خانه / اخبار اجتماعی / تدوین نظام رتبه‌ بندی تاکسیران‌ها در سال ۹۷

تدوین نظام رتبه‌ بندی تاکسیران‌ها در سال ۹۷

تدوین نظام رتبه‌ بندی تاکسیران‌ها در سال ۹۷ ، حضور ۲۷ دانشگاه ایرانی در نظام رتبه‌بندی آینده‌پژوهی علم دنیا ، تدوین سند‌ملی ترومای کشور در سال ۹۷/ برنامه پاسخ ملی سطح بندی حوادث تهران طراحی می‌شود ، تدوین نظام نامه‌های آموزشی برای استانداردسازی کانون‌های فرهنگی ، اما و اگرهای اجرای رتبه بندی معلمان در سال ۹۷ ، ایران در رده بندی شاخص جهانی کارآفرینی ۱۳ رتبه صعود کرد .
خبرگزاری ایسنا: مدیر عامل سازمان تاکسیرانی برنامه‌های سال ۹۷ را تشریح کرد و گفت: نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال ۹۷ تدوین می‌شود.
علیرضا قنادان صبح امروز در نشست خبری خود با تشریح مأموریت‌های اصلی سازمان تاکسیرانی در سال جدید گفت: تاکسی در هر شهر المان اصلی شهر است و شعار ما دراین دوره مدرن سازی است و معتقدیم تاکسیرانی در مدیریت جدید شهری نیاز به تحول عمیق و ساختاری دارد.
وی با بیان اینکه به زودی برنامه مدرن‌سازی تاکسی‌ها رونمایی می‌شود، گفت: علاوه بر مدرن سازی تاکسی‌ها در صدد آن هستیم که شغل …

خبرگزاری ایسنا: مدیر عامل سازمان تاکسیرانی برنامه‌های سال ۹۷ را تشریح کرد و گفت: نظام رتبه‌بندی تاکسیران‌ها در سال ۹۷ تدوین می‌شود.

علیرضا قنادان صبح امروز در نشست خبری خود با تشریح مأموریت‌های اصلی سازمان تاکسیرانی در سال جدید گفت: تاکسی در هر شهر المان اصلی شهر است و شعار ما دراین دوره مدرن سازی است و معتقدیم تاکسیرانی در مدیریت جدید شهری نیاز به تحول عمیق و ساختاری دارد.

همه چیز در مورد سال نظام

وی با بیان اینکه به زودی برنامه مدرن‌سازی تاکسی‌ها رونمایی می‌شود، گفت: علاوه بر مدرن سازی تاکسی‌ها در صدد آن هستیم که شغل تاکسیرانی به عنوان یک شغل و نه اجبار تعریف شود به گونه‌ای که در حال حاضر افراد به اجبار به سمت تاکسیرانی می آیند اما باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که افراد، تاکسیرانی را به عنوان شغل انتخاب کنند.

قنادان با بیان اینکه در حوزه اقتصاد تاکسیرانی باید وارد شویم، ادامه داد، گفت: در گذشته نظام تاکسیرانی بر برخورد سلبی بوده است اما نظام رتبه بندی را برای تاکسیران‌ها انتخاب کرده‌ایم که بر اساس آموزش … رتبه بندی می‌شوند.

جزییات مطلب سال و نظام را میخوانید .

وی با بیان اینکه در گذشته در تقسیم بندی تاکسیرانی و رتبه بندی تاکسیران خوب و بد نداشتیم گفت:‌حدود ۸۰ هزار تاکسیران داریم که باید شرایطی فراهم شود که از افراد خوب تقدیر کنیم.

اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره تدوین نظام رتبه‌ بندی تاکسیران‌ها در سال ۹۷

استقرار کامل نظام آموزشی ۶،۳،۳ در سال ۹۷

خبرگزاری مهر: معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: سال ۹۷ استقرار نظام آموزشی ۶،۳،۳ تکمیل می شود و تولید محتوای کتاب ها بر اساس این نظام نیز به اتمام خواهد رسید. حسین طلایی صبح چهارشنبه در نشستی به تشریح فعالیت های این معاونت در تدوین کتاب های درسی بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش پرداخت. وی گفت: تولید محتوا امری دشوار است و قبل از مهر ۹۷ تولید محتوای کتاب ها در پایه دوازدهم نیز کامل می شود تا شاهد استقرار کامل نظام ۶،۳،۳ باشیم. با توجه به فرصت محدودی که در اختیار داشتیم و الزامی که شورای عالی آموزش و پرورش برای ما تعیین کرده بود ما هر سال به تولید محتوا برای دو پایه پرداختیم. در دو سال اخیر کار دشواری در پیش داشتیم چرا که در دوره دبستان در هر …

فراخوان سازمان نظام وظیفه برای کلیه مشمولان متولد سال ۷۹

سازمان وظیفه عمومی ناجا، تمامی مشمولان غایب و غیر غایب متولد سال‌های ۱۳۵۵ تا ۱۳۷۹ را برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی، فراخواند.فراخوان مشمولان متولد سال ۷۹ برای تعیین تکلیف وضعیت سربازیسازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی مشمولان غایب و غیر غایب متولد سال‌های ۱۳۵۵ تا ۱۳۷۹ با توجه به قانون خدمت وظیفه عمومی، باید برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) اقدام کنند.لازم به ذکر است؛ افرادی که قبل از سن مشمولیت ترک تحصیل کرده و یا فارغ التحصیل شده‌اند، با ورود به سن مشمولیت (۱۸ سال تمام)، ۶ ماه مهلت دارند تا وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.این اطلاعیه می‌افزاید، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب علوم دینی مشمول که دارای معافیت تحصیلی بوده و برابر سقف سنوات تحصیلی تعیین شده، مشغول به تحصیل هستند در صورت ترک تحصیل، انصراف، اخراج و یا فراغت از تحصیل، حداکثر به مدت یک سال …

روایت نعیمه نظام دوست از وقایع تلخی که مانع شادی اش در سال ۹

نعیمه نظام‌دوست می‌گوید اتفاقات تلخ ۹۶ مانع شادی‌های سال گذشته شد.گفت و گو با نعیمه نظام دوستهمیشه اعیاد ملی و نوروز بهترین بهانه برای گپ و گفتی دوستانه با هنرمندان و چهره‌های مطرح فرهنگی هنری است. از این رو با نعیمه نظام دوست، بازیگر سینما و تلویزیون که در سال گذشته در «محله گل و بلبل» و سریال «همسایه ها» و … خوش درخشید، گفتگو کرده‌ایم.به عنوان اولین سوال، باید اشاره کنم به تصمیم شما برای جراحی و لاغر کردن، سال ۹۶ برای شما یک سال متفاوت بود سالی که به بزرگترین هدف خود جراحی معده رسیدید، البته فعالیت خوبی هم در فضای مجازی داشتید و دارید که گمان میکنم به دور از حواشی نبوده، خیلی کوتاه درباره بازخورد‌هایی که از مردم و یا همکارانتان گرفتید برای ما بگویید.خوشبختانه هیچ بازخورد منفی از هنرمندان و دوستانم در فضای مجازی نداشتم. درواقع من اگر یک برنامه می‌روم و شوخی می‌کنم، همه …

پست اینستاگرام سیدابراهیم رییسی به مناسبت پنجشنبه آخر سال
  • اخبار اجتماعی
  • تدوین نظام رتبه‌ بندی تاکسیران‌ها در سال ۹۷


  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *