خانه / حوادث / مرگ پسر خردسال در دیگ قرمه سبزی

مرگ پسر خردسال در دیگ قرمه سبزی

مرگ پسر خردسال در دیگ قرمه سبزی ، مرگ کودک ۴ ساله پس از افتادن در دیگ قرمه‌سبزی ، طرز تهیه قرمه سبزی با لوبیا چشم بلبلی مرحله به مرحله ، آموزش طرز تهیه ته چین سبزی پلو با رول ماهی و کوکو سبزی ( فیلم ) ، شکنجه دلخراش پسر خردسال توسط مادر و ناپدری شیطان‌صفت +تصاویر ، سبزی آرایی شیک .

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران از مرگ مشکوک پسر چهار ساله‌اش به نام آرین خبر داد و از همسرش در رابطه با مرگ پسرشان شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: من و همسرم از زمانی که آرین یکساله بود جدا زندگی می‌کردیم. در این سه سال گاهی او نزد من و گاهی نزد مادرش بود.یک هفته قبل نیز پسرم را نزد خودم بردم و در این مدت با من بود. بعد از یک هفته به خواسته مادرش او را نزد …

به گزارش جام‌جم، چند روز پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی تهران از مرگ مشکوک پسر چهار ساله‌اش به نام آرین خبر داد و از همسرش در رابطه با مرگ پسرشان شکایت کرد.

شاکی به افسر تحقیق گفت: من و همسرم از زمانی که آرین یکساله بود جدا زندگی می‌کردیم. در این سه سال گاهی او نزد من و گاهی نزد مادرش بود.یک هفته قبل نیز پسرم را نزد خودم بردم و در این مدت با من بود. بعد از یک هفته به خواسته مادرش او را نزد وی بردم. ساعت ۸ شب بود که همراه آرین به مقابل رستوران خانواده همسرم در یکی از محله‌های شرق تهران رفتیم.

همه چیز در مورد پسر دیگ سبزی مرگ

وی افزود: پسرم را مقابل در رستوران به مادرش تحویل دادم و از او خواستم مراقبش باشد. آنها وارد رستوران شدند و من هم به خانه‌ام بازگشتم. دو ساعت از رفتن پسرم نزد مادرش و خانواده او گذشته بود که در تماس آنها متوجه شدم پسرم دچار سوختگی شده و در بیمارستان مطهری بستری شده است.

مرد شاکی ادامه داد: پسرم یک روز در آن بیمارستان بستری بود تا این که در جدال با مرگ تسلیم شد. از همسرم و خانواده‌اش علت این اتفاق را جویا شدم که فقط گفتند بچه‌ام داخل دیگ خورش افتاده و سوخته است. همسرم بی‌احتیاطی کرده و مراقب پسرمان نبوده که همین باعث مرگ تلخ او شده است و اکنون از همسرم شکایت دارم.

جزییات مطلب پسر و دیگ و سبزی و مرگ را میخوانید .

با تشکیل پرونده قضایی در شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، با دستور بازپرس محسن مدیرروستا تحقیقات آغاز شد.

مرگ راننده ریو پس از تصادف با میکسر حمل بتن در بزرگراه چمران

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مرگ پسر خردسال در دیگ قرمه سبزی

در این مرحله ماموران به تحقیق از مادر آرین پرداختند که وی به افسر تحقیق گفت: زمان حادثه برای خرید بیرون از رستوران رفته بودم و پسرم نزد دایی و مادربزرگش در رستوران بود. آنها متوجه نشدند چطور پسرم به دیگ خورش قرمه سبزی نز‌دیک شده و به داخل آن افتاده است. زمانی که آنها صدای گریه شنیده‌اند سمت آشپزخانه رفته و دیده‌اند که پسرم داخل دیگ افتاده است. او را سریع به بیمارستان منتقل کردند که بعد از یک روز جان باخت. من و خانواده‌ام نقشی در مرگ پسرم نداشتیم.

تحقیقات پلیسی درباره مشخص شدن ابعاد مختلف این پرونده ادامه دارد‌.

توضیحات بیشتر در موردپسر دیگ سبزی مرگ

پسر مرسی: مقامات مصر خواهان مرگ پدرم هستند

خبرگزاری ایسنا: پسر محمد مرسی می‌گوید که مقام‌های مصر خواهان مرگ پدرش هستند و غرب از کودتا علیه وی حمایت کرده است.
عبدالله مرسی، پسر محمد مرسی رئیس جمهور برکنار شده مصر گفت که پدرش در زندان مورد اهمال پزشکی واقع شده و از فشارخون و قند خون رنج می‌برد.
وی گفت: پدرم در اوضاع بسیار بدی در سلول انفرادی به سر می‌برد و حالش به حدی وخیم شده که تقریبا بینایی‌ چشم چپ خود را از دست داده است.
وی در مقاله‌ای که برای روزنامه واشنگتن پست نوشت: خانواده تنها رئیس جمهور منتخب و دموکراتیک مصر معتقدند که مقام‌های امنیتی از عمد چنین اقداماتی را انجام می‌دهند چرا که دوست دارند وی هر چه سریع‌تر به مرگ طبیعی از دنیا برود.
عبدالله نوشت: به ما اجازه نداده‌اند که جز دو بار با پدرم ملاقات داشته باشیم. شرایط بازداشت پدرم بیانگر واقعیت دموکراسی فعلی در …

پکیج خراب پسر ۹ ساله را به کام مرگ برد

به نقل از سایت تسنیم و به گزارش پارس پکیج خراب پسر ۹ ساله را به کام مرگ برد و به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت ۳:۱۰ بامداد امروز مأموران کلانتری ۱۲۷ نارمک در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند پسر ۹ ساله‌ای به نام پیمان در یک منزل مسکونی در محدوده نارمک به کام مرگ فرورفته و پدر این پسر مدعی بود که پسرش بر اثر گازگرفتگی جان باخته است.بنابر اظهارات مأموران، روی گردن این پسربچه آثار کبودی وجود داشت که با دستور بازپرس امور جنایی تهران جسد پیمان برای بررسی علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات درباره این حادثه آغاز شد همچنین بازپرس دستور داد تا پدر این پسر بازداشت شود.همزمان با شروع تحقیقات، مادر پیمان در اظهاراتش به مأموران گفت: من و پدر پیمان مدتی قبل از هم جدا شدیم و پیمان مدتی پیش من و مدتی نزد پدرش …

مرگ کودک ۴ ساله پس از افتادن در دیگ قرمه‌سبزی

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا؛ ۲۷ اسفند سال گذشته مأموران کلانتری ۱۴۵ ونک در تماس با محسن مدیرروستا؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند پسر چهار ساله‌ای بر اثر سوختگی دچار جراحات شدید شده و پس از انتقال به بیمارستان شهید مطهری به علت شدت جراحات جان باخته است.پدر این پسر در اظهاراتش به مأموران گفت: من و همسرم سه سال پیش از هم جدا شدیم و پسرم مدتی با من و مدتی با مادرش زندگی می‌کرد تا اینکه شب گذشته (۲۶ اسفند ۹۶) پس از یک هفته او را نزد مادرش بردم.وی افزود: حدود ساعت هشت شب پسرم را به مادرش تحویل دادم که دو ساعت بعد از بیمارستان با من تماس گرفتند و گفتند پسرم دچار سوختگی شده است.تحقیقات حاکی از آن بود که مادر این کودک رستورانی حوالی فلکه دوم تهرانپارس داشته و پسرش به دلیل افتادن در دیگ قرمه‌سبزی افتاده دچار سوختگی شده است.مادر …

  • حوادث
  • مرگ پسر خردسال در دیگ قرمه سبزی


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *