خانه / وب‌گردی / مخدری که موجب گسترش روزافزون اعتیاد شده است

مخدری که موجب گسترش روزافزون اعتیاد شده است

مخدری که موجب گسترش روزافزون اعتیاد شده است ، رونالدو این مرد را از اعتیاد نجات داد +عکس ، حتی ۱ بار مصرف ماده مخدر گل اعتیاد آور است ، هشدار پلیس درباره مصرف ماده مخدری که تمایل به خودکشی می‌آورد ، فروشنده مواد مخدری که تاکنون لب به سیگار هم نزده است ، علائم اعتیاد به گوشی .
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگارنان جوان،گودرز عکاشه روانپزشک و متخصص اعصاب و روان با اشاره به اینکه معضل اعتیاد امروزه محدود به کشور نیست، گفت: بدون شک پنهان کردن و یا تشدید معضل اعتیاد در جامعه همواره به ضرر جامعه تمام خواهد شد، به طوری که پنهان کردن این معضل سبب رشد آن شده و تشدید آن نگرانی‌های بسیار و بی‌دلیل را پدید می آورد.
وی همچنین در ادامه اضافه کرد: نگرانی‌های بی مورد و بیش از حد خانواده‌ها در حوزه اعتیاد باعث می‌شود تا خانواده در مواجهه با فرزند خود بسیاری از رفتارهای غلط و اشتباه را به …

گسترش دامنه اعتیاد با مصرف «گل»به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگارنان جوان،گودرز عکاشه روانپزشک و متخصص اعصاب و روان با اشاره به اینکه معضل اعتیاد امروزه محدود به کشور نیست، گفت: بدون شک پنهان کردن و یا تشدید معضل اعتیاد در جامعه همواره به ضرر جامعه تمام خواهد شد، به طوری که پنهان کردن این معضل سبب رشد آن شده و تشدید آن نگرانی‌های بسیار و بی‌دلیل را پدید می آورد.

وی همچنین در ادامه اضافه کرد: نگرانی‌های بی مورد و بیش از حد خانواده‌ها در حوزه اعتیاد باعث می‌شود تا خانواده در مواجهه با فرزند خود بسیاری از رفتارهای غلط و اشتباه را به کار گیرد.

همه چیز در مورد اعتیاد گسترش

این متخصص اعصاب و روان با ارائه آمار اعتیاد دانش آموزان در سال ۱۳۹۰ در کشور، اظهار کرد: بر اساس آمارهای موجود در سال ۱۳۹۰ حدود ۱۳ درصد از دانش آموزان ۱۵ تا ۱۹ سال به سمت مواد مخدر گرایش داشته‌اند.

وی با اشاره به بخش‌های مختلف اعتیاد در جوامع مختلف، تصریح کرد: دامنه اعتیاد در زمانه امروز بسیار گسترش پیدا کرده است، به طوری که اعتیاد به اینترنت و تلفن همراه امروزه یکی از راه‌های ورود به مسیر اعتیاد به شمار می آید.

جزییات مطلب اعتیاد و گسترش را میخوانید .

عکاشه با اشاره به گسترش برخی از انواع مواد مخدر در کشور، توضیح داد: حشیش امروزه یکی از مهم ترین موادی است که معضل اعتیاد در کشور را به نسبت بسیار زیادی گسترش داده است، به طوری که موادی مانند گل و ماریجوانا نیز به همین ترتیب دامنه‌های اعتیاد را افزایش داده است.

اعتیاد اینترنتی سن و سال نمی‌شناسد، نگاهی به فعالیت بزرگسالان در فضای مجازی

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مخدری که موجب گسترش روزافزون اعتیاد شده است

وی که در برنامه‌ای رادیویی صحبت می‌کرد، با بیان این که در حال حاضر مواد مخدر در کشور چهره خود را تغییر داده است، عنوان کرد: بدون شک مصرف حشیش دروازه‌ای به سوی مواد مخدر است.

این روانپزشک با اشاره به موضوع فرار جوان به داخل خانه، توضیح داد: در بسیاری از مواقع اتفاق می افتد که جوان معتاد به جای فرار به بیرون از خانواده به داخل خانواده فرار می کند، به طوری که در داخل خانه و در یک گوشه خود را حبس کرده و با کسی از اعضای خانواده ارتباط برقرار نمی کند.

منبع:ایسنا

توضیحات بیشتر در مورداعتیاد گسترش

انتهای پیام/

گسترش دامنه اعتیاد با گل

شما مطلب مخدری که موجب گسترش روزافزون اعتیاد شده است را می خوانید .

اعتیاد گسترش

وقتی دانش‌آموزان از سالمندان هم تنها تر هستند/آمار تکان دهند

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آمارهای جدیدی که توسط وزارت بهداشت انگلیس منتشر شده است نشان می‌دهد، «فضای مجازی» دوست و همدم نوجوانان و جوانان این کشور و جایگزین هر ارتباط دیگری شده است.
وزیر بهداشت و روانشناسان انگلیسی از پدیده «تنهایی» نوجوانان و جوانان این کشور ابراز نگرانی کرده‌اند و آن را عامل بسیاری از اتفاقات ناگواری که در آیند نزدیک رخ خواهد داد، می‌دانند.
شواهد حاکی از آن است که جامعه انگلیس هرچه به سمت آینده پیش می‌رود و نوجوانان آن بزرگ‌تر می‌شوند، جای اینکه تصمیمات مهم‌تری برای زندگی خود بگیرند، بیشتر در تنهایی خود فرو می‌روند و به افسردگی نزدیک می‌شوند.
* اعتیاد یک سوم از نوجوان انگلیسی به فضای مجازی
آمارهای وزارت بهداشت نشان می‌دهد، یک سوم از نسل نوجوان انگلیس، یعنی حدود دو میلیون نفر به فضای مجازی اعتیاد دارند و همین مسبب تنهایی و افسردگی آنهاست.
* گروه سنی ۱۶ تا ۲۴ سال تنهاترین مردم انگلیس
بیش …

شبکه‌های اجتماعی و شگرد‌های ترویج اعتیاد

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ بر اساس آمار، ۳ آسیب اعتیاد، طلاق، فقر و بیکاری درصدر آسیب‌های امروزی جامعه قرار دارند. در این میان کاهش سن اعتیاد در کشور و ورود مواد مخدر جدید، موضوعی است که باعث نگرانی مسئولان ذی ربط شده است.
پیش از این اعتیاد بیشتر در میان طبقه محروم جامعه رواج داشت؛ طبقه‌ای که عمدتا به دلیل فقر فرهنگی و اجتماعی به سمت آسیب‌ها گرایش پیدا می‌کردند، اما بر اساس آمار‌های موجود با وجود آنکه محرومین و نیازمندان و افراد ناآگاه و کم‌سواد بیشتر در معرض اعتیاد هستند، اما اعتیاد در تمام گروه‌ها و طبقات اجتماعی از نیازمندان و توانگران، تحصیلکرده‌ها و غیرتحصیلکرده‌ها، شیوع داشته و رو به گسترش است. در این میان کارشناسان معتقد هستند که مواد مخدر جدید و تبلیغات پیرامون آن‌ها باعث شده است که نوجوان‌ها و اقشار تحصیل کرده نیز به دام استفاده از مواد مخدر بیفتند.
به اعتقاد کارشناسان، آموزش مهارت‌های زندگی …

  • وب‌گردی
  • مخدری که موجب گسترش روزافزون اعتیاد شده است


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *