خانه / اخبار اجتماعی / قطعی آب شهر زاهدان برطرف شد

قطعی آب شهر زاهدان برطرف شد

قطعی آب شهر زاهدان برطرف شد ، طوفان جریان انتقال آب چاه نیمه به زاهدان را قطع کرد ، آغاز آبرسانی سیار به برخی از مناطق زاهدان ، آبرسانی سیار در زاهدان ، مشکل قطعی تلگرام در «ایران» برطرف شد ، جاهای دیدنی زاهدان | سفری هیجان انگیز و مجازی به زاهدان .
خبرگزاری مهر: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان گفت: تمام شبکه های توزیع آب در سطح شهر زاهدان به شرایط پایدار رسیده است.
محسن میرادی اظهار داشت: از ساعت ۲۲ شب گذشته کار پمپاژ آغاز شده و در حال حاضر وضعیت آب در شهر زاهدان به شرایط پایدار رسیده است.
وی افزود: به علت خالی بودن شبکه شهری آب، پرشدن شبکه ها زمان بر شده است و وضعیت آب محله به محله به شرایط پایدار می رسد.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان در خصوص شهروندانی …

خبرگزاری مهر: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان گفت: تمام شبکه های توزیع آب در سطح شهر زاهدان به شرایط پایدار رسیده است.

محسن میرادی اظهار داشت: از ساعت ۲۲ شب گذشته کار پمپاژ آغاز شده و در حال حاضر وضعیت آب در شهر زاهدان به شرایط پایدار رسیده است.

همه چیز در مورد آب برطرف شرکت شهر عامل قطع مدیر مهر

وی افزود: به علت خالی بودن شبکه شهری آب، پرشدن شبکه ها زمان بر شده است و وضعیت آب محله به محله به شرایط پایدار می رسد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری سیستان و بلوچستان در خصوص شهروندانی که از پمپ استفاده می کنند، گفت: پمپ منازل این شهروندان باید هواگیری شود تا مشکل جریان آب در این منازل برطرف می شود.

جزییات مطلب آب و برطرف و شرکت و شهر و عامل و قطع و مدیر و مهر را میخوانید .

وی ادامه داد: دو شب قبل بر اثر گردباد جریان برق خط انتقال آب چاه نیمه ها به زاهدان در محل ایستگاه شماره ۲ واقع در سه راهی «دشتک» قطع شده بود که بلافاصله ۵ اکیپ امدادی متشکل از اتفاقات آب و برق به محل اعزام شدند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره قطعی آب شهر زاهدان برطرف شد

میرادی خاطر نشان کرد: در جریان گردباد دو شب گذشته ۳۰ تیر برق از خط اختصاصی شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان به طول ۱.۵ کیلومتر سقوط کرده بود که موجب قطع خط انتقال آب به زاهدان شد.

وی تصریح کرد: با اتمام تعمیرات و برق‌رسانی به خط انتقال آب زابل به زاهدان ایستگاه پمپاژ شماره ۲ این خط مجدد وارد مدار شد و در حال حاضر تمام شبکه های توزیع آب در سطح شهر زاهدان به شرایط پایدار رسیده است.

توضیح درباره ممیزی در «پایتخت ۵»

توضیحات بیشتر در موردآب برطرف شرکت شهر عامل قطع مدیر مهر

طوفان جریان انتقال آب چاه نیمه به زاهدان را قطع کرد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان از قطعی برق  پمپاژهای آب در پی وقوع طوفان در این منطقه خبر داد. جریان انتقال آب چاه نیمه به علت طوفان قطع شدمحسن میرادی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان در این رابطه افزود: وقوع گردباد در سه راهی دشتک واقع در مسیر زابل به زاهدان باعث سقوط تعدادی از تیرهای برق و قطع جریان انتقال آب چاه نیمه به زاهدان شد.مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در ادامه گفت: بر اثر گردباد جریان برق خط انتقال آب چاه نیمه به زاهدان در محل ایستگاه شماره ۲ واقع در سه راهی دشتک قطع شده و فعلا هیچ آبی به زاهدان نمی‌رسد.این حادثه در پی سرعت گردباد رخ داده و باعث سقوط ۳۰ تیر برق و پاره شدن خطوط انتقال برق شده و هم اینک پنج اکیپ امدادی متشکل از اتفاقات آب و برق در حال …

آبرسانی سیار در زاهدان

خبرگزاری ایسنا: مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: در پی قطعی آب برخی نقاط شهر زاهدان از شب گذشته، آبرسانی سیار به این مناطق آغاز شده است.
 محسن میرادی در این رابطه اظهار کرد: ۶۵ تانکر آبرسانی سیار برای تامین آب آشامیدنی برخی از مناطق درگیر با قطعی آب در زاهدان به دلیل اختلال در خط انتقال آب از زابل به این شهر در نظر گرفته شده است.
میرادی خاطرنشان کرد: بر اثر گردباد جریان برق خط انتقال آب چاه نیمه به زاهدان در محل ایستگاه شماره ۲ واقع در سه راهی دشتک قطع شده و فعلا هیچ آبی به زاهدان نمی‌رسد.
همچنین براساس اعلام فرمانداری زاهدان،شب گذشته ستاد بحران تشکیل جلسه داد و مدارس ابتدایی در مسیر قطعی آب تعطیل اعلام شد.
مسیرهای قطع آب مناطق پرستار، فرهنگ، معلم، جمهوری، دانش، دانشجو، بزرگمهر، دانشگاه، قلنبر، جانبازان، ثارالله، انقلاب، زیباشهر، مهرشهر،‌ …

آغاز آبرسانی سیار به برخی از مناطق زاهدان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت: در پی قطعی آب برخی نقاط شهر زاهدان از شب گذشته، آبرسانی سیار به این مناطق آغاز شده است.آبرسانی سیار در زاهدانمحسن میرادی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در این رابطه اظهار کرد: ۶۵ تانکر آبرسانی سیار برای تامین آب آشامیدنی برخی از مناطق درگیر با قطعی آب در زاهدان به دلیل اختلال در خط انتقال آب از زابل به این شهر در نظر گرفته شده است.بر اثر گردباد جریان برق خط انتقال آب چاه نیمه به زاهدان در محل ایستگاه شماره ۲ واقع در سه راهی دشتک قطع شده و فعلا هیچ آبی به زاهدان نمی‌رسد.همچنین براساس اعلام فرمانداری زاهدان،شب گذشته ستاد بحران تشکیل جلسه داد و مدارس ابتدایی در مسیر قطعی آب تعطیل اعلام شد.مسیرهای قطع آب مناطق پرستار، فرهنگ، معلم، جمهوری، دانش، دانشجو، بزرگمهر، دانشگاه، قلنبر، جانبازان، ثارالله، انقلاب، زیباشهر، مهرشهر،‌ فاضلی، کوثر، …

  • اخبار اجتماعی
  • قطعی آب شهر زاهدان برطرف شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *