خانه / خبر / مدارس برخی از شهرستان های تهران تعطیل شد

مدارس برخی از شهرستان های تهران تعطیل شد

مدارس برخی از شهرستان های تهران تعطیل شد ، تعطیلی برخی مدارس شهرستان‌های تهران ، تعطیلی مدارس تهران در روز چهارشنبه ، تعطیلی برخی مدارس و دانشگاه ها در اردبیل ، برگزاری گفتمان‌های دینی در مدارس شهرستان بینالود ، علی رغم توصیه‌ها، مدارس تعطیل شد! .
مدارس شهرستان‌های تهران امروز (دوشنبه) به علت برودت هوا تعطیل شد.تعطیلی برخی مدارس شهرستان های تهرانآموزش و پرورش استان تهران اعلام کرد که با توجه به بارش برف و برودت هوا، کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش فیروزکوه در دو نوبت امروز (دوشنبه) مورخ ۲۷ فروردین ماه ۹۷ تعطیل است.گردآوری: گروه خبر سیمرغseemorgh.com/newsمنبع: isna.ir

مدارس شهرستان‌های تهران امروز (دوشنبه) به علت برودت هوا تعطیل شد.

تعطیلی برخی مدارس شهرستان های تهران

آموزش و پرورش استان تهران اعلام کرد که با توجه به بارش برف و برودت هوا، کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش فیروزکوه در دو نوبت امروز (دوشنبه) مورخ ۲۷ فروردین ماه ۹۷ تعطیل است.

همه چیز در مورد برخی تهران شهرستان مدارس


گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

جزییات مطلب برخی و تهران و شهرستان و مدارس را میخوانید .


اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مدارس برخی از شهرستان های تهران تعطیل شد

برخی مدارس تهران امروز هم تعطیل شد

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس برخی مدارس تهران امروز هم تعطیل شد و رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران درباره تعطیلی برخی مدارس تهران در روز جاری گفت: اجازه تعطیلی مدارس به صورت موردی به مناطق داده شده بود.
علیرضا راهپیما در گفت‌وگو با ایسنا، در پاسخ به اینکه چرا امروز مدارس برخی نقاط شهر تهران تعطیل بودند و دانش آموزان ناچار شدند به خانه برگردند اظهار کرد: اعلام رسمی و عمومی در این خصوص نداشتیم.
وی افزود: اما از آنجا که برخی مدارس ما شرایط نامناسبی داشتند، روز گذشته این اجازه را به مناطق دادیم تا آنها را تعطیل کنند، بنابراین اگر مدرسه ای امروز را تعطیل اعلام کرده مرتکب تخلفی نشده است.
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران درباره فعالیت مدارس در روز چهارشنبه نیز گفت: دیروز ابلاغیه‌ای به مناطق ارسال کردیم تا …

مدارس شهرستان های تهران فردا تعطیل است

به نقل از سایت جام جم و به گزارش پارس مدارس شهرستان های تهران فردا تعطیل است و

شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۸

رئیس روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های تهران: مدارس همه مقاطع شهرستان های تهران فردا در نوبت صبح تعطیل است.

تعطیلی برخی مدارس شهرستان‌های تهران

خبرگزاری ایسنا: مدارس شهرستان‌های تهران امروز (دوشنبه) به علت برودت هوا تعطیل شد.
آموزش و پرورش استان تهران اعلام کرد که با توجه به بارش برف و برودت هوا، کلیه مقاطع تحصیلی آموزش و پرورش فیروزکوه در دو نوبت امروز (دوشنبه) مورخ ۲۷ فروردین ماه ۹۷ تعطیل است.

برخی جاذبه های کمتر شناخته شده در مکزیک
  • خبر
  • مدارس برخی از شهرستان های تهران تعطیل شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *