خانه / فوتبال / نکونام به تیم امید نزدیک‌تر شد

نکونام به تیم امید نزدیک‌تر شد

نکونام به تیم امید نزدیک‌تر شد ، معمای حمایت کی روش از نکونام برای سرمربیگری تیم امید ، نکونام، منصوریان و … گزینه‌های تیم ملی امید ، کی‌روش‌ چند نفر را برای تیم امید پیشنهاد کرد ، چرا حمید استیلی برای تیم امید انتخاب شد؟ ، مومنی: چرا نکونام یا فرهاد مجیدی جای پسر شفر نباشند؟ .
خبرگزاری فارس: یکی از مباحثی که در روزهای اخیر در فدراسیون فوتبال به مبحث مهم تبدیل شده انتخاب کادرفنی برای تیم امید است که باید خود را برای بازی های آسیایی جاکارتا آماده کند.
بازی های آسیایی چهار ماه دیگر برگزار می شود و از همین امروز هم تشکیل تیم امید برای آماده سازی دیر است اما با این حال هنوز سرمربی تیم مشخص نشده اما در اقدامی جالب چند شب قبل مهدی تاج در یک برنامه تلویزیونی خبر از انتخاب حمید استیلی به عنوان مدیر تیم امید داد آن هم در …

خبرگزاری فارس: یکی از مباحثی که در روزهای اخیر در فدراسیون فوتبال به مبحث مهم تبدیل شده انتخاب کادرفنی برای تیم امید است که باید خود را برای بازی های آسیایی جاکارتا آماده کند.

بازی های آسیایی چهار ماه دیگر برگزار می شود و از همین امروز هم تشکیل تیم امید برای آماده سازی دیر است اما با این حال هنوز سرمربی تیم مشخص نشده اما در اقدامی جالب چند شب قبل مهدی تاج در یک برنامه تلویزیونی خبر از انتخاب حمید استیلی به عنوان مدیر تیم امید داد آن هم در حالی که این تیم هنوز سرمربی خود را نشناخته است.

همه چیز در مورد امید تیم تیم امید فارس نکونام

طبق آخرین اخباری که از فدراسیون فوتبال رسیده گزینه نزدیک و نهایی فدراسیون فوتبال برای کادرفنی تیم امید کسی نیست جز جواد نکونام.

نکونام که بعد از جدایی اش از تیم خونه به خونه بابل بعد از مدتی با تیم نساجی مازندران دیگر تیم دسته اولی و مدعی صعود به لیگ برتر بار دیگر به صحنه مربیگری بازگشت این روزها با تیم اول قائمشهر توانسته نتایج خوبی بگیرد و از سوی دیگر این روزها برخلاف تصور مورد حمایت کارلوس کی روش هم هست.

جزییات مطلب امید و تیم و تیم امید و فارس و نکونام را میخوانید .

کی روش که بی دلیل و بدون دلایل قانع کننده نکونام را از تیم ملی بزرگسالان دور کرد اما به یکباره تغییر موضع داده و حتی در جلساتی که با مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال داشته نکونام را بهترین گزینه برای هدایت تیم امید معرفی کرده است.

اشترانکار سرمربی تیم دوچرخه‌سواری کوهستان ماند

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره نکونام به تیم امید نزدیک‌تر شد

فدراسیون فوتبال هم مذاکراتی با سرمربی فعلی نساجی داشته است اما نکونام پاسخ نهایی برای قبول هدایت تیم امید را منوط به پایان بازی های دسته اول فوتبال کرده است. سه هفته دیگر بازی های لیگ دسته یک تمام می شود و نساجی هم این روزها وضعیت حساسی دارد. این تیم فردا در یک بازی حساس باید به مصاف نفت مسجد سلیمان برود. نکونام هم نمی خواهد در این شرایط حساس ذهنش از تمرکز بازی های نساجی بهم بریزد.

با این حال گزینه اصلی و نزدیک به تیم امید نکونام است و به نظر می رسد فدراسیون دیگر گزینه ای که هم شرایط هدایت این تیم را برعهده داشته باشد و هم مورد تایید کی روش باشد ندارد.

توضیحات بیشتر در موردامید تیم تیم امید فارس نکونام

معمای حمایت کی روش از نکونام برای سرمربیگری تیم امید

کارلوس کی‌روش در تازه ترین بیانیه خود اعلام کرده جواد نکونام بهترین گزینه برای هدایت تیم امید بود.حمایت کی روش از نکونامجنگ تازه ای بر سر نیمکت تیم ملی امید به راه افتاده است. امید نمازی از آن سر دنیا به ایران آمده تا این نیمکت را تصاحب کند. قطعا چهره های مهم دیگری هم هستند که بی صبرانه منتظرند تا به این نیمکت برسند. تیم ملی امید، با انگیزه صعود به المپیک آن هم بعد از چند دهه، تبدیل به یک وسوسه بزرگ برای بعضی از مربیان شده است و در این بین، شایعات زیادی درباره آینده اش شنیده می شود.چندی قبل امید نمازی فاش کرد بعد از سال ها اختلاف با کی روش، به صورت تلفنی به این مربی صحبت کرده و مشکلات را کنار گذاشته اند. کی روش همان روز تصور کرده بود نمازی چون قرار است مربی تیم ملی امید شود تلاش کرده تا دوباره پلی …

تیم امید را رفقای استیلی کنتورات کرده اند؟

خبرآنلاین: حمید استیلی بعد از چند سال خانه نشینی در فوتبال، به عنوان مدیرفنی تیم امید انتخاب شد. او که بعد از ناکامی بزرگ در پرسپولیس دیگر بیزنس اصلی اش بیشتر ایجاد ارتباطات خوب میان رفقای بانفوذش با تیم های فوتبال بوده است و کارهای مشاوره ای، حالا سمتی را در اختیار گرفته که دوره قبل در اختیار محمد مایلی کهن بود.
حالا شایعه بزرگ درباره این تصمیم گرفته شده، تکرار یک الگوی منسوخ است. الگوی ۴ سال قبل که همین گروه کفاشیان و تاج و دوستان، به دلیل هزینه های بالای تدارکات تیم امید، آن را کنتوراتی به حبیب کاشانی سپردند. مدیر پیشین پرسپولیس و البته عضو بانفوذ وقت شورای شهر هم به قول خود و نزدیکانش با ارتباطاتی که داشت، شماره حسابی را معرفی کرد تا خیرین دوستدار فوتبال، پول ها را به حساب مشترک او و احتمالا محمد مایلی …

چرا حمید استیلی برای تیم امید انتخاب شد؟

روزنامه شرق: درحالي‌که نزديک به سه ماه ديگر به شروع رقابت‌هاي بازي‌هاي آسيايي مانده، تيم فوتبال «اميد» ايران حميد استيلي را به‌عنوان مدير فني‌اش شناخت! حرکتي تازه و شايد رو به جلو به اين اميد که «اميدها» در رقابت‌هاي پيش‌رو نااميد نشوند. بااين‌حال موردي که هنوز داستان تيم ملي اميد را داستاني پيچيده جلوه مي‌دهد، اختلاف‌نظر در سطح برنامه و مديريت با تيم ملي بزرگ‌سالان ايران است. اين تيم که آخرين‌بار خاکپور را به‌عنوان سرمربي بالاي سرش داشت، از رسيدن به بازي‌هاي المپيک ٢٠١٦ ريو بازماند تا حسرت رسيدن به اين رقابت‌ها ٤٠ ساله شود. بعد از اتمام رقابت‌هاي انتخابي المپيک؛ مشابه با اتفاقي که هربار رخ داده، تيم اميد به حال خودش رها شد تا باز هم در آستانه يک رقابت و تورنمنت ديگر، يکي، دو نفر معرفي شوند تا به امور اين تيم که دومين تيم ملي ايران در …

  • فوتبال
  • نکونام به تیم امید نزدیک‌تر شد


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *