خانه / فوتبال / گتوزو: انتظاراتم از میلان بیش از این است

گتوزو: انتظاراتم از میلان بیش از این است

گتوزو: انتظاراتم از میلان بیش از این است ، انتقاد گتوزو به بازیکنان میلان علیرغم پیروزی ، میلان و گتوزو به زمان بیشتری نیاز دارند ، پیش بازی میلان – ناپولی ، تساوی بی‌حاصل میلان و ناپولی در سن سیرو ، خلاصه بازی آث میلان ۰ – ناپولی ۰ .
ورزش سه: روسونری شب گذشته با درخشش دوناروما و به خصوص سیو دقیقه پایانی او مقابل میلیک توانست یک امتیاز از ناپولی کسب کند. این سومین تساوی پیاپی میلان در یک ماه اخیر بود و از همین رو، گتوزو مدعی شد که انتظار دارد تیمش بهتر از این ها کار کند.
او گفت:” در ۴ بازی اخیر، ما با ناپولی و یوونتوس روبرو شده ایم و هنوز با آنها فاصله داریم. با این حال، ایستاده ایم، بازی هجومی به نمایش گذاشته ایم و ریسک کرده ایم که نکات مثبتی هستند. سوسو و …

ورزش سه: روسونری شب گذشته با درخشش دوناروما و به خصوص سیو دقیقه پایانی او مقابل میلیک توانست یک امتیاز از ناپولی کسب کند. این سومین تساوی پیاپی میلان در یک ماه اخیر بود و از همین رو، گتوزو مدعی شد که انتظار دارد تیمش بهتر از این ها کار کند.

او گفت:” در ۴ بازی اخیر، ما با ناپولی و یوونتوس روبرو شده ایم و هنوز با آنها فاصله داریم. با این حال، ایستاده ایم، بازی هجومی به نمایش گذاشته ایم و ریسک کرده ایم که نکات مثبتی هستند. سوسو و چالهان سخت تلاش کردند که فضا ایجاد کنند و کار را برای حریف دشوار کنند. گاهی از بازیکنان هجومی ام انتظارات بیش از حدی دارم. خوب بازی کردیم ولی باید بهتر از این ها باشیم.”

همه چیز در مورد سه میلان ورزش

مائوریزیو ساری، سرمربی ناپولی که تیمش با تساوی روز گذشته از یووه عقب افتاد گفت:” برای ما عملکرد یووه اهمیتی ندارد. ما در مسیر خودمان هستیم و تیم خوب کار کرد. اگر چنین عملکردی را با همین نتیجه در نیمه اول فصل کسب کرده بودیم، همه از ما تمجید می‌کردند. تنها پشیمانی من این است که اگر با همین تمرکز مقابل ساسولو بازی می‌کردیم، بیشتر امتیاز می‌گرفتیم.”

جزییات مطلب سه و میلان و ورزش را میخوانید .

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره گتوزو: انتظاراتم از میلان بیش از این است

پیش بازی میلان – ناپولی

ورزش سه: آث میلان و ناپولی، امشب در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان به مصاف یکدیگر خواهند رفت. ناپولی با ۷۷ امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته اند و نزدیک ترین تعقیب کننده یوونتوس در جدول هستند. اختلاف امتیاز ناپولی با یووه ۴ امتیاز است و آنها منتظر لغزش یووه هستند تا این اختلاف را جبران کنند. با این حال تقابل با میلان می‌تواند شرایط آنها را به کلی عوض کند، به خصوص اینکه میلان تیم قدرتمندی نشان داده و می‌تواند نتیجه خوبی مقابل ناپولی کسب کند.
شاگردان گتوزو با کسب ۵۲ امتیاز در رده ششم جدول هستند و عملا امید زیادی به کسب امتیاز سهمیه چمپیونزلیگ ندارند. با این حال روند خوبی که با حضور گتوزو ، روسونری در پیش گرفت، هر حریفی را می‌ترساند. میلان در ۶ بازی اخیرش، ۳ پیروزی، ۲ تساوی و ۱ شکست به ثبت رسانده …

تساوی بی‌حاصل میلان و ناپولی در سن سیرو

ورزش سه: در دیداری که موقعیت های جدی زیادی نداشت، میلان و ناپولی به تساوی بدون گل رضایت دادند تا یوونتوس برنده واقعی این بازی باشد.
میلان که با ۵۲ امتیاز در رده ششم قرار داشت، در سن سیرو میزبان ناپولی رده دومی بود که برای نزدیک تر شدن به یوونتوس، نیاز مبرم به پیروزی داشت.
میزبان هم کورسوی امیدی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان داشت و پر از انگیزه به نظر می رسید.میلان بازی را بهتر آغاز کرد و با سانترهای از جناحین و نیز پاس های عمقی سوسو، سعی در به گل رسیدن توسط کالینیچ داشت.
ناپولی پس از تحمل فشارهای اولیه، دقیقه ۱۶ اولین خطر جدی بازی را خلق کرد. حرکت از کایخون شروع شد. پاس این بازیکن به اینسینیه رسید و او هم با پشت پا مرتنس را روانه دروازه میلان کرد. ضربه کات دار او می رفت وارد دروازه …

مهاجم ناموفق میلان در فکر جدایی

ورزش سه: نیکولا کالینیچ در این فصل تنها چهار بار قادر به باز کردن دروازه حریفان شد و نتوانست جایی در ترکیب اصلی تیم میلان بدست بیاورد.
 با این تفاسیر احتمال می رود که کالینیچ یکی از کسانی باشد که در تابستان پیش رو از تیم میلان جدا خواهد شد. آخرین باری که موفق به گلزنی شد، در ماه دسامبر و برابر تیم بنونتو بود.
 

اطلاعات رسیده حاکی از آن است که تومیسلاو ایویچ، یکی از معرفان کالینیچ به باشگاه میلان، قرار است در چند روز آتی نشستی با مدیران این باشگاه داشته باشد. این نشست با حضور ماسیمیلیانو میرابلی در کاسا، مقر باشگاه میلان، برگزار خواهد شد و موضوع صحبت برنامه های چند ماه آینده تیم میلان خواهد بود.ایویچ قصد دارد بداند که باشگاه میلان چه تصمیمی در رابطه با کالینیچ اتخاذ خواهند کرد و اینکه قصد فروش اورا دارند یا نه. …

جولان جوانان در تمرین پرسپولیس
  • فوتبال
  • گتوزو: انتظاراتم از میلان بیش از این است


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *