خانه / اخبار سیاسی / طرح اسرائیل برای شناسایی تونل‌های حماس

طرح اسرائیل برای شناسایی تونل‌های حماس

طرح اسرائیل برای شناسایی تونل‌های حماس ، آیت‌الله سیستانی شناسایی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل را محکوم کرد ، اسرائیل در پاسخ به سقوط جنگنده، به دمشق حمله کرد/ سوریه: فرودگاه‌های اسرائیل را هدف می‌گیریم ، محمود عباس، حماس را متهم کرد ، افشای طرح اسرائیل برای ترور دانشمندان هسته‌ای ، اسرائیل‌ستیزی در ورزش جهان ــ ۴| ایستادگی هواداران سلتیک مقابل صهیونیست‌ها/”اسرائیل را منزوی و بایکوت کنید” + فیلم .
خبرگزاری ایسنا: ارتش رژیم صهیونیستی برای شناسایی تونل‌های حماس در اطراف غزه یک واحد فنی تشکیل داده است. تونل‌هایی که به منشا نگرانی اسرائیلی‌های ساکن نزدیک این منطقه تبدیل شده‌اند.
سخنگوی ارتش اسرائیل از یک واحد فنی وابسته به فرماندهی منطقه جنوبی پرده برداشت که کار آن شناسایی تونل‌های غزه است.
واحد فنی مذکور متشکل از کارگاه‌های ویژه و اتاق‌های کنترل و بررسب است و از حدود دو سال پیش جدیدترین وسایل و ابزارهای شناسایی تونل‌ها را در آن مستقر کرده و تعدادی از مهندسان، زمین‌شناسان، دانشمندان فیزیک، کارشناسان تکنولوژی و افسران سازمان …

خبرگزاری ایسنا: ارتش رژیم صهیونیستی برای شناسایی تونل‌های حماس در اطراف غزه یک واحد فنی تشکیل داده است. تونل‌هایی که به منشا نگرانی اسرائیلی‌های ساکن نزدیک این منطقه تبدیل شده‌اند.

سخنگوی ارتش اسرائیل از یک واحد فنی وابسته به فرماندهی منطقه جنوبی پرده برداشت که کار آن شناسایی تونل‌های غزه است.

همه چیز در مورد اسرائیل حماس شناسایی طرح

واحد فنی مذکور متشکل از کارگاه‌های ویژه و اتاق‌های کنترل و بررسب است و از حدود دو سال پیش جدیدترین وسایل و ابزارهای شناسایی تونل‌ها را در آن مستقر کرده و تعدادی از مهندسان، زمین‌شناسان، دانشمندان فیزیک، کارشناسان تکنولوژی و افسران سازمان اطلاعات در این واحد کار می‌کنند. عوامل این واحد فنی در آزمایشگاه براساس پژوهش‌های علمی از جمله پاکسازی اراضی و ترسیم خطوط آن کار می‌کنند و به طور کامل با یگان‌های مسلح سازمان اطلاعات و نیروهای مسلح همکاری می‌کنند.

بنا بر گزارش این پایگاه، این واحد فنی پس از بررسی‌های عوامل آن توانست طی ماه‌های اخیر پنج مورد از تونل‌های موجود در مرزها با غزه را شناسایی و تخریب کند که آخرین آنها را شب گذشته غیر قابل استفاده کرد.

جزییات مطلب اسرائیل و حماس و شناسایی و طرح را میخوانید .

در این راستا، در یک بیانیه نظامی آمده است، آزمایشگاه این واحد فنی از تحقیقات نوین مرتبط با خاک بهره می‌گیرد که شامل کشف حفره‌های زیر زمینی توسط اشعه و غیر آن است و برای توسعه شیوه‌های جدید برای رصد و ترسیم نقشه‌ها تلاش می‌کند.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره طرح اسرائیل برای شناسایی تونل‌های حماس

طبق بیانیه مذکور، جدیدترین تونلی که این واحد فنی شناسایی کرده در امتداد یک کیلومتری غزه بوده و مستقیما از مرزها عبور می‌کند. این بیانیه جنبش حماس را به حفر این تونل متهم کرد که کنترل غزه را در دست دارد.

سوریه: به هرگونه تجاوز اسرائیل پاسخ می‌دهیم

در تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه در سال ۲۰۱۴، فلسطین در اجرای تعدادی از عملیات خود علیه نیروهای اشغال‌گر از این تونل‌ها کمک گرفت و اسرائیل از آن زمان به دنبال توسعه ابزار تکنولوژیک برای رصد و کشف آنهاست. همچنین مانعی زیر زمین در امتداد مرزها ساخته که طبق گفته خود اسرائیل به تهدید تونل‌های غزه در اوایل ۲۰۱۹ پایان خواهد داد.

از سوی دیگر، نیروهای اشغال‌گر روز یکشنبه بیش از ۲۰ تن از فلسطینیان را در مناطق مختلفی در شهرها و روستاهای کرانه باختری دستگیر کردند، این نیروها بر بازداشت‌ها در دو استان رام‌الله و بیره در مرکز کرانه باختری و الخلیل در جنوب این منطقه متمرکز بودند.

توضیحات بیشتر در مورداسرائیل حماس شناسایی طرح

منابع فلسطینی اعلام کردند، ارتش اسرائیل به شهر بیره یورش برده و اسیر آزاده، جمال الطویل، از فرماندهان حماس را پس از حمله به خانه‌اش و تفتیش آن بازداشت کردند. بازداشتی‌ها برای انجام تحقیقات به مراکز نامشخصی منتقل شدند.

شما مطلب طرح اسرائیل برای شناسایی تونل‌های حماس را می خوانید .

حمله تانک‌های اسرائیل به مواضع حماس در غزه

خبرگزاری مهر به نقل از النشره نوشت: تانکهای نظامیان رژیم صهیونیستی بعد از وقوع چند انفجار ناشی از بمب های دستی در نزدیکی دیوار حائل میان اراضی اشغالی و نوار غزه چندین موضع وابسته به جنبش حماس را در این منطقه هدف خود قرار دادند. توپخانه های رژیم صهیونیستی یک موضع وابسته به مقاومت فلسطین در شرق بیت حانون واقع در شمال نوار غزه را هدف قرار دادند. نظامیان رژیم صهیونیستی هم چنین با شلیک چند خمپاره به سمت منطقه الطاقه واقع در شرق جبالیا موضع نیروهای مقاومت را هدف قرار دادند. رسانه های صهیونیستی نیز گزارش دادند که این حملات به دنبال انفجار یک بمب در مسیر نظامیان صهیونیست در شمال نوار غزه صورت گرفت. از سوی دیگر نظامیان صهیونیست طی شب گذشته دست کم ۱۵ فلسطینی را در مناطق مختلف کرانه باختری بازداشت کردند. …

حماس: اسرائیل بهای سنگینی پرداخت خواهد کرد

خبرگزاری ایسنا: همزمان با تشییع پیکر شهدای فلسطینی که روز جمعه در درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه کشته شدند، جنبش حماس فلسطین، اسرائیل را به پرداخت بهای سنگین تهدید کرد.
 هزاران فلسطینی روز شنبه پیکر فلسطینی‌هایی را که روز جمعه در درگیری با نظامیان رژیم صهیونیستی در غزه به شهادت رسیدند، تشییع کردند.
این درحالی است که عزای عمومی و اعتصاب سراسری در تمامی مناطق فلسطین در اعتراض به تجاوزات روز جمعه رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.
صدها فلسطینی چادرهایی را در مرزهای شرقی و شمالی نوار غزه با عنوان “چادر بازگشت” برپا کرده‌اند.
روز جمعه ۱۷ فلسطینی در درگیری با نیروهای رژیم صهیونیستی شهید و بیش از ۱۵۰۰ تن زخمی شدند. فلسطینی‌ها روز جمعه تظاهرات گسترده‌ای را با شعار “راهپیمایی بازگشت” برگزار کردند.
گردان‌های قسام، شاخه نظامی جنبش حماس در این راستا در بیانیه‌ای اعلام کرد: خون شهدای فلسطین هرگز به هدر نخواهد …

جزییات طرح شناسایی دختران دارای رفتار پرخطر

خبرگزاری ایسنا: مشاور وزیر بهداشت در امور زنان از اجرای طرح افزایش آگاهی دختران نوجوان درباره رفتارهای پرخطر و تشکیل تیم‌هایی برای شناسایی نوجوانان در معرض خطر و پرخطر خبر داد.
دکتر ساره محمدی درباره جزییات تفاهم‌نامه مشترک دفتر امور زنان وزارت بهداشت و معاونت زنان ریاست جمهوری که بهمن ماه سال گذشته منعقد شد، توضیح داد و گفت: کار دفتر امور زنان تسهیل برنامه‌ها، هماهنگی و هم‌افزایی با معاونت‌های مختلف وزارت بهداشت است. ما می‌توانیم نقاط ضعف و قوت برنامه‌ها را شناسایی کنیم تا آن‌ها را ارتقا دهیم. اگر این برنامه‌ها مخاطب بیشتری داشته باشند، اجرای آن را در استان‌های دیگر در دستور کار قرار می‌دهیم.
اجرای آزمایشی طرح تاب‌آوری اجتماعی زنان؛ بزودی
وی با اشاره به اجرای آزمایشی طرح تاب‌آوری اجتماعی که هدف آن کاهش خشونت و نزاع‌هایی است که زنان در خانواده و جامعه درگیر آنها هستند، بیان کرد: یکی از …

  • اخبار سیاسی
  • طرح اسرائیل برای شناسایی تونل‌های حماس


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *