خانه / دسته‌بندی نشده / بدعهدی هـای آمریکا سبقه تاریخی دارد/ نسل جوان پیمان شکنی آمریکا را به چشم دید به همراه توضیحات

بدعهدی هـای آمریکا سبقه تاریخی دارد/ نسل جوان پیمان شکنی آمریکا را به چشم دید به همراه توضیحات

بدعهدی هـای آمریکا سبقه تاریخی دارد/ نسل جوان پیمان شکنی آمریکا را به چشم دید ، رکورد شکنی تاریخی علیرضا جهانبخش در لیگ هلند ، جمالی: دنیا بدعهدی آمریکا را دید ، رحمانی فضلی: همه بدعهدی آمریکا را می‌‌‌‌‌دانند ، جنجال‌هـای جمله تاریخی علی پروین ادامه دارد ، فرصت تاریخی ایـران برای برجام بدون آمریکا .
محمد احمدوند مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه هـای تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص خروج آمریکا از برجام گفت: بعد از حدود دوسال نیم پیش قرار داد برجام بین دولت تدبیر و امید با کشورهـای ۱+۵ منعقد شد  و از ان زمان جنبش‌هـای دانشجویی و رهبر معظم انقلاب بارها تاکید داشتند کـه …

بدعهدی هـای آمریکا سبقه تاریخی دارد/ نسل جوان پیمان شکنی آمریکا را به چشم دید

بد عهده ای آمریکا برای همه به وضوح قابل مشاهده استمحمد احمدوند مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه هـای تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص خروج آمریکا از برجام گفت: بعد از حدود دوسال نیم پیش قرار داد برجام بین دولت تدبیر و امید با کشورهـای ۱+۵ منعقد شد  و از ان زمان جنبش‌هـای دانشجویی و رهبر معظم انقلاب بارها تاکید داشتند کـه به آمریکا نبایـد اعتماد کرد.

وی ادامه داد: در طی دو سال نیم پیش بارها بد عهده ای آمریکا را مشاهده کردیم کـه اکنون هم آمریکا از ایـن عهد نامه و معاهده  بین المللی خارج شد و همگان به وضوح  مشاهده کردند  کـه کشور آمریکا قابل اعتماد نیست و نخواهد بود.

همه چیز در مورد آمریکا پیمان تاریخی جوان چشم رئال مادرید فاجعه کامل نسل

برای همه ثابت شده آمریکا قابل اعتماد نیست

 مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه هـای تهران بزرگ عنوان کرد: ایـن بدعهدی هـای آمریکا سبقه تاریخی دارد، در زمان مصدق هم به کشور آمریکا اعتماد کردند و نتیجه اش را به وضوح  دیدند و هر زمان هـای بعد هم در هرجای دنیا هر کشوری به آمریکا اعتماد کرد در آخر جز پشیمانی سودی ندید و امروز هم نسل جوان ایـن تجربه را مجددا درک کرد کـه آمریکا قابل اعتماد نیست، البته ما معتقدیم کـه اروپا هم به همین همینطور است و به اروپایی ها  هم نمی شود اطمینان کرد.

احمدوند بیانات رهبری را در ایـن زمینه مهم ارزیابی کردند و افزود: رهبر معظم انقلاب در مقاطع مختلف حتی قبل از توافق استه‌ای با کشورهـای ۱+۵ در بیانات خود از احتمال نقض عهد طرف مقابل به ویژه آمریکا صحبت کرده و در ایـن باره هشدار داده بودند.

جزییات مطلب آمریکا و پیمان و تاریخی و جوان و چشم و رئال مادرید و فاجعه و کامل و نسل را میخوانید .

وی افزود: اگر قرار است طی مذاکراتی کـه در  مهلت چند هفتـه ای رئیس جمهور به وزارت خارجه انجام می شود،  تضمین مناسبی و محکمی گرفته نشود، ما به ایـن نتیجه می رسیم کـه متاسفانه تیم فعلی مذاکره کننده در مسیر نامناسبی قرار دارد و نمی تواند منافع فعلی کشور را برآورده کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره بدعهدی هـای آمریکا سبقه تاریخی دارد/ نسل جوان پیمان شکنی آمریکا را به چشم دید

انتهـای پیام/

منابع
سایت خبرگزاری جوان

توضیحات بیشتر در موردآمریکا پیمان تاریخی جوان چشم رئال مادرید فاجعه کامل نسل

گردآوری توسط توسط مجله سرگرمی خبری
پارس پرتو

شما مطلب بدعهدی هـای آمریکا سبقه تاریخی دارد/ نسل جوان پیمان شکنی آمریکا را به چشم دید را می خوانید .
هدف آمریکا از انتقال داعش به افغانستان توجیه حضور خود درمنطقه است

امام خامنه‌ای: نسل جوان امروز برای عقب‌راندن دشمن آماده‌تر ا

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار جمعی از دانش‌آموزان و دانشجویان شرکت‌کننده در کاروانهـای راهیان نور، دوران دفاع مقدس را قطعه‌ای نورانی و برگ زرین از تاریخ کشور و انقلاب خواندند و با تأکید بر ایـنکـه کاروان‌هـای راهیان نور یکی از جلوه‌هـای پاسداشت ان دوران است، گفتند: قدرتهـای بین المللی، جنگ ۸ساله را با هدف از بین بردن انقلاب اسلامی، به ملت ایـران تحمیل کردند اما عظمت، فداکاری، ایمان، تدبیر، شجاعت و بصیرت جوانان موجب شد کـه جنگ به‌نفع ملت تمام و انقلاب اسلامی ریشه‌دارتر و قوی‌تر از گذشته شود.رهبر انقلاب اسلامی، عزت، اقتدار، امنیت، استقلال، آزادی و سلامت امروزِ کشور و ملت را مرهون ۸ سال دفاع مقدس دانستند و تأکید کردند: دوران دفاع مقدس یک ذخیره است کـه بایـد برخلاف خواست دشمنان کـه درصدد به‌فراموشی سپردن …

مسافرت گردشگر آمریکایی به ایـران | سرزمینی با شگفتی هـای بی شمار

به نقل از سایت کارناوال و به گزارش پارس مسافرت گردشگر آمریکایی به ایـران | سرزمینی با شگفتی هـای بی شمار و کشور ما به علت داشتن زیبایی هـای تاریخی و باستانی زیاد، چشم اندازهـای متنوع طبیعی و مردمی خونگرم، به راحتی جایش را در دل مسافران خارجی باز می کند و به کل دیدگاهشان را نسبت به ایـران و ایـرانی متحول می سازد. هر ساله گردشگران خارجی بسیاری به ایـران می آیند و با کوله باری از خاطرات خوش و به امید مسافرتی دوباره ایـران را ترک می کنند. رابرت یکی از گردشگرانی است کـه طی مسافرتش به ایـران، یزد، شیراز، کاشان، اصفهان و تهران و برخی نقاط دیگر را از نظر گذرانده است. او به قدری تحت تاثیر فرهنگ، هنر و تاریخ سرزمین کـهن ما قرار گرفته کـه عکس هـایی متعدد و زیبا از ایـن مناطق در وبسایت خود منتشر نموده است. رابرت اعتقاد دارد کـه با …

آمریکا در جایگاهی نیست کـه برای برجام شرط تعیین کند

اختصاصی|افسر سابق کا.گ.ب.: یکی از دلایل حمله آمریکا به سوریه


به گزارش گروه بین‌الملل تسنیم، «آدی گوزل ممداف» کارشناس مسایل اوراسیا و از افسران امنیتی سابق سازمان کا.گ.ب. در یادداشتی اختصاصی برای خبرگزاری تسنیم نوشت: بمباران خاک سوریه توسط کشتی‌هـای جنگی ائتلاف آمریکا، انگلیس و فرانسه در دریای مدیترانه در شب ۱۴ آوریل، شاید برای خیلی‌ها غیرمنتظره بود اما برای کارشناسانی کـه از ماهیت تحولات سوریه خبر داشتند، قابل پیش‌بینی بود. اگرچه دلیل اصلی حمله به سوریه، استفاده بشار اسد از سلاح‌هـای شیمیایی علیه مردم غوطه شرقی عنوان شده است اما صدور دستور بمباران سوریه توسط پنتاگون قبل از صدور قطعنامه سازمان ملل به چند دلیل اساسی صورت گرفته است.در ماه‌هـای اخیر تنش در روابط کشور روسیه و آمریکا به اوج خود رسیده بود و هر روز بالاترین مقامات رسمی دو کشور یکدیگر را به بدترین اتهامات متهم می‌کردند. اخراج بخشی از دیپلمات‌هـای روسی از آمریکا و متحدان اروپایی‌اش و پاسخ متقابل کشور روسیه به ایـن اقدامات، منجر به افزایش تنش بین روابط …

فاجعه برای رئال مادرید کامل شد

به نقل از سایت فرارو و به گزارش پارس فاجعه برای رئال مادرید کامل شد و رئال نتوانست نتیجه دلخواه را مقابل لگانس کسب کند و از صعود به نیمه نهـایی باز ماند.
به گزارش فارس، در چارجوب جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپا دل‌ری از ساعت ۲۴ رئال مادرید در دیدار برگشت در ورزشگاه برنابئو به مصاف لگانس رفت.
دیدار رفت با نتیجه یک بر صفر به سود رئال خاتمه یافته بود.
دیدار برگشت با نتیجه ۲ بر یک به سود لگانس خاتمه یافت.
برای رئال کریم بنزما ۴۷ و برای لگانس خاویر اراسو ۳۱ و پائولیستا۵۵ گلزنی کردند.
در مجموع در پایان دو دیدار رفت و برگشت لگانس با نتیجه ۲ بر ۲ و به دلیل گل زده در خانه حریف به برتری رسید و با خلق شگفتی رئال مادرید را حذف کرد و با نیمه نهـایی رسید.
در ایـن دیدار خبری از رونالدو و چند ستاره رئال نبود.رئال با ایـن شکست …

  • دسته‌بندی نشده
  • بدعهدی هـای آمریکا سبقه تاریخی دارد/ نسل جوان پیمان شکنی آمریکا را به چشم دید


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *