمان حضور برانکو در این تیم شده است.اولین بازیکن مصدوم در پرسپولیساز روز ۱۷ فروردین سال ۱۳۹۴ که برانکو سرمربی پرسپولیس شد، هیچ بازیکنی با مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی به خصوص مصدومیت در حد پارگی رباط و دوری شش، هفت ماهه مواجه نشده بود.خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند بالا رفتن توان روحی و جسمی بازیکنان به آمادگی و تمرکز آنها کمک شایانی کرده و از این رو، پرسپولیس مصدومی نمی داد. البته تمرینات اصولی مارکو استیلینوویچ بدنساز تیم نیز در این …

از فروردین سال ۱۳۹۴ تا امروز، فقط یک بازیکن پرسپولیس دچار پارگی از ناحیه رباط صلیبی در زمان حضور برانکو در این تیم شده است.

اولین بازیکن مصدوم در پرسپولیس

از روز ۱۷ فروردین سال ۱۳۹۴ که برانکو سرمربی پرسپولیس شد، هیچ بازیکنی با مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی به خصوص مصدومیت در حد پارگی رباط و دوری شش، هفت ماهه مواجه نشده بود.

همه چیز در مورد اتفاق اولین بازیکن برانکو پرسپولیس تلخ دوران

خیلی از کارشناسان اعتقاد داشتند بالا رفتن توان روحی و جسمی بازیکنان به آمادگی و تمرکز آنها کمک شایانی کرده و از این رو، پرسپولیس مصدومی نمی داد. البته تمرینات اصولی مارکو استیلینوویچ بدنساز تیم نیز در این مورد بی تاثیر نبود.

تمرینات مارکو، چه در زمان بدنسازی، چه در دوران کوران مسابقات و چه زمان ریکاوری به قدری منظم و دقیق است که نه تنها باعث رضایت بازیکنان شده بلکه به آنها در جهت حفظ این آمادگی کمک می کند.

جزییات مطلب اتفاق و اولین و بازیکن و برانکو و پرسپولیس و تلخ و دوران را میخوانید .

در تمام این مدت  هرگز به یاد نمی آوریم بازیکنی درپرسپولیس دچار پارگی رباط صلیبی شده باشد و این موضوع، کارنامه بهتری برای برانکو می سازد اما در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر، پرسپولیسی ها مقابل پارس جنوبی جم، دیداری که با تساوی طرفین به اتمام رسید، محسن ربیع خواه را به خاطر مصدومیت شدید از ناحیه پارگی رباط صلیبی از دست داد.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره اولین اتفاق تلخ برای یک بازیکن در دوران مربیگری برانکو در پرسپولیس

این اولین مصدومیت شدید یک بازیکن در زمان مربی گری برانکو ایوانکویچ در پرسپولیس است.

از گرفتن گوش تا در آغوش گرفتن ربیع‌خواه!

گردآوری:گروه ورزش سیمرغ
seemorgh.com/sport
منبع: خبرورزشی

توضیحات بیشتر در مورداتفاق اولین بازیکن برانکو پرسپولیس تلخ دوران

شما مطلب اولین اتفاق تلخ برای یک بازیکن در دوران مربیگری برانکو در پرسپولیس را می خوانید .

خوشحالی برانکو از خط خوردن سه بازیکن پرسپولیس از لیست تیم مل

سه بازیکن تیم پرسپولیس از لیست تیم ملی خط خوردند که این موضوع با استقبال برانکو همراه شده است.خط خوردن سه بازیکن پرسپولیسسرمربی تیم پرسپولیس از خط خوردن بازیکنان این تیم از لیست تیم ملی استقبال کرد.با اعلام لیست جدید تیم ملی فوتبال برای بازی مقابل تونس مشخص شد که علی علیپور، محمد انصاری و کمال کامیابی‌نیا از تیم ملی خط خوردند و این موضوع با استقبال برانکو روبروه شده و اعلام کرده این ۳ بازیکن بهتر است در تمرینات پرسپولیس حضور داشته باشند.گردآوری:گروه ورزش سیمرغseemorgh.com/sportمنبع: خبرورزشی

حمایت ستاره پرسپولیس از بازیکن محبوب برانکو

علی علیپور آقای گل لیگ،پستی را در حمایت از محسن ربیع خواه بازیکن محبوب برانکو در اینستاگرامش منتشر کرد.علیپور بعد از گلی که به ثمر رساند خوشحالی خود را با ربیع خواه تقسیم کرد. آقای گل لیگ یک بار دیگر با انتشار این عکس از ربیع‌خواه حمایت کرد. در دربی ۸۶ هواداران به خاطر نحوه بازی این بازیکن اعتراض زیادی نسبت به وی داشتند.ربیع‌خواه جواب علیپور را در زیر این پست داد و از او تشکر کرد.منبع: برنا نیوز

ذوالفقارنسب: پرسپولیس باید ابتدای فصل ۴-۳ بازیکن طراز اول جذ

بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل نسف‌قارشی و صعود این تیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: با توجه به نتایجی که نسف‌قارشی در زمین خود به دست ‌آورده و همه دیدارهای خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بود، پرسپولیس نتیجه بدی بدست نیاورد. من تجربه بازی در ازبکستان و جو ورزشگاه‌های این کشور را دارم، پرسپولیس در این بازی با حاشیه امنیت بالایی بازی کرد و به هر قیمتی می‌خواست نتیجه را واگذار نکند. پرسپولیس با یک امتیاز هم به هدف خود رسید. وی ادامه داد: من هم قبول دارم انتقادهایی به شیوه بازی پرسپولیس وارد بود و این تیم شادابی لازم را نداشت، اما اعتقاد دارم برای این فصل از مسابقات پرسپولیس نیاز به سه یا چهار بازیکن طراز اول داشت. می‌دانستیم که این تیم باید در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازی کند و باید بازیکنان خوبی جذب …

  • ورزش
  • اولین اتفاق تلخ برای یک بازیکن در دوران مربیگری برانکو در پرسپولیس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *